Šveicarijos V futbolo lyga 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2018–2019 m.
Varžybos Šveicarijos V futbolo lyga
Sezonas Šveicarijos aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.,
Šveicarijos I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Šveicarijos II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Šveicarijos III futbolo lyga 2018–2019 m.,
Šveicarijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.,
Šveicarijos V futbolo lyga 2018–2019 m.,
Šveicarijos VI futbolo lyga 2018–2019 m.,
Šveicarijos VII futbolo lyga 2018–2019 m.,
Šveicarijos futbolo taurė 2018–2019 m.
http://www.football.ch/de/SFV.aspx


Aargau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Klingnau 26 19 1 6 84 — 46 58
2. FC Kolliken 26 16 5 5 55 — 30 53
3. FC Suhr 26 13 7 6 66 — 48 46
4. FC Mutschellen 26 13 6 7 62 — 45 45
5. FC Rothrist 26 14 3 9 81 — 46 45
6. FC Othmarsingen 26 12 5 9 57 — 57 41
7. FC Gontenschwil 26 10 6 10 44 — 50 36
8. FC Niederwil 26 11 2 13 52 — 53 35
9. FC Lenzburg 26 10 4 12 53 — 47 34
10. FC Granichen 26 9 7 10 37 — 44 34
11. FC Oftringen 26 7 9 10 41 — 52 30
12. FC Frick 26 8 3 15 47 — 66 27
13. FC Mellingen 26 4 3 19 35 — 85 15
14. FC Aarau-2 26 2 7 17 40 — 85 13

Bern-Jura

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bern-Jura 1)
V
1. FC Spiez 22 18 0 4 75 — 33 54
2. Muri Gumligen 22 15 3 4 56 — 32 48
3. Italiana Bern 22 11 3 8 52 — 49 36
4. FC Bern 22 10 4 8 53 — 41 34
5. FC Rothorn 22 9 5 8 50 — 49 32
6. Breitenrain-2 Bern 22 9 4 9 51 — 55 31
7. FC Steffisburg 22 9 3 10 37 — 53 30
8. FC Ostermundigen 22 9 2 11 55 — 50 29
9. Bumpliz Bern 22 7 5 10 39 — 50 26
10. Bosporus Bern 22 7 4 11 38 — 48 25
11. Durrenast Thun 22 7 1 14 34 — 52 22
12. FC Interlaken 22 3 2 17 31 — 59 11

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bern-Jura 2)
V
1. FC Courgenay 22 16 2 4 61 — 18 50
2. FC Kirchberg BE 22 15 4 3 52 — 20 49
3. Azzurri Bienne 22 11 7 4 45 — 25 40
4. US Boncourt 22 11 2 9 38 — 38 35
5. Besa Biel 22 10 5 7 33 — 35 35
6. FC Courtetelle 22 10 3 9 35 — 28 33
7. FC Develier 22 9 4 9 39 — 44 31
8. FC Nidau 22 9 3 10 35 — 43 30
9. FC Aarberg 22 6 5 11 38 — 45 23
10. FC Courroux 22 7 2 13 27 — 51 23
11. Schonbuhl Urtenen 22 4 3 15 28 — 48 15
12. Aurore Bienne 22 3 2 17 24 — 60 11

Fribourg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Piamont 26 17 5 4 62 — 33 56
2. Sarine-Ouest Neyruz 26 15 6 5 55 — 32 51
3. Haute-Gruyere Enney 26 14 5 7 68 — 40 47
4. Gumefens Sorens 26 14 5 7 71 — 46 47
5. FC Plaffeien 26 13 4 9 57 — 44 43
6. FC Ursy 26 12 5 9 66 — 54 41
7. FC Kerzers 26 11 7 8 56 — 51 40
8. Saint-Aubin Vallon 26 11 6 9 57 — 54 39
9. FC Siviriez 26 10 5 11 46 — 49 35
10. La Roche Pont-la-Ville 26 8 7 11 52 — 57 31
11. Richemond Fribourg 26 10 1 15 52 — 70 31
12. ES Belfaux 26 8 5 13 40 — 55 29
13. FC Avenches 26 3 6 17 38 — 63 15
14. FC Murten 26 2 1 23 18 — 90 7

