Albanijos futbolo taurė 2019–2020 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2019–2020 m.
Varžybos Albanijos futbolo taurė
Sezonas Albanijos aukščiausioji futbolo lyga 2019–2020 m.,
Albanijos I futbolo lyga 2019–2020 m.,
Albanijos II futbolo lyga 2019–2020 m.,
Albanijos III futbolo lyga 2019–2020 m.,
Albanijos futbolo taurė 2019–2020 m.,
Albanijos futbolo supertaurė 2020 m.
https://int.soccerway.com/national/albania/cup/20192020/
http://foot.dk/Albpokalres.asp?SeasonID=94


Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo
1/32 finalo

Pagrindiniai etapai

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
KS Pogradec 0-4                                  
Bylis Ballsh 1-2                                
          Bylis Ballsh 2-0                        
        KF Lac 3-2                        
KF Elbasan 0-0                                  
KF Lac 4-0                              
                    Bylis Ballsh 1-0            
                  Skenderbeu Korce 1-1            
Egnatia Rrogozhine 0-1                                  
Besa Kavaje 2-0                                
          Besa Kavaje 0-2                        
        Skenderbeu Korce 1-0                        
Devolli Bilisht 1-4                                  
Skenderbeu Korce 0-2                                
                                Bylis Ballsh 2-1  
                              Teuta Durres 2-0  
KS Burrel 0-1                                  
Vllaznia Shkoder 2-0                                
          Vllaznia Shkoder 2-2                        
        Flamurtari Vlore 0-2                        
Veleciku Koplik 3-2                                  
Flamurtari Vlore 5-0                              
                    Vllaznia Shkoder 2-2            
                  Teuta Durres 1-0            
Erzeni Shijak 3-0                                  
Dinamo Tirane 0-1                                
          Erzeni Shijak 1-3                        
        Teuta Durres 3-1                        
Terbuni Puke 0-2                                  
Teuta Durres 6-2                                  
                                       
                                     
Apolonia Fier 3-0                                  
FC Kamez 0-3                                
          Apolonia Fier 3-0                        
        Luftetari Gjirokaster 0-0                        
Turbina Cerrik 0-1                                  
Luftetari Gjirokaster 2-1                              
                    Apolonia Fier 1-2            
                  FK Kukes 3-1            
FC Lushnje 2-1                                  
KF Orikum 0-2                                
          KF Lushnje 0-1                        
        FK Kukes 3-0                        
Shkumbini Peqin 1-3                                  
FK Kukes 6-0                                
                                FK Kukes 0-0  
                              KF Tirane 2-1  
Iliria Fushe-Kruje 2-1                                  
Kastrioti Kruje 1-0                                
          Kastrioti Kruje 1-3                        
        KF Tirane 4-0                        
FC Shenkoll 0-0                                  
KF Tirane 4-0                              
                    KF Tirane 5-1            
                  Beselidhja Lezhe 1-1            
Korabi Peshkopi 2-1                                  
Beselidhja Lezhe 1-0                                
          Beselidhja Lezhe 3-0                        
        Partizani Tirane 3-1                        
FK Vore 0-3                                  
Partizani Tirane 1-0                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              2020-08-02 Air Albania Stadium, Tirana            
              Teuta Durres KF Tirane            
             
Generic football.png
2
Generic football.png
0
           
              Rustem Hoxha (2'), Lorenco Vila (78')            
                                       


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+2197-1=2196 wiki spaudos ženklai).