Šveicarijos V futbolo lyga 2014–2015 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2014–2015 m.
Varžybos Šveicarijos V futbolo lyga
Sezonas Šveicarijos aukščiausioji futbolo lyga 2014–2015 m.,
Šveicarijos I futbolo lyga 2014–2015 m.,
Šveicarijos II futbolo lyga 2014–2015 m.,
Šveicarijos III futbolo lyga 2014–2015 m.,
Šveicarijos IV futbolo lyga 2014–2015 m.,
Šveicarijos V futbolo lyga 2014–2015 m.
http://www.football.ch/de/SFV.aspx


Aargau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Rothrist 26 19 4 3 67 — 29 61
2. FC Windisch 26 15 6 5 63 — 43 51
3. FC Gontenschwil 26 15 5 6 63 — 37 50
4. FC Wettingen 26 13 8 5 52 — 40 47
5. FC Suhr 26 12 5 9 57 — 40 41
6. Mutschellen Berikon 26 12 3 11 64 — 59 39
7. FC Othmarsingen 26 11 6 9 67 — 56 39
8. FC Fislisbach 26 10 6 10 43 — 41 36
9. FC Brugg 26 10 4 12 47 — 57 34
10. FC Spreitenbach 26 10 4 12 51 — 50 34
11. FC Kolliken 26 8 6 12 58 — 64 30
12. FC Oftringen 26 6 5 15 34 — 71 23
13. FC Kuttigen 26 4 5 17 25 — 57 17
14. Reinach Menziken 26 2 3 21 31 — 78 9

Bern-Jura

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bern-Jura 1)
V
1. FC Kirchberg 22 14 4 4 37 — 15 46
2. FC Wabern 22 13 4 5 45 — 30 43
3. FC Koniz-2 22 12 5 5 51 — 31 41
4. Italiana Bern 22 8 7 7 48 — 46 31
5. Schonbuhl Urtenen 22 8 5 9 26 — 38 29
6. Breitenrain-2 Bern 22 7 8 7 38 — 40 29
7. FC Allmendingen 22 6 10 6 32 — 32 28
8. FC Rothorn 22 7 5 10 30 — 48 26
9. FC Aarberg 22 7 4 11 39 — 35 25
10. FC Langenthal-2 22 7 4 11 29 — 34 25
11. FC Herzogenbuchsee 22 4 8 10 32 — 44 20
12. FC Spiez 22 4 6 12 34 — 48 18

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bern-Jura 2)
V
1. Tavannes Tramelan 22 13 7 2 53 — 26 46
2. FC Courtetelle 22 13 5 4 37 — 18 44
3. FC Develier 22 10 7 5 40 — 27 37
4. FC Nidau 22 11 2 9 41 — 36 35
5. FC Courgenay 22 10 1 11 41 — 45 31
6. Besa Biel 22 8 5 9 39 — 44 29
7. Franches-Montagnes Saignelegier 22 7 5 10 25 — 33 26
8. FC Alle 22 7 5 10 37 — 39 26
9. Azzurri Bienne 22 7 5 10 39 — 44 26
10. FC Cornol 22 7 4 11 26 — 43 25
11. Bevilard Malleray 22 6 4 12 35 — 52 22
12. FC Biel-2 22 6 4 12 28 — 34 22

Fribourg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Marly 26 18 5 3 61 — 27 59
2. FC Kerzers 26 17 3 6 69 — 32 54
3. CS Romont 26 15 4 7 63 — 41 49
4. FC Ursy 26 14 5 7 60 — 45 47
5. FC Ueberstorf 26 12 3 11 55 — 43 39
6. ES Belfaux 26 11 3 12 42 — 55 36
7. FC Murten 26 11 3 12 49 — 47 36
8. Richemond Fribourg 26 10 3 13 41 — 56 33
9. FC Ependes-Arconciel 26 10 2 14 45 — 59 32
10. FC Estavayer-le-Lac 26 9 5 12 43 — 54 32
11. FC Fribourg-2 26 9 4 13 48 — 53 31
12. FC Plaffeien 26 8 6 12 41 — 57 30
13. Giffers Tentlingen 26 7 6 13 33 — 40 27
14. FC Broc 26 4 2 20 41 — 82 14

