Rumunijos III futbolo lyga 2019–2020 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia                                            
2019–2020 m.
Varžybos Rumunijos III futbolo lyga
Sezonas Rumunijos aukščiausioji futbolo lyga 2019–2020 m.,
Rumunijos I futbolo lyga 2019–2020 m.,
Rumunijos II futbolo lyga 2019–2020 m.,
Rumunijos III futbolo lyga 2019–2020 m.,
Rumunijos futbolo taurė 2019–2020 m.,
Rumunijos futbolo supertaurė 2020 m.


Centru

Alba

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CS Ocna Mures
2. Universitatea Alba Iulia
3. Vointa Stremt

Brașov

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Corona Brasov
2. Coltea Brasov
3. Precizia Sacele

Covasna

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sepsi-2 Sfantu Gheorghe
2. FC Papauti
3. Prima Bradut

Harghita

Est

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Harghita / Est)
V
1. CS Gheorgheni
2. Ezustfenyo Ciceu
3. Pro Muresul Toplita

Vest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Harghita / Vest)
V
1. Sporting Odorheiu Secuiesc
2. Farkaslaka Lupeni
3. Roseal Odorheiu Secuiesc

Mureș

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Unirea Ungheni
2. Muresul Rusii-Munti
3. Tarnava Mica Sangeorgiu

Sibiu

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Magura Cisnadie
2. Paltinis Rasinari
3. FC Avrig

Nord-Est

Bacău

Bacău

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bacău / Bacău)
V
1. Dinamo Bacau (2017)
2. FCM Bacau
3. Vointa Garleni

Valea Trotușului

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bacău / Valea Trotușului)
V
1. Viitorul Curita
2. Vointa Oituz
3. CSM Moinesti

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bacău)
V
1. Viitorul Curita
2. Dinamo Bacau (2017)

Botoșani

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dante Botosani
2. Viitorul Albesti
3. Independentul Darabani

Iași

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Unirea Mircesti
2. Victoria Letcani
3. Moldova Cristesti

Neamț

Neamț A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Bradu Borca
2. Speranta Raucesti
3. Bravo Bodesti

Neamț B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Victoria Horia
2. Moldova Cordun
3. Vointa Valea Ursului

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Neamț)
V
1. Bradu Borca
2. Victoria Horia

Suceava

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Siretul Dolhasca
2. Juniorul Suceava
3. Viitorul Liteni

Vaslui

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Vaslui
2. CSM Vaslui
3. Rapid Brodoc

Nord-Vest

Bihor

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CA Oradea
2. Viitorul Bors
3. Crisul Santandrei

Bistrița-Năsăud

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bistrița-Năsăud / Nord)
V
1. Silvicultorul Maieru
2. Heniu Lesu
3. Minerul Rodna

Sud

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bistrița-Năsăud / Sud)
V
1. Progresul Nasaud
2. Atletico Monor
3. Vointa Livezile

Cluj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Somesul Dej
2. Victoria Cluj
3. ACS Floresti

Maramureș

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Maramureș / Nord)
V
1. CSM Sighetu Marmatiei
2. Recolta Salistea
3. Avantul Barsana

Sud

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Maramureș / Sud)
V
1. Progresul Somcuta Mare
2. Lapusul Targu Lapus
3. Progresul Dumbravita

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Maramureș)
V
1. Progresul Somcuta Mare
2. CSM Sighetu Marmatiei

Sălaj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sportul Simleu Silvaniei
2. Rapid Jibou
3. Dumbrava Galgau Almasului

Satu Mare

Crasna

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Satu Mare / Crasna)
V
1. CSM Satu Mare
2. Victoria Carei
3. AS Capleni

Someș

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Satu Mare / Someș)
V
1. Recolta Dorolt
2. Crasna Moftinu Mic
3. Unirea Paulesti

Tur-Talna

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Satu Mare / Tur-Talna)
V
1. Talna Orasu Nou
2. Olimpia MCMXXI Satu Mare
3. Energia Negresti-Oas

Sud

București

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CSA Steaua Bucuresti
2. Rapid-2 Bucuresti
3. Bucharest United

Călărași

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Venus Independenta
2. Unirea Manastirea
3. CSM Oltenita

Giurgiu

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Giurgiu / Nord)
V
1. Argesul Mihailesti
2. AFC Singureni
3. Bolintin Malu Spart

Sud

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Giurgiu / Sud)
V
1. Victoria Adunatii-Copaceni
2. Energia Remus
3. Dunarea Giurgiu

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Giurgiu)
V
1. Argesul Mihailesti
2. Victoria Adunatii-Copaceni

Ialomița

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Baraganul Ciulnita
2. Victoria Tandarei
3. Infratirea Jilavele

Ilfov

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viitorul Domnesti
2. ACS Corbeanca
3. CS Glina

Prahova

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CSO Plopeni
2. Tricolorul Breaza
3. Petrolistul Boldesti

Sud-Est

Brăila

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sportul Chiscani
2. Victoria Traian
3. Viitorul Insuratei

Buzău

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CSM Ramnicu Sarat
2. Vointa Lanurile
3. Team Sageata

Constanța

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viitorul Fantanele
2. CS Navodari
3. Gloria Albesti

Galați

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Avantul Valea Marului
2. Zimbrul Slobozia Conachi
3. Gloria Ivesti

Tulcea

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Pescarusul Sarichioi
2. Flacara Mihail Kogalniceanu
3. Granitul Badabag

Vrancea

Vrancea A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sportul Ciorasti
2. Vointa Slobozia Ciorasti
3. Unirea Milcovul

Vrancea B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Victoria Gugesti
2. Sageata Biliesti
3. National Golesti

Vrancea C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Panciu
2. ACS Homocea
3. Unirea Tifesti

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vrancea)
V
1. Sportul Ciorasti
2. Victoria Gugesti
3. FC Panciu

Sud-Vest

Argeș

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vointa Budeasa
2. Real Bradu
3. Muscelul Campulung

Dâmbovița

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Roberto Zidurile
2. Gloria Cornesti
3. Recolta Gura Sutii

Dolj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Unirea Tricolor Dabuleni
2. Jiul Podari
3. CS Carcea

Olt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Petrolul Potcoava
2. Oltul Curtisoara
3. Unirea Radomiresti

Teleorman

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Unirea Tiganesti
2. Ajax Botoroaga
3. Rapid Buzescu

Vâlcea

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Minerul Costesti
2. Cozia Calimanesti
3. AFC Babeni

Vest

Arad

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Victoria Zabrani
2. Frontiera Curtici
3. Paulisana Paulis

Caraș-Severin

Caransebeș

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Caraș-Severin / Caransebeș)
V
1. Rapid Buchin
2. Soimii Otelu Rosu
3. Magica Caransebes

Oravița

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Caraș-Severin / Oravița)
V
1. Progresul Ezeris
2. Vointa Lupac
3. CS Moldova Noua

Gorj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stiinta Turceni
2. Petrolul Bustuchin
3. Vulturii Farcasesti

Hunedoara

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Jiul Petrosani
2. Gloria Geoagiu
3. Aurul Brad

Mehedinți

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Recolta Danceu
2. CS Strehaia
3. Inter Salcia

Timiș

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Avantul Periam
2. CS Timisul Sag
3. Universitatea Vest Timisoara

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+10614-0=10614 wiki spaudos ženklai).