Portugalijos aukščiausioji futbolo lyga 1932–1933 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1932–1933 m.
Varžybos Portugalijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Portugalijos aukščiausioji futbolo lyga 1932–1933 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/portugal-league-final-tables/por-1931-40/
http://rsssf.com/tablesp/porthist2238.html#33
http://foot.dk/Porpokalres.asp?SeasonID=12
http://foot.dk/Porpokalfacts.asp?FinaleID=15
http://desportoluso.no.sapo.pt/Tacahist1932-33.html
http://www.zerozero.pt/edition.php?id_edicao=21439
http://www.zerozero.pt/edition.php?id_edicao=31315
http://www.zerozero.pt/edition.php?id_edicao=31436
http://www.zerozero.pt/edition.php?id_edicao=28749
http://www.zerozero.pt/edition.php?id_edicao=28924
http://www.zerozero.pt/edition.php?id_edicao=31506


Pirmenybės

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
FC Barreiro 6                                  
Estrela Portalegre 0                                
          FC Barreiro 4-1                        
        Boavista Porto 0-1                        
Boavista Porto 3                                  
SC Braga 0                 pap.            
                    FC Barreiro 2-1 1            
                  Belenenses Lisboa 2-1 4            
                                   
                                 
          Carcavelinhos Lisboa 3-2                        
        Belenenses Lisboa 5-1                        
Belenenses Lisboa 5                                  
Lusitano Evora 1                                
                                Belenenses Lisboa 4-1  
                              Vitoria Setubal 3-3  
SC Espinho 4                                  
Uniao Coimbra 0                                
          SC Espinho 1-3                        
        Salgueiros Porto 6-0                        
Salgueiros Porto 9                                  
SC Vila Real 1                              
                    Salgueiros Porto 2-1            
                  Vitoria Setubal 4-2            
Academica Coimbra 1                                  
AD Sao Joao 0       pap.                        
          Academica Coimbra 3-1 1                        
        Vitoria Setubal 3-1 2                        
                                   
                                   
                                       
                                     
Sporting Lisboa 2                                  
UO Santarem 1                                
          Sporting Lisboa 6-0                        
        Luso Lisboa 1-1                        
Luso Lisboa 3                                  
Leixoes Matosinhos 2                              
                    Sporting Lisboa 3-1            
                  Maritimo Funchal 0-1            
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                              pap.  
                                Sporting Lisboa 1-1 3  
                              FC Porto 0-0 1  
FC Porto 8                                  
SC Viana 0                                
          FC Porto 9-1                        
        Uniao Lisboa 4-2                        
Uniao Lisboa 1                                  
Lusitano Vildemoinhos 0                              
                    FC Porto 8-0            
                  Benfica Lisboa 4-2            
Benfica Lisboa 6                                  
AC Marinha 0                                
          Benfica Lisboa 2-0                        
        UFCI Setubal 0-2                        
UFCI Setubal 3                                  
Casa Pia Lisboa 0                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              1933-07-02 Lisabona            
              Belenenses Lisboa Sporting Lisboa            
             
Generic football.png
3
Generic football.png
1
           
                         
                                       


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Belenenses Lisboa 9 6 1 2 29 — 14 13
2. Sporting Lisboa 9 5 3 1 18 — 8 13
3. FC Porto 8 4 2 2 33 — 11 8
3. Vitoria Setubal 7 3 1 3 15 — 16 7
5. Salgueiros Porto 5 4 0 1 22 — 7 8
5. FC Barreiro 6 4 0 2 15 — 8 8
5. Benfica Lisboa 5 3 0 2 12 — 12 6
5. Maritimo Funchal 2 0 0 2 1 — 4 0
9. Academica Coimbra 3 2 0 1 6 — 6 4
9. Uniao Lisboa 3 2 0 1 6 — 11 4
9. Luso Lisboa 3 1 1 1 4 — 9 3
9. Boavista Porto 3 1 0 2 4 — 5 2
9. UFCI Setubal 3 1 0 2 3 — 4 2
9. Carcavelinhos Lisboa 2 1 0 1 4 — 7 2
9. SC Espinho 3 1 0 2 5 — 9 2
16. Leixoes Matosinhos 1 0 0 1 2 — 3 0
16. UO Santarem 1 0 0 1 1 — 2 0
16. AD Sao Joao 1 0 0 1 0 — 1 0
16. Lusitano Vildemoinhos 1 0 0 1 0 — 1 0
16. SC Braga 1 0 0 1 0 — 3 0
16. Casa Pia Lisboa 1 0 0 1 0 — 3 0
16. Lusitano Evora 1 0 0 1 1 — 5 0
16. Uniao Coimbra 1 0 0 1 0 — 4 0
16. Estrela Portalegre 1 0 0 1 0 — 6 0
16. AC Marinha 1 0 0 1 0 — 6 0
16. SC Vila Real 1 0 0 1 1 — 9 0
16. SC Viana 1 0 0 1 0 — 8 0

