Slovakijos II futbolo lyga 2016–2017 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2016–2017 m.
Varžybos Slovakijos II futbolo lyga
Sezonas Slovakijos aukščiausioji futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovakijos II futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovakijos III futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovakijos IV futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovakijos V futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovakijos futbolo taurė 2016–2017 m.
http://int.soccerway.com/national/slovakia/ii-liga/20162017/


Bratislava

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Inter Bratislava 30 24 4 2 93 — 11 76
2. FC Rohoznik 30 24 3 3 102 — 23 75
3. SK Tomasov 30 18 4 8 78 — 48 58
4. OFK Dunajska Luzna 30 15 6 9 67 — 42 51
5. FK Vajnory 30 15 4 11 57 — 41 49
6. Slovan Ivanka 30 15 2 13 51 — 55 47
7. Lokomotiva Devinska Nova Ves 30 13 5 12 73 — 51 44
8. Raca Bratislava 30 12 4 14 51 — 41 40
9. TJ Rovinka 30 11 6 13 53 — 59 39
10. SK Bahon 30 11 3 16 45 — 56 36
11. Slovan Most 30 9 7 14 37 — 50 34
12. SK Lozorno 30 10 4 16 41 — 59 34
13. PSC Pezinok 30 9 7 14 35 — 65 34
14. SK Bernolakovo 30 9 6 15 39 — 67 33
15. FC Malacky 30 9 6 15 51 — 66 33
16. MSK Kralova 30 0 1 29 19 — 158 1

Stred

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SKM Liptovsky Hradok 28 24 2 2 87 — 17 74
2. Sport-2 Podbrezova 28 15 4 9 60 — 45 49
3. SK Kremnicka 28 15 4 9 47 — 28 49
4. MFK Zarnovica 28 14 5 9 52 — 43 47
5. Banik Kalinovo 28 14 5 9 46 — 36 47
6. MSK Namestovo 28 14 4 10 42 — 29 46
7. Novohrad Lucenec 28 12 6 10 43 — 46 42
8. OFK Teplicka 28 11 4 13 48 — 47 37
9. FK Cadca 28 12 1 15 40 — 50 37
10. Tatran Krasno 28 11 2 15 39 — 40 35
11. Druzstevnik Liptovska Stiavnica 28 9 5 14 43 — 61 32
12. FTC Filakovo 28 9 5 14 39 — 49 32
13. MFK Nova Bana 28 8 6 14 35 — 59 30
14. MFK Detva 28 4 9 15 35 — 71 21
15. Javornik Makov 28 6 2 20 35 — 70 20
16. TJ Straza 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė po I rato

Východ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Slavoj Trebisov 26 20 2 4 63 — 11 62
2. Turkon Vysne Opatske 26 17 7 2 63 — 21 58
3. MFK Snina 26 11 9 6 50 — 27 42
4. FK Svidnik 26 13 3 10 44 — 36 42
5. FK Svit 26 12 6 8 53 — 35 42
6. MFK Vranov 26 12 5 9 34 — 28 41
7. Druzstevnik Plavnica 26 11 4 11 42 — 41 37
8. Slovan Giraltovce 26 10 6 10 40 — 30 36
9. Milenium Bardejovska Nova Ves 26 9 5 12 40 — 53 32
10. Slovan Sabinov 26 8 8 10 40 — 41 32
11. TJ Velke Revistia 26 8 5 13 34 — 41 29
12. Tesla Stropkov 26 7 7 12 36 — 40 28
13. Tatran-2 Presov 26 6 6 14 37 — 46 24
14. Rozvoj Pusovce 26 1 1 24 7 — 133 4
15. Druzstevnik Velky Hores 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė po I rato

Západ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. KFC Komarno 36 23 9 4 83 — 32 78
2. Crystal Lednicke Rovne 36 21 8 7 68 — 34 71
3. MSK Puchov 36 20 10 6 61 — 28 70
4. DAC Dunajska Streda-2 36 16 9 11 56 — 37 57
5. FK Zlate Moravce-2 36 15 10 11 53 — 44 55
6. MFK Dubnica 36 16 7 13 49 — 43 55
7. Kovo Belusa 36 15 8 13 47 — 52 53
8. Slovan Galanta 36 15 7 14 58 — 49 52
9. Druzstevnik Velke Ludince 36 14 9 13 50 — 51 51
10. Slovan Nemsova 36 15 6 15 54 — 53 51
11. Horses Surovce 36 15 4 17 54 — 63 49
12. SK Gabcikovo 36 13 8 15 40 — 47 47
13. Topvar Topolcany 36 14 3 19 41 — 53 45
14. FKM Nove Zamky 36 12 8 16 52 — 50 44
15. Banik Horna Nitra 36 12 6 18 46 — 62 42
16. Slovan Duslo Sala 36 11 8 17 36 — 43 41
17. SK Surany 36 11 6 19 55 — 79 39
18. Thermal Velky Meder 36 9 6 21 40 — 76 33
19. FC Neded 36 6 6 24 38 — 85 24

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+3722-1=3721 wiki spaudos ženklai).