Anglijos IV futbolo lyga 1927–1928 m.
Wikipedia
Athenian league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Athenian) |
V |
1. | Sutton United | 26 | 20 | 3 | 3 | 83 — 35 | 43 | ||
2. | FC Redhill | 26 | 19 | 3 | 4 | 76 — 43 | 41 | ||
3. | Barking Town | 26 | 17 | 2 | 7 | 90 — 44 | 36 | ||
4. | Leyton London | 26 | 17 | 1 | 8 | 77 — 40 | 35 | ||
5. | Kingstonian London | 26 | 13 | 5 | 8 | 80 — 61 | 31 | ||
6. | Enfield London | 26 | 13 | 3 | 10 | 70 — 61 | 29 | ||
7. | Southall London | 26 | 11 | 5 | 10 | 55 — 50 | 27 | ||
8. | Barnet London | 26 | 11 | 5 | 10 | 68 — 63 | 27 | ||
9. | Bromley London | 26 | 10 | 2 | 14 | 60 — 85 | 22 | ||
10. | Summerstown London | 26 | 7 | 7 | 12 | 51 — 64 | 21 | ||
11. | Hampstead London | 26 | 6 | 4 | 16 | 44 — 76 | 16 | ||
12. | Windsor Eton | 26 | 6 | 3 | 17 | 52 — 93 | 15 | ||
13. | Uxbridge Town | 26 | 5 | 2 | 19 | 59 — 99 | 12 | ||
14. | FC Cheshunt | 26 | 3 | 3 | 20 | 51 — 102 | 9 |
Bedfordshire & district county league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Bedfordshire) |
V |
1. | Baldock Town | 24 | 18 | 3 | 3 | 84 — 34 | 39 | ||
2. | Saint Neots District | 23 | 13 | 6 | 4 | 64 — 33 | 32 | ||
3. | Bedford Town Reserves | 21 | 13 | 2 | 6 | 71 — 45 | 28 | ||
4. | Luton Amateurs Ramblers | 24 | 12 | 3 | 9 | 61 — 56 | 27 | ||
5. | Biggleswade District Reserves | 23 | 11 | 4 | 8 | 63 — 46 | 26 | ||
6. | Waterlows Athletic Reserves | 24 | 11 | 4 | 9 | 47 — 44 | 26 | ||
7. | Letchworth Town | 23 | 11 | 2 | 10 | 61 — 51 | 24 | ||
8. | RAF Henlow | 23 | 11 | 2 | 10 | 75 — 63 | 24 | ||
9. | Kempston Rovers | 20 | 9 | 4 | 7 | 55 — 47 | 22 | ||
10. | Bletchley Sports | 23 | 7 | 3 | 13 | 40 — 62 | 17 | ||
11. | Stevenage Town | 24 | 7 | 3 | 14 | 42 — 75 | 17 | ||
12. | Hitchin Blue Cross | 24 | 4 | 2 | 18 | 35 — 72 | 10 | ||
13. | Arlesey Town | 22 | 3 | 0 | 19 | 31 — 101 | 6 |
Birmingham & district league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Birmingham district) |
V |
1. | Burton Town | 34 | 25 | 3 | 6 | 107 — 40 | 53 | ||
2. | Wellington Town | 34 | 25 | 3 | 6 | 109 — 50 | 53 | ||
3. | Stafford Rangers | 34 | 24 | 2 | 8 | 127 — 71 | 50 | ||
4. | Shrewsbury Town | 34 | 20 | 4 | 10 | 119 — 71 | 44 | ||
5. | Brierley Hill Alliance | 34 | 20 | 1 | 13 | 90 — 81 | 41 | ||
6. | FC Stourbridge | 34 | 17 | 5 | 12 | 74 — 68 | 39 | ||
7. | FC Willenhall | 34 | 17 | 4 | 13 | 77 — 64 | 38 | ||
8. | FC Cradley Heath | 34 | 16 | 5 | 13 | 79 — 62 | 37 | ||
