Rumunijos III futbolo lyga 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia                                            
2018–2019 m.
Varžybos Rumunijos III futbolo lyga
Sezonas Rumunijos aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.,
Rumunijos I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Rumunijos II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Rumunijos III futbolo lyga 2018–2019 m.,
Rumunijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.,
Rumunijos futbolo taurė 2018–2019 m.


Centru

Alba

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sportul Petresti
2. Vointa Stremt
3. CIL Blaj

Brașov

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Olimpic Zarnesti
2. Precizia Sacele
3. Ciucas Tarlungeni

Covasna

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Staruinta Zagon
2. FC Papauti
3. CSO Baraolt
5. Nemere Ghelinta

Harghita

Est

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Harghita / Est)
V
1. CS-VSK Gheorgheni
2. FC Sansimion
3. Pro Muresul Toplita

Vest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Harghita / Vest)
V
1. Galambfalva Porumbenii Mari
2. Unirea Cristuru Secuiesc
3. Unirea Lueta

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Harghita)
V
1. CS-VSK Gheorgheni
1. Galambfalva Porumbenii Mari

Mureș

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CSM Targu Mures
2. Muresul Ludus
3. Unirea Ungheni
4. Muresul Rusii-Munti

Sibiu

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viitorul Selimbar
2. Magura Cisnadie
3. Paltinis Rasinari

Nord-Est

Bacău

Bacău
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bacău / Bacău)
V
1. CSM Bacau
2. Dinamo Bacau (2017)
3. Vointa Garleni
Valea Trotușului
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bacău / Valea Trotușului)
V
1. Viitorul Curita
2. Vointa Oituz
3. Vulturul Magiresti

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bacău)
V
1. CSM Bacau
2. Viitorul Curita
3. Dinamo Bacau (2017)

Botoșani

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viitorul Albesti
2. Inter Dorohoi
3. Transdor Tudora

Iași

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Moldova Cristesti
2. Unirea Mircesti
3. Flacara Erbiceni

Neamț

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Ozana Targu Neamt
2. Bradu Borca
3. Speranta Raucesti

Suceava

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viitorul Liteni
2. FC Pojorata
3. Juniorul Suceava

Vaslui

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Husana Husi
2. CSM Vaslui
3. Flacara Muntenii
3. FC Vulturesti

Nord-Vest

Bihor

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CSC Sanmartin
2. CAO Oradea
3. Viitorul Bors

Bistrița-Năsăud

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bistrița-Năsăud / Nord)
V
1. Minerul Rodna
2. Silvicultorul Maieru
3. Heniu Lesu

Sud

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bistrița-Năsăud / Sud)
V
1. Progresul Nasaud
2. ACS Dumitra
3. Atletico Monor

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bistrița-Năsăud)
V
1. Minerul Rodna
2. ACS Dumitra
3. Progresul Nasaud

Cluj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. ACS Floresti
2. Somesul Dej
3. Unirea Iclod

Maramureș

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Maramureș / Nord)
V
1. Avantul Barsana
2. Plimob Sighetu Marmatiei
3. Recolta Salistea

Sud

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Maramureș / Sud)
V
1. Viitorul Ulmeni
2. Progresul Somcuta Mare
3. Lapusul Targu Lapus

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Maramureș)
V
1. Viitorul Ulmeni
2. Avantul Barsana

Sălaj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Unirea Mirsid
2. Dumbrava Galgau-Almasului
3. Rapid Jibou

Satu Mare

Satu Mare A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Talna Orasul Nou
2. Energia Negresti
3. Turul Micula

Satu Mare B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CSM Satu Mare
2. Stiinta Beltiug
3. Crasna Moftinu Mic

Satu Mare C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AS Capleni
2. Victoria Carei
3. Fortuna Capleni

Sud

București

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Carmen Bucuresti
2. CSA Steaua Bucuresti
3. Progresul Bucuresti (2005)

Călărași

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Mostistea Ulmu
2. Dunarea Ciocanesti
3. Unirea Manastirea

Giurgiu

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Giurgiu / Nord)
V
1. Argesul Mihailesti
2. AFC Singureni
3. Bolintin Malu Spart

Sud

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Giurgiu / Sud)
V
1. CS Mihai Bravu
2. Energia Remus
3. Gigantii Varasti

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Giurgiu)
V
1. CS Mihai Bravu
2. Argesul Mihailesti

Ialomița

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Recolta Gheorghe Doja
2. Baraganul Ciulnita
3. Victoria Munteni-Buzau
7. Viitorul Axintele

Ilfov

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viitorul Pantelimon
2. CS Magurele
3. Viitorul Dragomiresti Vale

Prahova

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CS Blejoi
2. AFC Banesti-Urleta
3. CS Cornu
10. CS Paulesti

Sud-Est

Brăila

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viitorul Ianca
2. Victoria Traian
3. Vointa Visani

Buzău

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Team Sageata
2. Vointa Lanurile
3. Avantul Zarnesti

Constanța

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Poseidon Limanu
2. Viitorul Fintinele
3. CS Navodari
17. Izbanda Hagilarea Mihail Cogalniceanu

Galați

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Universitatea Galati
2. Zimbrul Slobozia Conachi
3. Gloria Ivesti

Tulcea

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Pescarusul Sarichioi
2. Flacara Mihail Kogalniceanu
3. Soimii Topolog

Vrancea

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Mausoleul Marasesti
2. Sportul Ciorasti
3. FC Panciu

Sud-Vest

Argeș

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Real Bradu
2. Vointa Budeasa
3. AS Colibasi

Dâmbovița

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Gloria Cornesti
2. Recolta Gura Sutii
3. Unirea Racari

Dolj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Tractorul Cetate
2. Dunarea Calafat
3. Metropolitan Isalnita

Olt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CSM Slatina
2. Oltul Curtisoara
3. Petrolul Petcoava

Teleorman

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Unirea Brinceni
2. Rapid Buzescu
3. Unirea Tiganesti
6. ACS Draganesti-Vlasca

Vâlcea

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viitorul Daesti
2. Minerul Costesti
3. Cozia Calimanesti

Vest

Arad

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Progresul Pecica
2. Unirea Santana
3. Frontiera Curtici
4. Victoria Zabrani

Caraș-Severin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vointa Lupac
2. Viitorul Caransebes
3. CS Oravita
5. Croatia Clocotici

Gorj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Gilortul Targu Carbunesti
2. Stiinta Turceni
3. Petrolul Bustuchin
5. Petrolul Ticleni
8. International Balesti

Hunedoara

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Retezatul Hateg
2. Inter Petrila
3. Mihai Viteazu Vulcan

Mehedinți

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CS Strehaia
2. Viitorul Simian
3. Recolta Danceu

Timiș

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Fortuna Becicherecu Mic
2. ACS Carani
3. Avantul Periam

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+12860-35=12825 wiki spaudos ženklai).