Anglijos IV futbolo lyga 1925–1926 m.
Wikipedia
Athenian league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Athenian) |
V |
1. | Kingstonian London | 26 | 22 | 0 | 4 | 80 — 40 | 44 | ||
2. | FC Redhill | 26 | 18 | 2 | 6 | 91 — 46 | 38 | ||
3. | Barking Town | 26 | 17 | 2 | 7 | 94 — 53 | 36 | ||
4. | Hampstead Town | 26 | 15 | 1 | 10 | 66 — 46 | 31 | ||
5. | Uxbridge Town | 26 | 13 | 3 | 10 | 75 — 64 | 29 | ||
6. | Barnet London | 26 | 12 | 4 | 10 | 74 — 57 | 28 | ||
7. | Bromley London | 26 | 10 | 5 | 11 | 66 — 65 | 25 | ||
8. | Southall London | 26 | 10 | 4 | 12 | 49 — 49 | 24 | ||
9. | Windsor Eton | 26 | 10 | 4 | 12 | 66 — 70 | 24 | ||
10. | FC Cheshunt | 26 | 10 | 2 | 14 | 73 — 83 | 22 | ||
11. | West Norwood London | 26 | 7 | 5 | 14 | 44 — 69 | 19 | ||
12. | Enfield London | 26 | 8 | 3 | 15 | 49 — 77 | 19 | ||
13. | Summerstown London | 26 | 6 | 5 | 15 | 41 — 70 | 17 | ||
14. | Sutton United | 26 | 3 | 2 | 21 | 37 — 116 | 8 |
Bedfordshire & district county league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Bedfordshire) |
V |
1. | Waterlows Athletic | 20 | 15 | 3 | 2 | 88 — 27 | 33 | ||
2. | Leagrave District | 20 | 16 | 1 | 3 | 75 — 25 | 33 | ||
3. | Letchworth Town | 20 | 13 | 3 | 4 | 84 — 40 | 29 | ||
4. | RAF Henlow | 20 | 13 | 1 | 6 | 61 — 43 | 27 | ||
5. | Luton Vauxhall Motors | 20 | 11 | 2 | 7 | 52 — 41 | 24 | ||
6. | Bedford Town Reserves | 20 | 9 | 3 | 8 | 61 — 51 | 21 | ||
7. | Luton Amateurs | 20 | 7 | 3 | 10 | 55 — 52 | 17 | ||
8. | Hitchin Blue Cross | 20 | 6 | 1 | 13 | 50 — 73 | 13 | ||
9. | FC Welwyn Garden City | 20 | 4 | 3 | 13 | 42 — 76 | 11 | ||
10. | Baldock Town | 20 | 3 | 3 | 14 | 28 — 73 | 9 | ||
11. | Arlesey Town | 20 | 1 | 1 | 18 | 16 — 111 | 3 |
Birmingham & district league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Birmingham district) |
V |
1. | FC Cradley Heath | 34 | 24 | 5 | 5 | 100 — 38 | 53 | ||
2. | FC Stourbridge | 34 | 15 | 13 | 6 | 66 — 45 | 43 | ||
3. | Wellington Town | 34 | 17 | 7 | 10 | 86 — 44 | 41 | ||
4. | FC Willenhall | 34 | 18 | 5 | 11 | 70 — 60 | 41 | ||
5. | Shrewsbury Town | 34 | 17 | 4 | 13 | 76 — 59 | 38 | ||
6. | Kidderminster Harriers | 34 | 16 | 5 | 13 | 75 — 68 | 37 | ||
7. | Oakengates Town | 34 | 17 | 2 | 15 | 73 — 90 | 36 | ||
8. | Brierley Hill Alliance | 34 | 14 | 7 | 13 | 62 — 53 | 35 | ||
9. | Bilston United | 34 | 12 | 11 | 11 | 65 — 68 | 35 | ||
10. | Oswestry Town | 34 | 13 | 7 | 14 | 77 — 79 | 33 | ||
11. | Worcester City | 34 | 12 | 8 | 14 | 58 — 53 | 32 | ||
12. | Burton Town | 34 | 14 | 3 | 17 | 87 — 78 | 31 | ||
13. | FC Darlaston | 34 | 12 | 7 | 15 | 63 — 72 | 31 | ||
14. | Wellington Saint Georges | 34 | 12 | 6 | 16 | 77 — 86 | 30 | ||
