Austrijos III futbolo lyga 2015–2016 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2015–2016 m.
Varžybos Austrijos III futbolo lyga
Sezonas Austrijos aukščiausioji futbolo lyga 2015–2016 m.,
Austrijos I futbolo lyga 2015–2016 m.,
Austrijos II futbolo lyga 2015–2016 m.,
Austrijos III futbolo lyga 2015–2016 m.,
Austrijos IV futbolo lyga 2015–2016 m.,
Austrijos V futbolo lyga 2015–2016 m.,
Austrijos VI futbolo lyga 2015–2016 m.,
Austrijos VII futbolo lyga 2015–2016 m.,
Austrijos VIII futbolo lyga 2015–2016 m.,
Austrijos IX futbolo lyga 2015–2016 m.,
Austrijos futbolo taurė 2015–2016 m.
http://int.soccerway.com/national/austria/landesliga/20152016/


Burgenlandliga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland)
V
1. SV Eberau 32 18 9 5 63 — 40 63
2. SV Mattersburg-2 32 19 5 8 84 — 42 62
3. UFC Purbach 32 16 10 6 62 — 31 58
4. ASV Drassburg 32 15 12 5 69 — 45 57
5. SV Eltendorf 32 17 6 9 78 — 59 57
6. SV Sankt Margarethen 32 16 8 8 56 — 43 56
7. SC-ESV Parndorf-2 32 15 8 9 62 — 43 53
8. ASK Horitschon 32 12 11 9 59 — 46 47
9. SV Wimpassing 32 10 14 8 46 — 50 44
10. SC Pinkafeld 32 9 12 11 46 — 49 39
11. SV Neuberg 32 11 4 17 50 — 57 37
12. SV Stegersbach 32 9 6 17 45 — 56 33
13. ASKO Klingenbach 32 7 10 15 42 — 62 31
14. FC Deutschkreutz 32 8 7 17 43 — 71 31
15. SV Neudorfl 32 7 6 19 31 — 71 27
16. UFC Jennersdorf 32 6 8 18 39 — 71 26
17. USC Wallern 32 8 2 22 42 — 81 26

Kärntner Liga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kärnten)
V
1. ATUS Ferlach 30 21 5 4 81 — 41 68
2. ATSV Wolfsberg 30 21 2 7 77 — 30 65
3. SAK Klagenfurt 30 16 4 10 65 — 38 52
4. Treibach Althofen 30 13 7 10 53 — 46 46
5. SV Lendorf 30 13 6 11 50 — 54 45
6. ASKO Gmund 30 13 5 12 46 — 44 44
7. SV Feldkirchen 30 12 8 10 49 — 55 44
8. VST Volkermarkt 30 11 10 9 40 — 38 43
9. SVG Bleiburg 30 10 11 9 41 — 43 41
10. ASKO Kottmannsdorf 30 10 10 10 36 — 36 40
11. SV Spittal 30 9 11 10 52 — 53 38
12. Rapid Lienz 30 10 5 15 36 — 48 35
13. SK Maria Saal 30 9 5 16 41 — 56 32
14. SK Kuhnsdorf 30 7 8 15 30 — 47 29
15. SC Globasnitz 30 7 6 17 38 — 75 27
16. FC Sankt Michael Lavanttal 30 3 7 20 26 — 57 16

1. Landesliga Niederösterreich

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich)
V
1. SC Mannsdorf 28 19 7 2 71 — 29 64
2. SV Leobendorf 28 16 7 5 78 — 28 55
3. SC Krems 28 17 3 8 61 — 42 54
4. ASK Kottingbrunn 28 16 3 9 56 — 43 51
5. ASV Spratzern 28 12 10 6 43 — 36 46
6. SC Retz 28 11 9 8 37 — 33 42
7. SC Zwettl 28 10 9 9 43 — 37 39
8. FCM Traiskirchen 28 9 11 8 43 — 32 38
9. SV Waidhofen-Thaya 28 8 7 13 42 — 58 31
10. SV Wurmla 28 8 6 14 46 — 60 30
11. SV Langenrohr 28 7 8 13 39 — 46 29
12. SCU Ardagger 28 8 5 15 38 — 61 29
13. UFC Sankt Peter 28 7 6 15 39 — 67 27
14. SV Gaflenz 28 7 4 17 34 — 65 25
15. SV Haitzendorf 28 2 11 15 35 — 68 17
16. ATSV Ober-Grafendorf iširo

Oberösterreicher Liga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich)
V
1. SV Grieskirchen 30 21 4 5 68 — 24 67
2. Union Vocklamarkt 30 19 7 4 62 — 24 64
3. Union Weisskirchen 30 14 8 8 50 — 41 50
4. Union Edelweiss Linz 30 15 5 10 55 — 47 50
5. SU Sankt Martin 30 14 6 10 55 — 44 48
6. GW Micheldorf 30 13 8 9 55 — 50 47
7. Union Perg 30 12 7 11 46 — 43 43
8. Donau Linz 30 11 9 10 46 — 44 42
9. Neuhofen Ried-2 30 10 7 13 43 — 49 37
10. SV Bad Ischl 30 10 7 13 38 — 49 37
11. FC Wels 30 9 8 13 41 — 47 35
12. SV Gmunden 30 9 6 15 47 — 55 33
13. SV Bad Schallerbach 30 8 9 13 46 — 64 33
14. ASV Sankt Marienkirchen 30 10 3 17 51 — 73 33
15. SC Marchtrenk 30 6 7 17 45 — 57 25
16. SV Sierning 30 4 9 17 28 — 65 21

