Škotijos VII futbolo lyga 2019–2020 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia                                            
2019–2020 m.
Varžybos Škotijos VII futbolo lyga
Sezonas Škotijos aukščiausioji futbolo lyga 2019–2020 m.,
Škotijos I futbolo lyga 2019–2020 m.,
Škotijos II futbolo lyga 2019–2020 m.,
Škotijos III futbolo lyga 2019–2020 m.,
Škotijos IV futbolo lyga 2019–2020 m.,
Škotijos V futbolo lyga 2019–2020 m.,
Škotijos VI futbolo lyga 2019–2020 m.,
Škotijos VII futbolo lyga 2019–2020 m.,
Škotijos VIII futbolo lyga 2019–2020 m.,
Škotijos futbolo taurė 2019–2020 m.,
Škotijos futbolo lygos taurė 2019–2020 m.


Varžybos sustabdytos dėl COVID-19 pandemijos.

East region Superleague

Conference A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona East A)
V
1. LTHV Edinburgh 24 16 6 2 66 — 29 54
2. Leith Athletic 25 16 5 4 67 — 29 53
3. Dunipace Denny 24 15 3 6 67 — 27 48
4. HWU Edinburgh 25 14 1 10 60 — 37 43
5. Haddington Athletic 24 13 2 9 65 — 35 41
6. Kinnoull Perth 17 12 2 3 44 — 11 38
7. Saint Andrews United 22 11 2 9 61 — 37 35
8. Oakley United 20 10 1 9 38 — 36 31
9. Burntisland Shipyard 20 8 5 7 59 — 43 29
10. FC Ormiston 19 3 4 12 24 — 68 13
11. Peebles Rovers 20 2 2 16 12 — 81 8
12. Craigroyston Edinburgh 25 0 3 22 24 — 122 3

Conference B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona East B)
V
1. Tynecastle Edinburgh 23 21 2 0 125 — 22 65
2. Inverkeithing Hillfield Swifts 20 15 0 5 56 — 30 45
3. JFC Glenrothes 21 13 2 6 56 — 39 41
4. Edinburgh United 20 11 2 7 59 — 39 35
5. Preston Athletic 21 10 4 7 50 — 34 34
6. Dalkeith Thistle 22 10 3 9 46 — 43 33
7. FC Coldstream 22 10 1 11 42 — 51 31
8. Stirling University-2 25 7 2 16 44 — 83 23
9. Tweedmouth Rangers 24 4 4 16 47 — 94 16
10. RAU Hawick 25 4 3 18 37 — 90 15
11. Easthouses Lily Miners Welfare 18 4 0 14 35 — 59 12
12. Arniston Rangers 22 4 3 15 21 — 66 9

North region Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona North)
V
1. Aberdeen University 19 12 3 4 48 — 31 39
2. Sunnybank Aberdeen 20 11 4 5 52 — 34 37
3. Stonehaven Juniors 18 10 2 6 46 — 28 32
4. Fraserburgh United 16 9 3 4 38 — 24 30
5. FC Longside 20 9 3 8 55 — 44 30
6. Stoneywood Parkvale Aberdeen 13 7 1 5 32 — 21 22
7. FC Dufftown 15 4 2 9 21 — 35 14
8. Buckie Rovers 14 2 3 9 25 — 43 9
9. Buchanhaven Hearts 17 1 1 15 19 — 76 4

West region Championship

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West)
V
1. FC Darvel 21 17 2 2 62 — 25 53
2. Cumbernauld United 22 15 2 5 63 — 30 47
3. Blantyre Victoria 18 15 1 2 66 — 34 46
4. FC Renfrew 23 13 3 7 59 — 40 42
5. Shotts Bon Accord 18 11 1 6 47 — 31 34
6. Arthurlie Barrhead 23 10 1 12 46 — 41 31
7. Neilston Juniors 18 9 4 5 26 — 24 31
8. Whitletts Victoria 23 8 3 12 48 — 57 27
9. Kilsyth Rangers 16 8 2 6 41 — 36 26
10. Dalry Thistle 17 7 2 8 35 — 41 23
11. Gartcairn Juniors 21 5 6 10 46 — 56 21
12. Petershill Glasgow 21 6 2 13 32 — 51 20
13. Saint Rochs Glasgow 18 5 3 10 30 — 39 18
14. Cambuslang Rangers 21 4 5 12 34 — 55 17
15. Craigmark Burnton 22 4 5 13 33 — 58 17
16. Irvine Victoria 24 3 4 17 26 — 76 13

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 101% (+2896-33=2863 wiki spaudos ženklai).