Genève

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Italien Petit-Lancy 22 16 2 4 55 — 26 50
2. FC Lancy-2 22 14 1 7 47 — 40 43
3. FC Versoix 22 12 6 4 62 — 39 42
4. FC Plan-les-Ouates 22 12 2 8 56 — 41 38
5. FC Aire-le-Lignon 22 9 3 10 39 — 35 30
6. FC Perly-Certoux 22 9 2 11 28 — 26 29
7. City Lignon 22 8 4 10 31 — 40 28
8. Kosova Geneve 22 8 3 11 48 — 54 27
9. FC Grand-Saconnex 22 7 5 10 33 — 45 26
10. Onex Petit-Lancy 22 6 7 9 36 — 45 25
11. FC Vernier 22 7 3 12 40 — 49 24
12. Sports-2 Veyrier 22 2 6 14 26 — 61 12

Innerschweiz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Emmenbrucke 26 19 4 3 71 — 29 61
2. FC Rotkreuz 26 18 4 4 72 — 29 58
3. SC Emmen 26 15 3 8 63 — 47 48
4. SC Cham-2 26 14 6 6 63 — 30 48
5. Obergeissenstein Luzern 26 12 5 9 44 — 51 41
6. FC Hochdorf 26 12 2 12 58 — 54 38
7. FC Gunzwil 26 9 8 9 51 — 48 35
8. FC Schattdorf 26 10 4 12 43 — 54 34
9. SC Luzern 26 10 2 14 45 — 66 32
10. FC Stans 26 7 8 11 41 — 50 29
11. Littau Luzern 26 7 7 12 45 — 56 28
12. FC Sursee-2 26 7 4 15 29 — 55 25
13. FC Kussnacht 26 5 5 16 27 — 50 20
14. FC Sins 26 3 6 17 30 — 63 15

Neuchâtel

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sports Marin 22 16 4 2 41 — 22 52
2. Beroche Gorgier 22 16 3 3 66 — 31 51
3. FC Boudry 22 14 0 8 63 — 39 42
4. FC Bole 22 13 2 7 50 — 24 41
5. FC Fleurier 22 10 5 7 37 — 35 35
6. Coffrane Geneveys 22 11 2 9 50 — 49 35
7. FC Saint-Imier 22 10 1 11 40 — 34 31
8. Audax-Friul Neuchatel 22 8 5 9 41 — 43 29
9. FC Auvernier 22 6 0 16 37 — 58 18
10. Etoile-Sporting La Chaux-de-Fonds 22 4 5 13 33 — 57 17
11. Neuchatel City 22 3 5 14 25 — 44 14
12. Xamax-2 Neuchatel 22 3 4 15 26 — 73 13

Nordwestschweiz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Bubendorf 26 21 3 2 83 — 32 66
2. Concordia Basel 26 18 5 3 66 — 24 59
3. FC Reinach 26 15 2 9 76 — 47 47
4. FC Aesch 26 13 7 6 59 — 37 46
5. FC Gelterkinden 26 14 2 10 50 — 49 44
6. FC Laufen 26 9 9 8 52 — 49 36
7. Old Boys-2 Basel 26 10 5 11 60 — 54 35
8. FC Pratteln 26 10 4 12 43 — 52 34
9. Wallbach Zeiningen 26 10 3 13 68 — 74 33
10. Black Stars-2 Basel 26 10 2 14 58 — 75 32
11. Dardania Basel 26 8 3 15 56 — 83 27
12. FC Birsfelden 26 7 6 13 38 — 61 27
13. Amicitia Riehen 26 4 5 17 42 — 73 17
14. SV Sissach 26 2 6 18 34 — 75 12

Ostschweiz

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostschweiz 1)
V
1. FC Weesen 22 16 1 5 53 — 17 49
2. Rorschach Goldach 22 14 2 6 31 — 25 44
3. FC Altstatten 22 13 4 5 48 — 29 43
4. FC Ruggell 22 10 6 6 43 — 33 36
5. FC Mels 22 10 4 8 31 — 30 34
6. FC Sankt Margrethen 22 10 4 8 45 — 46 34
7. Au Berneck 22 9 3 10 34 — 41 30
8. Linth-2 Niederurnen 22 8 4 10 37 — 41 28
9. FC Vaduz-2 22 8 2 12 32 — 35 26
10. FC Montlingen 22 8 2 12 41 — 49 26
11. FC Buchs 22 5 4 13 30 — 44 19
12. FC Rebstein 22 2 2 18 22 — 57 8

