Šveicarijos V futbolo lyga 2017–2018 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2017–2018 m.
Varžybos Šveicarijos V futbolo lyga
Sezonas Šveicarijos aukščiausioji futbolo lyga 2017–2018 m.,
Šveicarijos I futbolo lyga 2017–2018 m.,
Šveicarijos II futbolo lyga 2017–2018 m.,
Šveicarijos IV futbolo lyga 2017–2018 m.,
Šveicarijos V futbolo lyga 2017–2018 m.
http://www.football.ch/de/SFV.aspx


Aargau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Eagles Aarau 26 19 2 5 85 — 31 59
2. FC Klingnau 26 17 3 6 67 — 42 54
3. FC Mutschellen 26 14 4 8 61 — 43 46
4. FC Gontenschwil 26 13 5 8 62 — 54 44
5. FC Lenzburg 26 13 4 9 69 — 44 43
6. FC Frick 26 11 5 10 65 — 63 38
7. FC Othmarsingen 26 11 3 12 63 — 59 36
8. FC Kolliken 26 11 2 13 56 — 53 35
9. FC Mellingen 26 7 9 10 44 — 54 30
10. FC Suhr 26 8 6 12 49 — 61 30
11. FC Granichen 26 8 6 12 43 — 68 30
12. FC Fislisbach 26 8 4 14 44 — 63 28
13. FC Spreitenbach 26 7 3 16 28 — 55 24
14. FC Koblenz 26 6 2 18 35 — 81 20

Bern-Jura

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bern-Jura 1)
V
1. FC Koniz-2 22 18 4 0 56 — 16 58
2. FC Spiez 22 10 6 6 50 — 32 36
3. Bumpliz Bern 22 10 4 8 37 — 30 34
4. FC Ostermundigen 22 10 3 9 38 — 38 33
5. Breitenrain-2 Bern 22 10 3 9 41 — 39 33
6. FC Kirchberg BE 22 10 2 10 34 — 39 32
7. AS Italiana 22 9 2 11 46 — 49 29
8. FC Rothorn 22 9 1 12 34 — 46 28
9. FC Interlaken 22 8 3 11 41 — 43 27
10. Durrenast Thun 22 7 4 11 28 — 40 25
11. FC Wyler 22 7 2 13 35 — 43 23
12. FC Wabern 22 6 2 14 22 — 47 20

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bern-Jura 2)
V
1. Cornol La Baroche 22 13 4 5 32 — 16 43
2. Azzurri Bienne 22 12 6 4 35 — 21 42
3. FC Aarberg 22 11 6 5 44 — 26 39
4. FC Nidau 22 9 6 7 27 — 29 33
5. US Boncourt 22 8 8 6 33 — 29 32
6. FC Courtetelle 22 9 4 9 28 — 26 31
7. FC Courgenay 22 9 4 9 52 — 39 31
8. Schonbuhl Urtenen 22 8 5 9 40 — 34 29
9. FC Develier 22 7 7 8 37 — 33 28
10. Besa Biel 22 7 7 8 41 — 38 28
11. Grunstern Ipsach 22 7 6 9 17 — 24 27
12. FC Schupfen 22 0 1 21 16 — 87 1

Fribourg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Ueberstorf 26 18 6 2 69 — 30 60
2. FC Kerzers 26 16 2 8 63 — 52 50
3. FC Piamont 26 14 7 5 73 — 38 49
4. FC Ursy 26 14 5 7 61 — 43 47
5. Sarine-Ouest Neyruz 26 11 6 9 58 — 45 39
6. FC Plaffeien 26 10 7 9 41 — 42 37
7. FC Avenches 26 10 6 10 63 — 67 36
8. ES Belfaux 26 10 5 11 44 — 52 35
9. Gumefens Sorens 26 11 1 14 45 — 45 34
10. Haute-Gruyere Enney 26 9 6 11 64 — 54 33
11. FC Murten 26 8 5 13 38 — 46 29
12. Saint-Aubin Vallon 26 8 1 17 40 — 79 25
13. FC Marly 26 6 6 14 45 — 79 24
14. Ependes Arconciel 26 3 5 18 32 — 64 14