9. | Oswestry Town | 34 | 14 | 5 | 15 | 102 — 110 | 33 | ||
10. | Kidderminster Harriers | 34 | 10 | 11 | 13 | 57 — 74 | 31 | ||
11. | Wellington Saint Georges | 34 | 13 | 4 | 17 | 77 — 85 | 30 | ||
12. | Bilston United | 34 | 10 | 8 | 16 | 59 — 85 | 28 | ||
13. | Hednesford Town | 34 | 11 | 5 | 18 | 80 — 116 | 27 | ||
14. | Oakengates Town | 34 | 10 | 5 | 19 | 74 — 86 | 25 | ||
15. | FC Redditch | 34 | 9 | 7 | 18 | 66 — 107 | 25 | ||
16. | Worcester City | 34 | 9 | 6 | 19 | 57 — 76 | 24 | ||
17. | Cannock Town | 34 | 8 | 8 | 18 | 55 — 87 | 24 | ||
18. | FC Darlaston | 34 | 4 | 2 | 28 | 43 — 119 | 10 |
Cheshire county league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Cheshire) |
V |
1. | Port Vale-2 Stoke | 42 | 31 | 5 | 6 | 147 — 48 | 67 | ||
2. | Stockport County-2 | 42 | 26 | 9 | 7 | 158 — 81 | 61 | ||
3. | Ashton National | 42 | 28 | 5 | 9 | 145 — 78 | 61 | ||
4. | Congleton Town | 42 | 26 | 7 | 9 | 105 — 60 | 59 | ||
5. | FC Chester | 42 | 23 | 6 | 13 | 120 — 73 | 52 | ||
6. | Winsford United | 42 | 21 | 9 | 12 | 122 — 101 | 51 | ||
7. | Stalybridge Celtic | 42 | 21 | 6 | 15 | 120 — 93 | 48 | ||
8. | FC Runcorn | 42 | 19 | 10 | 13 | 86 — 81 | 48 | ||
9. | Manchester North End | 42 | 20 | 7 | 15 | 133 — 101 | 47 | ||
10. | Hurst Ashton | 42 | 19 | 7 | 16 | 105 — 101 | 45 | ||
11. | Tranmere Rovers-2 | 42 | 21 | 3 | 18 | 104 — 101 | 45 | ||
12. | Crewe Alexandra-2 | 42 | 17 | 9 | 16 | 112 — 98 | 43 | ||
13. | Witton Albion | 42 | 18 | 7 | 17 | 89 — 98 | 43 | ||
14. | FC Middlewich | 42 | 15 | 8 | 19 | 87 — 102 | 38 | ||
15. | Sandbach Ramblers | 42 | 13 | 8 | 21 | 89 — 101 | 34 | ||
16. | FC Nantwich | 42 | 15 | 3 | 24 | 103 — 133 | 33 | ||
17. | FC Macclesfield | 42 | 13 | 5 | 24 | 75 — 117 | 31 | ||
18. | Northwich Victoria | 42 | 10 | 9 | 23 | 88 — 136 | 29 | ||
19. | AFC Mossley | 42 | 12 | 5 | 25 | 86 — 138 | 29 | ||
20. | FC Altrincham | 42 | 10 | 4 | 28 | 77 — 146 | 24 | ||
21. | FC Whitchurch | 42 | 8 | 2 | 32 | 77 — 166 | 18 | ||
22. | Eccles United | 42 | 7 | 4 | 31 | 64 — 153 | 18 |
Hampshire league County section
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hampshire) |
V |
1. | FC Cowes | 30 | 24 | 4 | 2 | 118 — 59 | 52 | ||
2. | Salisbury City | 30 | 18 | 6 | 6 | 86 — 44 | 42 | ||
3. | Portsmouth Gas Company | 30 | 15 | 5 | 10 | 69 — 52 | 35 | ||
4. | Bournemouth Gasworks Athletic | 30 | 15 | 5 | 10 | 90 — 79 | 35 | ||
