Rumunijos aukščiausioji futbolo lyga 1931–1932 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1931–1932 m.
Varžybos Rumunijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Rumunijos aukščiausioji futbolo lyga 1931–1932 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/romania-league-final-tables/rom-1931-40/
http://rsssf.com/tablesr/roemhist.html#32
http://foot.dk/Rumstilling.asp?SeasonID=21


Centru

Brașov

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. IAR Brasov
?. Brasovia Brasov
?. ACFR Brasov
?. RGM Brasov
?. Victoria Brasov
?. Olympia Brasov
?. Ivria Brasov

Sibiu

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Soimii Sibiu 8 5 2 1 12 — 8 12
2. Unirea Alba Iulia 8 5 0 3 18 — 15 10
3. SG Sibiu 8 4 1 3 12 — 10 9
4. CSM Sibiu 8 3 2 3 12 — 15 8
5. SS Sibiu 8 0 1 7 7 — 13 1

Sighișoara

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. Harghita Odorhei
?. RGM Odorhei
?. SG Sighisoara
?. Vitrometan Medias

Târgu Mureș

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Muresul Targu Mures
?. Victoria Reghin
?. Dacia Diciosanmartin
?. RGM Targu Mures
?. Stop 11 Targu Mures

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Muresul Targu Mures 5          
IAR Brasov 0            
         
          Muresul Targu Mures Soimii Sibiu
         
Generic football.png
3
Generic football.png
1
         
               
Soimii Sibiu +            
           
                 


Est

Cernăuți

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Jahn Cernauti 9 8 0 1 51 — 10 16
2. Makkabi Cernauti 9 7 1 1 39 — 9 15
3. Dragos Voda Cernauti 9 7 1 1 27 — 9 15
4. Muncitorii Cernauti 9 5 0 4 20 — 9 10
5. CFR Cernauti 9 5 0 4 15 — 9 10
6. Polonia Cernauti 9 4 1 4 11 — 18 9
7. Dowbusch Cernauti 9 4 0 5 18 — 14 8
8. Borochow Cernauti 9 1 2 6 9 — 29 4
9. Meseriasul Roman Cernauti 9 1 1 7 4 — 34 3
10. Spartac Cernauti 9 0 0 9 3 — 56 0

Iași

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Concordia Iasi
?. Victoria Iasi
?. Maccabi Iasi
?. Hakoah Iasi
?. Textila Iasi

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Makkabi Cernauti Concordia Iasi 2-1

Nord

Cluj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Universitatea Cluj 5 4 1 0 27 — 0 9
2. Romania Cluj 5 4 1 0 24 — 2 9
3. CFR Cluj 5 2 1 2 7 — 8 5
4. CA Cluj 5 2 0 3 5 — 9 4
5. Haggibor Cluj 5 1 1 3 2 — 28 3
6. SCM Cluj 5 0 0 5 1 — 19 0

Maramureș

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Olimpia Satu Mare 16 12 3 1 44 — 16 27
2. Victoria Carei 16 7 8 1 33 — 14 22
3. AS Satu Mare 15 7 6 2 23 — 12 20
4. Staruinta Satu Mare 16 8 4 4 28 — 22 20
5. Barkochba Satu Mare 15 5 5 5 15 — 22 15
6. SC Sighet 14 2 4 8 11 — 23 8
7. Maramures Sighet 13 3 1 9 19 — 34 7
8. CS Baia Mare 13 1 5 7 8 — 23 7
9. Tricolor Baia Mare 14 0 6 8 15 — 30 6

Oradea

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Crisana Oradea 5 4 1 0 19 — 5 9
2. CA Oradea 5 3 1 1 11 — 4 7
3. Staruinta Oradea 5 2 2 1 12 — 5 6
4. Intelegerea Oradea 5 2 2 1 12 — 7 6
5. SC Salonta 5 1 0 4 4 — 16 2
6. Maccabi Oradea 5 0 0 5 3 — 24 0

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Olimpia Satu Mare 2-2          
Crisana Oradea 3-1            
         
          Crisana Oradea Universitatea Cluj
         
Generic football.png
2
Generic football.png
1
         
               
Universitatea Cluj +            
           
                 


Sud

Brăila

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dacia Unirea Braila
?. Franco Romana Braila
?. Victoria Braila

București

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Venus Bucuresti 14 8 4 2 39 — 15 20
2. CFR Bucuresti 14 8 3 3 37 — 21 19
3. Unirea Tricolor Bucuresti 14 8 3 3 30 — 21 19
4. FC Juventus Bucuresti 14 7 2 5 34 — 27 16
5. Voevodul Mihai Bucuresti 14 4 3 7 23 — 41 11
6. Olympia Bucuresti 14 3 4 7 17 — 25 10
7. Macabi Bucuresti 14 4 2 8 13 — 20 10
8. Sportul Studentesc Bucuresti 14 2 3 9 14 — 37 7

