Nyderlandų V futbolo lyga 2019–2020 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2019–2020 m.
Varžybos Nyderlandų V futbolo lyga
Sezonas Nyderlandų aukščiausioji futbolo lyga 2019–2020 m.,
Nyderlandų I futbolo lyga 2019–2020 m.,
Nyderlandų II futbolo lyga 2019–2020 m.,
Nyderlandų III futbolo lyga 2019–2020 m.,
Nyderlandų IV futbolo lyga 2019–2020 m.,
Nyderlandų V futbolo lyga 2019–2020 m.,
Nyderlandų VI futbolo lyga 2019–2020 m.,
Nyderlandų VII futbolo lyga 2019–2020 m.,
Nyderlandų VIII futbolo lyga 2019–2020 m.,
Nyderlandų IX futbolo lyga 2019–2020 m.,
Nyderlandų futbolo taurė 2019–2020 m.
Sezono pabaiga Nebaigtas
https://int.soccerway.com/national/netherlands/eerste-klasse/20192020/


Pirmenybės nutrauktos 2020-03-12 dėl COVID-19 pandemijos ir nebuvo atnaujintos, taip pat nefiksuojant čempionų.

Zaterdag

Klasse A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zaterdag A)
V
(1). VV Scherpenzeel 17 11 3 3 43 — 18 36
(2). WV-HEDW Amsterdam 17 11 2 4 46 — 21 35
(3). Roda Leusden 17 9 5 3 39 — 23 32
(4). SV Huizen 17 8 6 3 25 — 15 30
(5). Zuidvogels Huizen 17 9 2 6 34 — 18 29
(6). AFC Amsterdam-2 17 9 2 6 31 — 28 29
(7). FC Breukelen 17 8 4 5 32 — 31 28
(8). Zwaluwen Hoorn 17 6 4 7 36 — 40 22
(9). Argon Mijdrecht 17 6 2 9 26 — 36 20
(10). ZOB Zuidoostbeemster 17 5 4 8 25 — 31 19
(11). BOL Broek 17 6 0 11 20 — 38 18
(12). VV Woudenberg 17 4 2 11 18 — 39 14
(13). VV Monnickendam 17 3 4 10 26 — 46 13
(14). FC De Bilt 17 1 6 10 18 — 35 9

Klasse B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zaterdag B)
V
(1). PSV Poortugaal 17 14 2 1 46 — 13 44
(2). Neptunus Schiebroek 17 9 5 3 33 — 26 32
(3). SV Die Haghe 17 9 2 6 35 — 24 29
(4). Xerxes Rotterdam 17 8 3 6 27 — 21 27
(5). VV Brielle 17 6 8 3 24 — 24 26
(6). Forum Sport Voorburg 17 7 4 6 29 — 26 25
(7). VV Voorschoten 17 5 9 3 25 — 24 24
(8). SHO Oud-Beijerland 17 6 3 8 27 — 29 21
(9). RVVH Ridderkerk 17 6 2 9 28 — 34 20
(10). SV Heinenoord 17 5 3 9 25 — 31 18
(11). BVCB Bergschenhoek 17 5 3 9 26 — 34 18
(12). SV Honselersdijk 17 4 5 8 22 — 37 17
(13). SV Nootdorp 17 5 1 11 19 — 32 16
(14). VELO Wateringen 17 3 4 10 24 — 35 13

Klasse C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zaterdag C)
V
(1). VV Kloetinge 17 11 3 3 41 — 16 36
(2). LRC Leerdam 17 10 4 3 34 — 20 34
(3). VV Nieuw-Lekkerland 17 10 1 6 34 — 23 31
(4). VV Sliedrecht 17 8 4 5 43 — 26 28
(5). SVL Langbroek 16 6 5 5 35 — 24 23
(6). VV Montfoort 17 6 5 6 28 — 24 23
(7). VV Almkerk 17 6 5 6 17 — 24 23
(8). VV Heerjansdam 17 5 7 5 36 — 34 22
(9). VV Papendrecht 17 5 6 6 21 — 21 21
(10). Nivo Sparta Zaltbommel 17 6 3 8 34 — 36 21
(11). WNC Waardenburg 17 5 6 6 18 — 24 21
(12). GRC Giessen 17 6 2 9 22 — 43 20
(13). Oranje Wit Dordrecht 17 3 4 10 25 — 49 13
(14). Boys Terneuzen 16 3 1 12 15 — 39 10

