Portugalijos aukščiausioji futbolo lyga 1929–1930 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1929–1930 m.
Varžybos Portugalijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Portugalijos aukščiausioji futbolo lyga 1929–1930 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/portugal-league-final-tables/por-1921-30/
http://rsssf.com/tablesp/porthist2238.html#30
http://foot.dk/Porpokalres.asp?SeasonID=9
http://foot.dk/Porpokalfacts.asp?FinaleID=11
http://desportoluso.no.sapo.pt/Tacahist1929-30.html
http://www.zerozero.pt/edition.php?id_edicao=21427
http://www.zerozero.pt/edition.php?id_edicao=31321
http://www.zerozero.pt/edition.php?id_edicao=31442
http://www.zerozero.pt/edition.php?id_edicao=28755
http://www.zerozero.pt/edition.php?id_edicao=28928
http://www.zerozero.pt/edition.php?id_edicao=31512


Pirmenybės

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
Benfica Lisboa 8                                  
UO Santarem 1                                
          Benfica Lisboa 2-0                        
        Casa Pia Lisboa 2-2                        
Casa Pia Lisboa 7                                  
AD Sao Joao 2                 pap.            
                    Benfica Lisboa 4-2 7            
                  Carcavelinhos Lisboa 2-0 0            
Carcavelinhos Lisboa 3                                  
Escolar Bombarral 0       pap.                        
          Carcavelinhos Lisboa 1-3 1                        
        Lusitano Vila Real 0-1 0                        
Lusitano Vila Real 4                                  
Lusitano Evora 0                                
                                Benfica Lisboa 1-0  
                              Uniao Lisboa 1-1  
Uniao Lisboa 5                                  
Estrela Portalegre 2                                
          Uniao Lisboa 5-3                        
        Salgueiros Porto 1-4                        
Salgueiros Porto 3                                  
SC Viana 1                 pap.            
                    Uniao Lisboa 1-1 2            
                  Vitoria Setubal 2-2 1            
Vitoria Setubal 4                                  
Marvilense Lisboa 0       pap.                        
          Vitoria Setubal 2-1 4                        
        Sporting Lisboa 2-1 3                        
Sporting Lisboa 7                                  
Academica Coimbra 1                                  
                                       
                                     
FC Barreiro 3                                  
Uniao Coimbra 0                                
          FC Barreiro 3-1                        
        Boavista Porto 2-7                        
Boavista Porto 2-2                                  
SC Vila Real 1-2                              
                    FC Barreiro 5-2            
                  SC Espinho 0-5            
SC Espinho 3                                  
Coimbroes Porto 1       pap.                        
          SC Espinho 2-1 3                        
        FC Leca 1-0 1                        
FC Leca 10                                  
Comercial Braga 0                                
                                FC Barreiro 1-1  
                              Belenenses Lisboa 2-3  
Belenenses Lisboa 6                                  
SC Olhao 0       pap.                        
          Belenenses Lisboa 2-2 2                        
        FC Porto 3-3 1                        
FC Porto 8                                  
Lusitano Viseu 1                              
                    Belenenses Lisboa 0-0            
                  Maritimo Funchal 1-2            
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                                   
                                       
              Finalas            
                                       
              1930-06-01 Lisabona            
              Benfica Lisboa FC Barreiro            
             
Generic football.png
3
Generic football.png
1
           
                         
              (pratęsus rungtynes)            
                                       


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Benfica Lisboa 9 6 2 1 30 — 11 14
2. FC Barreiro 8 6 1 1 28 — 11 13
3. Uniao Lisboa 8 4 3 1 20 — 12 11
3. Belenenses Lisboa 8 3 4 1 18 — 11 10
5. Vitoria Setubal 7 3 2 2 15 — 11 8
5. Carcavelinhos Lisboa 7 4 0 3 12 — 16 8
5. SC Espinho 6 3 0 3 10 — 14 6
5. Maritimo Funchal 2 0 1 1 1 — 2 1
9. FC Leca 4 2 0 2 13 — 5 4
9. FC Porto 4 1 2 1 14 — 8 4
9. Sporting Lisboa 4 2 0 2 13 — 8 4
9. Lusitano Vila Real 4 2 0 2 7 — 3 4
9. Casa Pia Lisboa 3 1 1 1 9 — 6 3
9. Boavista Porto 4 1 1 2 7 — 13 3
9. Salgueiros Porto 3 1 0 2 7 — 10 2
16. SC Vila Real 2 0 1 1 3 — 4 1
16. SC Viana 1 0 0 1 1 — 3 0
16. Coimbroes Porto 1 0 0 1 1 — 3 0
16. Estrela Portalegre 1 0 0 1 2 — 5 0
16. Escolar Bombarral 1 0 0 1 0 — 3 0
16. Uniao Coimbra 1 0 0 1 0 — 3 0
16. Lusitano Evora 1 0 0 1 0 — 4 0
16. Marvilense Lisboa 1 0 0 1 0 — 4 0
16. AD Sao Joao 1 0 0 1 2 — 7 0
16. Academica Coimbra 1 0 0 1 1 — 7 0
16. SC Olhao 1 0 0 1 0 — 6 0
16. UO Santarem 1 0 0 1 1 — 8 0
16. Lusitano Viseu 1 0 0 1 1 — 8 0
16. Comercial Braga 1 0 0 1 0 — 10 0

