VDR aukščiausioji futbolo lyga 1946–1947 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
1946–1947 m.
Varžybos VDR aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1946–1947 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/german-d-r-league-final-tables/gdr-1945-50/
http://rsssf.com/tablesd/ddrhist.html#47
http://rsssf.com/tablesd/ddr47.html


Vyko tik regioninės varžybos.

Brandenburg

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Brandenburg 1)
V
?. Sud Luckenwalde
?. West Brandenburg
?. SG Havelberg
?. SG Rathenow

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Brandenburg 2)
V
?. Polizei Brandenburg
?. SG Neuruppin
?. West Luckenwalde
?. West Juterbog

Gruppe 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Brandenburg 3)
V
?. SG Babelsberg
?. SG Rudersdorf
?. SG Finow
?. SG Frankfurt-Oder

Gruppe 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Brandenburg 4)
V
?. Ost Cottbus
?. Mitte Forst
?. SG Strobitz
?. SG Welzow

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
SG Rudersdorf 2              
Sud Luckenwalde 10          
          Sud Luckenwalde 0  
        Ost Cottbus 4  
Ost Cottbus 4              
Polizei Brandenburg 2              
                   
                 
Mitte Forst 3              
SG Babelsberg 2 prat.          
          Mitte Forst 2  
        SG Neuruppin 0  
SG Neuruppin 4              
West Brandenburg 0              
                   
    Finalas  
                   
     
    Ost Cottbus Mitte Forst  
   
Generic football.png
3
Generic football.png
2
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Brandenburg)
V
1. Ost Cottbus
2. Mitte Forst
3. SG Neuruppin
3. Sud Luckenwalde
5. SG Babelsberg
5. Polizei Brandenburg
5. West Brandenburg
5. SG Rudersdorf

Glauchau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SG Meerane

Mecklenburg-Vorpommern

Mecklenburg

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mecklenburg-Vorpommern / Mecklenburg)
V
1. Sud Rostock 16 13 2 1 59 — 16 28
3. SG Gustrow 18 13 1 4 67 — 21 27 2
5. SG Ribnitz 17 9 3 5 37 — 27 21 3
7. West Rostock 14 6 2 6 17 — 25 14 4
9. SG Neubrandenburg 14 3 7 4 22 — 29 13 5
11. SG Malchin 15 5 2 8 21 — 42 12 6
13. SG Teterow 16 5 1 10 45 — 51 11 7
15. SG Schwaan 13 3 3 7 16 — 25 9 8
17. SG Warnemunde 13 3 2 8 18 — 37 8 9
19. SG Malchow 14 3 1 10 14 — 43 7 10

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mecklenburg-Vorpommern / Mecklenburg)
V
1. SG Schwerin 18 14 3 1 105 — 33 31
3. Sud Wismar 17 10 5 2 52 — 23 25 2
5. SG Neustadt-Glewe 17 11 1 5 53 — 48 23 3
7. SG Parchim 17 9 1 7 41 — 36 19 4
9. SG Ludwigslust 17 7 3 7 46 — 46 17 5
11. SG Lubz 16 7 1 8 53 — 58 15 6
13. SG Grevesmuhlen 15 6 1 8 46 — 59 13 7
15. SG Domitz 16 5 3 8 46 — 60 13 8
17. Ost Wismar 17 2 2 13 24 — 59 6 9
19. SG Selmsdorf 16 2 0 14 21 — 67 4 10

Vorpommern

Gruppe A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mecklenburg-Vorpommern / Vorpommern)
V
1. SG Greifswald 10 10 0 0 83 — 10 20
3. Sundia Stralsund 7 4 1 2 18 — 32 9 2
5. SG Altentreptow 9 3 1 5 17 — 29 7 3
7. SG Bergen 7 3 0 4 14 — 22 6 4
9. SG Barth 9 2 1 6 22 — 40 5 5
11. SG Grimmen 8 1 1 6 5 — 26 3 6

Gruppe B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mecklenburg-Vorpommern / Vorpommern)
V
2. SG Torgelow 8 7 0 1 26 — 6 14 1
3. Strela Stralsund 8 6 0 2 24 — 8 12 2
5. SG Locknitz 6 2 0 4 6 — 12 4 3
7. SG Anklam 6 2 0 4 7 — 29 4 4
9. SG Demmin 6 0 0 6 0 — 8 0 5

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SG Greifswald SG Torgelow 5-1 3-0

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mecklenburg-Vorpommern)
V
1. Sud Rostock 4 3 1 0 13 — 6 7
2. SG Schwerin 4 1 1 2 11 — 12 3
3. SG Greifswald 4 1 0 3 9 — 15 2

Sachsen

Chemnitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Chemnitz)
V
1. Nord Chemnitz 20 103 — 27 38
2. West Chemnitz 20 87 — 33 30
3. SG Gablenz 20 69 — 30 29
4. SG Schonau 20 62 — 61 24
5. SG Harthau 20 53 — 45 22
6. SG Bernsdorf 20 37 — 43 21
7. SG Wustenbrand 20 65 — 51 20
8. Schloss Chemnitz 20 51 — 55 17
9. SG Adorf 20 69 — 70 13
10. SG Helbersdorf 20 38 — 127 6
11. SG Siegmar 20 21 — 131 0