15. | Stafford Rangers | 34 | 12 | 5 | 17 | 79 — 91 | 29 | ||
16. | Cannock Town | 34 | 9 | 10 | 15 | 68 — 80 | 28 | ||
17. | FC Redditch | 34 | 11 | 5 | 18 | 72 — 97 | 27 | ||
18. | Hednesford Town | 34 | 5 | 2 | 27 | 47 — 140 | 12 |
Cheshire county league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Cheshire) |
V |
1. | FC Chester | 42 | 29 | 5 | 8 | 110 — 57 | 63 | ||
2. | Port Vale-2 Stoke | 42 | 26 | 6 | 10 | 115 — 58 | 58 | ||
3. | Congleton Town | 42 | 25 | 6 | 11 | 125 — 74 | 56 | ||
4. | Stalybridge Celtic | 42 | 24 | 4 | 14 | 133 — 77 | 52 | ||
5. | Witton Albion | 42 | 21 | 8 | 13 | 121 — 85 | 50 | ||
6. | Ashton National | 42 | 20 | 8 | 14 | 98 — 84 | 48 | ||
7. | Winsford United | 42 | 22 | 3 | 17 | 96 — 87 | 47 | ||
8. | FC Nantwich | 42 | 19 | 9 | 14 | 90 — 90 | 47 | ||
9. | Tranmere Rovers-2 | 42 | 17 | 11 | 14 | 104 — 97 | 45 | ||
10. | Manchester North End | 42 | 18 | 7 | 17 | 92 — 111 | 43 | ||
11. | Crewe Alexandra-2 | 42 | 18 | 6 | 18 | 96 — 75 | 42 | ||
12. | FC Runcorn | 42 | 19 | 4 | 19 | 79 — 92 | 42 | ||
13. | Hurst Ashton | 42 | 16 | 9 | 17 | 114 — 95 | 41 | ||
14. | AFC Mossley | 42 | 14 | 8 | 20 | 80 — 106 | 36 | ||
15. | Ellesmere Port Town | 42 | 16 | 4 | 22 | 73 — 107 | 36 | ||
16. | FC Altrincham | 42 | 15 | 4 | 23 | 85 — 94 | 34 | ||
17. | Sandbach Ramblers | 42 | 14 | 6 | 22 | 81 — 92 | 34 | ||
18. | Northwich Victoria | 42 | 14 | 5 | 23 | 75 — 101 | 33 | ||
19. | FC Whitchurch | 42 | 14 | 4 | 24 | 85 — 124 | 32 | ||
20. | FC Macclesfield | 42 | 12 | 8 | 22 | 88 — 142 | 32 | ||
21. | FC Middlewich | 42 | 13 | 4 | 25 | 76 — 120 | 30 | ||
22. | Eccles United | 42 | 9 | 5 | 28 | 84 — 132 | 23 |
Hampshire league County section
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hampshire) |
V |
1. | Ryde Sports | 30 | 24 | 1 | 5 | 98 — 43 | 49 | ||
2. | FC Cowes | 30 | 21 | 4 | 5 | 112 — 37 | 46 | ||
3. | Thornycroft Athletic Basingstoke | 30 | 19 | 2 | 9 | 78 — 52 | 40 | ||
4. | Portsea Island Gas Company | 30 | 18 | 2 | 10 | 84 — 55 | 38 | ||
5. | Salisbury City | 30 | 17 | 4 | 9 | 59 — 44 | 38 | ||
6. | Gosport Athletic | 30 | 15 | 4 | 11 | 67 — 51 | 34 | ||
7. | Bournemouth Gasworks Athletic | 30 | 14 | 5 | 11 | 88 — 80 | 33 | ||
8. | Royal Marines Portsmouth | 30 | 14 | 3 | 13 | 87 — 65 | 31 | ||
9. | FC Andover | 30 | 13 | 4 | 13 | 69 — 73 | 30 | ||
10. | Bournemouth Tramways | 30 | 13 | 3 | 14 | 69 — 78 | 29 | ||
11. | FC Bournemouth | 30 | 9 | 6 | 15 | 55 — 61 | 24 | ||
12. | Thornycrofts Woolston | 30 | 11 | 1 | 18 | 66 — 87 | 23 | ||
13. | FC Fareham | 30 | 10 | 3 | 17 | 52 — 85 | 23 | ||
14. | FC Basingstoke | 30 | 9 | 3 | 18 | 66 — 82 | 21 | ||