Regionai

Açores

Angra do Heroísmo

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lusitania Acores 2 1 1 0 4 — 2 3
2. SC Angra 2 0 1 1 2 — 4 1

Ponta Delgada

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CUS Acores 4 4 0 0 16 — 2 8
2. FC Micaelense 4 2 0 2 9 — 8 4
3. SC Santa Clara 4 0 0 4 2 — 17 0

Algarve

Barlavento

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SGM Portimao 12 8 1 3 33 — 17 17
2. Boa Esperanca Portimao 12 8 0 4 42 — 19 16
3. SC Portimao 12 7 1 4 39 — 28 15
4. Esperanca Lagos 12 7 1 4 21 — 24 15
5. FC Silves 12 5 0 7 29 — 34 10
6. Juventude Portimao 12 4 1 7 28 — 39 9
7. Uniao Silves 12 0 2 10 23 — 54 2

Sotavento

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Olhao 14 13 0 1 55 — 10 26
2. Gloria Vila Real 14 8 3 3 32 — 17 19
3. SC Faro 14 9 1 4 34 — 24 19
4. SL Faro 14 8 2 4 34 — 23 18
5. GC Tavira 14 5 2 7 17 — 37 12
6. Lusitano Vila Real 14 4 1 9 26 — 14 9
7. Maritimo Olhao 14 2 1 11 8 — 20 5
8. DC Loule 14 2 0 12 11 — 72 4

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lusitano Vila Real

Aveiro

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sporting Espinho 8 7 0 1 14
2. Beira-Mar Aveiro 8 6 0 2 12
3. AD Sao Joao 8 3 1 4 7
4. Galitos Aveiro 8 2 1 5 5
5. AD Ovar 8 1 0 7 2

Beja

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SL Beja 6 5 0 1 19 — 9 10
2. Luso Beja 5 4 0 1 20 — 3 8
3. Sao Domingos Beja 6 2 1 3 9 — 13 5
4. Uniao Beja 5 1 2 2 11 — 12 4
5. SL Moura 6 0 1 5 6 — 28 1

Braga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sporting Braga
?. CFC Braga

Coimbra

Coimbra

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Uniao Coimbra
?. Academica Coimbra
?. Os Coimbra
?. Santa Clara Coimbra
?. SC Coimbra
?. Nacional Coimbra

Figueira da Foz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. Naval Figueira da Foz
?. Operario Figueira da Foz
?. SC Figueira da Foz
?. Uniao Buarcos

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Uniao Coimbra

Évora

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. GUS Montemor
?. Juventude Evora
?. Lusitano Evora
?. Sport Lisboa-Evora
?. SC Montemor-o-Novo

Leiria

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AC Marinha
?. FC Peniche
?. Liz Leiria
?. GD Nazare
?. GC Leiria
?. Escolar Bombarral
?. SL Alcobaca
?. SC Caldas
?. SC Pombal

Lisboa

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Os Belenenses Lisboa 14 12 0 2 77 — 18 24
2. Benfica Lisboa 14 10 1 3 40 — 15 21
3. Sporting Lisboa 14 10 1 3 37 — 13 21
4. Casa Pia Lisboa 14 8 1 5 27 — 33 17
5. Uniao Lisboa 14 5 1 8 22 — 33 11
6. Carcavelinhos Lisboa 14 4 1 9 21 — 37 9
7. Chelas Lisboa 14 2 2 10 17 — 50 6
8. Sport Bom Sucesso 14 0 3 11 11 — 53 3

Madeira

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Maritimo Funchal
2. Imperio Madeira
3. Uniao Madeira
4. Nacional Madeira

Portalegre

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Estrela Portalegre
?. Alentejo Portalegre
?. GD Portalegre
?. Sport Lisboa-Portalegre

Porto

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Porto
?. Boavista Porto
?. Leixoes Matosinhos
?. Salgueiros Porto
?. SP Porto

Santarém

Santarém

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Scalabitano Santarem
?. Estrela Santarem
?. Empregados Santarem
?. UO Santarem

Tomar

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Tomar 2 2 0 0 8 — 1 4
2. UFCI Tomar 2 1 0 1 4 — 4 2
3. Operario Tomar 2 0 0 2 1 — 8 0

Setúbal

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Barreiro
?. Luso Barreiro
?. UF Avenida
?. UFCI Setubal
?. Vitoria Setubal

Viana do Castelo

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Viana
?. SC Deu-la-Deu
?. SC Ponte Lima
?. SC Arcos
?. SC Valenca
?. SC Caminha

Vila Real

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Vila Real
?. SC Chaves
?. SC Regua
?. Flaviense Chaves
?. FC Vasco da Gama

Viseu

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CAF Viseu
?. GUF Viseu
?. Lusitano Vildemoinhos
?. Sport Lisboa-Viseu
?. Sport Ribeira Viriato

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 77% (+5584-26=5558 wiki spaudos ženklai).
  • – autorius – 23% (+1673-0=1673 wiki spaudos ženklai).