Genève

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CS Chene-Bourg 22 15 3 4 40 — 20 48
2. Champel Geneve 22 11 4 7 33 — 18 37
3. Onex Petit-Lancy 22 12 1 9 43 — 40 37
4. FC Aire-le-Lignon 22 10 6 6 34 — 29 36
5. City Lignon 22 10 4 8 48 — 45 34
6. FC Grand-Saconnex 22 8 7 7 40 — 37 31
7. Italien Petit-Lancy 22 9 3 10 33 — 33 30
8. Etoile-2 Carouge 22 8 5 9 30 — 31 29
9. Olympique Geneve 22 8 3 11 37 — 37 27
10. FC Lancy-2 22 6 7 9 46 — 46 25
11. Kosova Geneve 22 6 4 12 30 — 44 22
12. Compesieres Croix 22 5 1 16 23 — 57 16

Innerschweiz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Kickers Luzern 22 12 5 5 52 — 37 41
2. FC Willisau 22 12 4 6 49 — 35 40
3. Littau Luzern 22 11 3 8 61 — 46 36
4. FC Buttisholz 22 11 2 9 44 — 39 35
5. SC Emmen 22 10 3 9 52 — 46 33
6. FC Stans 22 9 6 7 44 — 39 33
7. Perlen Buchrain 22 9 5 8 50 — 55 32
8. FC Brunnen 22 9 5 8 41 — 34 32
9. FC Aegeri 22 8 6 8 36 — 35 30
10. FC Altdorf 22 9 2 11 31 — 45 29
11. Obergeissenstein Luzern 22 5 2 15 35 — 67 17
12. FC Emmenbrucke 22 3 5 14 26 — 43 14

Neuchâtel

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sports Le Locle 24 18 2 4 82 — 27 56
2. FC Auvernier 24 14 5 5 55 — 32 44
3. FC Corcelles-Cormondreche 24 11 4 9 52 — 38 37
4. FC Bole 24 10 7 7 45 — 38 37
5. FC Cortaillod 24 10 7 7 55 — 49 37
6. Etoile-Sporting La Chaux-de-Fonds 24 11 4 9 49 — 41 37
7. Xamax-2 Neuchatel 24 10 7 7 46 — 40 37
8. Audax-Friul Neuchatel 24 11 3 10 66 — 55 36
9. FC Boudry 24 8 8 8 45 — 47 32
10. FC Couvet 24 7 6 11 41 — 38 27
11. Lusitanos La Chaux-de-Fonds 24 8 3 13 37 — 66 27
12. FC Hauterive 24 6 3 15 40 — 60 21
13. Deportivo La Chaux-de-Fonds 24 2 1 21 22 — 104 7

Nordwestschweiz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Pajde Mohlin 26 20 2 4 59 — 25 62
2. FC Aesch 26 17 2 7 63 — 40 53
3. FC Reinach 26 16 3 7 70 — 52 51
4. FC Pratteln 26 15 3 8 68 — 50 48
5. FC Arlesheim 26 13 4 9 62 — 52 43
6. FC Rheinfelden 26 11 5 10 47 — 42 38
7. Old Boys-2 Basel 26 11 4 11 51 — 43 37
8. Timau Basel 26 10 5 11 51 — 52 35
9. FC Laufen 26 8 6 12 38 — 52 30
10. Olympia Basel 26 8 4 14 45 — 61 28
11. FC Gelterkinden 26 6 7 13 35 — 51 25
12. FC Oberdorf 26 7 3 16 38 — 64 24
13. Amicitia Riehen 26 6 5 15 33 — 52 23
14. FC Oberwil 26 6 3 17 47 — 71 21

