Nyderlandų V futbolo lyga 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2018–2019 m.
Varžybos Nyderlandų V futbolo lyga
Sezonas Nyderlandų aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.,
Nyderlandų I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Nyderlandų II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Nyderlandų III futbolo lyga 2018–2019 m.,
Nyderlandų IV futbolo lyga 2018–2019 m.,
Nyderlandų V futbolo lyga 2018–2019 m.,
Nyderlandų VI futbolo lyga 2018–2019 m.,
Nyderlandų VIII futbolo lyga 2018–2019 m.,
Nyderlandų IX futbolo lyga 2018–2019 m.,
Nyderlandų futbolo taurė 2018–2019 m.,
Nyderlandų futbolo supertaurė 2019 m.
https://int.soccerway.com/national/netherlands/eerste-klasse/20182019/


Zaterdag

Klasse A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zaterdag A)
V
1. DHSC Utrecht 26 17 4 5 71 — 33 55
2. ARC Alphen 26 14 8 4 59 — 39 50
3. AFC Amsterdam-2 26 15 4 7 48 — 38 49
4. Zwaluwen Hoorn 26 13 5 8 52 — 40 44
5. BOL Broek 26 12 5 9 53 — 45 41
6. Argon Mijdrecht 26 13 2 11 46 — 45 41
7. SV Huizen 26 11 6 9 52 — 38 39
8. Roda-6 Leusden 26 10 8 8 55 — 52 38
9. FC Breukelen 26 8 7 11 43 — 49 31
10. WV-HEDW Amsterdam 26 8 6 12 57 — 59 30
11. Zuidvogels Huizen 26 7 9 10 37 — 41 30
12. FC Aalsmeer 26 8 5 13 36 — 53 29
13. CSW Wilnis 26 5 9 12 34 — 44 24
14. Victoria Hilversum 26 1 2 23 30 — 97 5

Klasse B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zaterdag B)
V
1. Rijsoord Ridderkerk 26 18 3 5 70 — 33 57
2. VV Kloetinge 26 15 6 5 56 — 31 51
3. SHO Oud-Beijerland 26 16 3 7 51 — 32 51
4. SV Honselersdijk 26 12 8 6 52 — 47 44
5. Forum Sport Voorburg 26 12 6 8 53 — 32 42
6. SV Heinenoord 26 9 8 9 47 — 46 35
7. VV Brielle 26 10 4 12 41 — 44 34
8. SV Den Haag 26 9 7 10 35 — 46 34
9. PSV Poortugaal 26 9 5 12 51 — 47 32
10. RVVH Ridderkerk 26 9 4 13 49 — 49 31
11. BVCB Bergschenhoek 26 9 4 13 37 — 46 31
12. Westlandia-6 Naaldwijk 26 9 4 13 47 — 60 31
13. Deltasport Vlaardingen 26 4 9 13 37 — 62 21
14. Meeuwen Zoutelande 26 4 3 19 25 — 76 15

Klasse C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zaterdag C)
V
1. Sportlust Woerden 26 20 2 4 78 — 23 62
2. VV Sliedrecht 26 16 4 6 63 — 25 52
3. VV Heerjansdam 26 12 4 10 56 — 45 40
4. VV Montfoort 26 13 1 12 41 — 40 40
5. VV Almkerk 26 12 3 11 63 — 42 39
6. VV Nieuw-Lekkerland 26 11 5 10 39 — 35 38
7. Oranje Wit Dordrecht 26 10 7 9 48 — 44 37
8. WNC Waardenburg 26 11 4 11 39 — 39 37
9. SVL Langbroek 26 11 4 11 36 — 55 37
10. LRC Leerdam 26 11 3 12 33 — 46 36
11. GRC Giessen 26 10 5 11 45 — 40 35
12. VVGZ Zwijndrecht 26 10 4 12 29 — 40 34
13. Geinoord Nieuwegein 26 5 3 18 23 — 71 18
14. GJS Dalem 26 4 3 19 30 — 78 15

