Austrijos II futbolo lyga 1932–1933 m.
Wikipedia
Burgenland
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Hutter Schrantz Pinkafeld | 8 | 8 | 0 | 0 | 41 — 5 | 16 | ||
2. | SV Grosspetersdorf | 8 | 5 | 0 | 3 | 21 — 13 | 10 | ||
3. | AC Oberwart | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 — 16 | 10 | ||
4. | SV Gussing | 8 | 2 | 0 | 6 | 11 — 26 | 4 | ||
5. | SC Bad Tatzmannsdorf | 8 | 0 | 0 | 8 | 3 — 31 | 0 |
1. Klasse Kärnten
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kärnten) |
V |
1. | Austria Klagenfurt | 6 | 6 | 0 | 0 | 28 — 4 | 12 | ||
2. | AC Klagenfurt | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 — 9 | 6 | ||
3. | Rapid Klagenfurt | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 — 18 | 4 | ||
4. | SV Villach | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 — 17 | 2 |
- http://rsssf.com/tableso/oostkaernchamp.html#33
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1930_39/193233.html#B4
Niederösterreich
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SC Krems | 28 | 20 | 3 | 5 | 111 — 36 | 43 | ||
2. | AC Baden | 28 | 17 | 6 | 5 | 95 — 46 | 40 | ||
3. | SC Sankt Polten | 28 | 19 | 1 | 8 | 101 — 45 | 39 | ||
4. | SC Bruck-Leitha | 28 | 17 | 1 | 10 | 82 — 57 | 35 | ||
5. | AC Deutsch-Wagram | 28 | 14 | 5 | 9 | 59 — 61 | 33 | ||
6. | SV Tulln | 28 | 14 | 1 | 13 | 62 — 69 | 29 | ||
7. | Siebenhirten Wien | 28 | 11 | 6 | 11 | 53 — 47 | 28 | ||
8. | Sturm Sankt Polten | 28 | 11 | 3 | 14 | 54 — 55 | 25 | ||
9. | SV Langenzersdorf | 28 | 9 | 7 | 12 | 61 — 73 | 25 | ||
10. | VfB Modling | 28 | 9 | 5 | 14 | 42 — 46 | 23 | ||
11. | DSV Gmund | 28 | 8 | 7 | 13 | 40 — 50 | 23 | ||
12. | SV Stockerau | 28 | 10 | 3 | 15 | 57 — 83 | 23 | ||
13. | SV Korneuburg | 28 | 8 | 6 | 14 | 51 — 69 | 22 | ||
14. | SC Achau | 28 | 7 | 4 | 19 | 44 — 94 | 18 | ||
15. | SK Wiener Neustadt | 28 | 2 | 2 | 24 | 24 — 105 | 6 |
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1930_39/193233.html#B5
- http://www.noefv.at/Tabellen-1932-33.pdf
Oberösterreicher 1. Klasse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich) |
V |
1. | Urfahr Linz | 14 | 11 | 2 | 1 | 81 — 18 | 24 | ||
2. | SC Wels | 14 | 7 | 4 | 3 | 45 — 36 | 18 | ||
3. | Amateure Steyr | 14 | 7 | 4 | 3 | 41 — 35 | 18 | ||
4. | ASK Linz | 14 | 7 | 2 | 5 | 67 — 27 | 16 | ||
5. | Germania Linz | 14 | 6 | 4 | 4 | 36 — 39 | 16 | ||
6. | Hertha Wels | 14 | 3 | 3 | 8 | 24 — 40 | 9 | ||
7. | SK Amstetten | 14 | 3 | 1 | 10 | 20 — 65 | 7 | ||
8. | SV Gmunden | 14 | 1 | 2 | 11 | 15 — 69 | 4 |
- http://rsssf.com/tableso/oostoberhist.html#33
- http://www.ofv.at/fussball/page/128547147339757610_446060208962608019_642197369144877727,de.html
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1930_39/193233.html#B6
Salzburger 1. Klasse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Salzburg) |
V |
1. | AK Salzburg | 6 | 6 | 0 | 0 | 34 — 7 | 12 | ||
2. | Hertha Salzburg | 6 | 3 | 0 | 3 | 18 — 19 | 6 | ||
3. | Rapid Salzburg | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 — 18 | 4 | ||
4. | SK Salzburg | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 — 26 | 2 | ||
x. | FC Munderfing | — | pasitraukė po I rato |
- http://rsssf.com/tableso/oostsalzhist.html#33
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1930_39/193233.html#B8
1. Klasse Steiermark
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark) |
V |
