Slovakijos III futbolo lyga 2016–2017 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2016–2017 m.
Varžybos Slovakijos III futbolo lyga
Sezonas Slovakijos aukščiausioji futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovakijos II futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovakijos III futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovakijos IV futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovakijos V futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovakijos futbolo taurė 2016–2017 m.
http://futbalnet.sk/#menu/open/sutaze/sezona/2016-2017/


Bratislava

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Akademia Petrzalka 30 25 4 1 112 — 13 79
2. SFC Kalinkovo 30 21 5 4 86 — 45 68
3. Lamac Bratislava 30 17 4 9 57 — 47 55
4. MFK Rusovce 30 15 7 8 62 — 30 52
5. Karpaty Limbach 30 15 5 10 62 — 53 50
6. Domino Bratislava 30 14 6 10 62 — 52 48
7. Zahoran Jakubov 30 14 5 11 56 — 39 47
8. FK Borinka 30 14 2 14 75 — 57 44
9. SK Zavod 30 12 4 14 68 — 64 40
10. TJ Cunovo 30 10 9 11 41 — 48 39
11. Slovan Vinicne 30 10 6 14 65 — 92 36
12. TJ Velke Levare 30 7 11 12 56 — 66 32
13. OSK Slovensky Grob 30 8 5 17 48 — 83 29
14. Vrakuna Bratislava 30 7 6 17 37 — 61 27
15. SK Senkvice 30 7 5 18 32 — 65 26
16. FK Jablonove 30 1 2 27 27 — 131 5

Stred

Juh

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred / Juh)
V
1. FK Salkova 26 17 7 2 62 — 18 58
2. FK Slovenske Darmoty 26 12 9 5 44 — 27 45
3. Mesta Tornala 26 14 3 9 47 — 32 45
4. Rakytovce Banska Bystrica 26 12 5 9 55 — 38 41
5. SK Vinica 26 13 2 11 34 — 36 41
6. Tatran Pliesovce 26 10 7 9 34 — 34 37
7. Sokol Medzibrod 26 10 5 11 36 — 35 35
8. Jupie Badin 26 8 8 10 34 — 38 32
9. Spartak Hrinova 26 9 5 12 35 — 41 32
10. Banik Velky Krtis 26 7 10 9 25 — 31 31
11. Sklotatran Poltar 26 8 6 12 32 — 42 30
12. MFK Revuca 26 8 4 14 35 — 52 28
13. OFK Olovary 26 6 8 12 39 — 59 26
14. Pramen Kovacova 26 5 7 14 31 — 60 22

Sever

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred / Sever)
V
1. Tatran Oravske Vesele 26 16 5 5 57 — 28 53
2. Banik Stranavy 26 16 4 6 52 — 25 52
3. Druzstevnik Bela-Dulice 26 15 2 9 66 — 45 47
4. Jednota Banova 26 13 6 7 58 — 39 45
5. MFK Dolny Kubin 26 12 4 10 45 — 35 40
6. Slavia Staskov 26 12 4 10 72 — 65 40
7. SK Tvrdosin 26 11 6 9 55 — 38 39
8. SK Zavazna Poruba 26 11 3 12 37 — 38 36
9. Dynamo Diviaky 26 9 3 14 38 — 51 30
10. OSK Rosina 26 9 3 14 43 — 64 30
11. Slovan Trstena 26 9 5 12 46 — 52 29
12. MSK Kysucke Nove Mesto 26 8 5 13 32 — 52 29
13. MFK Bytca 26 7 4 15 40 — 63 25
14. SK Turcianska Stiavnicka 26 5 4 17 29 — 75 19

Východ

Juh

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Juh)
V
1. MFK Roznava 28 21 4 3 88 — 20 67
2. Pokrok Krompachy 28 20 6 2 83 — 16 66
3. FK Cana 28 19 1 8 84 — 39 58
4. Mladost Kalsa 28 18 3 7 77 — 31 57
5. Spartak Medzev 28 16 6 6 83 — 34 54
6. MFK Sobrance 28 13 7 8 68 — 37 46
7. FK Geca 28 14 1 13 78 — 44 43
8. Maria Huta Gelnica 28 13 4 11 46 — 39 43
9. Start Hrabusice 28 10 4 14 52 — 51 34
10. OSK Rudnany 28 9 2 17 49 — 66 29
11. MFK Velke Kapusany 28 8 4 16 53 — 69 28
12. FK Krasnohorske Podhradie 28 8 3 17 67 — 84 27
13. SK Strazske 28 8 3 17 34 — 71 27
14. Slovan Velky Folkmar 28 3 4 21 27 — 182 13
15. Druzstevnik Parchovany 28 3 2 23 31 — 137 11
16. Bodva Moldava 0 0 0 0 0 — 0 -12

