Austrijos III futbolo lyga 1960–1961 m.
1. Klasse Burgenland
Mitte A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Mitte A) |
V |
1. | SV Rohrbach | — |
Mitte B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Mitte B) |
V |
1. | SV Oberpullendorf | — |
Nord A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Nord A) |
V |
1. | ASV Frauenkirchen | — |
Nord B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Nord B) |
V |
1. | SV Mullendorf | — |
Süd A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Süd A) |
V |
1. | SV Zuberbach | — |
Süd B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Süd B) |
V |
1. | USV Rudersdorf | — |
Unterliga Kärnten
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kärnten) |
V |
1. | Amateure Sankt Veit | — |
2. Liga Niederösterreich
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Nord) |
V |
1. | SC Leopoldsdorf | 26 | 19 | 1 | 6 | 98 — 35 | 39 | ||
2. | SC Marchegg | 26 | 15 | 3 | 8 | 69 — 37 | 33 | ||
3. | AC Deutsch-Wagram | 26 | 14 | 4 | 8 | 80 — 43 | 32 | ||
4. | FC Angern | 26 | 14 | 4 | 8 | 51 — 36 | 32 | ||
5. | SC Wolkersdorf | 26 | 14 | 2 | 10 | 60 — 46 | 30 | ||
6. | SC Durnkrut | 26 | 12 | 5 | 9 | 55 — 52 | 29 | ||
7. | SV Zistersdorf | 26 | 12 | 3 | 11 | 64 — 50 | 27 | ||
8. | Ollersdorf Angern | 26 | 12 | 3 | 11 | 59 — 62 | 27 | ||
9. | ATSV Laa | 26 | 12 | 1 | 13 | 50 — 50 | 25 | ||
10. | FC Mistelbach | 26 | 11 | 2 | 13 | 50 — 72 | 24 | ||
11. | SV Ringelsdorf | 26 | 6 | 7 | 13 | 33 — 57 | 19 | ||
12. | SC Neusiedl-Zaya | 26 | 9 | 0 | 17 | 33 — 67 | 18 | ||
13. | ATSV Auersthal | 26 | 7 | 2 | 17 | 39 — 85 | 16 | ||
14. | SC Prottes | 26 | 5 | 3 | 18 | 43 — 92 | 13 |
Nordwest
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Nordwest) |
V |
1. | FC Tulln | 26 | 19 | 4 | 3 | 87 — 31 | 42 | ||
2. | SV Leobendorf | 26 | 14 | 5 | 7 | 64 — 50 | 33 | ||
3. | SV Horn | 26 | 11 | 6 | 9 | 63 — 62 | 28 | ||
4. | SV Langenlebarn | 26 | 11 | 5 | 10 | 57 — 56 | 27 | ||
5. | USC Altenworth | 26 | 11 | 5 | 10 | 58 — 66 | 27 | ||
6. | SV Stetteldorf | 26 | 12 | 3 | 11 | 42 — 54 | 27 | ||
7. | Hutte Krems | 26 | 11 | 4 | 11 | 64 — 64 | 26 | ||
8. | SV Maria Anzbach | 26 | 11 | 3 | 12 | 68 — 73 | 25 | ||
9. | Marathon Korneuburg | 26 | 10 | 4 | 12 | 78 — 66 | 24 | ||
10. | Union Korneuburg | 26 | 9 | 6 | 11 | 64 — 64 | 24 | ||
11. | SV Konigstetten | 26 | 9 | 6 | 11 | 57 — 70 | 24 | ||
12. | SC Mautern | 26 | 9 | 5 | 12 | 60 — 56 | 23 | ||
13. | Heid-2 Stockerau | 26 | 7 | 4 | 15 | 46 — 62 | 18 | ||
14. | Union Hollabrunn | 26 | 4 | 6 | 16 | 46 — 80 | 14 |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Süd) |