Genève

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Olympique Geneve 22 16 3 3 72 — 19 51
2. Kosova Geneve 22 16 3 3 60 — 27 51
3. FC Vernier 22 13 6 3 59 — 24 45
4. FC Versoix 22 11 4 7 64 — 37 37
5. FC Aire-le-Lignon 22 11 3 8 47 — 40 36
6. FC Plan-les-Ouates 22 9 4 9 55 — 41 31
7. Sports-2 Veyrier 22 6 5 11 38 — 55 23
8. Onex Petit-Lancy 22 7 2 13 29 — 72 23
9. Italien Geneve 22 5 7 10 40 — 54 22
10. City Lignon 22 5 5 12 33 — 60 20
11. Champel Geneve 22 6 2 14 27 — 55 20
12. US Carouge 22 3 4 15 31 — 71 13

Innerschweiz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Willisau 26 20 4 2 96 — 37 64
2. FC Aegeri 26 15 5 6 70 — 46 50
3. SC Emmen 26 11 7 8 57 — 54 40
4. FC Schattdorf 26 11 5 10 45 — 48 38
5. SC Cham-2 26 11 3 12 65 — 55 36
6. FC Gunzwil 26 11 3 12 61 — 61 36
7. SC Luzern 26 11 3 12 51 — 59 36
8. FC Stans 26 9 8 9 43 — 44 35
9. Littau Luzern 26 10 5 11 58 — 61 35
10. FC Sins 26 8 7 11 48 — 55 31
11. SC Obergeissenstein 26 8 5 13 55 — 55 29
12. FC Kussnacht am Rigi 26 7 7 12 39 — 57 28
13. FC Malters 26 8 4 14 59 — 79 28
14. FC Sempach 26 7 4 15 38 — 74 25

Neuchâtel

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sports Le Locle 22 19 2 1 93 — 24 59
2. Beroche Gorgier 22 11 9 2 52 — 30 42
3. FC Fleurier 22 13 2 7 57 — 35 41
4. Sports Marin 22 11 5 6 52 — 27 38
5. Coffrane Geneveys 22 10 6 6 65 — 56 36
6. FC Bole 22 10 2 10 42 — 49 32
7. FC Auvernier 22 9 3 10 47 — 43 30
8. Xamax-2 Neuchatel 22 8 3 11 46 — 45 27
9. Etoile-Sporting La Chaux-de-Fonds 22 7 3 12 37 — 51 24
10. Audax-Friul Neuchatel 22 7 3 12 32 — 38 24
11. Bosna Neuchatel 22 4 3 15 41 — 90 15
12. Ticino Le Locle 22 1 3 18 22 — 98 6

Nordwestschweiz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Muttenz 26 20 3 3 103 — 39 63
2. Concordia Basel 26 19 3 4 86 — 36 60
3. FC Bubendorf 26 16 5 5 74 — 38 53
4. FC Birsfelden 26 12 9 5 52 — 39 45
5. Old Boys-2 Basel 26 13 5 8 83 — 54 44
6. FC Pratteln 26 12 6 8 73 — 58 42
7. FC Gelterkinden 26 11 6 9 52 — 46 39
8. FC Aesch 26 10 6 10 73 — 74 36
9. FC Laufen 26 10 4 12 45 — 51 34
10. Dardania Basel 26 10 1 15 67 — 72 31
11. SV Sissach 26 8 4 14 54 — 74 28
12. FC Rheinfelden 26 5 4 17 46 — 96 19
13. Turkgucu Basel 26 3 2 21 46 — 115 11
14. FC Arlesheim 26 3 2 21 30 — 92 11

Ostschweiz

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostschweiz 1)
V
1. FC Widnau 22 17 0 5 72 — 41 51
2. FC Altstatten 22 16 2 4 75 — 31 50
3. FC Weesen 22 14 5 3 59 — 31 47
4. FC Ruggell 22 11 4 7 45 — 31 37
5. FC Rapperswil-Jona-2 22 8 6 8 36 — 38 30
6. FC Montlingen 22 9 3 10 40 — 53 30
7. FC Mels 22 9 1 12 31 — 41 28
8. FC Sankt Margrethen 22 8 3 11 51 — 45 27
9. FC Vaduz-2 22 7 5 10 40 — 49 26
10. Au Berneck 22 7 5 10 31 — 40 26
11. FC Ems 22 6 4 12 39 — 55 22
12. Diepoldsau Schmitter 22 0 2 20 21 — 85 2