Klasse D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zaterdag D)
V
(1). DFS Opheusden 16 13 2 1 36 — 18 41
(2). SVZW Wierden 17 12 1 4 55 — 24 37
(3). DTS Ede 17 11 3 3 33 — 14 36
(4). WHC Wezep 17 8 5 4 37 — 23 29
(5). VV Bennekom 17 7 4 6 32 — 32 25
(6). SDV Barneveld 16 6 5 5 32 — 33 23
(7). CSV Apeldoorn 17 6 5 6 37 — 30 23
(8). DOS Vriezenveen 17 6 4 7 28 — 31 22
(9). DOS Kampen 17 6 4 7 34 — 38 22
(10). Go-Ahead Kampen 17 4 5 8 31 — 36 17
(11). VV Nunspeet 17 4 4 9 22 — 36 16
(12). DZC Doetinchem 17 3 6 8 18 — 34 15
(13). KHC Kampen 17 2 4 11 16 — 37 10
(14). VV Hierden 17 2 4 11 22 — 47 10

Klasse E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zaterdag E)
V
(1). VV Noordscheschut 17 12 2 3 31 — 13 38
(2). Blauw Wit Leeuwarden 17 11 4 2 48 — 21 37
(3). Pelikaan Oostwold 17 10 4 3 31 — 24 34
(4). Oranje Nassau Groningen 17 9 4 4 33 — 20 31
(5). SVI Zwolle 17 9 3 5 34 — 20 30
(6). Olde Veste Steenwijk 17 8 3 6 24 — 28 27
(7). VV Winsum 17 7 3 7 32 — 28 24
(8). VV Balk 17 6 4 7 23 — 26 22
(9). Boys Drachten 17 7 0 10 33 — 33 21
(10). Zwaluwen Leeuwarden 17 5 5 7 31 — 38 20
(11). Zeerobben Harlingen 16 3 6 7 26 — 28 15
(12). Broekster Boys Damwoude 17 4 3 10 25 — 41 15
(13). PKC Groningen 16 3 3 10 30 — 42 12
(14). VV Groningen 17 1 2 14 26 — 65 5

Zondag

Klasse A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag A)
V
(1). Zouaven Grootebroek 13 9 2 2 22 — 10 29
(2). SDZ Amsterdam 14 7 3 4 34 — 17 24
(3). AFC Alkmaar 14 5 6 3 33 — 24 21
(4). AGB Amsterdam 15 6 3 6 31 — 30 21
(5). LSVV Zuid-Scharwoude 15 6 3 6 24 — 25 21
(6). Zaanlandia Zaandam 15 6 3 6 23 — 24 21
(7). FC Uitgeest 14 5 5 4 16 — 17 20
(8). Legmeervogels Uithoorn 15 4 5 6 24 — 25 17
(9). SV Hoofddorp 14 4 4 6 18 — 28 16
(10). Fortuna Wormerveer 14 3 6 5 21 — 28 15
(11). Kolping Boys Alkmaar 15 3 6 6 19 — 28 15
(12). DSOV Vijfhuizen 14 4 2 8 16 — 25 14
(13). Meern Utrecht 0 0 0 0 0 — 0 0
(14). Papendorp Utrecht 0 0 0 0 0 — 0 0

Klasse B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag B)
V
(1). TOGB Berkel 17 9 6 2 40 — 17 33
(2). TAC Den Haag 16 8 6 2 46 — 22 30
(3). DOSKO Bergen 17 8 5 4 30 — 22 29
(4). SV Den Hoorn 17 8 4 5 38 — 25 28
(5). Spartaan Rotterdam 17 8 3 6 28 — 26 27
(6). Boshuizen Leiden 15 7 5 3 32 — 24 26
(7). VC Vlissingen 17 7 6 4 31 — 27 26
(8). DHC Delft 17 7 3 7 26 — 22 24
(9). Olympia Gouda 17 5 5 7 35 — 35 20
(10). ROAC Rijpwetering 17 4 7 6 16 — 24 19
(11). Rood-Wit Willebrord 15 4 4 7 22 — 33 16
(12). VUC Den Haag 17 3 7 7 17 — 23 16
(13). Hillegersberg Rotterdam 16 3 2 11 25 — 49 11
(14). Zwervers Capelle 17 1 5 11 19 — 56 8

