Rumunijos aukščiausioji futbolo lyga 1930–1931 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1930–1931 m.
Varžybos Rumunijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Rumunijos aukščiausioji futbolo lyga 1930–1931 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/romania-league-final-tables/rom-1931-40/
http://rsssf.com/tablesr/roemhist.html#31
http://foot.dk/Rumstilling.asp?SeasonID=20


Centru

Brașov

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Brasovia Brasov 4 4 0 0 5 — 1 8
2. Victoria Brasov 4 2 1 1 6 — 7 5
3. RGM Brasov 4 1 1 2 4 — 4 3
4. Ivria Brasov 4 1 0 3 3 — 15 2
5. IAR Brasov 4 1 0 3 10 — 1 2

Sibiu

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SG Sibiu 11 9 1 1 40 — 9 19
2. SS Sibiu 10 5 2 3 19 — 12 12
3. Unirea Alba Iulia 10 5 1 4 28 — 10 11
4. RGM Sibiu 11 3 5 3 11 — 17 11
5. Soimii Sibiu 11 5 2 4 19 — 18 12
6. Fraternitas Alba Iulia 7 2 0 5 9 — 23 4
7. Mihai Viteazul Alba Iulia 10 0 4 6 4 — 25 4
8. Generala Ramnicu Valcea 4 0 1 3 2 — 18 1 pasitraukė nebaigusi turnyro

Sighișoara

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SG Medias 6 5 1 0 13 — 6 11
2. Harghita Odorhei 6 4 0 2 16 — 4 8
3. Vitrometan Medias 6 3 1 2 12 — 5 7
4. SG Sighisoara 6 3 1 2 9 — 7 7
5. Unirea Sighisoara 6 1 3 2 6 — 7 5
6. Aquila Sighisoara 6 1 1 4 6 — 23 3
7. RGM Odorhei 6 0 1 5 4 — 14 1

Târgu Mureș

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Muresul Targu Mures
?. Nitrogen Targu Mures
?. RGM Targu Mures
?. Dacia Diciosanmartin

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
SG Sibiu 4          
SG Medias 1            
         
          SG Sibiu Brasovia Brasov
         
Generic football.png
0
Generic football.png
4
         
               
Brasovia Brasov 4            
Muresul Targu Mures 1            
                 


Brašovo komandai finale įskaitytas pralaimėjimas.

Est

Cernăuți

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Maccabi Cernauti 14 9 4 1 29 — 15 22
2. Jahn Cernauti 14 10 1 3 42 — 19 21
3. Hakoah Cernauti 14 6 3 5 27 — 22 15
4. Dowbusch Cernauti 14 5 4 5 16 — 20 14
5. Muncitorul Cernauti 14 6 1 7 22 — 19 13
6. Dragos Voda Cernauti 14 4 5 5 17 — 18 13
7. Polonia Cernauti 14 4 2 8 20 — 27 10
8. CFR Cernauti 14 1 2 11 12 — 45 4

Chișinău

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. Mihai Viteazul Chisinau

Iași

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Concordia Iasi
?. Victoria Iasi
?. Maccabi Iasi
?. Hakoah Iasi

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Maccabi Cernauti +          
           
         
          Maccabi Cernauti Concordia Iasi
         
Generic football.png
3
Generic football.png
1
         
               
Concordia Iasi 3            
Mihai Viteazul Chisinau 1            
                 


Nord

Cluj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Universitatea Cluj 4 3 1 0 10 — 3 7
2. Romania Cluj 4 3 1 0 20 — 4 7
3. SCM Cluj 4 2 0 2 6 — 9 4
4. CA Cluj 4 1 0 3 2 — 5 2
5. Haggibor Cluj 4 0 0 4 0 — 17 0

Maramureș

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Staruinta Satu Mare 8 6 2 0 17 — 4 14
2. Olimpia Satu Mare 8 4 2 2 17 — 9 10
3. Victoria Carei 8 4 2 2 14 — 9 10
4. SC Satu Mare 8 4 1 3 16 — 11 9
5. SC Sighet 8 4 1 3 22 — 16 9
6. CS Baia Mare 8 4 1 3 7 — 6 9
7. Maramures Sighet 8 3 2 3 14 — 11 8
8. Tricolor Baia Mare 8 0 2 6 9 — 19 2
9. Barkochba Satu Mare 8 0 1 7 2 — 33 1

Oradea

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Crisana Oradea 5 5 0 0 18 — 1 10
2. Staruinta Oradea 5 3 1 1 17 — 7 7
3. CA Oradea 5 2 1 2 9 — 2 5
4. Maccabi Oradea 5 2 0 3 2 — 8 4
5. Intelegerea Oradea 5 0 2 3 5 — 23 2
6. Corvin Salonta 5 1 0 4 8 — 18 2

Someș

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sparta Gherla 2 2 0 0 4 — 1 4
2. CFR Dej 2 1 0 1 4 — 3 2
3. Gloria Bistrita 2 0 0 2 2 — 6 0

Turda

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sticla Turda 5 4 0 1 10 — 5 8
2. SC Turda 5 4 0 1 15 — 9 8
3. Labor Uioara 5 3 0 2 15 — 5 6
4. RGM Turda 5 2 1 2 6 — 8 5
5. IS Campia Turzii 5 1 1 3 4 — 9 3
6. CS Aiud 5 0 0 5 6 — 20 0

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
               
           
             
           
               
               
                   
                 
Sparta Gherla 5              
Sticla Turda 1          
          Sparta Gherla 1  
        Universitatea Cluj 2  
               
               
                   
    Finalas  
                   
     
    Crisana Oradea Sparta Gherla  
   
Generic football.png
5
Generic football.png
0
 
     