V |
1. | SC Felixdorf | 26 | 18 | 2 | 6 | 89 — 53 | 38 | ||
2. | Wacker Wiener Neustadt | 26 | 15 | 6 | 5 | 63 — 46 | 36 | ||
3. | Fabrik Voslau | 26 | 12 | 8 | 6 | 58 — 43 | 32 | ||
4. | SVg Pitten | 26 | 13 | 5 | 8 | 66 — 55 | 31 | ||
5. | SC Lichtenworth | 26 | 12 | 4 | 10 | 66 — 57 | 28 | ||
6. | SC Neudorfl | 26 | 13 | 2 | 11 | 66 — 57 | 28 | ||
7. | ASK Bad Voslau | 26 | 11 | 5 | 10 | 73 — 61 | 27 | ||
8. | SV Grunbach | 26 | 9 | 8 | 9 | 59 — 42 | 26 | ||
9. | SV Ebenfurth | 26 | 10 | 3 | 13 | 68 — 82 | 23 | ||
10. | Haidbrunn Wiener Neustadt | 26 | 9 | 4 | 13 | 58 — 53 | 22 | ||
11. | SC Eggendorf | 26 | 10 | 2 | 14 | 47 — 72 | 22 | ||
12. | ASC Leobersdorf | 26 | 9 | 2 | 15 | 51 — 75 | 20 | ||
13. | FEZ Gloggnitz | 26 | 6 | 6 | 14 | 50 — 69 | 18 | ||
14. | BU Neunkirchen | 26 | 4 | 5 | 17 | 35 — 84 | 13 |
Südost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Südost) |
V |
1. | ASK Mannersdorf | 26 | 18 | 4 | 4 | 86 — 44 | 40 | ||
2. | SC Himberg | 26 | 17 | 5 | 4 | 72 — 39 | 39 | ||
3. | SVg Guntramsdorf | 26 | 11 | 9 | 6 | 61 — 47 | 31 | ||
4. | Marienthal Gramatneusiedl | 26 | 14 | 3 | 9 | 71 — 57 | 31 | ||
5. | ASK Bruck | 26 | 12 | 6 | 8 | 77 — 47 | 30 | ||
6. | Mollersdorf Traiskirchen | 26 | 11 | 6 | 9 | 62 — 47 | 28 | ||
7. | ATSV Fischamend | 26 | 10 | 5 | 11 | 71 — 71 | 25 | ||
8. | ASV Vosendorf | 26 | 12 | 1 | 13 | 52 — 65 | 25 | ||
9. | Semperit Traiskirchen | 26 | 9 | 6 | 11 | 62 — 66 | 24 | ||
10. | ASK Trumau | 26 | 9 | 6 | 11 | 62 — 65 | 24 | ||
11. | Hertha Leopoldsdorf | 26 | 8 | 4 | 14 | 54 — 64 | 20 | ||
12. | SC Pfaffstatten | 26 | 7 | 4 | 15 | 41 — 65 | 18 | ||
13. | Austria Brunn | 26 | 6 | 5 | 15 | 47 — 77 | 17 | ||
14. | SC Moosbrunn | 26 | 4 | 4 | 18 | 46 — 110 | 12 |
Waldviertel
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Waldviertel) |
V |
1. | SV Waidhofen-Thaya | 22 | 18 | 1 | 3 | 105 — 36 | 37 | ||
2. | ASV Schrems | 22 | 16 | 3 | 3 | 84 — 32 | 35 | ||
3. | SC Nagelberg | 22 | 14 | 4 | 4 | 106 — 48 | 32 | ||
4. | EPSV Gmund | 22 | 14 | 4 | 4 | 68 — 47 | 32 | ||
5. | FC Heidenreichstein | 22 | 11 | 3 | 8 | 61 — 35 | 25 | ||
6. | SV Gmund | 22 | 10 | 4 | 8 | 52 — 42 | 24 | ||
7. | SCU Nondorf | 22 | 11 | 0 | 11 | 54 — 63 | 22 | ||
8. | SV Gross-Siegharts | 22 | 7 | 2 | 13 | 49 — 77 | 16 | ||
9. | SC Amaliendorf | 22 | 6 | 2 | 14 | 49 — 71 | 14 | ||
10. | SV Weitra | 22 | 5 | 1 | 16 | 56 — 94 | 11 | ||
11. | SV Hoheneich | 22 | 3 | 1 | 18 | 30 — 108 | 7 | ||
12. | SG Brand | 22 | 3 | 1 | 18 | 31 — 92 | 7 |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / West) |
V |
1. | ESV Krems | 26 | 18 | 4 | 4 | 94 — 31 | 40 | ||
