VDR aukščiausioji futbolo lyga 1947–1948 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1947–1948 m.
Varžybos VDR aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1947–1948 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/german-d-r-league-final-tables/gdr-1945-50/
http://foot.dk/TysstillingDDR.asp?SeasonID=38
http://rsssf.com/tablesd/ddr48.html
http://rsssf.com/tablesd/ddrhist.html#48


Brandenburg

Briegnitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sud Wittenberge

Frankfurt-Eberswalde

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SG Eberswalde

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SG Potsdam

Oberlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SG Grube Marga

Südwest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SG Babelsberg

Westlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Ost Cottbus

Pusfinalis

Gruppe A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Brandenburg)
V
1. Ost Cottbus 4 3 1 0 13 — 5 7 1
3. SG Grube Marga 4 2 0 2 10 — 11 4 2
5. Nord Eberswalde 4 0 1 3 5 — 12 1 3

Gruppe B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Brandenburg)
V
2. SG Babelsberg 4 4 0 0 21 — 5 8 1
3. Sud Wittenberge 4 2 0 2 9 — 15 4 2
5. SG Potsdam 4 0 0 4 8 — 18 0 3

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Ost Cottbus SG Babelsberg 1-0

Mecklenburg

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mecklenburg)
V
1. SG Ribnitz 12 9 1 2 33 — 17 19
2. SG Greifswald 12 8 2 2 53 — 15 18
5. SG Stralsund 12 5 2 5 27 — 36 12 3
7. SG Bergen 12 5 2 5 27 — 30 12 4
9. Sud Rostock 12 5 0 7 31 — 19 10 5
11. SG Torgelow 12 3 1 8 17 — 39 7 6
13. SG Altentreptow 12 2 2 8 17 — 50 6 7

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mecklenburg)
V
1. Sud Wismar 10 8 1 1 47 — 12 17
2. SG Schwerin 10 7 1 2 34 — 15 15
5. SG Neustadt-Glewe 10 6 0 4 29 — 27 12 3
7. SG Gustrow 10 4 1 5 24 — 35 9 4
9. SG Parchim 10 2 1 7 18 — 39 5 5
11. West Rostock 10 1 0 9 13 — 37 2 6

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mecklenburg)
V
1. SG Schwerin 6 4 1 1 17 — 5 9
2. Sud Wismar 6 4 0 2 16 — 8 8
3. SG Ribnitz 6 2 0 4 7 — 19 4
4. SG Greifswald 6 1 1 4 6 — 14 3

Sachsen

Chemnitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Chemnitz)
V
1. West Chemnitz 22 90 — 36 38
2. SG Gornsdorf 22 67 — 34 36
3. Nord Chemnitz 22 68 — 36 33
4. Gablenz Chemnitz 22 67 — 43 33
5. SG Bernsdorf 22 64 — 29 32
6. SG Harthau 22 54 — 35 20
7. SG Limbach 22 31 — 54 16
8. Schloss Chemnitz 22 30 — 54 16
9. SG Adorf 22 30 — 83 12
10. SG Erfenschlag 22 30 — 85 12
11. SG Wustenbrand 22 31 — 76 8
12. SG Schonau 22 15 — 80 5

Dresden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Dresden)
V
1. Mickten Dresden 16 27
2. Friedrichstadt Dresden 16 25
3. Cotta Dresden 16 23
4. SG Hainsberg 16 20
5. Ost Radebeul 16 15
6. Einheit Freital-Ost 16 14
7. Striesen Dresden 16 10
8. Gittersee Dresden 16 7
9. SG Radeberg 16 5

Leipzig

Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Leipzig)
V
1. Nord Gohlis 14 31 — 15 20
3. Leutzsch Leipzig 14 38 — 14 19 2
5. Thekla Leipzig 14 39 — 20 19 3
7. SG Markkleeberg 14 32 — 34 16 4
9. SG Schleussig 14 27 — 35 14 5
11. Hafen Lindenau 14 20 — 32 10 6
13. SG Eythra 14 23 — 43 8 7
15. SG Zwenkau 14 19 — 49 8 8