5. | Winchester City | 30 | 12 | 9 | 9 | 73 — 49 | 33 | ||
6. | Ryde Sports | 30 | 14 | 5 | 11 | 90 — 68 | 33 | ||
7. | FC Emsworth | 30 | 12 | 6 | 12 | 80 — 83 | 30 | ||
8. | Thornycroft Athletic Basingstoke | 30 | 14 | 2 | 14 | 62 — 79 | 30 | ||
9. | FC Basingstoke | 30 | 14 | 0 | 16 | 78 — 69 | 28 | ||
10. | FC Fareham | 30 | 11 | 6 | 13 | 75 — 99 | 28 | ||
11. | Salisbury Corinthians | 30 | 9 | 8 | 13 | 61 — 76 | 26 | ||
12. | IOW Newport | 30 | 10 | 5 | 15 | 85 — 100 | 25 | ||
13. | Royal Marines Portsmouth | 30 | 9 | 6 | 15 | 66 — 79 | 24 | ||
14. | FC Andover | 30 | 10 | 3 | 17 | 73 — 109 | 23 | ||
15. | FC Lymington | 30 | 7 | 6 | 17 | 72 — 101 | 20 | ||
16. | Gosport Athletic | 30 | 4 | 8 | 18 | 56 — 86 | 16 |
Kent football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kent) |
V |
1. | Sheppey United | — |
Lancashire combination
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FC Chorley | 38 | 28 | 3 | 7 | 128 — 49 | 59 | ||
2. | Lancaster Town | 38 | 26 | 3 | 9 | 148 — 85 | 55 | ||
3. | RMI Horwich | 38 | 23 | 9 | 6 | 111 — 61 | 55 | ||
4. | Accrington Stanley-2 | 38 | 25 | 2 | 11 | 100 — 64 | 52 | ||
5. | Rossendale United | 38 | 21 | 7 | 10 | 110 — 60 | 49 | ||
6. | Dick Kerrs Preston | 38 | 19 | 4 | 15 | 115 — 93 | 42 | ||
7. | FC Clitheroe | 38 | 17 | 8 | 13 | 86 — 81 | 42 | ||
8. | FC Morecambe | 38 | 17 | 6 | 15 | 92 — 72 | 40 | ||
9. | Wigan Borough-2 | 38 | 16 | 8 | 14 | 79 — 72 | 40 | ||
10. | FC Southport-2 | 38 | 16 | 7 | 15 | 94 — 91 | 39 | ||
11. | Burscough Rangers | 38 | 13 | 9 | 16 | 88 — 99 | 35 | ||
12. | FC Great Harwood | 38 | 12 | 9 | 17 | 97 — 128 | 33 | ||
13. | FC Atherton | 38 | 12 | 6 | 20 | 87 — 114 | 30 | ||
14. | Preston North End-2 | 38 | 10 | 10 | 18 | 80 — 108 | 30 | ||
15. | FC Nelson-2 | 38 | 12 | 6 | 20 | 80 — 113 | 30 | ||
16. | Prescot Cables | 38 | 12 | 6 | 20 | 63 — 128 | 30 | ||
17. | Barnoldswick Town | 38 | 12 | 3 | 23 | 77 — 114 | 27 | ||
18. | Hindley Green Athletic | 38 | 11 | 4 | 23 | 71 — 108 | 26 | ||
19. | FC Darwen | 38 | 10 | 6 | 22 | 68 — 104 | 26 | ||
20. | Bacup Borough | 38 | 7 | 6 | 25 | 52 — 109 | 20 | ||
x. | FC Fleetwood | — | pasitraukė po 22 turų, jo vieton stojo „Cables“ komanda |
London league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona London) |
V |
1. | Epsom Town | 24 | 17 | 4 | 3 | 73 — 33 | 38 | ||
2. | Grays Athletic | 24 | 17 | 2 | 5 | 83 — 32 | 36 | ||