Regionai

Açores

Angra do Heroísmo

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lusitania Acores
?. SC Angra
?. SC Vasco da Gama

Horta

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Faial Horta
?. AC Angustias
?. SC Horta
?. SC Pico

Ponta Delgada

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Santa Clara Ponta Delgada
?. Micaelense Ponta Delgada
?. CUS Acores
?. FC Micaelense

Algarve

Barlavento

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. Boa Esperanca Portimao
?. Esperanca Lagos
?. Juventude Portimao
?. DC Loule
?. SC Portimao
?. FC Silves
?. SGM Portimao
?. Uniao Silves

Sotavento

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Olhao
?. Maritimo Olhao
?. Gloria Vila Real
?. Lusitano Vila Real
?. SL Faro
?. SC Faro
?. GC Tavira

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Olhao

Aveiro

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AD Ovar
?. AD Sao Joao
?. Beira-Mar Aveiro
?. Galitos Aveiro
?. Estrela Ovar
?. Imperio Anta
?. Sporting Espinho
?. UD Oliveira

Beja

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Luso Beja 6 5 0 1 15 — 4 10
2. Despertar Beja 6 4 0 2 13 — 7 8
3. SL Beja 6 3 0 3 9 — 16 6
4. Esperanca Beja 6 0 0 6 0 — 10 0

Braga

Barcelos

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. FC Barcelos
?. Uniao Barcelos

Braga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sporting Braga
?. ASC Braga
?. Braga SC

Fafe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. FC Fafe

Famalicão

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. FC Cruz Cristo
?. FC Famalicao
?. SC Famalicao

Guimarães

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. Cacadores Taipas

Bragança

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. SC Mirandela
?. Sport Lisboa-Braganca

Coimbra

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Academica Coimbra
?. Naval Figueira da Foz
?. Santa Clara Coimbra
?. SC Coimbra
?. Nacional Coimbra
?. Uniao Coimbra

Évora

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lusitano Evora
?. Juventude Evora
?. Sport Lisboa-Evora

Leiria

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Caldas
?. AC Marinha
?. Liz Leiria
?. Escolar Bombarral

Lisboa

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Benfica Lisboa 18 12 3 3 44 — 22 45 1–2
2. Os Belenenses Lisboa 18 11 5 2 47 — 21 45 1–2
3. Sporting Lisboa 18 11 3 4 44 — 24 43
4. FC Barreiro 18 10 2 6 46 — 27 40
5. Carcavelinhos Lisboa 18 10 1 7 36 — 29 39
6. Casa Pia Lisboa 18 7 5 6 17 — 29 37
7. Uniao Lisboa 18 6 2 10 17 — 31 32
8. Luso Barreiro 18 5 4 9 20 — 43 32
9. Chelas Lisboa 18 3 2 13 10 — 22 18
10. SG Sacavem 18 1 1 16 8 — 41 12
Dėl 1-osios vietos Benfica Lisboa Belenenses Lisboa 2-1

Madeira

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Maritimo Funchal
2. Nacional Madeira
3. Uniao Madeira
4. Imperio Madeira

Portalegre

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Estrela Portalegre
?. Alentejo Portalegre
?. GD Portalegre
?. Sport Lisboa-Portalegre

Porto

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Porto
?. FC Leca
?. Leixoes Matosinhos
?. SP Porto
?. SC Coimbroes

Santarém

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. UO Santarem
?. AA Santarem
?. GFEC Santarem
?. Scalabitano Santarem
?. Sport Lisboa-Santarem

Setúbal

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vitoria Setubal
?. Pedreirense Almada
?. Sao Domingos Setubal
?. UF Avenida
?. UFCI Setubal

Viana do Castelo

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Viana
?. SC Ponte Lima
?. UFEC Viana
?. USC Darque

Vila Real

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Vila Real
?. FC Vasco da Gama
?. Flaviense Chaves

Viseu

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lusitano Vildemoinhos
?. CAF Viseu
?. Os Repeses
?. Sport Lisboa-Viseu
?. Sport Ribeira Viriato

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 74% (+5061-26=5035 wiki spaudos ženklai).
  • – autorius ir redaktorius – 26% (+1803-19=1784 wiki spaudos ženklai).