Ostschweiz

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostschweiz 1)
V
1. FC Sankt Margrethen 22 15 1 6 59 — 29 46
2. FC Buchs 22 12 3 7 53 — 43 39
3. FC Weesen 22 11 6 5 40 — 28 39
4. FC Montlingen 22 10 5 7 48 — 35 35
5. FC Vaduz-2 22 9 7 6 42 — 39 34
6. FC Rapperswil-Jona-2 22 9 4 9 40 — 46 31
7. FC Steinach 22 9 4 9 38 — 39 31
8. Schluein Ilanz 22 8 4 10 40 — 44 28
9. FC Altstatten 22 7 6 9 34 — 45 27
10. FC Rebstein 22 7 6 9 35 — 38 27
11. Ems Domat 22 5 6 11 37 — 44 21
12. FC Diepoldsau 22 2 4 16 28 — 64 10

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostschweiz 2)
V
1. FC Uzwil 22 16 5 1 63 — 24 53
2. FC Bazenheid 22 17 2 3 54 — 22 53
3. FC Tagerwilen 22 14 2 6 51 — 30 44
4. Winkeln Sankt Gallen 22 12 4 6 52 — 36 40
5. Abtwil Engelburg 22 9 4 9 32 — 37 31
6. FC Wangi 22 8 5 9 25 — 37 29
7. FC Herisau 22 9 1 12 36 — 38 28
8. Rorschach Tubach 22 7 4 11 22 — 31 25
9. Calcio Kreuzlingen 22 8 1 13 35 — 46 25
10. FC Goldach 22 6 3 13 31 — 52 21
11. FC Henau 22 4 4 14 30 — 41 16
12. FC Bischofszell 22 2 5 15 20 — 57 11

Solothurn

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Subingen 22 17 1 4 69 — 28 52
2. SC Fulenbach 22 13 3 6 65 — 48 42
3. FC Biberist 22 13 1 8 58 — 43 40
4. FC Harkingen 22 11 5 6 43 — 29 38
5. FC Bellach 22 9 4 9 36 — 40 31
6. Blustavia Solothurn 22 9 3 10 43 — 44 30
7. FC Triengen 22 8 5 9 44 — 47 29
8. Iliria Solothurn 22 8 4 10 38 — 44 28
9. FC Mumliswil 22 7 6 9 32 — 44 27
10. Ital Grenchen 22 7 1 14 34 — 50 22
11. FC Deitingen 22 6 3 13 35 — 52 21
12. FC Egerkingen 22 3 6 13 36 — 64 15

Ticino

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AC Bellinzona 28 23 2 3 88 — 19 71
2. Vedeggio Cadempino 28 22 4 2 67 — 17 70
3. Porza Torricella 28 14 7 7 56 — 33 49
4. Sportiva Losone 28 13 8 7 57 — 30 47
5. FC Paradiso 28 14 5 9 61 — 37 47
6. SC Balerna 28 12 9 7 42 — 31 45
7. AC Sementina 28 11 10 7 43 — 33 43
8. Gambarogno Contone 28 11 5 12 47 — 37 38
9. AC Malcantone 28 10 4 14 30 — 41 34
10. US Giubiasco 28 7 7 14 35 — 60 28
11. AS Novazzano 28 7 7 14 28 — 60 28
12. Magliaso Vernate 28 7 6 15 37 — 64 27
13. FC Rancate 28 7 2 19 27 — 71 23
14. Valle Maggia 28 5 7 16 35 — 69 22
15. GC Biasca 28 3 5 20 22 — 73 14

Valais

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Conthey 26 16 3 7 71 — 55 51
2. FC Saviese 26 14 4 8 53 — 38 46
3. FC Salgesch 26 13 7 6 60 — 46 46
4. US Collombey-Muraz 26 11 9 6 62 — 45 42
5. FC Saint-Leonard 26 12 6 8 64 — 52 42
6. FC Chippis 26 12 5 9 62 — 47 41
7. FC Saint-Maurice 26 11 4 11 54 — 51 37
8. FC Brig-Glis 26 9 5 12 49 — 57 32
9. FC Raron 26 7 10 9 35 — 38 31
10. FC Fully 26 8 7 11 45 — 65 31
11. FC Vernayaz 26 9 3 14 43 — 57 30
12. FC Visp 26 8 5 13 45 — 55 29
13. FC Vetroz 26 8 3 15 46 — 59 27
14. FC Massongex 26 5 7 14 37 — 61 22