3. | Cray Wanderers | 24 | 12 | 6 | 6 | 78 — 60 | 30 | ||
4. | Carshalton Athletic | 24 | 14 | 2 | 8 | 63 — 51 | 30 | ||
5. | FC Chelmsford | 24 | 11 | 3 | 10 | 75 — 54 | 25 | ||
6. | Mitcham Wanderers | 24 | 10 | 5 | 9 | 56 — 42 | 25 | ||
7. | FC Finchley | 24 | 10 | 3 | 11 | 64 — 55 | 23 | ||
8. | Millwall United | 24 | 10 | 2 | 12 | 61 — 77 | 22 | ||
9. | Custom House London | 24 | 9 | 4 | 11 | 33 — 49 | 22 | ||
10. | Bostall Heath | 24 | 9 | 2 | 13 | 60 — 80 | 20 | ||
11. | Tooting Town | 24 | 7 | 4 | 13 | 47 — 61 | 18 | ||
12. | Callender Athletic | 24 | 6 | 5 | 13 | 48 — 72 | 17 | ||
13. | Walthamstow Grange | 24 | 3 | 0 | 21 | 31 — 106 | 6 |
Midland football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Midland) |
V |
1. | Gainsborough Trinity | 44 | 29 | 7 | 8 | 141 — 62 | 65 | ||
2. | FC Scarborough | 44 | 26 | 7 | 11 | 108 — 61 | 59 | ||
3. | Nottingham Forest-2 | 44 | 23 | 8 | 13 | 127 — 84 | 54 | ||
4. | Notts County-2 | 44 | 24 | 5 | 15 | 143 — 81 | 53 | ||
5. | Lincoln City-2 | 44 | 23 | 7 | 14 | 126 — 99 | 53 | ||
6. | Wath Athletic | 44 | 24 | 4 | 16 | 94 — 74 | 52 | ||
7. | York City | 44 | 22 | 7 | 15 | 97 — 73 | 51 | ||
8. | FC Shirebrook | 44 | 23 | 5 | 16 | 108 — 89 | 51 | ||
9. | Scunthorpe Lindsey | 44 | 23 | 4 | 17 | 118 — 85 | 50 | ||
10. | Mansfield Town | 44 | 19 | 11 | 14 | 118 — 97 | 49 | ||
11. | Worksop Town | 44 | 20 | 9 | 15 | 97 — 101 | 49 | ||
12. | Grimsby Town-2 | 44 | 20 | 8 | 16 | 93 — 83 | 48 | ||
13. | FC Grantham | 44 | 17 | 11 | 16 | 88 — 102 | 45 | ||
14. | Denaby United | 44 | 19 | 6 | 19 | 76 — 82 | 44 | ||
15. | Boston Town | 44 | 16 | 11 | 17 | 79 — 87 | 43 | ||
16. | Staveley Welfare | 44 | 16 | 10 | 18 | 98 — 109 | 42 | ||
17. | Mexborough Athletic | 44 | 14 | 9 | 21 | 84 — 112 | 37 | ||
18. | Frickley Colliery | 44 | 15 | 5 | 24 | 84 — 107 | 35 | ||
19. | Loughborough Corinthians | 44 | 14 | 7 | 23 | 76 — 104 | 35 | ||
20. | FC Wombwell | 44 | 12 | 7 | 25 | 70 — 107 | 31 | ||
21. | Heanor Town | 44 | 10 | 5 | 29 | 66 — 155 | 25 | ||
22. | Ilkeston Town | 44 | 8 | 5 | 31 | 75 — 133 | 21 | ||
23. | FC Newark | 44 | 8 | 4 | 32 | 60 — 139 | 20 |
Northamptonshire league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northamptonshire) |
V |
1. | Desborough Town | — |
North Eastern league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona North Eastern) |
V |
1. | AFC Sunderland A | 38 | 31 | 3 | 4 | 128 — 30 | 65 | ||