Constanța

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Victoria Constanta
?. Elpis Constanta
?. Marina Constanta
?. Sageata Constanta
?. Tricolor Constanta
?. Kiazim Abdulah Constanta

Galați

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. DVA Galati 6 3 2 1 14 — 8 8
2. Soimii Galati 6 3 0 3 8 — 8 6
3. Marina Danubiana Galati 6 2 1 3 5 — 8 5
4. Unirea Tulcea 6 2 1 3 9 — 12 5

Ploiești

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Tricolor Ploiesti 10 8 1 1 28 — 10 17
2. Prahova Ploiesti 10 8 0 2 30 — 13 16
3. Gloria Ploiesti 10 4 1 5 21 — 20 9
4. UF Ploiesti 10 4 1 5 12 — 19 9
5. Victoria Ploiesti 10 3 1 6 18 — 26 7
6. Principesa Ileana Campina 10 1 0 9 11 — 32 2

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
               
           
          Venus Bucuresti +  
           
               
               
                   
                 
Tricolor Ploiesti 2              
DVA Galati 0          
          Tricolor Ploiesti 3  
        Victoria Constanta 0  
Victoria Constanta 2              
Dacia Unirea Braila 1 prat.              
                   
    Finalas  
                   
     
    Venus Bucuresti Tricolor Ploiesti  
   
Generic football.png
9
Generic football.png
0
 
     


Vest

Arad

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Gloria Arad 14 10 2 2 40 — 9 22
2. AMEF Arad 14 11 0 3 48 — 22 22
3. Olympia Micalaca 14 8 4 2 41 — 14 20
4. CA Arad 14 8 0 6 30 — 28 16
5. SG Arad 14 4 3 7 23 — 23 11
6. Transilvania Arad 14 3 4 7 20 — 44 10
7. Unirea Arad 14 3 2 9 16 — 34 8
8. Tricolor Arad 14 0 3 11 11 — 55 3

Banat

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vulturii Lugoj
2. Muncitorii Lugoj
3. CS Faget
4. Ferdinand Otelu Rosu
5. Germania Lugoj
6. Inainte Caransebes

Oltenia

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rovine Grivita Craiova
?. Craiu Iovan Craiova
?. Generala Craiova
?. Oltul Slatina
?. Tricolor Craiova
?. Sportul Muncitoresc Craiova
?. Sporting Craiova
?. Fulgerul Craiova

Timișoara

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. UD Resita 14 11 2 1 36 — 15 24
2. RGM Timisoara 13 10 1 2 37 — 9 21
3. Industria Lanei Timisoara 14 8 2 4 32 — 19 18
4. Banatul Timisoara 13 6 1 6 22 — 29 13
5. Chinezul Timisoara 14 6 0 8 32 — 29 12
6. CA Timisoara 14 4 3 7 21 — 27 11
7. Rapid Timisoara 14 4 1 9 22 — 28 9
8. Kadima Timisoara 14 1 0 13 4 — 50 2

Valea Jiului

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Jiul Petrosani
?. Minerul Vulcan
?. Iancu Corvin Hunedoara
?. Corvinul Deva

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
               
           
          Rovine Grivita Craiova 3  
        UD Resita 4 prat.  
Vulturii Lugoj 0              
UD Resita 1 prat.              
                   
                 
               
           
          Gloria Arad 3  
        Jiul Petrosani 0  
               
               
                   
    Finalas  
                   
     
    UD Resita Gloria Arad  
   
Generic football.png
5
Generic football.png
2
 
     


Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
               
           
          Venus Bucuresti 5  
        Maccabi Cernauti 0  
               
               
                   
                 
               
           
          UD Resita 8  
        Muresul Targu Mures 2  
Muresul Targu Mures 2              
Crisana Oradea 0              
                   
    Finalas  
                   
    1932-07-10 Bukareštas  
    Venus Bucuresti UD Resita  
   
Generic football.png
3
Generic football.png
0
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Venus Bucuresti 2 2 0 0 8 — 0 4
2. UD Resita 2 1 0 1 8 — 5 2
3. Muresul Targu Mures 2 1 0 1 4 — 8 2
3. Maccabi Cernauti 1 0 0 1 0 — 5 0
5. Crisana Oradea 1 0 0 1 0 — 2 0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 91% (+5840-26=5814 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 9% (+575-0=575 wiki spaudos ženklai).