15. | Wellington Works Aldershot | 30 | 7 | 3 | 20 | 56 — 105 | 17 | ||
16. | Winchester City | 30 | 1 | 2 | 27 | 37 — 146 | 4 |
Kent football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kent) |
V |
1. | Northfleet United | 36 | 29 | 3 | 4 | 172 — 48 | 61 | ||
2. | FC Chatham | 36 | 27 | 5 | 4 | 125 — 31 | 59 | ||
3. | FC Sittingbourne | 36 | 23 | 7 | 6 | 122 — 46 | 53 | ||
4. | FC Dartford | 36 | 20 | 5 | 11 | 89 — 55 | 45 | ||
5. | FC Gillingham-2 | 36 | 20 | 3 | 13 | 88 — 60 | 43 | ||
6. | RW Ashford | 36 | 17 | 7 | 12 | 81 — 76 | 41 | ||
7. | FC Margate | 36 | 15 | 8 | 13 | 81 — 60 | 38 | ||
8. | Grays Thurrock United | 36 | 17 | 3 | 16 | 85 — 72 | 37 | ||
9. | 1st Royal Warwickshire FC | 36 | 14 | 8 | 13 | 84 — 76 | 36 | ||
10. | Catford Southend | 36 | 12 | 9 | 14 | 83 — 67 | 33 | ||
11. | Royal Navy Depot Chatham | 36 | 13 | 6 | 17 | 71 — 95 | 32 | ||
12. | Maidstone United | 36 | 13 | 4 | 19 | 59 — 119 | 30 | ||
13. | Sheppey United | 36 | 12 | 4 | 20 | 53 — 104 | 28 | ||
14. | Bexleyheath Town | 36 | 10 | 7 | 19 | 63 — 92 | 27 | ||
15. | Grays Athletic | 36 | 9 | 8 | 19 | 64 — 93 | 26 | ||
16. | Erith Belvedere | 36 | 9 | 8 | 19 | 52 — 81 | 26 | ||
17. | Tunbridge Wells Rangers | 36 | 10 | 5 | 21 | 68 — 121 | 25 | ||
18. | Woolwich London | 36 | 9 | 5 | 21 | 55 — 135 | 24 | ||
19. | Royal Marines Chatham | 36 | 8 | 2 | 26 | 60 — 126 | 18 |
Lancashire combination
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FC Nelson-2 | 38 | 27 | 5 | 6 | 123 — 51 | 59 | ||
2. | FC Morecambe | 38 | 21 | 10 | 7 | 103 — 58 | 52 | ||
3. | Rossendale United | 38 | 23 | 4 | 11 | 119 — 89 | 50 | ||
4. | FC Fleetwood | 38 | 19 | 7 | 12 | 87 — 69 | 45 | ||
5. | Bacup Borough | 38 | 20 | 3 | 15 | 71 — 82 | 43 | ||
6. | Dick Kerrs Preston | 38 | 18 | 6 | 14 | 100 — 70 | 42 | ||
7. | RMI Horwich | 38 | 19 | 3 | 16 | 87 — 84 | 41 | ||
8. | Lancaster Town | 38 | 17 | 6 | 15 | 107 — 81 | 40 | ||
9. | FC Darwen | 38 | 18 | 4 | 16 | 93 — 75 | 40 | ||
10. | FC Atherton | 38 | 17 | 5 | 16 | 85 — 79 | 39 | ||
11. | FC Chorley | 38 | 16 | 7 | 15 | 103 — 101 | 39 | ||
12. | FC Southport-2 | 38 | 16 | 5 | 17 | 82 — 75 | 37 | ||
13. | Hindley Green Athletic | 38 | 16 | 5 | 17 | 92 — 101 | 37 | ||
14. | Barnoldswick Town | 38 | 15 | 5 | 18 | 90 — 112 | 35 | ||
15. | Accrington Stanley-2 | 38 | 14 | 5 | 19 | 83 — 106 | 33 | ||
16. | Colne Town | 38 | 14 | 4 | 20 | 77 — 101 | 32 | ||
17. | Preston North End-2 | 38 | 12 | 6 | 20 | 73 — 94 | 30 | ||
18. | Wigan Borough-2 | 38 | 11 | 7 | 20 | 74 — 102 | 29 | ||
19. | FC Clitheroe | 38 | 9 | 7 | 22 | 76 — 103 | 25 | ||
20. | FC Great Harwood | 38 | 5 | 2 | 31 | 50 — 142 | 12 |