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostschweiz 2)
V
1. Calcio Kreuzlingen 22 17 5 0 73 — 16 56
2. Abtwil Engelburg 22 12 5 5 60 — 38 41
3. FC Rapperswil-Jona-2 22 12 5 5 34 — 26 41
4. SC Bronschhofen 22 10 7 5 38 — 28 37
5. FC Arbon 22 8 8 6 42 — 35 32
6. FC Sirnach 22 7 7 8 42 — 38 28
7. FC Wangi 22 7 5 10 35 — 37 26
8. Winkeln Sankt Gallen 22 6 7 9 47 — 51 25
9. FC Uzwil-2 22 7 3 12 35 — 43 24
10. Bunt Wattwil 22 6 5 11 29 — 56 23
11. FC Herisau 22 4 4 14 31 — 61 16
12. FC Bischofszell 22 3 5 14 29 — 66 14

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Calcio Kreuzlingen FC Weesen 4-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostschweiz)
V
1. Calcio Kreuzlingen
2. FC Weesen

Solothurn

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Grenchen 22 15 5 2 62 — 21 48
2. Iliria Solothurn 22 15 5 2 51 — 14 48
3. SC Fulenbach 22 11 7 4 47 — 31 38
4. FC Biberist 22 10 6 6 45 — 31 34
5. FC Harkingen 22 10 2 10 50 — 40 30
6. FC Mumliswil 22 7 6 9 34 — 33 25
7. FC Lommiswil 22 7 6 9 34 — 33 25
8. FC Bellach 22 6 9 7 28 — 35 25
9. Blustavia Solothurn 22 5 6 11 40 — 61 19
10. FC Trimbach 22 4 5 13 39 — 53 15
11. Croatia Solothurn 22 1 3 18 15 — 93 4
12. FC Olten-2 22 0 22 0 0 — 0 0

Ticino

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Gambarogno Contone 26 18 2 6 44 — 23 56
2. SC Balerna 26 16 6 4 58 — 27 54
3. Castello Rancate 26 14 4 8 40 — 32 46
4. AS Minusio 26 14 3 9 49 — 37 45
5. US Arbedo 26 14 3 9 54 — 36 45
6. Vedeggio Cadempino 26 13 5 8 49 — 36 44
7. FC Morbio 26 14 1 11 40 — 39 43
8. Rapid Lugano 26 11 6 9 37 — 34 39
9. FC Cadenazzo 26 7 7 12 40 — 48 28
10. Vallemaggia Maggia 26 7 6 13 28 — 37 27
11. FC Ascona 26 8 1 17 29 — 49 25
12. AS Cademario 26 7 3 16 29 — 45 24
13. Sportiva Losone 26 5 8 13 27 — 38 23
14. Riarena Cugnasco 26 6 1 19 21 — 64 19

Valais

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Saint-Maurice 26 22 4 0 103 — 38 70
2. Sports Saxon 26 13 6 7 58 — 43 45
3. US Collombey-Muraz 26 12 8 6 63 — 39 44
4. FC Saviese 26 10 8 8 47 — 45 38
5. FC Brig-Glis 26 10 7 9 63 — 45 37
6. FC Bramois 26 10 4 12 56 — 70 34
7. FC Monthey-2 26 10 2 14 41 — 63 32
8. FC Fully 26 8 7 11 37 — 46 31
9. FC Salgesch 26 8 6 12 36 — 45 30
10. FC Vernayaz 26 7 9 10 52 — 49 30
11. US Port-Valais 26 8 6 12 41 — 66 30
12. FC Raron 26 8 5 13 37 — 50 29
13. FC Naters-2 26 7 7 12 55 — 73 28
14. FC Saint-Leonard 26 7 5 14 45 — 62 26

