VDR aukščiausioji futbolo lyga 1948–1949 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1948–1949 m.
Varžybos VDR aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1948–1949 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/german-d-r-league-final-tables/gdr-1945-50/
http://foot.dk/TysstillingDDR.asp?SeasonID=40
http://rsssf.com/tablesd/ddrhist.html#49
http://rsssf.com/tablesd/ddr49.html


Brandenburg

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Brandenburg / Ost)
V
1. SG Grube Marga 18 64 — 14 29
2. Rot-Weiss Cottbus 18 50 — 17 26
3. SG Grossraschen 18 47 — 34 23
4. SG Kiekebusch 18 34 — 25 23
5. Mitte Guben 18 47 — 35 20
6. SG Slamen 18 42 — 54 19
7. Mitte Forst 18 41 — 34 15
8. SG Schipkau 18 44 — 54 15
9. SG Horlitz 18 17 — 66 5
10. West Frankfurt-Oder 18 30 — 83 5

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Brandenburg / West)
V
1. SG Babelsberg 18 84 — 23 30
2. Polizei Brandenburg 18 72 — 42 24
3. Sud Luckenwalde 18 47 — 31 22
4. West Brandenburg 18 56 — 43 21
5. Nord Eberswalde 18 46 — 35 20
6. ZSG Hennigsdorf 18 52 — 61 16
7. SG Furstenwalde 18 36 — 69 14
8. ZSG Wittenberge 18 29 — 58 13
9. Polizei Potsdam 18 40 — 65 11
10. SG Bernau 18 31 — 66 9

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
SG Babelsberg Franz Mehring Marga 4-1 0-2 2-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Brandenburg)
V
1. SG Babelsberg 3 2 0 1 6 — 4 4
2. Franz Mehring Marga 3 1 0 2 4 — 6 2

Mecklenburg

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mecklenburg / Ost)
V
1. SG Greifswald 14 9 4 1 38 — 18 22
2. SG Bergen 14 9 3 2 36 — 21 21
3. SG Neubrandenburg 14 8 4 2 47 — 20 20
4. SG Ribnitz 14 6 1 7 27 — 26 13
5. Sud Rostock 14 4 4 6 19 — 29 12
6. SG Stralsund 14 3 4 7 32 — 37 10
7. SG Altentreptow 14 3 3 8 22 — 36 9
8. SG Ueckermunde 14 1 1 12 17 — 51 3

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mecklenburg / West)
V
1. Sud Wismar 14 11 2 1 68 — 8 24
2. SG Schwerin 14 11 0 3 43 — 17 22
3. SG Gustrow 14 8 1 5 41 — 26 17
4. SG Neustadt-Glewe 14 6 5 3 36 — 22 17
5. SG Hagenow 14 5 1 8 32 — 46 11
6. SG Parchim 14 4 2 8 21 — 43 10
7. West Rostock 14 3 1 10 19 — 63 7
8. Polizei Rostock 14 2 0 12 27 — 62 4

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mecklenburg)
V
1. Sud Wismar 6 4 2 0 20 — 8 10
2. SG Schwerin 6 3 1 2 13 — 10 7
3. SG Greifswald 5 2 0 3 8 — 13 4
4. SG Bergen 5 0 1 4 8 — 18 1

Sachsen

Chemnitz

Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Chemnitz)
V
1. Einheit Meerane 22 73 — 24 38 1
3. West Chemnitz 22 86 — 26 34 2
5. SG Lichtenstein 22 63 — 47 27 3
7. SG Limbach 22 64 — 49 25 4
9. SG Thalheim 22 53 — 64 25 5
11. Vorwarts Chemnitz 22 50 — 48 22 6
13. SG Hohenstein 22 38 — 46 20 7
8. SG Harthau 22 45 — 55 19
17. SG Glauchau 22 50 — 59 19 9
19. SG Gornsdorf 22 46 — 57 17 10
21. SG Stollberg 22 45 — 81 9 11
23. Schloss Chemnitz 22 26 — 63 9 12

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Chemnitz)
V
2. Nord Chemnitz 20 82 — 12 35 1
3. SG Harthau 20 68 — 33 30 2
5. Gablenz Chemnitz 20 69 — 16 30 3
7. SG Mittweida 20 55 — 38 25 4
9. SG Geyer 20 36 — 42 21 5
11. SG Zschopau 20 45 — 43 20 6
13. SG Floha 20 33 — 52 14 7
15. SG Oederan 20 28 — 65 14 8
17. SG Olbernhau 20 34 — 52 13 9
19. SG Geringswalde 20 26 — 61 11 10
21. SG Pockau 20 38 — 99 7 11

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
Einheit Meerane Nord Chemnitz 3-1 1-2 3-2