2. | Schwarze Elf Sankt Polten | 26 | 17 | 1 | 8 | 82 — 51 | 35 | ||
3. | ASK Sankt Valentin | 26 | 15 | 2 | 9 | 87 — 44 | 32 | ||
4. | FK Rainfeld | 26 | 13 | 3 | 10 | 66 — 58 | 29 | ||
5. | ASK Wilhelmsburg | 26 | 12 | 4 | 10 | 64 — 60 | 28 | ||
6. | SC Sankt Polten | 26 | 12 | 4 | 10 | 61 — 58 | 28 | ||
7. | SC Wieselburg | 26 | 12 | 3 | 11 | 54 — 57 | 27 | ||
8. | Glanzstoff Sankt Polten | 26 | 10 | 4 | 12 | 59 — 61 | 24 | ||
9. | Sturm Sankt Polten | 26 | 9 | 6 | 11 | 48 — 64 | 24 | ||
10. | Bohlerwerk Sonntagberg | 26 | 10 | 3 | 13 | 57 — 76 | 23 | ||
11. | ASV Statzendorf | 26 | 10 | 2 | 14 | 65 — 70 | 22 | ||
12. | WSV Traisen | 26 | 8 | 5 | 13 | 60 — 73 | 21 | ||
13. | ASK Hausmening | 26 | 6 | 7 | 13 | 39 — 84 | 19 | ||
14. | Union Amstetten | 26 | 5 | 2 | 19 | 51 — 100 | 12 |
1. Klasse Oberösterreich
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / Ost) |
V |
1. | Tabakfabrik Linz | 22 | 15 | 2 | 5 | 68 — 46 | 32 | ||
2. | SV Sierning | 22 | 12 | 4 | 6 | 66 — 47 | 28 | ||
3. | UFC Eferding | 22 | 10 | 6 | 6 | 56 — 46 | 26 | ||
4. | Union Edelweiss Linz | 22 | 10 | 5 | 7 | 43 — 48 | 25 | ||
5. | Nettingsdorf Ansfelden | 22 | 9 | 6 | 7 | 58 — 53 | 24 | ||
6. | ATSV Mauthausen | 22 | 9 | 5 | 8 | 52 — 55 | 23 | ||
7. | Donau Linz | 22 | 8 | 6 | 8 | 54 — 53 | 22 | ||
8. | SC Marchtrenk | 22 | 9 | 3 | 10 | 51 — 55 | 21 | ||
9. | SV Steyregg | 22 | 8 | 4 | 10 | 49 — 53 | 20 | ||
10. | ASV Haidershofen | 22 | 7 | 4 | 11 | 51 — 62 | 18 | ||
11. | Vorwarts Neuzeug | 22 | 5 | 4 | 13 | 43 — 55 | 14 | ||
12. | Eintracht Wels | 22 | 4 | 3 | 15 | 48 — 66 | 11 |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / West) |
V |
1. | Sakog Trimmelkam | 26 | 19 | 3 | 4 | 87 — 41 | 41 | ||
2. | Kammer Schorfling | 26 | 18 | 5 | 3 | 85 — 41 | 41 | ||
3. | SV Gmunden | 26 | 17 | 3 | 6 | 109 — 51 | 37 | ||
4. | ATSV Steyrermuhl | 26 | 15 | 4 | 7 | 78 — 39 | 34 | ||
5. | SC Schwanenstadt | 26 | 16 | 2 | 8 | 66 — 50 | 34 | ||
6. | ATSV Attnang | 26 | 11 | 6 | 9 | 67 — 54 | 28 | ||
7. | SV Braunau | 26 | 9 | 8 | 9 | 71 — 71 | 26 | ||
8. | ATSV Ampflwang | 26 | 10 | 5 | 11 | 70 — 66 | 25 | ||
9. | TSV Aurolzmunster | 26 | 6 | 7 | 13 | 69 — 98 | 19 | ||
10. | ATSV Bad Schallerbach | 26 | 6 | 7 | 13 | 47 — 85 | 19 | ||
11. | SV Bad Ischl | 26 | 6 | 5 | 15 | 49 — 88 | 17 | ||
12. | SV Ried | 26 | 7 | 2 | 17 | 45 — 71 | 16 | ||
13. | SV Ebensee | 26 | 4 | 6 | 16 | 42 — 85 | 14 | ||
14. | SV Vocklabruck | 26 | 3 | 7 | 16 | 46 — 91 | 13 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. | III rungt. |
Tabakfabrik Linz | Sakog Trimmelkam | 5-4 | 2-3 | 3-5 |