Škotijos VII futbolo lyga 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
                                           
2018–2019 m.
Varžybos Škotijos VII futbolo lyga
Sezonas Škotijos aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos V futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos VI futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos VII futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos VIII futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos futbolo taurė 2018–2019 m.,
Škotijos futbolo lygos taurė 2018–2019 m.


East Premier league

North

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona East / North)
V
1. Dundee North End 22 19 2 1 92 — 24 59
2. FC Luncarty 22 15 6 1 73 — 21 51
3. Kinnoull Perth 22 15 2 5 69 — 23 47
4. Scone Thistle 22 14 2 6 65 — 29 44
5. Dundee East Craigie 22 12 4 6 57 — 28 40
6. Dundee Violet 22 11 1 10 48 — 40 34
7. Lochee Harp Dundee 22 10 3 9 64 — 47 33
8. Blairgowrie Juniors 22 10 1 11 60 — 45 31
9. Brechin Victoria 22 6 3 13 45 — 76 21
10. Arbroath Victoria 22 4 1 17 37 — 100 13
11. Forfar Albion 22 3 1 18 25 — 65 10
12. FC Coupar Angus 22 0 0 22 11 — 148 0

South

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona East/ South)
V
1. Pumpherston Juniors 22 18 2 2 75 — 31 56
2. Livingston United 22 11 7 4 43 — 29 40
3. Armadale Thistle 22 11 4 7 58 — 37 37
4. Bathgate Thistle 22 9 7 6 43 — 29 34
5. Lochore Welfare 22 8 10 4 47 — 44 34
6. Harthill Royal 22 8 7 7 43 — 39 31
7. Stoneyburn Juniors 22 8 2 12 49 — 66 26
8. Newburgh Juniors 22 7 3 12 41 — 64 24
9. West Calder United 22 5 8 9 47 — 50 23
10. FC Rosyth 22 6 5 11 44 — 55 23
11. YM Kirkcaldy 22 7 2 13 32 — 50 23
12. Lochgelly Albert 22 3 5 14 36 — 64 14

North Division One

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona North)
V
1. Banchory Saint Ternan 24 15 2 7 52 — 29 47
2. Deveronside Banff 24 12 4 8 55 — 40 40
3. Fraserburgh United 24 11 5 8 43 — 36 38
4. Stoneywood Parkvale Aberdeen 24 11 3 10 52 — 45 36
5. Sunnybank Aberdeen 24 10 5 9 42 — 38 35
6. FC Longside 24 9 6 9 47 — 50 33
7. Buckie Rovers 24 8 5 11 35 — 55 29
8. Burghead Thistle 24 8 4 12 35 — 46 28
9. Forres Thistle 24 4 6 14 34 — 56 18

West region championship

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West)
V
1. Rutherglen Glencairn 30 23 4 3 108 — 33 73
2. Benburb Glasgow 30 23 4 3 102 — 42 73
3. Rossvale Bishopbriggs 30 19 6 5 61 — 23 63
4. Cumbernauld United 30 19 4 7 84 — 41 61
5. Arthurlie Barrhead 30 17 5 8 78 — 40 56
6. Kilsyth Rangers 30 17 2 11 81 — 52 53
7. FC Darvel 30 12 11 7 57 — 44 47
8. Neilston Juniors 30 12 7 11 60 — 59 43
9. Whitletts Victoria 30 12 5 13 68 — 69 41
10. Saint Rochs Glasgow 30 12 3 15 67 — 64 39
11. Dalry Thistle 30 10 5 15 45 — 68 35
12. Irvine Victoria 30 8 4 18 52 — 78 28
13. Craigmark Burnton 30 7 7 16 45 — 72 28
14. FC Girvan 30 5 4 21 33 — 92 19
15. Kello Rovers Kirkconnel 30 3 4 23 30 — 89 13
16. Larkhall Thistle 30 3 1 26 29 — 134 10

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 103% (+2833-89=2744 wiki spaudos ženklai).