Švedijos futbolo taurė 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2018–2019 m.
Varžybos Švedijos futbolo taurė
Sezonas Švedijos aukščiausioji futbolo lyga 2018 m.,
Švedijos I futbolo lyga 2018 m.,
Švedijos II futbolo lyga 2018 m.,
Švedijos III futbolo lyga 2018 m.,
Švedijos IV futbolo lyga 2018 m.,
Švedijos V futbolo lyga 2018 m.,
Švedijos VI futbolo lyga 2018 m.,
Švedijos VII futbolo lyga 2018 m.,
Švedijos VIII futbolo lyga 2018 m.,
Švedijos IX futbolo lyga 2018 m.,
Švedijos futbolo taurė 2018–2019 m.
http://int.soccerway.com/national/sweden/svenska-cupen/20182019/
http://foot.dk/Svpokalres.asp?SeasonID=167
http://foot.dk/Svpokalfacts.asp?FinaleID=69


Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo
1/32 finalo
1/64 finalo

Grupių etapas

Grupp 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AIK Solna 3 2 1 0 3 — 1 7
2. Sodra Jonkoping 3 2 0 1 3 — 2 6
3. Orgryte Goteborg 3 1 0 2 3 — 3 3
4. Norrby Boras 3 0 1 2 1 — 4 1

Grupp 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AFC Eskilstuna 3 2 1 0 9 — 1 7
2. IFK Norrkoping 3 2 1 0 6 — 2 7
3. Assyriska Jonkoping 3 1 0 2 4 — 9 3
4. IFK Varnamo 3 0 0 3 4 — 11 0

Grupp 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Oster Vaxjo 3 3 0 0 7 — 3 9
2. FF Malmo 3 2 0 1 6 — 4 6
3. FF Falkenberg 3 1 0 2 3 — 5 3
4. IF Degerfors 3 0 0 3 4 — 8 0

Grupp 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hammarby Stockholm 3 2 1 0 7 — 2 7
2. Dalkurd Uppsala 3 2 0 1 4 — 3 6
3. Eskilsminne Helsingborg 3 0 2 1 2 — 4 2
4. BoIS Varberg 3 0 1 2 1 — 5 1

Grupp 5

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hacken Goteborg 3 3 0 0 11 — 1 9
2. Brommapojkarna Stockholm 3 2 0 1 7 — 4 6
3. Brage Borlange 3 1 0 2 7 — 12 3
4. Rosengard Malmo 3 0 0 3 3 — 11 0

Grupp 6

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. BK Halmstad 3 1 2 0 3 — 2 5
2. FK Ostersund 3 1 1 1 5 — 3 4
3. BK Karlstad 3 1 1 1 5 — 5 4
4. Sirius Uppsala 3 1 0 2 3 — 6 3

Grupp 7

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Djurgarden Stockholm 3 3 0 0 8 — 3 9
2. Frej Taby 3 1 1 1 9 — 3 4
3. Elfsborg Boras 3 1 1 1 8 — 5 4
4. IF Hassleholm 3 0 0 3 1 — 15 0

Grupp 8

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. GAIS Goteborg 3 2 0 1 8 — 5 6
2. SK Orebro 3 1 1 1 5 — 5 4
3. IFK Goteborg 3 1 1 1 5 — 6 4
4. BIS Nykoping 3 1 0 2 4 — 6 3

Baigiamieji etapai

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
  11 m              
Djurgarden Stockholm 0 4              
Hammarby Stockholm 0 2          
          Djurgarden Stockholm 2  
        Hacken Goteborg 3 prat.  
Hacken Goteborg 4              
GAIS Goteborg 1              
                   
                 
Oster Vaxjo 2              
AIK Solna 4 prat.       11 m  
          AIK Solna 1 5  
        AFC Eskilstuna 1 6  
AFC Eskilstuna 2              
BK Halmstad 1 prat.              
                   
    Finalas  
                   
    2019-05-30 Bravida Arena, Geteborgas 4958  
    Hacken Goteborg AFC Eskilstuna  
   
Generic football.png
3
Generic football.png
0
 
    Alexander Faltsetas (10'), Joona Toivio (76'), Viktor Lundberg (90+3')  


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+3716-0=3716 wiki spaudos ženklai).