Salzburger Liga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Salzburg)
V
1. FC Bergheim 30 18 7 5 66 — 37 61
2. AK Salzburg 30 16 10 4 51 — 22 58
3. SV Wals-Grunau 30 14 10 6 70 — 34 52
4. SV Kuchl 30 15 4 11 65 — 45 49
5. TSU Bramberg 30 12 13 5 56 — 38 49
6. SV Strasswalchen 30 14 7 9 59 — 48 49
7. UFC Altenmarkt 30 12 13 5 52 — 41 49
8. FC Puch 30 12 10 8 54 — 30 46
9. FC Zell am See 30 11 9 10 49 — 44 42
10. SC Golling 30 11 6 13 53 — 58 39
11. Union Hallein 30 10 9 11 42 — 56 39
12. SK Bischofshofen 30 7 7 16 30 — 63 28
13. SV Hallwang 30 4 12 14 34 — 61 24
14. FC Hallein 30 3 3 24 29 — 96 12
15. UFC Maria Alm 30 2 1 27 19 — 85 7
16. SV Grodig-2 30 16 5 9 69 — 40 53

Landesliga Steiermark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark)
V
1. FC Gleisdorf 28 18 7 3 58 — 25 61
2. USV Sankt Anna 28 18 5 5 69 — 44 59
3. Union Gnas 28 16 6 6 48 — 27 54
4. SC Liezen 28 14 8 6 48 — 28 50
5. DSV Leoben 28 12 8 8 48 — 36 44
6. ASK Voitsberg 28 14 2 12 52 — 50 44
7. TuS Bad Gleichenberg 28 12 7 9 43 — 39 43
8. SV Lebring 28 12 4 12 53 — 44 40
9. SV Frohnleiten 28 11 5 12 39 — 45 38
10. SK Furstenfeld 28 10 7 11 40 — 43 37
11. TuS Heiligenkreuz 28 9 6 13 41 — 50 33
12. FC Zeltweg 28 8 5 15 51 — 69 29
13. SV Kapfenberg-2 28 8 4 16 39 — 48 28
14. ADA Anger 28 6 4 18 31 — 57 22
15. FC Kindberg-Murzhofen 28 2 2 24 23 — 78 8
16. Piberstein Lankowitz pasitraukė

Tirol Liga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tirol)
V
1. SV Worgl 30 18 6 6 84 — 41 60
2. SV Kirchbichl 30 16 6 8 56 — 48 54
3. Swarovski-2 Wattens 30 14 9 7 63 — 39 51
4. Union Innsbruck 30 13 11 6 51 — 42 50
5. SV Telfs 30 14 7 9 66 — 37 49
6. SV Kematen 30 15 4 11 58 — 49 49
7. SV Hall 30 14 6 10 60 — 40 48
8. SV Innsbruck 30 14 5 11 59 — 53 47
9. SC Imst 30 11 8 11 52 — 46 41
10. SV Fugen 30 10 9 11 55 — 57 39
11. SC Kundl 30 11 5 14 39 — 40 38
12. SV Vols 30 10 7 13 46 — 60 37
13. Motz Silz 30 10 5 15 54 — 66 35
14. Schonwies Mils 30 8 7 15 42 — 63 31
15. SV Matrei 30 6 6 18 33 — 64 24
16. SK Jenbach 30 4 3 23 27 — 100 15

Vorarlberg-Liga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vorarlberg)
V
1. VfB Hohenems 26 16 2 8 67 — 46 50
2. SV Dornbirn 26 15 3 8 60 — 45 48
3. Austria-2 Lustenau 26 14 5 7 65 — 49 47
4. FC Hochst 26 12 4 10 50 — 37 40
5. FC Langenegg 26 11 5 10 58 — 44 38
6. FC Wolfurt 26 11 4 11 34 — 41 37
7. FC Alberschwende 26 10 4 12 48 — 49 34
8. Rot-Weiss Rankweil 26 8 9 9 57 — 56 33
9. SC Rothis 26 10 3 13 38 — 52 33
10. Admira Dornbirn 26 8 8 10 52 — 62 32
11. FC Andelsbuch 26 9 4 13 39 — 50 31
12. FC Bizau 26 9 4 13 44 — 61 31
13. FC Egg 26 7 9 10 39 — 47 30
14. Austria Meiningen 26 7 6 13 39 — 51 27

Wiener Stadtliga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Wien)
V
1. Wienerberg Wien 30 19 5 6 65 — 33 62
2. TWL Wien 30 15 10 5 65 — 44 55
3. Donaufeld Wien 30 15 9 6 60 — 45 54
4. Elektra Wien 30 14 8 8 69 — 42 50
5. Austria XIII Wien 30 14 7 9 54 — 37 49
6. Gerasdorf Stammersdorf 30 11 13 6 50 — 42 46
7. Viktoria Wien 30 12 6 12 51 — 50 42
8. Sportunion Mauer 30 12 6 12 48 — 49 42
9. Post Wien 30 11 7 12 42 — 57 40
10. Gersthof Wien 30 10 9 11 44 — 53 39
11. Mannsworth Schwechat 30 9 11 10 36 — 38 38
12. MWS Admira Wien 30 10 6 14 52 — 54 36
13. AC Favoriten 30 10 4 16 29 — 50 34
14. SC Simmering 30 6 9 15 40 — 55 27
15. Ostbahn XI Wien 30 6 6 18 40 — 62 24
16. ASV 13 Wien 30 8 0 22 40 — 74 24

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+8440-1=8439 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 0% (+0-32=-32 wiki spaudos ženklai).