Dresden

Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Dresden)
V
2. Friedrichstadt Dresden 18 98 — 13 31 1–2
3. Striesen Dresden 18 60 — 26 31 1–2
5. Laubegast Dresden 18 39 — 22 25 3
7. Union Freiberg 18 45 — 49 21 4
9. Ost Radebeul 18 39 — 34 18 5
11. SG Langenau 18 34 — 55 14 6
13. SG Hainsberg 18 32 — 37 13 7
15. SG Reichenberg 18 30 — 51 13 8
17. SG Heidenau 18 27 — 70 8 9
19. SG Lommatzsch 18 29 — 86 6 10
Dėl 1-osios vietos Friedrichstadt Dresden Striesen Dresden 7-1

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Dresden)
V
2. Mickten Dresden 18 81 — 33 29 1–2
3. Keramik Meissen 18 50 — 29 29 1–2
5. Cotta Dresden 18 45 — 24 26 3
7. SG Riesa 18 50 — 21 22 4
9. SG Grossenhain 18 47 — 43 19 5
11. SG Pirna 18 42 — 36 16 6
13. Ost Freital 18 37 — 52 16 7
15. Gittersee Dresden 18 33 — 62 12 8
17. SG Dippoldiswalde 18 21 — 65 7 9
19. SG Sebnitz 18 17 — 78 4 10
Dėl 1-osios vietos Mickten Dresden Keramik Meissen 3-1

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Friedrichstadt Dresden Mickten Dresden 2-2 (prat.) 3-1

Leipzig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Leipzig)
V
1. Leutzsch Leipzig 25 104 — 21 45
2. West Wurzen 25 66 — 19 40
3. SG Markkleeberg 25 74 — 38 40
4. Probstheida Leipzig 25 68 — 35 37
5. Thekla Leipzig 25 85 — 37 35
6. West Kleinzschocher 25 52 — 23 35
7. Gluckauf Markranstadt 25 85 — 45 34
8. Lindenau Hafen Leipzig 25 57 — 35 34
9. SG Rotha 25 58 — 43 28
10. SG Grimma 25 56 — 35 28
11. SG Borna 25 61 — 56 27
12. SG Schleussig 25 53 — 51 27
13. Gohlis Nord Leipzig 25 52 — 52 24
14. SG Schkeuditz 25 45 — 48 23
15. SG Taucha 25 66 — 71 23
16. Stotteritz Leipzig 25 39 — 49 23
17. Liebertwolkwitz Leipzig 25 47 — 58 23
18. Lindenau Aue Leipzig 25 50 — 63 21
19. SG Groitzsch 25 46 — 59 17
20. Suden Vorstadt Leipzig 25 42 — 91 16
21. SG Bennewitz 25 38 — 68 13
22. SG Oschatz 25 37 — 78 13
23. SG Leisnig 25 46 — 100 12
24. Mugeln Leipzig 25 28 — 89 12
25. Connewitz Leipzig 25 35 — 67 11
26. Lindenthal Leipzig 25 28 — 88 9

Ostsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Ost)
V
1. SG Zittau 20 61 — 30 30
2. SG Kamenz 20 59 — 31 25
3. SG Lobau 20 60 — 42 25
4. SG Hoyerswerda 20 51 — 36 25
5. SG Weisswasser 20 45 — 33 24
6. West Bautzen 20 46 — 44 19
7. Sud Bautzen 20 44 — 60 17
8. Vorwarts Gorlitz 20 35 — 53 17
9. SG Neugersdorf 20 44 — 52 15
10. SG Hosena 20 39 — 64 15
11. SG Bischofswerda 20 30 — 71 8

Westsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / West)
V
1. Planitz Zwickau 22 72 — 14 40
2. Sud Plauen 22 64 — 17 34
3. SG Lauter 22 54 — 29 29
4. SG Aue 22 81 — 45 28
5. SG Cainsdorf 22 46 — 31 27
6. Mitte Zwickau 22 51 — 29 26
7. SG Elsterberg 22 35 — 44 19
8. SG Wilkau-Hasslau 22 58 — 66 18
9. SG Auerbach-Vogtland 22 35 — 52 17
10. SG Falkenstein 22 23 — 64 14
11. SG Oelsnitz 22 26 — 76 9
12. SG Treuen 22 21 — 89 3

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen)
V
1. Friedrichstadt Dresden 4 3 0 1 13 — 7 6 1–3
2. Einheit Meerane 4 3 0 1 8 — 6 6 1–3
3. Industrie Leipzig 4 3 0 1 8 — 5 6 1–3
4. Horch Zwickau 4 0 1 3 3 — 7 1
5. SG Zittau 4 0 1 3 2 — 9 1

Papildomas turnyras

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Friedrichstadt Dresden 2 2 0 0 4 — 2 4
2. Einheit Meerane 2 1 0 1 5 — 5 2
3. Industrie Leipzig 2 0 0 2 2 — 4 0

