Nyderlandų V futbolo lyga 2017–2018 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2017–2018 m.
Varžybos Nyderlandų V futbolo lyga
Sezonas Nyderlandų aukščiausioji futbolo lyga 2017–2018 m.,
Nyderlandų I futbolo lyga 2017–2018 m.,
Nyderlandų II futbolo lyga 2017–2018 m.,
Nyderlandų III futbolo lyga 2017–2018 m.,
Nyderlandų IV futbolo lyga 2017–2018 m.,
Nyderlandų V futbolo lyga 2017–2018 m.,
Nyderlandų VI futbolo lyga 2017–2018 m.,
Nyderlandų VII futbolo lyga 2017–2018 m.,
Nyderlandų VIII futbolo lyga 2017–2018 m.,
Nyderlandų IX futbolo lyga 2017–2018 m.,
Nyderlandų futbolo taurė 2017–2018 m.,
Nyderlandų futbolo supertaurė 2018 m.
https://int.soccerway.com/national/netherlands/eerste-klasse/20172018/


Zaterdag

Klasse A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zaterdag A)
V
1. RKAV Volendam 26 20 2 4 86 — 37 62
2. ARC Alphen 26 18 5 3 58 — 24 59
3. Xerxes-6 Rotterdam 26 16 3 7 64 — 37 51
4. Sportlust Woerden 26 15 5 6 56 — 27 50
5. Forum Sport Voorburg 26 14 5 7 57 — 36 47
6. WV-HEDW Amsterdam 26 12 8 6 56 — 37 44
7. CSW Wilnis 26 11 3 12 49 — 63 36
8. FC Aalsmeer 26 9 5 12 33 — 30 32
9. Zwaluwen Hoorn 26 9 4 13 41 — 59 31
10. Westlandia-6 Naaldwijk 26 8 4 14 41 — 61 28
11. FC Breukelen 26 7 6 13 38 — 61 27
12. Werve Rijswijk 26 7 5 14 49 — 63 26
13. Vitesse Delft 26 5 2 19 32 — 71 17
14. SV Marken 26 1 3 22 33 — 87 6

Klasse B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zaterdag B)
V
1. SC Feyenoord 26 22 2 2 63 — 16 68
2. VV Brielle 26 14 8 4 66 — 36 50
3. VV Kloetinge 26 15 4 7 58 — 32 49
4. SV Heinenoord 26 13 6 7 45 — 34 44
5. Oude Maas Poortugaal 26 11 6 9 35 — 34 39
6. Oranje Wit Dordrecht 26 11 5 10 51 — 47 38
7. Deltasport Vlaardingen 26 11 5 10 53 — 42 37
8. VV Heerjansdam 26 11 4 11 50 — 47 37
9. VV Nieuw-Lekkerland 26 10 4 12 42 — 52 34
10. VVGZ Zwijndrecht 26 9 5 12 44 — 56 32
11. SHO Oud-Beijerland 26 8 4 14 49 — 55 28
12. DCV Krimpen 26 5 6 15 20 — 48 21
13. VV Nieuwenhoorn 26 4 6 16 39 — 74 18
14. Bruse Boys Nieuwerkerk 26 3 5 18 26 — 68 14

Klasse C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zaterdag C)
V
1. DUNO Doorwerth 26 20 3 3 69 — 22 63
2. WNC Waardenburg 26 15 4 7 53 — 37 49
3. DTS Ede 26 13 6 7 46 — 32 45
4. VV Montfoort 26 12 6 8 50 — 40 42
5. DHSC Utrecht 26 12 5 9 52 — 41 41
6. VV Sliedrecht 26 12 4 10 49 — 36 40
7. VV Bennekom 26 11 6 9 38 — 33 39
8. Merinos Veenendaal 26 11 5 10 41 — 41 38
9. LRC Leerdam 26 9 6 11 41 — 47 33
10. GRC Giessen 26 7 7 12 46 — 60 28
11. GJS Dalem 26 7 5 14 29 — 51 26
12. VV Woudenberg 26 6 6 14 28 — 49 24
13. SVL Langbroek 26 6 5 15 31 — 59 23
14. Delta Sports Houten 26 4 6 16 35 — 60 18