Klasse D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zaterdag D)
V
1. NSC Nijkerk 26 20 2 4 74 — 30 62
2. VV Bennekom 26 18 7 1 67 — 27 61
3. Go-Ahead Kampen 26 15 3 8 55 — 40 48
4. SDV Barneveld 26 12 8 6 57 — 41 44
5. DTS Ede 26 13 4 9 51 — 24 43
6. KHC Kampen 26 10 7 9 32 — 42 37
7. VV Hierden 26 10 4 12 42 — 51 34
8. DOS Vriezenveen 26 8 7 11 47 — 49 31
9. VV Scherpenzeel 26 9 4 13 52 — 64 31
10. VV Nunspeet 26 8 5 13 38 — 63 29
11. DZC Doetinchem 26 7 6 13 33 — 37 27
12. Merinos Veenendaal 26 7 6 13 38 — 53 27
13. ASV Dronten 26 6 3 17 36 — 56 21
14. Vooruit Enter 26 5 2 19 32 — 77 17

Klasse E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zaterdag E)
V
1. HZVV Hoogeveen 26 22 2 2 99 — 30 68
2. Oranje Nassau Groningen 26 15 6 5 71 — 41 51
3. VV Winsum 26 14 3 9 43 — 41 45
4. VV Noordscheschut 26 13 3 10 45 — 43 42
5. Olde Veste Steenwijk 26 12 4 10 69 — 46 40
6. VV Balk 26 11 6 9 35 — 32 39
7. Boys Drachten 26 11 5 10 52 — 48 38
8. Zeerobben Harlingen 26 10 4 12 46 — 63 34
9. PKC Groningen 26 9 4 13 59 — 61 31
10. VV Groningen 26 9 4 13 54 — 67 31
11. Broekster Boys Damwoude 26 9 3 14 41 — 58 30
12. SV Bedum 26 6 7 13 34 — 51 25
13. Gorecht Haren 26 6 6 14 42 — 69 24
14. Be Quick Dokkum 26 5 3 18 29 — 69 18

Zondag

Klasse A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag A)
V
1. RKVV Velsen 26 17 7 2 56 — 17 58
2. Watergraafsmeer Amsterdam 26 17 5 4 63 — 33 56
3. Boshuizen Leiden 26 14 4 8 45 — 33 46
4. FC Uitgeest 26 12 3 11 49 — 44 39
5. AFC Alkmaar 26 11 5 10 39 — 40 38
6. Zaanlandia Zaandam 26 10 7 9 48 — 47 37
7. LSVV Zuid-Scharwoude 26 11 4 11 39 — 51 37
8. Legmeervogels Uithoorn 26 9 6 11 47 — 53 33
9. AGB Amsterdam 26 10 5 11 44 — 43 32
10. DSOV Vijfhuizen 26 7 9 10 52 — 59 30
11. SV Hoofddorp 26 7 8 11 38 — 49 29
12. Zeeburgia Amsterdam 26 7 4 15 49 — 64 25
13. SV Hillegom 26 7 3 16 50 — 57 24
14. NVC Naarden 26 7 2 17 34 — 63 23

Klasse B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag B)
V
1. VOC Rotterdam 24 19 5 0 69 — 11 62
2. Moerse Boys Zundert 24 18 4 2 61 — 23 58
3. VUC Den Haag 24 15 3 6 67 — 35 48
4. DHC Delft 24 13 5 6 61 — 24 44
5. Spartaan Rotterdam 24 11 4 9 51 — 38 37
6. Olympia Gouda 24 9 5 10 39 — 52 32
7. Rood-Wit Willebrord 24 8 7 9 49 — 50 31
8. Delfshaven Rotterdam 24 8 5 11 41 — 63 29
9. SV Den Hoorn 24 7 6 11 29 — 42 27
10. DOSKO Bergen 24 8 3 13 41 — 63 27
11. Zwervers Capelle 24 5 4 15 38 — 63 19
12. Groeneweg Zevenhuizen 24 3 5 16 39 — 80 14
13. VELO Wateringen 24 2 4 18 28 — 69 10
14. BMT Den Haag 0 0 0 0 0 — 0 0