Dresden

Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Dresden 1)
V
1. Mickten Dresden 18 76 — 31 27 1–2
2. Striesen Dresden 18 57 — 27 27 1–2
3. SG Riesa 18 50 — 27 26
4. SG Meissen 18 55 — 36 24
5. SG Cotta 18 60 — 40 21
6. Einheit Freital-Ost 18 46 — 42 19
7. Laubegast Dresden 18 48 — 47 16
8. SG Pirna 18 38 — 80 10
9. Lobtau Dresden 18 29 — 73 5
10. Johannstadt Dresden 18 23 — 79 5
Dėl 1-osios vietos Mickten Dresden Striesen Dresden 2-1

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Dresden 2)
V
1. Friedrichstadt Dresden 18 108 — 36 27
2. SG Radeberg 18 51 — 30 26
3. Ost Radebeul 18 71 — 45 22
4. SG Hainsberg 18 53 — 40 22
5. Neustadt Dresden 18 47 — 43 20
6. Kaditz Dresden 18 32 — 71 16
7. Seidnitz Dresden 18 28 — 60 14
8. Leuben Dresden 18 32 — 64 12
9. SG Dippoldiswalde 18 55 — 69 11
10. SG Weixdorf 18 32 — 51 10

Staffel 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Dresden 3)
V
1. SG Heidenau 18 67 — 19 32
2. Gittersee Dresden 18 78 — 30 27
3. SG Sornewitz 18 62 — 38 24
4. SG Reichenberg 18 58 — 34 23
5. SG Loschwitz 18 46 — 56 17
6. SG Ottendorf 18 70 — 50 16
7. SG Zschachwitz 18 46 — 58 16
8. SG Cossebaude 18 44 — 74 10
9. SG Niedersedlitz 18 23 — 71 8
10. SG Dobritz 18 31 — 104 7

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Dresden)
V
1. Friedrichstadt Dresden 2 2 0 0 10 — 2 4
2. Mickten Dresden 2 1 0 1 6 — 4 2
3. SG Heidenau 2 0 0 2 3 — 13 0

Leipzig

Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Leipzig 1)
V
1. Probstheida Leipzig 14 48 — 11 24 1
3. Gohlis Nord Leipzig 14 55 — 22 18 2
5. SG Markranstadt 14 51 — 26 17 3
7. Suden Vorstadt Leipzig 14 33 — 31 15 4
9. SG Zwenkau 14 31 — 33 14 5
11. SG Kleinzschocher 14 19 — 31 10 6
13. Lindenau Aue Leipzig 14 26 — 36 8 7
15. Wahren Leipzig 14 13 — 70 4 8

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Leipzig)
V
2. Lindenau Hafen Leipzig 14 55 — 14 23 1
3. Thekla Leipzig 14 47 — 29 23 2
5. Leutzsch Leipzig 14 25 — 15 17 3
7. Connewitz Leipzig 14 27 — 28 13 4
9. Stotteritz Leipzig 14 34 — 36 12 5
11. SG Schleussig 14 21 — 29 11 6
13. SG Markkleeberg 14 25 — 32 10 7
15. SG Bohlitz-Ehrenberg 14 8 — 75 3 8

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Probstheida Leipzig Lindenau Hafen Leipzig 4-1

Ostsachsen

Bautzen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Bautzen)
V
1. SG Neugersdorf

Bischofswerda

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Bischofswerda)
V
1. SG Bischofswerda

Görlitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Görlitz)
V
1. West Gorlitz

Hoyerswerda

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Hoyerswerda)
V
1. SG Weisswasser

Kamenz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Kamenz)
V
1. SG Kamenz

Löbau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Löbau)
V
1. SG Lobau

Zittau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Zittau)
V
1. SG Zittau

Westsachsen

Erzgebirge

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Erzgebirge)
V
1. SG Aue

Vogtland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Vogtland)
V
1. Sud Plauen

Zwickau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Zwickau)
V
1. Planitz Zwickau

Sachsen-Anhalt

Altmark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Altmark)
V
1. Eintracht Stendal

Bernburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Bernburg)
V
1. Sud Bernburg

Bitterfeld

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Bitterfeld)
V
1. SG Greppin

Burg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Burg)
V
1. SF Burg

Dessau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Dessau)
V
1. Nord Dessau

Halle

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Halle)
V
1. Glaucha Halle

Köthen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Köthen)
V
1. Sud Kothen

Magdeburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Magdeburg)
V
1. West Magdeburg

Merseburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Merseburg)
V
1. SG Grosskayna

Oschersleben

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Oschersleben)
V
1. SG Oschersleben

Saal

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Saal)
V
1. SG Konnern

Schönebeck

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Schönebeck)
V
1. Altstadt Schonebeck

Weißenfels

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Weißenfels)
V
1. Sud Weissenfels

Zeitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen-Anhalt / Zeitz)
V
1. Rot-Weiss Zeitz

Thüringen

Altenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Altenburg)
V
1. Nord Altenburg

Gera

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Gera)
V
1. SG Weida

Weimar

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Thüringen / Weimar)
V
1. Ost Weimar

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 75% (+6322-0=6322 wiki spaudos ženklai).
  • – autorius – 25% (+2063-0=2063 wiki spaudos ženklai).