1. | AK Graz | 16 | 12 | 1 | 3 | 56 — 28 | 25 | ||
2. | SC Graz | 16 | 9 | 2 | 5 | 36 — 20 | 20 | ||
3. | Kastner Ohler Graz | 16 | 8 | 3 | 5 | 40 — 30 | 19 | ||
4. | Sturm Graz | 16 | 6 | 5 | 5 | 45 — 30 | 17 | ||
5. | Donawitz Leoben | 16 | 5 | 5 | 6 | 40 — 46 | 15 | ||
6. | Sudbahn Graz | 16 | 3 | 7 | 6 | 24 — 36 | 13 | ||
7. | Wacker Graz | 16 | 4 | 4 | 8 | 35 — 49 | 12 | ||
8. | Hakoah Graz | 16 | 6 | 0 | 10 | 30 — 50 | 12 | ||
9. | SC Kapfenberg | 16 | 3 | 5 | 8 | 33 — 42 | 11 |
- http://rsssf.com/tableso/ooststeierchamp.html#33
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1930_39/193233.html#B7
Tirol A-Liga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tirol) |
V |
1. | AC Innsbruck | 12 | 9 | 1 | 2 | 33 — 15 | 19 | ||
2. | SV Hotting | 12 | 8 | 1 | 3 | 45 — 19 | 17 | ||
3. | SV Hall | 12 | 6 | 0 | 6 | 29 — 34 | 12 | ||
4. | Veldidena Innsbruck | 12 | 5 | 1 | 6 | 21 — 19 | 11 | ||
5. | Wacker Innsbruck | 12 | 5 | 0 | 7 | 12 — 24 | 10 | ||
6. | SV Innsbruck | 12 | 4 | 1 | 7 | 12 — 21 | 9 | ||
7. | Pfadfinder Innsbruck | 12 | 3 | 0 | 9 | 16 — 36 | 6 |
- http://rsssf.com/tableso/oosttirolchamp.html#33
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1930_39/193233.html#B9
Vorarlberger Liga
Šio regiono komandos žaidė bendroje lygoje su gretimomis Vokietijos komandomis, bet galutinė lentelė sudaryta skaičiuojant tik Austrijos komandų rezultatus.
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vorarlberg) |
V |
1. | FC Lustenau | 6 | 6 | 0 | 0 | 34 — 5 | 12 | ||
2. | Turnerbund Lustenau | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 — 9 | 6 | ||
3. | FC Dornbirn | 6 | 1 | 1 | 4 | 11 — 24 | 3 | ||
4. | FC Bregenz | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 — 24 | 3 |
- http://rsssf.com/tableso/oostvorarlhist.html#33
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1930_39/193233.html#B10
2. Klasse Wien
Gruppe A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wien A) |
V |
?. | Neubau Wien | — |
Gruppe B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wien B) |
V |
?. | Amateure Landstrasse | — |
Gruppe C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wien C) |
V |
?. | Polizei Wien | — |
Finalas
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1930_39/193334.html#B11
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1930_39/amateur_staats_ms_1933.htm
Aštuntfinalis | Ketvirtfinalis | Pusfinalis | ||||||||||||
Hutter Schrantz Pinkafeld | 1-2 | |||||||||||||
Metallum Wien | 2-1 | |||||||||||||
Metallum Wien | 4-0 | |||||||||||||
AK Graz | 6-1 | |||||||||||||
SC Krems | 3-3 | |||||||||||||
AK Graz | 6-1 | |||||||||||||
Austria Klagenfurt | 5-2 | |||||||||||||
AK Graz | 6-2 | |||||||||||||
FC Lustenau | 2-1 | |||||||||||||
AC Innsbruck | 1-4 | |||||||||||||
FC Lustenau | 4-1 | |||||||||||||
Urfahr Linz | 2-0 | |||||||||||||
AK Salzburg | 3-2 | |||||||||||||
Urfahr Linz | 8-2 | |||||||||||||
Finalas | ||||||||||||||
Lustenau | ||||||||||||||
AK Graz | FC Lustenau | |||||||||||||
3 | 1 | |||||||||||||
Gracas | ||||||||||||||
4 | 2 | |||||||||||||
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | AK Graz | — | |||||||
2. | FC Lustenau | — | |||||||
3. | Metallum Wien | — | |||||||
3. | Urfahr Linz | — | |||||||
5. | AK Salzburg | — | |||||||
5. | AC Innsbruck | — | |||||||
5. | SC Krems | — | |||||||
5. | Hutter Schrantz Pinkafeld | — | |||||||
9. | Austria Klagenfurt | — |
|