Sud

Brăila

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Franco Romana Braila
?. Victoria Braila
?. Dacia Unirea Braila

București

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Unirea Tricolor Bucuresti 14 10 2 2 31 — 19 22
2. FC Juventus Bucuresti 14 9 3 2 50 — 21 21
3. Macabi Bucuresti 14 6 4 4 28 — 23 16
4. Olympia Bucuresti 14 7 3 4 29 — 18 17
5. Venus Bucuresti 13 6 2 5 29 — 21 14
6. Sportul Studentesc Bucuresti 14 2 4 8 17 — 39 8
7. Principele Mihai Bucuresti 14 2 3 9 19 — 39 7
8. Turda Bucuresti 13 2 1 10 22 — 45 5

Constanța

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Victoria Constanta 5 4 0 1 11 — 3 8
2. Elpis Constanta 5 3 1 1 10 — 6 7
3. Marina Constanta 5 3 1 1 12 — 5 7
4. Sageata Constanta 5 2 0 3 5 — 6 4
5. Tricolor Constanta 5 2 0 3 11 — 15 4
6. Kiazim Abdulah Constanta 5 0 0 5 4 — 18 0

Galați

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. DVA Galati
?. Soimii Galati
?. Amatorii Galati
?. Gloria Galati

Ploiești

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Prahova Ploiesti 4 3 1 0 14 — 5 7
2. Tricolor Ploiesti 5 3 1 1 25 — 11 7
3. Gloria Ploiesti 5 2 2 1 14 — 10 6
4. Victoria Ploiesti 5 2 0 3 16 — 19 4
5. UF Ploiesti 5 1 0 4 13 — 17 2
6. Avantul Buzau 4 1 0 3 5 — 25 2

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
DVA Galati 0              
Victoria Constanta 1          
          Victoria Constanta 1  
        Prahova Ploiesti 3  
Prahova Ploiesti 8              
Franco Romana Braila 0              
                   
                 
               
           
             
           
               
               
                   
    Finalas  
                   
     
    Prahova Ploiesti Unirea Tricolor Bucuresti  
   
Generic football.png
1
Generic football.png
0
 
     


Vest

Arad

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Gloria Arad 14 9 5 0 53 — 18 23
2. AMEF Arad 14 8 5 1 47 — 14 21
3. Olympia Micalaca 14 8 4 2 38 — 17 20
4. CA Arad 14 6 4 4 24 — 23 16
5. Tricolor Arad 14 5 4 5 28 — 33 14
6. SG Arad 14 5 3 6 27 — 37 13
7. Unirea Arad 14 1 2 11 17 — 50 4
8. Vointa Victoria Arad 14 0 1 13 10 — 52 1

Banat

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. UD Resita 14 12 0 2 52 — 9 24
2. RGM Timisoara 14 10 1 3 22 — 10 21
3. CA Timisoara 14 8 3 3 25 — 14 19
4. Politehnica Timisoara 14 6 0 8 17 — 29 12
5. Banatul Timisoara 14 5 1 8 23 — 26 11
6. Industria Lanei Timisoara 14 5 0 9 17 — 30 10
7. Chinezul Timisoara 14 4 1 9 10 — 27 9
8. Kadima Timisoara 14 2 2 10 12 — 33 6

Banatul de Sud

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vulturii Lugoj
?. RGM Lugoj
?. CS Faget
?. Ferdinand Otelu Rosu
?. Inainte Caransebes
?. Germania Lugoj
?. Sborul Turnu Severin
?. Textiliana Lugoj

Oltenia

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rovine Grivita Craiova 7 5 1 1 33 — 9 11
2. Craiu Iovan Craiova 7 6 0 1 23 — 8 12
3. Sporting Craiova 7 4 1 2 14 — 15 9
4. Generala Craiova 7 4 0 3 13 — 11 8
5. Oltul Slatina 7 3 1 3 15 — 9 7
6. Sportul Muncitoresc Craiova 7 3 0 4 14 — 19 6
7. Tricolor Craiova 6 0 1 5 7 — 24 1
8. Fulgerul Craiova 6 0 0 6 7 — 31 0

Valea Jiului

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Minerul Vulcan 5 5 0 0 29 — 4 10
2. Jiul Lupeni 5 4 0 1 23 — 8 8
3. CFR Simeria 5 3 0 2 20 — 14 6
4. Iancu Corvin Hunedoara 5 2 0 3 11 — 10 4
5. Sportul Orastie 5 1 0 4 1 — 35 2
6. Sportul Gorjan Targu Jiu 5 0 0 5 6 — 19 0

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
               
           
             
           
Minerul Vulcan 6-1              
Rovine Grivita Craiova 3-6              
                   
                 
               
           
          Vulturii Lugoj 0-0  
        Gloria Arad 2-0  
               
               
                   
    Finalas  
                   
     
    UD Resita Gloria Arad  
   
Generic football.png
6
Generic football.png
1
 
     


Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
               
           
          Prahova Ploiesti 2  
        UD Resita 3  
               
               
                   
                 
Crisana Oradea 4              
SG Sibiu 6          
          SG Sibiu 4  
        Maccabi Cernauti 2  
               
               
                   
    Finalas  
                   
    1931-06-28 Rešica  
    UD Resita SG Sibiu  
   
Generic football.png
2
Generic football.png
0
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. UD Resita 2 0 0 5 2 — 4
2. SG Sibiu 3 2 0 1 10 — 8 4
3. Prahova Ploiesti 1 0 0 1 2 — 3 0
3. Maccabi Cernauti 1 0 0 1 2 — 4 0
5. Crisana Oradea 1 0 0 1 4 — 6 0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 95% (+7106-28=7078 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 5% (+409-2=407 wiki spaudos ženklai).