Švedijos III futbolo lyga 2018 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2018 m.
Varžybos Švedijos III futbolo lyga
Sezonas Švedijos aukščiausioji futbolo lyga 2018 m.,
Švedijos I futbolo lyga 2018 m.,
Švedijos II futbolo lyga 2018 m.,
Švedijos III futbolo lyga 2018 m.,
Švedijos IV futbolo lyga 2018 m.,
Švedijos V futbolo lyga 2018 m.,
Švedijos VI futbolo lyga 2018 m.,
Švedijos VII futbolo lyga 2018 m.,
Švedijos VIII futbolo lyga 2018 m.,
Švedijos IX futbolo lyga 2018 m.,
Švedijos futbolo taurė 2018–2019 m.
http://int.soccerway.com/national/sweden/division-2/2018/


Norra Götaland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. BK Karlstad 26 22 3 1 84 — 24 69
2. FC Trollhattan 26 19 5 2 75 — 22 62
3. Gauthiod Grastorp 26 16 4 6 48 — 29 52
4. Syrianska Orebro 26 12 8 6 52 — 40 44
5. IF Stenungsund 26 12 7 7 50 — 40 43
6. Nordvarmland Ambjorby 26 10 8 8 44 — 48 38
7. IFK Uddevalla 26 7 8 11 42 — 52 29
8. FK Vanersborg 26 8 5 13 39 — 51 29
9. IF Vanersborg 26 8 4 14 27 — 42 28
10. IK Vargarda 26 7 6 13 44 — 54 27
11. IK Torslanda 26 8 3 15 45 — 63 27
12. Skoftebyn Trollhattan 26 7 5 14 36 — 53 26
13. Hisingsbacka Goteborg 26 6 5 15 38 — 67 23
14. FBK Karlstad 26 3 3 20 32 — 71 12

Norra Svealand

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vasalund Solna 26 21 2 3 67 — 25 65
2. Karlberg Stockholm 26 17 6 3 50 — 15 57
3. IFK Lidingo 26 17 4 5 52 — 25 55
4. Stocksund Stockholm 26 16 5 5 70 — 27 53
5. Gute Visby 26 14 2 10 57 — 42 44
6. Skiljebo Vasteras 26 12 7 7 51 — 39 43
7. IK Sundbyberg 26 9 6 11 38 — 41 33
8. Taby Stockholm 26 8 8 10 39 — 41 32
9. FF Valbo 26 7 7 12 39 — 40 28
10. Gamla Uppsala 26 7 7 12 34 — 47 28
11. IFK Mora 26 6 3 17 32 — 80 21
12. GIF Bollnas 26 3 9 14 26 — 59 18
13. BKV Norrtalje 26 3 8 15 30 — 47 17
14. Stromsberg Tierp 26 3 4 19 27 — 84 13

Norrland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. BK Boden 26 15 10 1 67 — 27 55
2. FF Hudiksvall 26 16 5 5 56 — 30 53
3. IK Ytterhogdal 26 15 4 7 61 — 36 49
4. IFK Timra 26 15 4 7 67 — 47 49
5. IFK Lulea 26 14 5 7 52 — 34 47
6. IF Pitea 26 14 4 8 56 — 36 46
7. Friska Viljor Ornskoldsvik 26 13 5 8 51 — 33 44
8. IFK Ostersund 26 12 5 9 52 — 33 41
9. IF Gottne 26 9 6 11 29 — 35 33
10. Alliansen Kramfors 26 8 4 14 42 — 51 28
11. IK Taftea 26 8 4 14 42 — 62 28
12. IFK Umea 26 7 4 15 31 — 61 25
13. FF Harnosand 26 2 2 22 25 — 78 8
14. Malmberget Gallivare 26 2 2 22 33 — 101 8

Östra Götaland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Assyriska Turabdin Jonkoping 26 14 9 3 54 — 31 51
2. Berga Kalmar 26 13 7 6 49 — 34 46
3. Ifo Bromolla 26 12 9 5 34 — 21 45
4. Raslatt Jonkoping 26 12 6 8 47 — 39 42
5. Nosaby Kristianstad 26 11 8 7 48 — 41 41
6. IF Dalstorp 26 10 8 8 37 — 35 38
7. IF Asarum 26 11 5 10 52 — 51 38
8. Rappe Vaxjo 26 9 7 10 37 — 33 34
9. IFK Hassleholm 26 9 5 12 32 — 40 32
10. Osterlen Brantevik 26 8 7 11 34 — 35 31
11. FF Nassjo 26 8 7 11 45 — 48 31
12. IF Hassleholm 26 8 6 12 41 — 43 30
13. GoIF Solvesborg 26 7 5 14 31 — 47 26
14. IF Lindsdal 26 5 1 20 27 — 70 16

Södra Svealand

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sylvia Norrkoping 26 20 2 4 72 — 27 62
2. IFK Haninge 26 18 5 3 64 — 25 59
3. Newroz Stockholm 26 14 5 7 52 — 33 47
4. AIF Motala 26 14 4 8 65 — 40 46
5. Enskede Stockholm 26 13 7 6 43 — 29 46
6. Varmbol Katrineholm 26 11 7 8 43 — 30 40
7. Aspudden-Tellus Stockholm 26 10 5 11 37 — 43 35
8. BK Nora 26 10 3 13 41 — 50 33
9. FK Sodertalje 26 9 6 11 44 — 59 33
10. AFK Linkoping 26 7 7 12 29 — 51 28
11. IF Huddinge 26 8 2 16 40 — 64 26
12. Sleipner Norrkoping 26 5 7 14 40 — 49 22
13. IF Varmdo 26 6 4 16 29 — 49 22
14. Eskilstuna City 26 4 2 20 27 — 77 14

Västra Götaland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. GIF Lindome 26 20 2 4 73 — 17 62
2. Halmia Halmstad 26 19 0 7 65 — 21 57
3. IFK Malmo 26 17 5 4 52 — 25 56
4. Hittarp Helsingborg 26 15 5 6 60 — 28 50
5. IF Savedalen 26 15 5 6 60 — 36 50
6. Rosengard Malmo 26 14 3 9 53 — 39 45
7. Assyriska Goteborg 26 11 4 11 42 — 57 37
8. IF Vinberg 26 10 5 11 43 — 35 35
9. Olympic Malmo 26 7 5 14 35 — 55 26
10. Prespa Birlik Malmo 26 8 2 16 28 — 58 26
11. IK Ullared 26 5 8 13 29 — 52 23
12. Kvarnby Malmo 26 5 5 16 24 — 58 20
13. GIF Varberg 26 5 3 18 33 — 77 18
14. Hogaborg Helsingborg 26 3 4 19 30 — 69 13

Patekimo turnyras

1 grupp

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. IFK Haninge 2 1 0 1 4 — 2 3
2. Karlberg Stockholm 2 1 0 1 3 — 3 3
3. FF Hudiksvall 2 1 0 1 2 — 4 3

2 grupp

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Trollhattan 2 1 1 0 4 — 1 4
2. Halmia Halmstad 2 1 0 1 4 — 4 3
3. Berga Kalmar 2 0 1 1 2 — 5 1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+4966-0=4966 wiki spaudos ženklai).