London league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona London) |
V |
1. | FC Leyton | 26 | 21 | 1 | 4 | 94 — 28 | 43 | ||
2. | Tooting Town | 26 | 15 | 5 | 6 | 73 — 38 | 35 | ||
3. | Millwall United | 26 | 16 | 2 | 8 | 76 — 42 | 34 | ||
4. | Custom House London | 26 | 14 | 6 | 6 | 64 — 41 | 34 | ||
5. | Cray Wanderers | 26 | 13 | 4 | 9 | 54 — 50 | 30 | ||
6. | FC Finchley | 26 | 10 | 3 | 13 | 61 — 62 | 23 | ||
7. | Walthamstow Grange | 26 | 8 | 7 | 11 | 54 — 67 | 23 | ||
8. | Mitcham Wanderers | 26 | 10 | 3 | 13 | 51 — 66 | 23 | ||
9. | Hanwell Town | 26 | 8 | 7 | 11 | 58 — 76 | 23 | ||
10. | Bostall Heath | 26 | 10 | 3 | 13 | 54 — 71 | 23 | ||
11. | FC Chelmsford | 26 | 11 | 0 | 15 | 68 — 58 | 22 | ||
12. | Walthamstow Town | 26 | 7 | 5 | 14 | 46 — 81 | 19 | ||
13. | Edmonton London | 26 | 8 | 2 | 16 | 35 — 66 | 18 | ||
14. | Metrogas London | 26 | 6 | 2 | 18 | 58 — 100 | 14 |
Midland football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Midland) |
V |
1. | FC Mexborough | 40 | 25 | 7 | 8 | 111 — 53 | 57 | ||
2. | Mansfield Town | 40 | 23 | 7 | 10 | 120 — 54 | 53 | ||
3. | Boston Town | 40 | 21 | 10 | 9 | 98 — 43 | 52 | ||
4. | Lincoln City-2 | 40 | 20 | 10 | 10 | 102 — 57 | 50 | ||
5. | Denaby United | 40 | 20 | 7 | 13 | 95 — 63 | 47 | ||
6. | Wath Athletic | 40 | 19 | 9 | 12 | 98 — 72 | 47 | ||
7. | Scunthorpe Lindsey | 40 | 19 | 9 | 12 | 86 — 78 | 47 | ||
8. | FC Newark | 40 | 16 | 9 | 15 | 94 — 88 | 41 | ||
9. | Alfreton Town | 40 | 17 | 7 | 16 | 99 — 102 | 41 | ||
10. | Loughborough Corinthians | 40 | 17 | 5 | 18 | 86 — 82 | 39 | ||
11. | Worksop Town | 40 | 14 | 10 | 16 | 82 — 82 | 38 | ||
12. | FC Wombwell | 40 | 14 | 9 | 17 | 73 — 89 | 37 | ||
13. | FC Long Eaton | 40 | 14 | 8 | 18 | 82 — 94 | 36 | ||
14. | FC Grantham | 40 | 15 | 6 | 19 | 71 — 94 | 36 | ||
15. | Sutton Town | 40 | 15 | 6 | 19 | 68 — 102 | 36 | ||
16. | York City | 40 | 14 | 7 | 19 | 74 — 94 | 35 | ||
17. | Gainsborough Trinity | 40 | 13 | 8 | 19 | 58 — 85 | 34 | ||
18. | FC Shirebrook | 40 | 14 | 4 | 22 | 81 — 106 | 32 | ||
19. | Ilkeston Town | 40 | 12 | 7 | 21 | 57 — 91 | 31 | ||
20. | Frickley Colliery | 40 | 11 | 7 | 22 | 61 — 99 | 29 | ||
21. | Castleford Town | 40 | 10 | 2 | 28 | 62 — 130 | 22 |
Northamptonshire league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northamptonshire) |
V |
1. | Northampton Town-2 | — |
North Eastern league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona North Eastern) |
V |
1. | Newcastle United A | 38 | 31 | 4 | 3 | 147 — 43 | 66 | ||
2. | AFC Sunderland A | 38 | 26 | 6 | 6 | 134 — 50 | 58 | ||
3. | FC South Shields-2 | 38 | 22 | 6 | 10 | 113 — 71 | 50 | ||