Vaud

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vaud 1)
V
1. FC Echichens 26 18 4 4 51 — 25 58
2. Genolier Begnins 26 16 4 6 57 — 29 52
3. FC Gland 26 15 3 8 53 — 38 48
4. Luc Etagnieres 26 14 4 8 61 — 46 46
5. FC Lutry 26 14 3 9 44 — 29 45
6. Sports Prilly 26 11 7 8 62 — 43 40
7. Football Pully 26 10 7 9 49 — 39 37
8. FC Epalinges 26 9 5 12 40 — 51 32
9. Sports Chavornay 26 10 1 15 37 — 56 31
10. Terre Sainte-2 Commugny 26 9 4 13 33 — 29 31
11. Chene Aubonne 26 8 3 15 40 — 61 27
12. Tuileries Grandson 26 6 8 12 47 — 55 26
13. FC Renens 26 6 4 16 33 — 68 22
14. Stade-2 Nyon 26 7 1 18 47 — 85 22

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vaud 2)
V
1. FC Aigle 26 17 5 4 85 — 32 56
2. Concordia Lausanne 26 17 2 7 61 — 30 53
3. Forward Morges 26 14 7 5 69 — 30 49
4. Pied du Jura Apples 26 13 7 6 43 — 36 46
5. Benfica Lausanne 26 10 8 8 50 — 52 38
6. FC Assens 26 10 7 9 32 — 38 37
7. FC Orbe 26 10 5 11 42 — 46 35
8. FC Champvent 26 10 4 12 49 — 53 34
9. FC Bex 26 9 6 11 41 — 43 33
10. FC Crans 26 9 4 13 41 — 57 31
11. FC Bavois-2 26 8 5 13 44 — 53 29
12. Bursins Rolle Perroy 26 7 7 12 33 — 53 28
13. FC Bottens 26 8 3 15 42 — 61 27
14. Malley Lausanne 26 3 4 19 26 — 74 13

Patekimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Concordia Lausanne FC Echichens 2-2 0-1
Genolier Begnins FC Aigle 2-2 1-3

Zürich

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zürich 1)
V
1. Juventus-2 Zurich 26 17 5 4 57 — 33 56
2. FC Regensdorf 26 16 7 3 57 — 23 55
3. FC Schlieren 26 15 3 8 64 — 51 48
4. Schwamendingen Zurich 26 12 6 8 60 — 45 42
5. FC Einsiedeln 26 11 7 8 66 — 49 40
6. Lachen Altendorf 26 11 5 10 56 — 59 38
7. Wollishofen Zurich 26 10 6 10 51 — 43 36
8. Red Star-2 Zurich 26 8 6 12 47 — 53 30
9. Oerlikon-Polizei Zurich 26 8 5 13 36 — 48 29
10. FC Wadenswil 26 6 10 10 39 — 47 28
11. FC Zurich-Affoltern 26 8 4 14 43 — 78 28
12. FC Horgen 26 6 8 12 35 — 46 26
13. Hongg-2 Zurich 26 6 7 13 41 — 58 25
14. Srbija Zurich 26 6 5 15 34 — 53 23

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zürich 2)
V
1. FC Ruti 26 17 5 4 84 — 47 56
2. Phonix Seen Winterthur 26 13 7 6 65 — 47 46
3. FC Schaffhausen-2 26 14 3 9 68 — 58 45
4. FC Bassersdorf 26 12 6 8 58 — 44 42
5. FC Wallisellen 26 11 7 8 71 — 65 40
6. FC Greifensee 26 10 8 8 57 — 56 38
7. SV Schaffhausen 26 10 6 10 53 — 59 36
8. FC Wiesendangen 26 10 5 11 57 — 43 35
9. FC Wetzikon 26 10 5 11 37 — 38 35
10. FC Kusnacht 26 9 6 11 68 — 62 33
11. FC Dubendorf 26 9 4 13 44 — 46 31
12. FC Pfaffikon 26 9 4 13 36 — 56 31
13. FC Stafa 26 4 10 12 44 — 59 22
14. Seefeld-2 Zurich 26 5 2 19 30 — 92 17

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 101% (+12222-62=12160 wiki spaudos ženklai).