Švedijos III futbolo lyga 2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2019 m.
Varžybos Švedijos III futbolo lyga
Sezonas Švedijos aukščiausioji futbolo lyga 2019 m.,
Švedijos I futbolo lyga 2019 m.,
Švedijos II futbolo lyga 2019 m.,
Švedijos III futbolo lyga 2019 m.,
Švedijos IV futbolo lyga 2019 m.,
Švedijos V futbolo lyga 2019 m.,
Švedijos VI futbolo lyga 2019 m.,
Švedijos VII futbolo lyga 2019 m.,
Švedijos VIII futbolo lyga 2019 m.,
Švedijos IX futbolo lyga 2019 m.,
Švedijos futbolo taurė 2019–2020 m.
http://int.soccerway.com/national/sweden/division-2/2019/


Norra Götaland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Syrianska Orebro 26 19 3 4 78 — 28 60
2. IF Grebbestad 26 16 4 6 59 — 41 52
3. IF Stenungsund 26 16 2 8 52 — 30 50
4. Gauthiod Grastorp 26 13 8 5 69 — 35 47
5. IF Savedalen 26 13 4 9 57 — 42 43
6. FK Vanersborg 26 12 3 11 53 — 56 39
7. Nordvarmland Ambjorby 26 9 7 10 48 — 48 34
8. FK Lidkoping 26 7 10 9 44 — 47 31
9. IF Vanersborg 26 8 5 13 33 — 46 29
10. IK Vargarda 26 7 6 13 41 — 51 27
11. IFK Tidaholm 26 6 8 12 27 — 47 26
12. IFK Amal 26 7 5 14 30 — 56 26
13. IK Torslanda 26 6 7 13 32 — 56 25
14. IFK Uddevalla 26 4 6 16 33 — 73 18

Norra Svealand

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Taby Stockholm 26 23 2 1 68 — 25 71
2. Karlberg Stockholm 26 20 1 5 58 — 29 61
3. Stocksund Stockholm 26 16 4 6 62 — 34 52
4. Gamla Uppsala 26 15 3 8 55 — 37 48
5. FF Hudiksvall 26 13 6 7 54 — 38 45
6. IFK Lidingo 26 11 4 11 54 — 51 37
7. Kvarnsveden Borlange 26 8 9 9 42 — 48 33
8. Gute Visby 26 8 6 12 44 — 62 30
9. IF Kungsangen 26 8 5 13 37 — 54 29
10. Skiljebo Vasteras 26 7 6 13 33 — 39 27
11. SK Enkoping 26 7 4 15 39 — 52 25
12. FF Valbo 26 6 4 16 21 — 38 22
13. IFK Mora 26 5 4 17 34 — 63 19
14. IK Sundbyberg 26 4 4 18 37 — 68 16

Norrland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. IFK Lulea 26 20 3 3 67 — 21 63
2. IK Ytterhogdal 26 19 2 5 75 — 32 59
3. Friska Viljor Ornskoldsvik 26 16 5 5 74 — 39 53
4. FF Skelleftea 26 16 5 5 53 — 23 53
5. IF Pitea 26 13 5 8 61 — 44 44
6. IFK Ostersund 26 12 4 10 53 — 35 40
7. IF Gottne 26 11 7 8 51 — 38 40
8. IFK Timra 26 9 5 12 61 — 55 32
9. Akademi Umea 26 9 4 13 35 — 57 31
10. IFK Umea 26 5 9 12 32 — 57 24
11. IK Taftea 26 6 5 15 34 — 65 23
12. Sandvik Holmsund 26 4 8 14 28 — 69 20
13. Alliansen Kramfors 26 5 4 17 25 — 55 19
14. Anundsjo Bredbyn 26 3 2 21 23 — 82 11

Östra Götaland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Karlskrona 26 17 5 4 55 — 25 56
2. Berga Kalmar 26 15 6 5 54 — 33 51
3. FF Husqvarna 26 15 5 6 41 — 30 50
4. Rappe Vaxjo 26 13 4 9 45 — 33 43
5. Osterlen Brantevik 26 12 4 10 45 — 43 40
6. IF Dalstorp 26 10 7 9 36 — 26 37
7. IF Asarum 26 10 6 10 41 — 47 36
8. Nosaby Kristianstad 26 9 8 9 42 — 47 35
9. IFK Hassleholm 26 9 7 10 50 — 44 34
10. IF Hassleholm 26 9 7 10 40 — 38 34
11. Almeboda Linneryd 26 8 6 12 36 — 39 30
12. Ifo Bromolla 26 7 9 10 29 — 37 30
13. Raslatt Jonkoping 26 4 5 17 25 — 53 17
14. FF Nassjo 26 3 3 20 22 — 66 12

Södra Svealand

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. IFK Haninge 26 15 7 4 64 — 30 52
2. AIF Motala 26 13 9 4 45 — 24 48
3. Assyriska Sodertalje 26 14 6 6 55 — 35 48
4. Enskede Stockholm 26 14 4 8 50 — 44 46
5. Internazionale Stockholm 26 10 8 8 52 — 30 38
6. IF Huddinge 26 10 6 10 57 — 51 36
7. Assyriska Norrkoping 26 10 6 10 46 — 49 36
8. Varmbol Katrineholm 26 11 3 12 46 — 50 36
9. Newroz Stockholm 26 10 5 11 58 — 52 35
10. FF Tyreso 26 9 7 10 34 — 42 34
11. Arameiska-Syrianska Stockholm 26 8 9 9 46 — 40 33
12. Aspudden-Tellus Stockholm 26 9 3 14 38 — 49 30
13. AFK Linkoping 26 8 2 16 50 — 69 26
14. FK Sodertalje 26 1 5 20 35 — 111 8

Västra Götaland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Qviding Goteborg 26 18 3 5 92 — 34 57
2. Olympic Malmo 26 17 5 4 63 — 35 56
3. FF Angelholm 26 18 1 7 62 — 27 55
4. BK Onsala 26 13 3 10 64 — 57 42
5. IF Vinberg 26 12 3 11 49 — 45 39
6. Rosengard Malmo 26 12 2 12 50 — 50 38
7. Halmia Halmstad 26 11 4 11 48 — 51 37
8. IK Ullared 26 9 5 12 39 — 52 32
9. Assyriska Goteborg 26 9 4 13 35 — 44 31
10. Prespa Birlik Malmo 26 8 6 12 39 — 50 30
11. BK Eslov 26 8 4 14 32 — 63 28
12. IFK Malmo 26 8 3 15 36 — 54 27
13. Hittarp Helsingborg 26 6 8 12 37 — 57 26
14. Stafsinge Falkenberg 26 5 5 16 34 — 61 20

Patekimo turnyras

1 grupp

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Berga Kalmar 2 2 0 0 5 — 2 6
2. Olympic Malmo 2 0 1 1 3 — 4 1
3. IF Grebbestad 2 0 1 1 1 — 3 1

2 grupp

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AIF Motala 2 2 0 0 4 — 1 6
2. Karlberg Stockholm 2 0 1 1 3 — 4 1
3. IK Ytterhogdal 2 0 1 1 2 — 4 1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+4973-0=4973 wiki spaudos ženklai).