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostschweiz 2)
V
1. FC Amriswil 22 17 3 2 71 — 31 54
2. Rorschach Goldach 22 12 4 6 48 — 32 40
3. Calcio Kreuzlingen 22 10 9 3 46 — 26 39
4. FC Arbon 22 9 6 7 47 — 39 33
5. FC Uzwil-2 22 10 3 9 42 — 40 33
6. Abtwil Engelburg 22 7 8 7 27 — 38 29
7. SC Bronschhofen 22 7 6 9 40 — 35 27
8. FC Wangi 22 7 5 10 41 — 51 26
9. FC Herisau 22 7 4 11 35 — 44 25
10. FC Sirnach 22 5 7 10 33 — 40 22
11. FC Steinach 22 5 4 13 33 — 56 19
12. Weinfelden Burglen 22 4 5 13 36 — 67 17

Solothurn

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Subingen 22 13 6 3 38 — 24 45
2. SC Fulenbach 22 12 5 5 65 — 43 41
3. FC Grenchen 22 11 7 4 57 — 37 40
4. FC Mumliswil 22 10 5 7 40 — 38 35
5. FC Lommiswil 22 10 5 7 41 — 39 35
6. FC Trimbach 22 10 3 9 41 — 41 33
7. FC Bellach 22 9 4 9 43 — 35 31
8. Iliria Solothurn 22 7 7 8 57 — 59 28
9. SC Blustavia 22 7 5 10 36 — 43 26
10. FC Harkingen 22 7 3 12 42 — 52 24
11. FC Oensingen 22 5 4 13 28 — 49 19
12. FC Welschenrohr 22 3 2 17 42 — 70 11

Ticino

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Paradiso 26 17 7 2 49 — 26 58
2. US Arbedo 26 17 5 4 59 — 32 56
3. AS Minusio 26 11 10 5 34 — 31 43
4. FC Morbio 26 12 4 10 43 — 39 40
5. FC Cadenazzo 26 11 7 8 46 — 49 40
6. Gambarogno Contone 26 11 5 10 48 — 33 38
7. SC Balerna 26 10 8 8 40 — 37 38
8. AS Castello 26 8 9 9 35 — 38 33
9. Sportiva Losone 26 8 6 12 35 — 35 30
10. Rapid Lugano 26 6 10 10 40 — 52 28
11. Vedeggio Cadempino 26 5 11 10 40 — 56 26
12. AC Vallemaggia 26 7 3 16 36 — 48 24
13. AC Sementina 26 7 3 16 43 — 53 24
14. AC Malcantone 26 4 8 14 29 — 48 20

Valais

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Sierre 26 18 4 4 67 — 30 58
2. US Collombey-Muraz 26 18 2 6 63 — 38 56
3. FC Saint-Maurice 26 15 4 7 69 — 39 49
4. FC Saviese 26 12 4 10 46 — 49 40
5. FC Bramois 26 12 4 10 62 — 57 40
6. FC Brig-Glis 26 14 4 8 69 — 41 40
7. FC Vernayaz 26 10 5 11 55 — 56 35
8. FC Raron 26 9 7 10 41 — 47 34
9. FC Naters-2 26 9 7 10 49 — 53 34
10. Sports Saxon 26 10 2 14 38 — 50 32
11. FC Fully 26 8 4 14 40 — 60 28
12. FC Saint-Leonard 26 7 6 13 47 — 69 27
13. FC Visp 26 5 7 14 40 — 64 22
14. FC Vetroz 26 3 4 19 29 — 62 13

