Albanijos futbolo taurė 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2018–2019 m.
Varžybos Albanijos futbolo taurė
Sezonas Albanijos aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.,
Albanijos I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Albanijos II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Albanijos III futbolo lyga 2018–2019 m.,
Albanijos futbolo taurė 2018–2019 m.,
Albanijos futbolo supertaurė 2019 m.
https://int.soccerway.com/national/albania/cup/20182019/
http://foot.dk/Albpokalres.asp?SeasonID=93
http://foot.dk/Albpokalfacts.asp?FinaleID=83


Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo
1/32 finalo

Pagrindiniai etapai

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
FC Shenkoll 1-2                                  
FC Lushnje 2-2                                
          FC Lushnje 1-3                        
        Teuta Durres 4-0                        
Turbina Cerrik 0-3                                  
Teuta Durres 4-2                              
                    Teuta Durres 2-2            
                  FK Kukes 1-0            
KS Pogradec 0-1                                  
Apolonia Fier 3-2                                
          Apolonia Fier 2-1                        
        FK Kukes 2-0                        
KF Orikum 1-2                                  
FK Kukes 4-1                                
                                FK Kukes 2-1  
                              Skenderbeu Korce 1-3  
KS Burrel 1-1                                  
Vllaznia Shkoder 1-0                                
          Vllaznia Shkoder 2-1                        
        KS Kamez 1-0                        
Besa Kavaje 0-2                                  
KS Kamez 2-2                              
                    KS Kamez            
                  Skenderbeu Korce +            
Beselidhja Lezhe 2-0                                  
Erzeni Shijak 1-3                                
          Beselidhja Lezhe 1-2                        
        Skenderbeu Korce 3-0                        
Veleciku Koplik 0-3                                  
Skenderbeu Korce 4-0                                  
                                       
                                     
Korabi Peshkopi 1-1                                  
Kastrioti Kruje 1-0                                
          Kastrioti Kruje 2-4                        
        Partizani Tirane 3-0                        
Terbuni Puke 0-1                                  
Partizani Tirane 4-0                              
                    Partizani Tirane 1-2            
                  Luftetari Gjirokaster 0-1            
Dinamo Tirane 0-1                                  
Egnatia Rrogozhine 0-0                                
          Egnatia Rrogozhine 0-3                        
        Luftetari Gjirokaster 0-0                        
KF Vore 0-4                                  
Luftetari Gjirokaster 1-0                                
                                Luftetari Gjirokaster 0-0  
                              KF Tirane 5-3  
Iliria Fushe-Kruje 1-4                                  
KF Tirane 4-0                                
          KF Tirane 2-0                        
        Flamurtari Vlore 1-0                        
Shkumbini Peqin 0-1                                  
Flamurtari Vlore 1-0                              
                    KF Tirane 3-0            
                  KF Lac 2-0            
Tomori Berat 2-1                                  
Bylis Ballsh 4-1                                
          Bylis Ballsh 2-0                        
        KF Lac 3-0                        
Naftetari Kucove 0-5                                  
KF Lac 9-0                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              2019-06-02 Arena, Elbasanis 1500            
              FK Kukes KF Tirane            
             
Generic football.png
2
Generic football.png
1
           
              Vasil Shkurtaj (4'), Reginaldo (78') Michael Ngoo (66')            
                                       


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+2221-0=2221 wiki spaudos ženklai).