Klasse C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag C)
V
(1). RKVV Alverna 16 9 3 4 30 — 21 30
(2). Brabantia Eindhoven 17 8 4 5 38 — 25 28
(3). TOP Oss Amateurs 17 8 3 6 38 — 36 27
(4). AV Eindhoven 15 7 5 3 24 — 15 26
(5). NEC Nijmegen Amateurs 16 8 2 6 34 — 26 26
(6). Nemelaer Haaren 15 7 3 5 30 — 24 24
(7). Leones Beneden 15 6 4 5 28 — 27 22
(8). Woezik Wijchen 16 6 4 6 23 — 26 22
(9). Unitas Etten-Leur 17 6 4 7 29 — 39 22
(10). RKVV Erp 14 6 1 7 20 — 24 19
(11). HVCH Heesch 15 4 6 5 23 — 26 18
(12). Zand Tilburg 15 4 5 6 24 — 30 17
(13). Vooruit Best 17 4 2 11 25 — 36 14
(14). Rhode Sint-Oedenrode 17 3 4 10 25 — 36 13

Klasse D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag D)
V
(1). Chevremont Kerkrade 17 11 3 3 48 — 30 36
(2). ZSV Deurne 14 8 3 3 26 — 17 27
(3). SC Susteren 15 6 6 3 27 — 22 24
(4). Wittenhorst Horst 16 7 3 6 40 — 31 24
(5). VV Geldrop 13 6 5 2 41 — 20 23
(6). Boys Venlo 13 7 1 5 30 — 30 22
(7). SV Venray 17 6 3 8 39 — 36 21
(8). Ster Stein 17 5 6 6 29 — 26 21
(9). Veritas Neeritter 15 5 5 5 25 — 26 20
(10). Limburgia Brunssum 16 5 4 7 22 — 32 19
(11). Wilhelmina Weert 13 4 5 4 21 — 26 17
(12). RKSV Heeze 15 4 4 7 30 — 35 16
(13). SV Deurne 16 4 4 8 28 — 39 16
(14). SSS Overloon 17 2 2 13 14 — 50 8

Klasse E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag E)
V
(1). BVC Beek 17 12 1 4 48 — 22 37
(2). Orion Nijmegen 15 11 3 1 36 — 9 36
(3). Rohda Raalte 16 9 5 2 29 — 16 32
(4). Bataven Gendt 15 9 3 3 36 — 18 30
(5). TVC Tubbergen 17 9 2 6 34 — 22 29
(6). VV Heino 16 7 4 5 23 — 21 25
(7). RKHVV Huissen 15 6 5 4 37 — 22 23
(8). Stevo Geesteren 16 6 3 7 32 — 38 21
(9). SC Bemmel 17 5 6 6 32 — 35 21
(10). Voorwaarts Twello 17 5 3 9 33 — 34 18
(11). Tubantia Hengelo 17 4 1 12 21 — 41 13
(12). Zweef Nijverdal 17 3 4 10 17 — 46 13
(13). FC Winterswijk 16 3 3 10 21 — 41 12
(14). Rigtersbleek Enschede 17 2 3 12 19 — 53 9

Klasse F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag F)
V
(1). SWZ Sneek 17 10 5 2 44 — 25 35
(2). WVV Winschoten 16 10 3 3 36 — 15 33
(3). SVBO Emmen 17 8 5 4 35 — 27 29
(4). VV Hoogezand 16 7 7 2 46 — 21 28
(5). VKW Westerbork 16 8 3 5 29 — 19 27
(6). SV Dalfsen 16 7 4 5 36 — 28 25
(7). VV Heerenveen 16 7 4 5 35 — 28 25
(8). GRC Groningen 16 7 4 5 36 — 31 25
(9). GOMOS Norg 16 7 2 7 34 — 30 23
(10). VV Roden 17 6 4 7 36 — 38 22
(11). FVC Leeuwarden 16 4 3 9 19 — 35 15
(12). Stadspark Groningen 17 4 2 11 27 — 57 14
(13). Noordster Oude Pekela 16 3 3 10 21 — 43 12
(14). GAVC Grouw 16 0 3 13 15 — 52 3

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+8624-0=8624 wiki spaudos ženklai).