Klasse C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag C)
V
1. Juliana Malden 26 17 6 3 64 — 30 57
2. TOP Oss-2 26 16 5 5 59 — 33 53
3. Nemelaer Haaren 26 13 6 7 61 — 43 45
4. Leones Beneden 26 12 5 9 49 — 39 41
5. RKVV Alverna 26 10 8 8 51 — 44 38
6. Woezik Wijchen 26 10 8 8 46 — 45 38
7. Rhode Sint-Oedenrode 26 10 7 9 38 — 43 37
8. Zand Tilburg 26 9 6 11 41 — 50 33
9. Vooruit Best 26 8 8 10 49 — 52 32
10. HVCH Heesch 26 8 7 11 36 — 43 31
11. Brabantia Eindhoven 26 8 6 12 36 — 47 30
12. Vooruit Oirschot 26 6 7 13 37 — 49 25
13. FC Tilburg 26 6 5 15 39 — 59 23
14. Prinses Irene Nistelrode 26 4 6 16 24 — 53 18

Klasse D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag D)
V
1. Hoensbroek Heerlen 26 19 2 5 63 — 39 59
2. ZSV Deurne 26 17 5 4 52 — 28 56
3. Chevremont Kerkrade 26 14 5 7 60 — 40 47
4. SV Deurne 26 14 4 8 59 — 43 46
5. VV Geldrop 26 12 5 9 59 — 52 41
6. RKSV Heeze 26 11 6 9 64 — 53 39
7. SV Venray 26 11 4 11 51 — 44 37
8. Wittenhorst Horst 26 11 3 12 42 — 43 36
9. Boys Venlo 26 10 5 11 43 — 47 35
10. SC Susteren 26 8 6 12 36 — 58 30
11. Veritas Neeritter 26 8 4 14 42 — 57 28
12. Bekkerveld Heerlen 26 5 5 16 27 — 53 20
13. VV Schaesberg 26 4 8 14 34 — 61 20
14. Valk Valkenswaard 26 5 4 17 34 — 48 19

Klasse E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag E)
V
1. LONGA Lichtenvoorde 26 19 2 5 54 — 30 59
2. SC Bemmel 26 15 6 5 79 — 46 51
3. ROHDA Raalte 26 14 6 6 65 — 30 48
4. BVC Beek 26 13 4 9 59 — 49 43
5. Stevo Geesteren 26 12 6 8 51 — 40 42
6. SC NEC Nijmegen 26 11 6 9 44 — 43 39
7. FC Winterswijk 26 10 5 11 50 — 43 35
8. VV Heino 26 8 7 11 41 — 45 31
9. Rigtersbleek Enschede 26 9 4 13 43 — 50 31
10. TVC Tubbergen 26 9 4 13 45 — 61 31
11. Tubantia Hengelo 26 8 5 13 29 — 46 29
12. WAVV Wageningen 26 7 6 13 46 — 67 27
13. Zweef Nijverdal 26 6 5 15 34 — 52 23
14. BWO Hengelo 26 6 4 16 28 — 66 22

Klasse F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag F)
V
1. VV Emmen-2 26 18 4 4 63 — 26 58
2. SWZ Sneek 26 18 3 5 75 — 24 57
3. VKW Westerbork 26 15 2 9 69 — 47 47
4. GOMOS Norg 26 14 4 8 49 — 34 46
5. SVBO Emmen 26 11 8 7 49 — 35 41
6. VV Heerenveen 26 11 8 7 46 — 37 41
7. WVV Winschoten 26 11 5 10 51 — 66 38
8. VV Bergum 26 9 6 11 47 — 59 33
9. FVC Leeuwarden 26 8 6 12 48 — 57 30
10. GRC Groningen 26 7 8 11 47 — 46 29
11. Noordster Oude Pekela 26 7 3 16 27 — 67 24
12. Stadspark Groningen 26 5 8 13 47 — 63 23
13. GAVC Grouw 26 6 5 15 31 — 50 23
14. VV Nieuw-Buinen 26 5 4 17 26 — 64 19

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+8353-0=8353 wiki spaudos ženklai).