Švedijos futbolo taurė 2017–2018 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2017–2018 m.
Varžybos Švedijos futbolo taurė
Sezonas Švedijos aukščiausioji futbolo lyga 2017 m.,
Švedijos I futbolo lyga 2017 m.,
Švedijos II futbolo lyga 2017 m.,
Švedijos III futbolo lyga 2017 m.,
Švedijos IV futbolo lyga 2017 m.,
Švedijos V futbolo lyga 2017 m.,
Švedijos VI futbolo lyga 2017 m.,
Švedijos VII futbolo lyga 2017 m.,
Švedijos VIII futbolo lyga 2017 m.,
Švedijos IX futbolo lyga 2017 m.,
Švedijos futbolo taurė 2017–2018 m.
http://int.soccerway.com/national/sweden/svenska-cupen/20172018/
http://foot.dk/Svpokalfacts.asp?FinaleID=68
http://foot.dk/Svpokalres.asp?SeasonID=165


Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo
1/32 finalo
1/64 finalo

Grupių etapas

Grupp 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FF Malmo 3 3 0 0 7 — 1 9
2. Brommapojkarna Stockholm 3 2 0 1 5 — 3 6
3. Dalkurd Uppsala 3 0 1 2 2 — 5 1
4. IF Gefle 3 0 1 2 2 — 7 1

Grupp 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AIK Solna 3 3 0 0 7 — 3 9
2. BK Halmstad 3 1 1 1 7 — 4 4
3. Syrianska Sodertalje 3 1 0 2 6 — 10 3
4. IK Oddevold 3 0 1 2 5 — 8 1

Grupp 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Djurgarden Stockholm 3 3 0 0 8 — 0 9
2. IF Degerfors 3 1 1 1 4 — 8 4
3. Frej Taby 3 1 0 2 3 — 5 3
4. Sodra Jonkoping 3 0 1 2 2 — 4 1

Grupp 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hacken Goteborg 3 2 1 0 7 — 1 7
2. GIF Sundsvall 3 2 1 0 7 — 4 7
3. IFK Varnamo 3 1 0 2 2 — 4 3
4. Norrby Boras 3 0 0 3 2 — 9 0

Grupp 5

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Ostersund 3 3 0 0 8 — 0 9
2. FF Kalmar 3 1 1 1 2 — 4 4
3. FF Trelleborg 3 1 0 2 4 — 5 3
4. FF Atvidaberg 3 0 1 2 0 — 5 1

Grupp 6

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Orebro 3 1 2 0 6 — 3 5
2. IF Helsingborg 3 1 2 0 5 — 2 5
3. IFK Norrkoping 3 1 2 0 6 — 5 5
4. IF Tvaaker 3 0 0 3 2 — 9 0

Grupp 7

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. IFK Goteborg 3 1 2 0 4 — 3 5
2. Oster Vaxjo 3 1 2 0 4 — 3 5
3. BoIS Varberg 3 1 0 2 3 — 4 3
4. Sirius Uppsala 3 0 2 1 4 — 5 2

Grupp 8

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. GAIS Goteborg 3 2 1 0 10 — 5 7
2. Elfsborg Boras 3 2 0 1 8 — 4 6
3. Hammarby Stockholm 3 1 1 1 7 — 6 4
4. Vasalund Solna 3 0 0 3 1 — 11 0

Baigiamieji etapai

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
AIK Solna 2              
SK Orebro 0          
          AIK Solna 0  
        Djurgarden Stockholm 2  
Djurgarden Stockholm 1              
Hacken Goteborg 0              
                   
                 
FK Ostersund 1              
GAIS Goteborg 0          
          FK Ostersund 0  
        FF Malmo 1  
FF Malmo 1              
IFK Goteborg 0              
                   
    Finalas  
                   
    2018-05-10 Tele2 arena, Stokholmas 25123  
    Djurgarden Stockholm FF Malmo  
   
Generic football.png
3
Generic football.png
0
 
    Jacob Une-Larsson (17'), Kerim Mrabti (47'), Jonatan Ring (81')  


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+3653-0=3653 wiki spaudos ženklai).