Klasse D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zaterdag D)
V
1. SVZW Wierden 26 21 2 3 79 — 25 65
2. Flevo Boys Emmeloord 26 19 5 2 78 — 27 62
3. WHC Wezep 26 15 2 9 64 — 46 47
4. SDV Barneveld 26 14 5 7 54 — 40 47
5. Twenterand Vriezenveen 26 15 2 9 46 — 37 47
6. ASV Dronten 26 10 4 12 50 — 53 34
7. KHC Kampen 26 9 6 11 42 — 40 33
8. DOS Vriezenveen 26 9 5 12 41 — 54 32
9. VV Nunspeet 26 8 7 11 33 — 41 31
10. VV Hierden 26 8 7 11 43 — 58 31
11. DZC Doetinchem 26 9 2 15 50 — 61 29
12. Go-Ahead Kampen 26 8 3 15 38 — 48 27
13. Boys Vroomshoop 26 4 5 17 31 — 62 17
14. FC Zutphen 26 2 7 17 21 — 78 13

Klasse E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zaterdag E)
V
1. VV Buitenpost 26 18 5 3 67 — 28 59
2. Boys Drachten 26 16 3 7 66 — 33 51
3. Gorecht Haren 26 12 7 7 55 — 53 43
4. VV Winsum 26 12 3 11 56 — 39 39
5. PKC Groningen 26 12 2 12 48 — 47 38
6. Be Quick Dokkum 26 10 5 11 32 — 42 35
7. Oranje Nassau Groningen 26 8 8 10 46 — 50 32
8. Zeerobben Harlingen 26 9 5 12 36 — 40 32
9. VV Groningen 26 9 5 12 50 — 58 32
10. VV Noordscheschut 26 8 8 10 48 — 57 32
11. VV Balk 26 9 4 13 30 — 33 31
12. Olde Veste Steenwijk 26 8 7 11 39 — 53 31
13. Blauw Wit Leeuwarden 26 9 3 14 46 — 59 30
14. VEV Leek 26 8 3 15 39 — 66 27

Zondag

Klasse A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag A)
V
1. Fortuna Wormerveer 26 17 7 2 65 — 30 58
2. DEM Beverwijk 26 16 5 5 55 — 34 53
3. Legmeervogels Uithoorn 26 15 3 8 53 — 42 48
4. Watergraafsmeer Amsterdam 26 14 4 8 67 — 42 46
5. AFC Alkmaar 26 14 4 8 63 — 46 46
6. FC Uitgeest 26 12 6 8 41 — 41 42
7. SV Hoofddorp 26 10 5 11 54 — 59 35
8. LSVV Zuid-Scharwoude 26 9 5 12 41 — 52 32
9. Zeeburgia Amsterdam 26 8 6 12 42 — 53 30
10. AGB Amsterdam 26 8 5 13 40 — 46 29
11. RKVV Velsen 26 7 7 12 26 — 46 28
12. SV Hillegom 26 5 8 13 31 — 47 23
13. VV Assendelft 26 4 7 15 29 — 51 19
14. EDO Haarlem 26 3 8 15 37 — 55 17

Klasse B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag B)
V
1. Unitas Gorinchem 24 20 2 2 69 — 14 62
2. VV Hoogland 24 16 2 6 56 — 34 50
3. VV Nieuwerkerk 24 13 4 7 59 — 44 43
4. VOC Rotterdam 24 11 6 7 47 — 27 39
5. SV Den Hoorn 24 12 2 10 45 — 32 38
6. Olympia Gouda 24 11 4 9 39 — 35 37
7. BMT Den Haag 24 9 9 6 44 — 41 36
8. VELO Wateringen 24 10 3 11 46 — 47 33
9. PSV Poortugaal 24 9 1 14 29 — 52 28
10. Spartaan Rotterdam 24 8 2 14 57 — 65 26
11. Boshuizen Leiden 24 8 2 14 50 — 62 26
12. RVC Reeuwijk 24 6 4 14 34 — 52 22
13. DVV Delft 24 1 3 20 14 — 84 6
14. Kocatepe Rotterdam 0 0 0 0 0 — 0 0