2. | Carlisle United | 38 | 25 | 5 | 8 | 111 — 61 | 55 | ||
3. | FC Middlesbrough A | 38 | 22 | 8 | 8 | 126 — 59 | 52 | ||
4. | FC West Stanley | 38 | 22 | 6 | 10 | 106 — 82 | 50 | ||
5. | FC Annfield Plain | 38 | 21 | 5 | 12 | 96 — 61 | 47 | ||
6. | Newcastle United A | 38 | 21 | 4 | 13 | 101 — 61 | 46 | ||
7. | FC South Shields-2 | 38 | 20 | 4 | 14 | 98 — 74 | 44 | ||
8. | Bedlington United | 38 | 18 | 5 | 15 | 78 — 97 | 41 | ||
9. | AFC Workington | 38 | 18 | 4 | 16 | 99 — 80 | 40 | ||
10. | Spennymoor United | 38 | 16 | 8 | 14 | 71 — 73 | 40 | ||
11. | Hartlepools United-2 | 38 | 16 | 4 | 18 | 98 — 113 | 36 | ||
12. | FC Darlington-2 | 38 | 16 | 2 | 20 | 92 — 90 | 34 | ||
13. | Blyth Spartans | 38 | 14 | 4 | 20 | 56 — 77 | 32 | ||
14. | AFC Ashington-2 | 38 | 12 | 6 | 20 | 71 — 106 | 30 | ||
15. | FC Jarrow | 38 | 12 | 5 | 21 | 76 — 122 | 29 | ||
16. | AFC Shildon | 38 | 10 | 8 | 20 | 56 — 73 | 28 | ||
17. | AFC Consett | 38 | 10 | 8 | 20 | 76 — 115 | 28 | ||
18. | Scotswood Newcastle | 38 | 8 | 9 | 21 | 61 — 97 | 25 | ||
19. | Preston Colliery | 38 | 7 | 6 | 25 | 60 — 130 | 20 | ||
20. | Durham City-2 | 38 | 7 | 4 | 27 | 48 — 105 | 18 |
Northern football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern) |
V |
1. | Chilton Colliery | — | |||||||
2. | Whitby United | — | |||||||
3. | FC Stockton | — |
Spartan league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Spartan) |
V |
1. | Botwell Mission | 28 | 22 | 2 | 4 | 106 — 46 | 46 | ||
2. | Walthamstow Avenue | 28 | 21 | 2 | 5 | 106 — 48 | 44 | ||
3. | Chesham United | 28 | 18 | 5 | 5 | 101 — 44 | 41 | ||
4. | Wealdstone London | 28 | 17 | 3 | 8 | 90 — 62 | 37 | ||
5. | Maidenhead United | 28 | 15 | 4 | 9 | 103 — 57 | 34 | ||
6. | GER Romford | 28 | 11 | 8 | 9 | 74 — 67 | 30 | ||
7. | Staines Town | 28 | 12 | 6 | 10 | 65 — 76 | 30 | ||
8. | Aylesbury United | 28 | 13 | 2 | 13 | 89 — 69 | 28 | ||
9. | FC Slough | 28 | 12 | 4 | 12 | 82 — 73 | 28 | ||
10. | Lyons Club FC | 28 | 11 | 6 | 11 | 47 — 58 | 28 | ||
11. | Colchester Town | 28 | 10 | 5 | 13 | 69 — 74 | 25 | ||
12. | Berkhamsted Town | 28 | 10 | 1 | 17 | 52 — 82 | 21 | ||
13. | Hertford Town | 28 | 7 | 4 | 17 | 52 — 114 | 18 | ||
14. | Polytechnic London | 28 | 2 | 2 | 24 | 33 — 101 | 6 | ||
15. | Wood Green London | 28 | 2 | 0 | 26 | 46 — 144 | 4 |
Surrey senior league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Surrey) |
V |
1. | Aldershot Traction Company | — |
