Austrijos III futbolo lyga 1963–1964 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
                                           
1963–1964 m.
Varžybos Austrijos III futbolo lyga
Sezonas Austrijos aukščiausioji futbolo lyga 1963–1964 m.,
Austrijos I futbolo lyga 1963–1964 m.,
Austrijos II futbolo lyga 1963–1964 m.,
Austrijos III futbolo lyga 1963–1964 m.,
Austrijos futbolo taurė 1963–1964 m.


2. Liga Burgenland

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Nord)
V
1. FC Andau

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Süd)
V
1. Baubezirksamt Oberwart

Unterliga Kärnten

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kärnten)
V
1. Rapid Lienz 22 16 3 3 66 — 22 35
2. FC Seebach 22 15 3 4 74 — 36 33
3. Post Klagenfurt 22 13 1 8 45 — 31 27
4. BW Sachsenburg 22 7 9 6 47 — 42 23
5. SK Kuhnsdorf 22 10 3 9 51 — 51 23
6. WSV Frantschach 22 8 6 8 37 — 37 22
7. SK Sankt Andra 22 11 0 11 35 — 47 22
8. Donau Klagenfurt 22 9 2 11 33 — 45 20
9. SCA Sankt Veit 22 7 4 11 36 — 45 18
10. SK Emailwerke 22 5 4 13 43 — 52 14
11. BSV Bad Bleiberg 22 5 4 13 50 — 68 14
12. ATUS Treibach 22 5 3 14 32 — 72 13

Unterliga Niederösterreich

Nord-Nordwest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / Nord-Nordwest)
V
1. Heid Stockerau 26 19 4 3 76 — 28 42
2. SV Wordern 26 15 6 5 53 — 25 36
3. SC Leopoldsdorf 26 15 6 5 79 — 39 36
4. SC Prottes 26 14 7 5 60 — 37 35
5. SV Leobendorf 26 11 5 10 63 — 55 27
6. Ollersdorf Angern 26 11 5 10 53 — 54 27
7. SC Durnkrut 26 11 4 11 57 — 54 26
8. AC Deutsch-Wagram 26 10 5 11 61 — 47 25
9. SV Zistersdorf 26 11 2 13 43 — 51 24
10. SV Spillern 26 9 4 13 39 — 61 22
11. SV Maria Anzbach 26 7 7 12 47 — 54 21
12. Autowerk III 26 8 2 16 46 — 67 18
13. SV Horn 26 7 3 16 43 — 80 17
14. SV Konigstetten 26 3 2 21 38 — 106 8

Süd-Südost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / Süd-Südost)
V
1. AC Baden 26 12 9 5 57 — 33 33
2. ASK Bad Voslau 26 13 7 6 56 — 35 33
3. Enzesfeld Hirtenberg 26 14 3 9 50 — 42 31
4. ATSV Hainburg 26 13 4 9 72 — 43 30
5. SC Pfaffstatten 26 13 4 9 55 — 48 30
6. SVg Guntramsdorf 26 11 6 9 47 — 40 28
7. Wacker Wiener Neustadt 26 9 8 9 52 — 57 26
8. Haidbrunn Wiener Neustadt 26 10 4 12 42 — 43 24
9. SVg Pottendorf 26 10 4 12 49 — 67 24
10. Fabrik Voslau 26 7 9 10 47 — 53 23
11. SV Wimpassing 26 9 4 13 40 — 64 22
12. SC Lichtenworth 26 8 8 13 56 — 53 24
13. SC Himberg 26 5 11 10 45 — 53 21
14. Mollersdorf Traiskirchen 26 7 4 15 38 — 75 18

West-Waldviertel

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / West-Waldviertel)
V
1. ASK Amstetten 26 18 5 3 63 — 25 41
2. Bohlerwerk Sonntagberg 26 14 6 6 65 — 51 34
3. WSV Traisen 26 14 5 7 66 — 50 33
4. SC Nagelberg 26 13 6 7 63 — 44 32
5. Union Waidhofen-Ybbs 26 12 5 9 56 — 64 29
6. SV Waidhofen-Thaya 26 11 6 9 57 — 39 28
7. FK Rainfeld 26 10 6 10 61 — 54 26
8. SC Melk 26 11 3 12 54 — 61 25
9. ASV Schrems 26 8 8 10 41 — 50 24
10. ASK Wilhelmsburg 26 9 5 12 37 — 46 23
11. SC Wieselburg 26 8 5 13 45 — 54 21
12. SC Waidhofen-Ybbs 26 5 8 13 42 — 55 18
13. Union Amstetten 26 7 2 17 62 — 85 16
14. Harland Sankt Polten 26 4 6 16 29 — 62 14

Bezirksliga Oberösterreich

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / Ost)
V
1. Donau Linz 28 19 5 4 82 — 31 43
2. ATSV Mauthausen 28 17 3 8 60 — 39 37
3. Urfahr Linz 28 17 2 9 76 — 51 36
4. Bewegung Steyr 28 13 6 9 55 — 47 32
5. GW Micheldorf 28 12 7 9 67 — 48 31
6. SV Wegscheid 28 14 2 12 65 — 66 30
7. SC Marchtrenk 28 10 8 10 67 — 63 28
8. Tabakfabrik Linz 28 12 3 13 70 — 53 27
9. SV Steyregg 28 11 5 12 65 — 68 27
10. Vorwarts Neuzeug 28 9 7 12 41 — 56 25
11. Nettingsdorf Ansfelden 28 9 6 13 40 — 54 24
12. ATSV Pasching 28 9 4 15 56 — 68 22
13. SV Sierning 28 8 6 14 48 — 79 22
14. Eintracht Wels 28 7 5 16 54 — 81 19
15. Perovit Sankt Valentin 28 5 7 16 36 — 78 17

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / West)
V
1. SV Grieskirchen 20 14 3 3 59 — 18 31
2. SK Altheim 20 9 7 4 45 — 32 25
3. ATSV Ampflwang 20 10 2 8 49 — 43 22
4. SV Ried 20 11 0 9 33 — 34 22
5. ATSV Scharding 20 7 6 7 34 — 34 20
6. Kammer Schorfling 20 9 2 9 40 — 44 20
7. SV Bad Goisern 20 8 3 9 46 — 43 19
8. ATSV Vocklabruck 20 8 3 9 35 — 39 19
9. TSV Aurolzmunster 20 5 7 8 37 — 50 17
10. ATSV Attnang 20 6 5 9 33 — 46 17
11. SC Schwanenstadt 20 3 2 15 33 — 61 8

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+4387-1=4386 wiki spaudos ženklai).