Klasse C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag C)
V
1. AWC Wijchen 24 16 1 7 52 — 29 49
2. HVCH Heesch 24 12 5 7 43 — 38 41
3. TOP Oss Amateurs 24 12 4 8 47 — 42 40
4. Rood-Wit Willebrord 24 11 5 8 44 — 32 38
5. Nemelaer Haaren 24 10 6 8 41 — 35 36
6. Zand Tilburg 24 9 7 8 35 — 39 34
7. Vooruit Oirschot 24 9 6 9 35 — 36 33
8. Vooruit Best 24 9 6 9 32 — 35 33
9. Brabantia Eindhoven 24 9 5 10 39 — 41 32
10. DOSKO Bergen 24 9 3 12 49 — 39 30
11. RKVV Alverna 24 8 5 11 27 — 29 29
12. RKTVV Tilburg 24 7 5 12 25 — 37 26
13. Gestel Eindhoven 24 4 4 16 37 — 74 16
14. DESO Oss 0 0 0 0 0 — 0 0

Klasse D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag D)
V
1. Minor Nuth 26 17 3 6 74 — 34 54
2. Chevremont Kerkrade 26 15 3 8 63 — 48 48
3. Wittenhorst Horst 26 14 5 7 58 — 36 47
4. Bekkerveld Heerlen 26 13 6 7 50 — 36 45
5. VV Geldrop 26 13 5 8 52 — 40 44
6. SV Deurne 26 8 11 7 41 — 37 35
7. SC Susteren 26 8 10 8 45 — 45 34
8. SV Venray 26 9 6 11 50 — 53 33
9. Valk Valkenswaard 26 7 9 10 39 — 52 30
10. VV Schaesberg 26 7 7 12 41 — 57 28
11. ZSV Deurne 26 7 7 12 41 — 57 28
12. Boys Venlo 26 5 11 10 30 — 34 26
13. Wilhelmina Weert 26 6 6 14 40 — 59 24
14. FC Hoensbroek 26 6 5 15 34 — 70 23

Klasse E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag E)
V
1. RKZVC Zieuwent 26 16 7 3 51 — 25 55
2. LONGA Lichtenvoorde 26 15 3 8 52 — 34 48
3. ROHDA Raalte 26 12 9 5 53 — 28 45
4. SC NEC Nijmegen 26 10 8 8 37 — 33 38
5. Zweef Nijverdal 26 9 8 9 35 — 38 35
6. BWO Hengelo 26 10 5 11 37 — 52 35
7. VV Heino 26 8 9 9 36 — 37 33
8. Rigtersbleek Enschede 26 8 9 9 37 — 40 33
9. Tubantia Hengelo 26 7 11 8 32 — 32 32
10. Stevo Geesteren 26 8 8 10 44 — 54 32
11. FC Winterswijk 26 8 6 12 38 — 45 30
12. SC Bemmel 26 8 5 13 24 — 39 29
13. SV Schalkhaar 26 6 8 12 35 — 44 26
14. Quick Nijmegen 26 8 2 16 40 — 50 26

Klasse F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag F)
V
1. VV Hoogeveen 26 18 6 2 81 — 28 60
2. Alcides Meppel 26 17 5 4 90 — 37 56
3. WVV Winschoten 26 16 4 6 71 — 43 52
4. VV Emmen Amateure 26 13 4 9 67 — 50 43
5. SVBO Emmen 26 11 7 8 62 — 51 40
6. FVC Leeuwarden 26 11 3 12 44 — 52 36
7. VV Bergum 26 9 8 9 38 — 42 35
8. GAVC Grouw 26 10 2 14 48 — 73 32
9. Noordster Oude Pekela 26 8 6 12 55 — 72 30
10. GRC Groningen 26 8 5 13 46 — 62 29
11. VV Nieuw-Buinen 26 8 3 15 45 — 58 27
12. Frisia Leeuwarden 26 7 5 14 48 — 60 26
13. Boys Rolde 26 7 4 15 43 — 69 25
14. FC Assen 26 6 4 16 30 — 71 22

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+8304-0=8304 wiki spaudos ženklai).