Sussex county football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sussex) |
V |
1. | FC Southwick | 22 | 20 | 1 | 1 | 112 — 28 | 41 | ||
2. | FC Worthing | 22 | 18 | 2 | 2 | 79 — 19 | 38 | ||
3. | FC Haywards Heath | 22 | 10 | 3 | 9 | 62 — 62 | 23 | ||
4. | FC Chichester | 22 | 8 | 6 | 8 | 57 — 67 | 22 | ||
5. | FC Horsham | 22 | 10 | 1 | 11 | 69 — 65 | 21 | ||
6. | Eastbourne Old Comrades | 22 | 9 | 2 | 11 | 61 — 57 | 20 | ||
7. | FC Newhaven | 22 | 8 | 4 | 10 | 53 — 64 | 20 | ||
8. | FC Bexhill | 22 | 10 | 0 | 12 | 51 — 72 | 20 | ||
9. | Vernon Athletic FC | 22 | 8 | 1 | 13 | 54 — 76 | 17 | ||
10. | FC Hove | 22 | 6 | 5 | 11 | 38 — 66 | 17 | ||
11. | FC Bognor Regis | 22 | 6 | 4 | 12 | 44 — 68 | 16 | ||
12. | FC Lewes | 22 | 3 | 3 | 16 | 56 — 92 | 9 |
Western football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Western) |
V |
1. | Plymouth Argyle-2 | 20 | 13 | 5 | 2 | 76 — 32 | 31 | ||
2. | Exeter City-2 | 20 | 13 | 4 | 3 | 50 — 24 | 30 | ||
3. | Yeovil Petters | 20 | 12 | 2 | 6 | 56 — 44 | 26 | ||
4. | Bristol City-3 | 20 | 10 | 4 | 6 | 71 — 40 | 24 | ||
5. | Bristol Rovers-2 | 20 | 11 | 2 | 7 | 61 — 39 | 24 | ||
6. | Taunton Town | 20 | 9 | 5 | 6 | 36 — 33 | 23 | ||
7. | Lovells Athletic Newport | 20 | 7 | 2 | 11 | 40 — 49 | 16 | ||
8. | Torquay United-2 | 20 | 5 | 6 | 9 | 34 — 52 | 16 | ||
9. | Bath City | 20 | 5 | 3 | 12 | 36 — 54 | 13 | ||
10. | FC Weymouth | 20 | 3 | 3 | 14 | 16 — 60 | 9 | ||
11. | Salisbury City | 20 | 3 | 2 | 15 | 23 — 72 | 8 |
- http://rsssf.com/tablese/engwesternhist.html#fin1
- https://en.wikipedia.org/wiki/1927–28_Western_Football_League
Worcestershire combination
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Worcestershire) |
V |
1. | Blackheath Town | 18 | 12 | 2 | 4 | 74 — 29 | 26 | ||
2. | Kidderminster Harriers Reserves | 18 | 12 | 2 | 4 | 61 — 25 | 26 | ||
3. | Stourbridge Reserves | 18 | 12 | 2 | 4 | 88 — 42 | 26 | ||
4. | Halesowen Labour | 18 | 11 | 1 | 6 | 61 — 45 | 23 | ||
5. | Oldbury Town | 18 | 7 | 4 | 7 | 55 — 54 | 18 | ||
6. | Stewarts Lloyds Bilston | 18 | 7 | 2 | 9 | 65 — 58 | 16 | ||
7. | Highley Colliers | 18 | 6 | 1 | 11 | 50 — 64 | 13 | ||
8. | FC Bewdley | 18 | 6 | 0 | 12 | 41 — 80 | 12 | ||
9. | Old Carolians FC | 18 | 4 | 2 | 12 | 52 — 85 | 10 | ||
10. | Cookley Saint Peters | 18 | 3 | 4 | 11 | 29 — 94 | 10 |
Yorkshire football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Yorkshire) |
V |
1. | Goole Town | — |
|