Sachsen-Anhalt

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Nord)
V
1. Blau-Weiss Stendal 18 41 — 19 29
2. Altstadt Schonebeck 18 32 — 19 22
3. Altstadt Magdeburg 18 41 — 25 21
4. Sportfreunde Burg 17 35 — 24 19
5. SG Hotensleben 18 34 — 32 19
6. Fortuna Halberstadt 18 37 — 28 18
7. SG Oschersleben 18 36 — 46 17
8. Sportfreunde Salzwedel 18 25 — 43 15
9. SG Hadmersleben 17 16 — 42 9
10. SG Ilsenburg 18 27 — 46 9

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Süd)
V
1. Freiimfelde Halle 18 57 — 28 28
2. Sport-Union Dessau 18 44 — 25 25
3. Sud Weissenfels 18 38 — 27 20
4. Eintracht Bernburg 18 38 — 30 20
5. SG Sandersdorf 18 32 — 28 19
6. Sud Kothen 18 33 — 28 18
7. SG Allstedt 18 39 — 49 16
8. SG Baalberge 18 49 — 52 14
9. SG Roitzsch 18 19 — 38 13
10. SG Belgern 18 24 — 68 7

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Union Halle Eintracht Stendal 2-0
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt)
V
1. Union Halle 1 1 0 0 2 — 0 2
2. Eintracht Stendal 1 0 0 1 0 — 2 0

Thüringen

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen 1)
V
1. Nord Altenburg 14 9 3 2 46 — 17 21
2. SG Steinach 14 9 1 4 41 — 17 19
3. SG Weida 14 7 4 3 27 — 16 18
4. SG Wurzbach 14 7 3 4 32 — 24 17
5. Pforten Gera 14 7 2 5 40 — 26 16
6. SG Schalkau 14 5 2 7 28 — 31 12
7. SG Triebes 14 3 1 10 25 — 40 7
8. SG Probstzella 14 1 0 13 18 — 86 2

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen 2)
V
1. Fortuna Erfurt 14 10 1 3 45 — 19 21
2. Rheinmetall Sommerda 14 7 3 4 31 — 25 17
3. Stadion Jena 14 6 3 5 26 — 18 15
4. Eintracht Weimar 14 5 4 5 22 — 19 14
5. SG Bleicherode 14 5 2 7 19 — 40 12
6. Union Erfurt 14 3 5 6 17 — 15 11
7. Olympia Apolda 14 5 1 8 17 — 27 11
8. SG Uder-Eichsfeld 14 5 1 8 14 — 28 11

Gruppe 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen 3)
V
1. Vorwarts Gotha 14 8 5 1 43 — 24 21
2. Werra Breitungen 14 9 2 3 32 — 20 20
3. SG Suhl 12 6 4 2 29 — 20 16
4. Gluckauf Kaiseroda-Tiefenort 14 6 4 4 27 — 18 16
5. SG Sondershausen 14 5 3 6 28 — 35 13
6. SG Langensalza 12 4 2 6 24 — 25 10
7. SG Steinbach-Hallenberg 13 3 2 8 18 — 31 8
8. Vorwarts Muhlhausen 14 1 1 12 24 — 52 3

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen)
V
1. Fortuna Erfurt 2 1 1 0 4 — 2 3
2. Nord Altenburg 2 1 0 1 6 — 4 2
3. Vorwarts Gotha 2 0 1 1 2 — 6 1

Finalas

Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                             
                           
                         
                       
          Union Halle 2              
        Friedrichstadt Dresden 1              
                         
                     
                    Union Halle 3  
                  Eintracht Stendal 0  
Eintracht Stendal 4                        
Nord Altenburg 3                      
          Eintracht Stendal 4              
        Franz Mehring Marga 0              
Franz Mehring Marga 2                        
SG Schwerin 0                        
                             
                           
                         
                       
          Fortuna Erfurt 10              
        Sud Wismar 0              
                         
                     
                    Fortuna Erfurt 4  
                  Einheit Meerane 3 prat.  
                         
                       
          Einheit Meerane 3              
        SG Babelsberg 2              
                         
                         
                             
              Finalas  
                             
              1949-06-26 Dresdenas  
              Union Halle Fortuna Erfurt  
             
Generic football.png
4
Generic football.png
1
 
               
                             


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Union Halle
2. Fortuna Erfurt
3. Einheit Meerane
3. Eintracht Stendal
5. SG Babelsberg
5. Friedrichstadt Dresden
5. Franz Mehring Marga
5. Sud Wismar
9. Nord Altenburg
9. SG Schwerin

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 90% (+9420-26=9394 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 10% (+1083-0=1083 wiki spaudos ženklai).