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Leipzig)
V
1. SG Markranstadt 14 37 — 20 22 1
3. Probstheida Leipzig 14 27 — 28 19 2
5. SG Kleinzschocher 14 22 — 13 17 3
7. Suden Vorstadt 14 27 — 22 14 4
9. Lindenau Aue 14 26 — 37 14 5
11. Stotteritz Leipzig 14 28 — 25 12 6
13. Connewitz Leipzig 14 23 — 32 12 7
15. SG Paunsdorf 14 17 — 32 12 8

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SG Markranstadt Nord Gohlis 4-2

Ostsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Ost)
V
1. SG Zittau 18 95 — 23 31
2. SG Kamenz 18 83 — 43 28
3. SG Hoyerswerda 18 65 — 35 24
4. SG Neugersdorf 18 59 — 46 20
5. SG Lobau 18 47 — 41 19
6. SG Bischofswerda 18 45 — 59 16
7. West Gorlitz 18 38 — 56 15
8. SG Weisswasser 18 34 — 58 13
9. SG Grossrohrsdorf 18 24 — 61 6
10. Mitte Gorlitz 18 29 — 100 5

Westsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / West)
V
1. Planitz Zwickau 18 67 — 10 31
2. Mitte Zwickau 18 55 — 27 25
3. SG Cainsdorf 18 51 — 24 24
4. SG Wilkau-Hasslau 18 37 — 25 24
5. SG Crimmitschau 18 49 — 30 23
6. SG Vielau 18 31 — 51 15
7. Nord Zwickau 18 25 — 44 11
8. SG Reinsdorf 18 31 — 47 10
9. SG Kirchberg 18 29 — 68 10
10. SG Werdau 18 13 — 65 7

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Mickten Dresden 1              
West Chemnitz 3          
          West Chemnitz 0  
        Planitz Zwickau 3  
Planitz Zwickau 2              
SG Wurzen 1              
                   
                 
Einheit Meerane 1              
Nord Gohlis 0          
          Einheit Meerane 3  
        Friedrichstadt Dresden 1  
Friedrichstadt Dresden 4              
SG Zittau 3              
                   
    Finalas  
                   
     
         
   
Generic football.png
Generic football.png
 
     


Finalas nežaistas.

Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen)
V
2. Planitz Zwickau
2. Einheit Meerane
3. Friedrichstadt Dresden
3. West Chemnitz
5. SG Zittau
5. SG Wurzen
5. Nord Gohlis
5. Mickten Dresden

Sachsen-Anhalt

Altmark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Altmark)
V
1. Ost Salzwedel
2. Eintracht Stendal

Anhalt

Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Anhalt)
V
1. SG Rothenburg 1

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Anhalt)
V
1. Sud Bernburg 1

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Sud Bernburg SG Rothenburg 5-1

Dessau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Dessau)
V
1. Sud Kothen
2. Nord Dessau

Magdeburg

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Magdeburg)
V
1. Sportfreunde Burg 20
3. West Magdeburg 20 2
5. Ost Magdeburg 12 3
7. Alte Neustadt Magdeburg 12 4
9. SG Grossengottern 11 5
11. SG Genthin 7 6
13. Neu Neustadt Magdeburg 3 7

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Magdeburg)
V
2. Altstadt Schonebeck 20 1
3. Altstadt Magdeburg 17 2
5. Nord Schonebeck 15 3
7. Sudenburg Magdeburg 12 4
9. SG Gommern 12 5
11. SG Felgeleben 4 6
13. SG Lemsdorf 3 7

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SF Burg Altstadt Schonebeck 2-0 1-1

Nordharz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Nordharz)
V
1. Altstadt Halberstadt

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Ost)
V
1. SG Belgern

Saalsportgebiet

Halle

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Freiimfelde Halle

Merseburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SG Mucheln

Weißenfels

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sud Weissenfels

Zeitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SG Trebnitz

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Freiimfelde Halle 3          
SG Mucheln 1            
         
          Freiimfelde Halle Sud Weissenfels
         
Generic football.png
3
Generic football.png
0
         
         
         
Generic football.png
1
Generic football.png
2
         
               
Sud Weissenfels 4            
SG Trebnitz 0            
                 
Dėl 3-osios vietos SG Mucheln SG Trebnitz 5-4
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Saalsportgebiet)
V
1. Freiimfelde Halle
2. Sud Weissenfels
3. SG Mucheln
4. SG Trebnitz

Südharz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Südharz)
V
1. SG Allstedt

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Freiimfelde Halle 3              
SG Allstedt 0          
          Freiimfelde Halle 5  
        Sud Kothen 2  
Sud Kothen 11              
SG Belgern 0              
                   
                 
SF Burg 4              
Ost Salzwedel 2          
          SF Burg 3  
        Sud Bernburg 0  
Altstadt Halberstadt 2              
Sud Bernburg 3              
                   
    Finalas  
                   
     
         
   
Generic football.png
Generic football.png
 
     


Finalas nežaistas.

Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt)
V
2. Freiimfelde Halle
2. SF Burg
3. Sud Kothen
3. Sud Bernburg
5. Altstadt Halberstadt
5. Ost Salzwedel
5. SG Allstedt
5. SG Belgern

Thüringen

Altenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Altenburg)
V
1. Nord Altenburg

Arnstadt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Arnstadt)
V
1. SG Grafinau-Angstedt

Eisenach

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Eisenach)
V
1. Wartburg Eisenach

Erfurt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Erfurt)
V
1. West Erfurt

Gera

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Gera)
V
1. SG Weida

Gotha

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Gotha)
V
1. SG Gotha

Hildburghausen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Hildburghausen)
V
1. SG Unterneubrunn

Jena

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Jena)
V
1. Ernst Abbe Jena

Langensalza

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Langensalza)
V
1. SG Grossgottern

Meiningen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Meiningen)
V
1. SG Meiningen

Mühlhausen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Mühlhausen)
V
1. GW Muhlhausen

Nordhausen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Nordhausen)
V
1. SG Bleicherode

Rudolstadt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Rudolstadt)
V
1. SG Rudolstadt

Saalfeld

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Saalfeld)
V
1. SG Probstzella

Schleiz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Schleiz)
V
1. Franken Wurzbach

Schmalkalden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Schmalkalden)
V
1. SG Steinbach-Hallenberg

Sömmerda

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Sömmerda)
V
1. SG Sommerda

Sondershausen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Sondershausen)
V
1. SG Sondershausen

Sonneberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Sonneberg)
V
1. SG Sonneberg

Suhl

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Suhl)
V
1. SG Suhl

Weimar

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Weimar)
V
1. Ost Weimar

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Franken Wurzbach 1              
SG Sommerda 2          
          SG Sommerda 2  
        West Erfurt 0  
West Erfurt 2              
Ernst Abbe Jena 1 prat.              
                   
                 
Ost Weimar 2              
SG Meiningen 1 prat.          
          Ost Weimar 4  
        SG Suhl 2  
SG Suhl 2              
Nord Altenburg 0              
                   
    Finalas  
                   
     
         
   
Generic football.png
Generic football.png
 
     


Finalas nežaistas.

Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen)
V
2. SG Sommerda
2. Ost Weimar
3. SG Suhl
3. West Erfurt
5. SG Meiningen
5. Ernst Abbe Jena
5. Franken Wurzbach
5. Nord Altenburg

Finalas

Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                             
                           
                         
                       
          SG Schwerin 1              
        Planitz Zwickau 3              
                         
                     
                    Planitz Zwickau 5  
                  Ost Weimar 0  
                         
                       
          Ost Cottbus 0              
        Ost Weimar 1 prat.              
                         
                         
                             
                           
                         
                       
          Freiimfelde Halle 3              
        Sud Wismar 1              
                         
                     
                    Freiimfelde Halle 5  
                  Einheit Meerane 2  
Einheit Meerane 3                        
SG Babelsberg 1                      
          Einheit Meerane 2              
        SF Burg 1 prat.              
SG Sommerda 0                        
SF Burg 1                        
                             
              Finalas  
                             
              1948-07-04 Leipcigas  
              Planitz Zwickau Freiimfelde Halle  
             
Generic football.png
1
Generic football.png
0
 
               
                             


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Planitz Zwickau
2. Freiimfelde Halle
3. Einheit Meerane
3. Ost Weimar
5. SF Burg
5. Ost Cottbus
5. SG Schwerin
5. Sud Wismar
9. SG Sommerda
9. SG Babelsberg

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 74% (+7581-26=7555 wiki spaudos ženklai).
  • – autorius ir redaktorius – 27% (+2754-5=2749 wiki spaudos ženklai).