Vaud

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vaud 1)
V
1. FC Renens 26 19 3 4 84 — 38 60
2. Football Pully 26 17 3 6 68 — 34 54
3. FC Lutry 26 15 6 5 55 — 32 51
4. Sports Champagne 26 14 4 8 66 — 47 46
5. FC Champvent 26 11 8 7 40 — 40 41
6. Benfica Lausanne 26 10 3 13 39 — 51 33
7. FC Aigle 26 9 6 11 47 — 52 33
8. Jorat Mezieres 26 8 8 10 40 — 58 32
9. FC Cheseaux 26 8 6 12 36 — 51 30
10. FC Bavois-2 26 7 7 12 40 — 42 28
11. Tuileries Grandson 26 7 6 13 43 — 63 27
12. FC Crissier 26 6 8 12 40 — 52 26
13. Venoge Penthalaz 26 6 7 13 44 — 62 25
14. Bosna Yverdon 26 4 7 15 43 — 63 19

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vaud 2)
V
1. Forward Morges 26 20 5 1 80 — 31 65
2. Amical Saint-Prex 26 18 5 3 97 — 35 59
3. FC Gland 26 16 2 8 73 — 45 50
4. Stade-2 Nyon 26 14 7 5 70 — 29 49
5. FC Gingins 26 13 4 9 64 — 43 43
6. Stade-2 Lausanne-Ouchy 26 12 4 10 60 — 48 40
7. Concordia Lausanne 26 10 5 11 47 — 56 35
8. Malley Lausanne 26 9 4 13 41 — 56 31
9. Terre Sainte-2 Commugny 26 9 2 15 43 — 55 29
10. Luc Etagnieres 26 8 5 13 43 — 83 29
11. Chene Aubonne 26 9 1 16 59 — 77 28
12. Pied du Jura Apples 26 8 2 16 35 — 65 26
13. Nord Academy Lausanne 26 5 4 17 39 — 83 16
14. Porto Lausanne 26 5 2 19 34 — 79 14

Patekimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Amical Saint-Prex FC Renens 1-1 3-2
Football Pully Forward Morges 1-3 1-3

Zürich

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zürich 1)
V
1. FC Adliswil 26 17 5 4 64 — 26 56
2. Lachen Altendorf 26 13 6 7 65 — 41 45
3. Red Star-2 Zurich 26 12 5 9 59 — 52 41
4. FC Stafa 26 10 9 7 42 — 39 39
5. FC Regensdorf 26 10 7 9 53 — 49 37
6. FC Horgen 26 9 10 7 46 — 43 37
7. Seefeld Zurich 26 10 6 10 51 — 44 36
8. FC Mannedorf 26 10 6 10 35 — 46 36
9. FC Urdorf 26 10 5 11 45 — 48 35
10. FC Wadenswil 26 10 4 12 61 — 55 34
11. FC Schlieren 26 9 5 12 43 — 58 32
12. Srbija Zurich 26 8 6 12 40 — 55 30
13. FC Affoltern am Albis 26 6 6 14 46 — 67 24
14. FC Kusnacht 26 4 8 14 31 — 58 20

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zürich 2)
V
1. FC Uster 28 21 4 3 84 — 36 67
2. Phonix Seen Winterthur 28 15 7 6 73 — 52 52
3. Gossau Zurich 28 14 8 6 69 — 42 50
4. Unterstrass Zurich 28 14 7 7 69 — 66 49
5. FC Greifensee 28 11 11 6 50 — 37 44
6. FC Wiesendangen 28 11 8 9 46 — 45 41
7. FC Bassersdorf 28 10 10 8 47 — 39 40
8. FC Diessenhofen 28 12 4 12 60 — 54 40
9. Oerlikon-Polizei Zurich 28 10 9 9 74 — 72 39
10. Schwamendingen Zurich 28 9 6 13 55 — 65 33
11. SC Veltheim 28 9 4 15 56 — 66 31
12. SV Schaffhausen 28 7 7 14 42 — 63 28
13. FC Wetzikon 28 6 6 16 40 — 49 24
14. SV Rumlang 28 6 4 18 48 — 80 22
15. Rafzerfeld Rafz 28 4 7 17 39 — 86 19

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+12151-12=12139 wiki spaudos ženklai).