Albanijos futbolo taurė 2009–2010 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2009–2010 m.
Varžybos Albanijos futbolo taurė
Sezonas Albanijos aukščiausioji futbolo lyga 2009–2010 m.,
Albanijos I futbolo lyga 2009–2010 m.,
Albanijos II futbolo lyga 2009–2010 m.,
Albanijos III futbolo lyga 2009–2010 m.,
Albanijos futbolo taurė 2009–2010 m.,
Albanijos futbolo supertaurė 2010 m.
http://rsssf.com/tablesa/alba2010.html#kupa
http://foot.dk/Albpokalres.asp?SeasonID=84
http://foot.dk/Albpokalfacts.asp?FinaleID=74
http://int.soccerway.com/national/albania/cup/2009-2010


Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo
1/32 finalo
1/64 finalo

Pagrindiniai etapai

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
Beselidhja Lezhe 1-2                                  
KF Lac 4-1                                
          KF Lac 0-1                        
        Besa Kavaje 1-1                        
FK Pogradec 2-3                                  
Besa Kavaje 1-0                              
                    Besa Kavaje 2-0            
                  SK Tirane 4-2            
FK Burrel 0-0                                  
KS Lushnje 3-1                                
          KS Lushnje 2-2                        
        SK Tirane 2-1                        
KF Luz 3-1                                  
SK Tirane 3-0                                
                                Besa Kavaje 1-1  
                              Shkumbini Peqin 0-1  
Sopoti Librazhd 0-4                                  
Kastrioti Kruje 4-1                                
          Kastrioti Kruje 1-1                        
        Shkumbini Peqin 1-0                        
FK Memaliaj 1-2                                  
Shkumbini Peqin 2-0                              
                    Shkumbini Peqin 2-1            
                  Dinamo Tirane 0-1            
Turbina Cerrik 1-0                                  
Bylis Ballsh 3-0                                
          Bylis Ballsh 1-0                        
        Dinamo Tirane 3-1                        
Adriatiku Mamurras 2-3                                  
Dinamo Tirane 2-0                                  
                                       
                                     
Luftetari Gjirokaster 1-3                                  
Gramozi Erseke 4-1                                
          Gramozi Erseke 1-0                        
        Flamurtari Vlore 1-1                        
FK Gramsh 0-3                                  
Flamurtari Vlore 0-0                              
                    Gramozi Erseke 1-1            
                  Teuta Durres 0-0            
Ada Velipoje 0-0                                  
Partizani Tirane 2-1                                
          Partizani Tirane 1-1                        
        Teuta Durres 2-0                        
FK Vlore 0-3                                  
Teuta Durres 1-0                                
                                Teuta Durres 1-0  
                              Vllaznia Shkoder 2-0  
Skrapari Corovode 5-3                                  
Skenderbeu Korce 9-5                                
          Skenderbeu Korce 1-0                        
        Apolonia Fier 2-1                        
Sporti Bilisht 3-1                                  
Apolonia Fier 7-0                              
                    Skenderbeu Korce 0-0            
                  Vllaznia Shkoder 4-0            
Dajti Kamez 2-1                                  
KF Elbasan 0-0                                
          Dajti Kamez 1-3                        
        Vllaznia Shkoder 2-2                        
Tomori Berat 0-4                                  
Vllaznia Shkoder 5-1                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              2010-05-09 Qemal Stafa, Tirana 10 000            
              Besa Kavaje Vllaznia Shkoder            
             
Generic football.png
2
Generic football.png
1
           
              Ervis Kraja (85' į savus), Pavlin Dhembi (98') Bekim Balaj (63')            
              (pratęsus rungtynes)            
                                       


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 86% (+2100-32=2068 wiki spaudos ženklai).
  • – autorius ir redaktorius – 21% (+514-131=383 wiki spaudos ženklai).