Vaud

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vaud 1)
V
1. Genolier Begnins 26 21 2 3 87 — 28 65
2. Stade-2 Nyon 26 16 2 8 67 — 41 50
3. Sports Champagne 26 12 7 7 62 — 53 43
4. FC Bavois-2 26 13 3 10 72 — 55 42
5. Chene Aubonne 26 12 5 9 55 — 57 41
6. FC Gingins 26 12 4 10 57 — 48 40
7. FC Champvent 26 9 9 8 40 — 43 36
8. FC Crissier 26 10 3 13 52 — 55 33
9. Tuileries Grandson 26 9 6 11 51 — 43 33
10. FC Cheseaux 26 9 5 12 36 — 49 32
11. FC Gland 26 8 7 11 49 — 50 31
12. Terre Sainte-2 Commugny 26 8 7 11 49 — 60 31
13. FC Assens 26 6 2 18 38 — 76 20
14. Iliria Payerne 26 4 4 18 38 — 95 10

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vaud 2)
V
1. FC Renens 26 20 1 5 81 — 29 61
2. Football Pully 26 17 6 3 71 — 40 57
3. ES Malley 26 18 3 5 78 — 32 57
4. Concordia Lausanne 26 17 4 5 68 — 30 55
5. Benfica Lausanne 26 10 4 12 42 — 41 34
6. Sports Montreux 26 9 7 10 38 — 51 34
7. FC Ecublens 26 10 3 13 41 — 48 33
8. FC Lutry 26 8 9 9 35 — 34 33
9. FC Saint-Legier 26 9 5 12 52 — 38 32
10. Jorat Mezieres 26 9 5 12 49 — 67 32
11. Stade-2 Lausanne-Ouchy 26 8 7 11 43 — 52 31
12. FC Aigle 26 6 7 13 42 — 48 25
13. FC Bex 26 4 3 19 23 — 78 15
14. Luc Etagnieres 26 4 2 20 25 — 100 14

Patekimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Football Pully Genolier Begnins 2-0 0-3
Stade-2 Nyon FC Renens 1-2 2-3

Zürich

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zürich 1)
V
1. Lachen Altendorf 26 19 5 2 76 — 29 62
2. Seefeld Zurich 26 16 4 6 80 — 35 52
3. Wettswil Bonstetten-2 26 16 3 7 62 — 40 51
4. FC Altstetten 26 15 4 7 78 — 37 49
5. Red Star-2 Zurich 26 11 7 8 48 — 34 40
6. FC Witikon 26 11 4 11 42 — 54 37
7. FC Urdorf 26 9 8 9 40 — 46 35
8. FC Regensdorf 26 8 9 9 47 — 48 33
9. FC Horgen 26 10 2 14 38 — 48 32
10. FC Schlieren 26 9 5 12 31 — 39 32
11. FC Mannedorf 26 7 7 12 41 — 55 28
12. FC Wadenswil 26 9 1 16 45 — 63 28
13. FC Stafa 26 4 7 15 33 — 65 19
14. Srbija Zurich 26 3 4 19 26 — 94 13

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zürich 2)
V
1. FC Bassersdorf 26 19 2 5 74 — 41 59
2. Phonix Seen Winterthur 26 19 1 6 68 — 40 58
3. Oerlikon-Polizei Zurich 26 13 5 8 70 — 54 44
4. FC Diessenhofen 26 13 3 10 62 — 46 42
5. Unterstrass Zurich 26 12 5 9 65 — 53 41
6. FC Greifensee 26 11 7 8 54 — 35 40
7. Bruttisellen Dietlikon 26 11 6 9 48 — 47 39
8. FC Wiesendangen 26 11 5 10 47 — 39 38
9. FC Wallisellen 26 11 5 10 46 — 46 38
10. FC Schaffhausen-2 26 11 3 12 52 — 51 36
11. Gossau Zurich 26 10 5 11 52 — 56 35
12. Veltheim Winterthur 26 8 6 12 68 — 64 30
13. FC Oberwinterthur 26 4 2 20 32 — 84 14
14. Schwamendingen Zurich 26 0 3 23 29 — 111 3

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+12304-19=12285 wiki spaudos ženklai).