Sever

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Sever)
V
1. OSFK Sarisske Michalany 28 22 4 2 86 — 27 70
2. SK Zahradne 28 21 3 4 68 — 27 66
3. Tatran Kracunovce 28 15 5 8 49 — 30 50
4. FK Humenne 28 15 4 9 61 — 34 49
5. OFK-SIM Raslavice 28 12 8 8 57 — 34 44
6. OFK Dlhe Klcovo 28 12 8 8 55 — 44 44
7. Spartak Medzilaborce 28 13 5 10 54 — 52 44
8. Druzstevnik Radvan nad Laborcom 28 12 7 9 49 — 36 43
9. MSK Spisske Podhradie 28 12 5 11 51 — 34 41
10. Ajax Pakostov 28 11 2 15 38 — 47 35
11. OSK Fintice 28 8 6 14 31 — 47 30
12. Sokol Lubotice 28 7 6 15 37 — 62 27
13. Tatran Zamutov 28 6 2 20 24 — 60 20
14. SK Strba 28 4 5 19 32 — 84 17
15. FK Vysoke Tatry 28 3 4 21 18 — 92 13
16. Druzstevnik Vysny Mirosov 0 0 0 0 0 — 0 0

Západ

Juhovýchod

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Juhovýchod)
V
1. FC Nitra-2 28 18 4 6 67 — 19 58
2. KFC Kalna nad Hronom 28 16 8 4 56 — 24 56
3. MSO Sturovo 28 16 7 5 59 — 26 55
4. TJ Imel 28 16 6 6 45 — 26 54
5. OFK Hrusovany 28 14 8 6 61 — 35 50
6. Slovan Celadice 28 13 7 8 51 — 37 46
7. OTJ Horne Obdokovce 28 12 9 7 56 — 39 45
8. TJ Velke Lovce 28 11 6 11 46 — 45 39
9. FK Kolarovo 28 8 11 9 30 — 35 35
10. Druzstevnik Dolne Saliby 28 9 6 13 42 — 50 33
11. OSK Svaty Peter 28 8 8 12 40 — 52 32
12. Druzstevnik Dvory nad Zitavou 28 7 7 14 27 — 48 28
13. SK Tvrdosovce 28 6 5 17 23 — 65 23
14. Slovan Levice 28 3 6 19 23 — 54 15
15. Cermansky Nitra 28 3 2 23 23 — 94 11
16. OTJ Palarikovo 0 0 0 0 0 — 0 0

Severozápad

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Severozápad)
V
1. Iskra Borcice 28 26 1 1 97 — 14 79
2. OFK Malzenice 28 17 6 5 67 — 37 57
3. Slavoj Boleraz 28 15 6 7 43 — 31 51
4. SK Blava 28 12 8 8 45 — 29 44
5. MFK Nova Dubnica 28 12 7 9 43 — 29 43
6. Slovan Simonovany-Partizanske 28 12 6 10 36 — 26 42
7. OSK Trencianske Stankovce 28 11 7 10 41 — 40 40
8. MFK Vrbove 28 10 6 12 43 — 50 36
9. OK Castkovce 28 9 8 11 26 — 35 35
10. Iskra Holic 28 10 5 13 31 — 36 35
11. Slovan Trencianske Teplice 28 9 7 12 34 — 64 34
12. Partizan Domaniza 28 8 5 15 40 — 57 29
13. Tempo Partizanske 28 7 5 16 42 — 65 26
14. Slovan Hlohovec 28 5 6 17 36 — 68 21
15. Partizan Precin 28 5 1 22 32 — 75 16
16. Spartak Banovce nad Bebravou 0 0 0 0 0 — 0 0
17. Spartak-2 Myjava 0 0 0 0 0 — 0 -6

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+5701-10=5691 wiki spaudos ženklai).