Škotijos futbolo taurė 2019–2020 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2019–2020 m.
Varžybos Škotijos futbolo taurė
Sezonas Škotijos aukščiausioji futbolo lyga 2019–2020 m.,
Škotijos I futbolo lyga 2019–2020 m.,
Škotijos II futbolo lyga 2019–2020 m.,
Škotijos III futbolo lyga 2019–2020 m.,
Škotijos IV futbolo lyga 2019–2020 m.,
Škotijos V futbolo lyga 2019–2020 m.,
Škotijos VI futbolo lyga 2019–2020 m.,
Škotijos VII futbolo lyga 2019–2020 m.,
Škotijos VIII futbolo lyga 2019–2020 m.,
Škotijos futbolo taurė 2019–2020 m.,
Škotijos futbolo lygos taurė 2019–2020 m.
http://int.soccerway.com/national/scotland/scottish-cup/20192020/
http://foot.dk/Skpokalres.asp?SeasonID=140


Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo
1/32 finalo
1/64 finalo
1/128 finalo
1/256 finalo
1/512 finalo

Pagrindiniai etapai

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
Ayr United 1                                  
Ross County Dingwall 0                                
          Ayr United 1                        
        Saint Johnstone Perth 2                        
Saint Johnstone Perth 3                                  
Greenock Morton 0                              
                    Saint Johnstone Perth 0            
                  Celtic Glasgow 1            
Bonnyrigg Rose Athletic 0                                  
Clyde Cumbernauld 1                                
          Clyde Cumbernauld 0                        
        Celtic Glasgow 3                        
Partick Thistle 1                                  
Celtic Glasgow 2                                
                                Celtic Glasgow 2  
                              FC Aberdeen 0  
Saint Mirren Paisley 3                                  
Broxburn Athletic 0       11 m                        
          Saint Mirren Paisley 1-1 3                        
        FC Motherwell 4-4 2                        
FC Dundee 0                                  
FC Motherwell 3                              
                    Saint Mirren Paisley 0            
                  FC Aberdeen 2            
FC Aberdeen 1                                  
FC Dumbarton 0                                
          FC Aberdeen 0-0                        
        FC Kilmarnock 3-4 prat.                        
FC Kilmarnock 6                                  
Queens Park Glasgow 0                                  
                                       
                                     
FC Arbroath 0-0                                  
FC Falkirk 2-0                                
          FC Falkirk 0                        
        Heart Edinburgh 1                        
Heart Edinburgh 5                                  
Airdrieonians Airdrie 0                              
                    Heart Edinburgh 1            
                  Rangers Glasgow 0            
Hamilton Academical 5                                  
Edinburgh City 0                                
          Hamilton Academical 1                        
        Rangers Glasgow 4                        
Rangers Glasgow 2                                  
FC Stranraer 0                                
                                Heart Edinburgh 2  
                              Hibernian Edinburgh 1 prat.  
FC East Kilbride 1                                  
BSC Glasgow 3                                
          BSC Glasgow 1                        
        Hibernian Edinburgh 4                        
Dundee United 2-2                                  
Hibernian Edinburgh 4-2                              
                    Hibernian Edinburgh 5            
                  Inverness Caledonian Thistle 2            
Alloa Athletic 2                                  
Inverness Caledonian Thistle 3                                
          Inverness Caledonian Thistle 1                        
        FC Livingston 0                        
FC Livingston 3                                  
Raith Rovers Kirkcaldy 1                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              2020-12-20 Hampden Park, Glazgas 0            
              Celtic Glasgow Heart Edinburgh            
             
Generic football.png
3
Generic football.png
3
           
              Ryan Christie (19'), Odsonne Edouard (29' 11 m), Leigh Griffiths (105+1') Liam Boyce (48'), Stephen Kingsley (67'), Josh Ginnelly (111')            
              11 m baudinių serija            
             
Generic football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.png 4
3 Generic football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.png
           
                                       


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+3801-0=3801 wiki spaudos ženklai).