Škotijos futbolo taurė 2009–2010 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2009–2010 m.
Varžybos Škotijos futbolo taurė
Sezonas Škotijos aukščiausioji futbolo lyga 2009–2010 m.,
Škotijos I futbolo lyga 2009–2010 m.,
Škotijos II futbolo lyga 2009–2010 m.,
Škotijos III futbolo lyga 2009–2010 m.,
Škotijos V futbolo lyga 2009–2010 m.,
Škotijos VI futbolo lyga 2009–2010 m.,
Škotijos VII futbolo lyga 2009–2010 m.,
Škotijos VIII futbolo lyga 2009–2010 m.,
Škotijos futbolo taurė 2009–2010 m.
http://rsssf.com/tabless/scot2010.html#sfacup
http://foot.dk/Skpokalres.asp?SeasonID=130
http://foot.dk/Skpokalfacts.asp?FinaleID=160
http://int.soccerway.com/national/scotland/scottish-cup/2009-2010/


Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo
1/32 finalo
1/64 finalo
1/128 finalo

Pagrindiniai etapai

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
Saint Mirren Paisley 3                                  
Alloa Athletic 1                                
          Saint Mirren Paisley 0-0                        
        Rangers Glasgow 1-0                        
Hamilton Academical 3-3                                  
Rangers Glasgow 2-0 prat.                              
                    Rangers Glasgow 3-3            
                  Dundee United 1-0            
Forfar Athletic 0                                  
Saint Johnstone Perth 3                                
          Saint Johnstone Perth 0                        
        Dundee United 1                        
Partick Thistle 0                                  
Dundee United 2                                
                                Dundee United 2  
                              Raith Rovers Kirkcaldy 0  
FC Livingston 0                                  
FC Dundee 1                                
          FC Dundee 2                        
        Ayr United 1                        
Ayr United 1                                  
Brechin City 0                              
                    FC Dundee 1            
                  Raith Rovers Kirkcaldy 2            
Raith Rovers Kirkcaldy 1-1                                  
Airdrieonians Airdrie 1-3                                
          Raith Rovers Kirkcaldy 1-1                        
        FC Aberdeen 0-1                        
FC Aberdeen 2                                  
Heart Edinburgh 0                                  
                                       
                                     
FC Kilmarnock 1                                  
FC Falkirk 0                                
          FC Kilmarnock 3                        
        CT Inverness 0                        
CT Inverness 2                                  
FC Motherwell 0                              
                    FC Kilmarnock 0            
                  Celtic Glasgow 3            
Dunfermline Athletic 7-1                                  
FC Stenhousemuir 1-2 prat.                                
          Dunfermline Athletic 2                        
        Celtic Glasgow 4                        
Greenock Morton 0                                  
Celtic Glasgow 1                                
                                Celtic Glasgow 0  
                              Ross County Dingwall 2  
Hibernian Edinburgh 3                                  
Irvine Meadow 0                                
          Hibernian Edinburgh 5                        
        FC Montrose 1                        
Edinburgh City 1                                  
FC Montrose 3                              
                    Hibernian Edinburgh 2-2            
                  Ross County Dingwall 2-1            
Ross County Dingwall 4                                  
Inverurie Loco Works 0                                
          Ross County Dingwall 9                        
        Stirling Albion 0                        
Albion Rovers Coatbridge 0-0                                  
Stirling Albion 3-1                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              2010-05-15 Hampden Park, Glazgas 47 122            
              Dundee United Ross County Dingwall            
             
Generic football.png
3
Generic football.png
0
           
              David Goodwillie (61'), Craig Conway (75', 85')            
                                       


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 81% (+2660-0=2660 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 19% (+616-0=616 wiki spaudos ženklai).