Škotijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2018–2019 m.
Varžybos Škotijos IV futbolo lyga
Sezonas Škotijos aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos V futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos VI futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos VII futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos VIII futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos futbolo taurė 2018–2019 m.,
Škotijos futbolo lygos taurė 2018–2019 m.
https://int.soccerway.com/national/scotland/scottish-football-league/20182019/


Highland football league

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Highland)
V
1. Cove Rangers 34 30 3 1 100 — 12 93
2. Brora Rangers 34 27 4 3 99 — 12 85
3. FC Fraserburgh 34 26 1 7 125 — 37 79
4. Formartine United 34 22 6 6 97 — 37 72
5. Inverurie Loco Works 34 20 6 8 96 — 48 66
6. Forres Mechanics 34 21 3 10 79 — 40 66
7. Wick Academy 34 15 7 12 69 — 54 52
8. Buckie Thistle 34 14 7 13 72 — 54 49
9. FC Huntly 34 14 7 13 57 — 65 49
10. FC Rothes 34 13 8 13 73 — 57 44
11. Nairn County 34 13 3 18 61 — 67 42
12. Deveronvale Banff 34 13 2 19 55 — 65 41
13. FC Keith 34 10 7 17 62 — 68 37
14. Strathspey Thistle 34 10 3 21 47 — 90 33
15. Turriff United 34 9 5 20 74 — 91 32
16. Clachnacuddin Inverness 34 6 6 22 44 — 79 24
17. FC Lossiemouth 34 2 2 30 29 — 139 8
18. FC Fort William 34 0 2 32 21 — 245 -7

Lowland football league

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Lowland)
V
1. FC East Kilbride 28 23 3 2 66 — 12 72
2. BSC Glasgow 28 18 7 3 67 — 29 61
3. Kelty Hearts 28 16 6 6 61 — 32 54
4. Spartans Edinburgh 28 14 9 5 63 — 31 51
5. CSS Edinburgh 28 15 4 9 51 — 38 49
6. East Stirlingshire Falkirk 28 11 6 11 57 — 47 39
7. Cumbernauld Colts 28 11 6 11 40 — 47 39
8. Fairydean Rovers Galashiels 28 10 4 14 43 — 48 34
9. Edusport Academy Glasgow 28 9 6 13 43 — 52 33
10. Stirling University 28 7 10 11 43 — 50 31
11. Edinburgh University 28 7 9 12 38 — 54 30
12. FC Gretna 28 9 2 17 42 — 67 29
13. Vale of Leithen Innerleithen 28 8 5 15 43 — 74 29
14. Dalbeattie Star 28 5 7 16 33 — 63 22
15. Whitehill Welfare 28 2 6 20 24 — 70 12
16. FC Selkirk 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė rugpjūtį

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
FC East Kilbride Cove Rangers 1-2 0-3
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Cove Rangers
2. FC East Kilbride

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+2465-0=2465 wiki spaudos ženklai).