4. | AFC Workington | 38 | 21 | 6 | 11 | 84 — 79 | 48 | ||
5. | Carlisle United | 38 | 19 | 9 | 10 | 83 — 76 | 47 | ||
6. | FC Darlington-2 | 38 | 20 | 6 | 12 | 107 — 57 | 46 | ||
7. | FC Middlesbrough A | 38 | 21 | 3 | 14 | 107 — 71 | 45 | ||
8. | FC West Stanley | 38 | 18 | 7 | 13 | 91 — 73 | 43 | ||
9. | FC Jarrow | 38 | 18 | 4 | 16 | 62 — 77 | 40 | ||
10. | Preston Colliery | 38 | 16 | 7 | 15 | 71 — 66 | 39 | ||
11. | AFC Shildon | 38 | 16 | 5 | 17 | 93 — 84 | 37 | ||
12. | FC Annfield Plain | 38 | 15 | 7 | 16 | 77 — 76 | 37 | ||
13. | Hartlepools United-2 | 38 | 16 | 5 | 17 | 77 — 106 | 37 | ||
14. | Blyth Spartans | 38 | 13 | 6 | 19 | 77 — 106 | 32 | ||
15. | FC Chester-le-Street | 38 | 14 | 1 | 23 | 66 — 97 | 29 | ||
16. | Bedlington United | 38 | 13 | 3 | 22 | 77 — 113 | 29 | ||
17. | Scotswood Newcastle | 38 | 9 | 5 | 24 | 73 — 116 | 23 | ||
18. | Durham City-2 | 38 | 11 | 1 | 26 | 58 — 109 | 23 | ||
19. | Spennymoor United | 38 | 6 | 8 | 24 | 76 — 134 | 20 | ||
20. | FC Seaton Delaval | 38 | 5 | 1 | 32 | 51 — 136 | 11 |
Northern football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern) |
V |
1. | FC Willington | — | |||||||
2. | FC Stockton | — | |||||||
3. | FC Esh Winning | — |
Spartan league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Spartan) |
V |
1. | GER Romford | 28 | 21 | 3 | 4 | 97 — 47 | 45 | ||
2. | Botwell Mission | 28 | 20 | 3 | 5 | 109 — 51 | 43 | ||
3. | Maidenhead United | 28 | 19 | 3 | 6 | 122 — 64 | 41 | ||
4. | Walthamstow Avenue | 28 | 17 | 5 | 6 | 103 — 61 | 39 | ||
5. | Chesham United | 28 | 15 | 6 | 7 | 100 — 59 | 36 | ||
6. | FC Slough | 28 | 17 | 2 | 9 | 81 — 50 | 36 | ||
7. | Wealdstone London | 28 | 13 | 4 | 11 | 79 — 80 | 30 | ||
8. | Aylesbury United | 28 | 13 | 2 | 13 | 78 — 86 | 28 | ||
9. | Wood Green London | 28 | 9 | 7 | 12 | 62 — 83 | 25 | ||
10. | Colchester Town | 28 | 10 | 4 | 14 | 63 — 94 | 24 | ||
11. | Staines Town | 28 | 6 | 6 | 16 | 75 — 90 | 18 | ||
12. | Polytechnic London | 28 | 6 | 5 | 17 | 60 — 98 | 17 | ||
13. | Hertford Town | 28 | 7 | 3 | 18 | 73 — 120 | 17 | ||
14. | Old Latymerians London | 28 | 5 | 2 | 21 | 59 — 111 | 12 | ||
15. | RAF Uxbridge | 28 | 4 | 1 | 23 | 74 — 141 | 9 |
Surrey senior league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Surrey) |
V |
1. | Epsom Town | — |
Sussex county football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sussex) |
V |
1. | FC Southwick | 22 | 16 | 3 | 3 | 86 — 33 | 35 | ||
2. | Hastings Saint Leonards | 22 | 16 | 1 | 5 | 83 — 37 | 33 | ||
3. | FC Hove | 22 | 11 | 4 | 7 | 80 — 53 | 26 | ||
4. | Eastbourne Old Comrades | 22 | 10 | 5 | 7 | 52 — 43 | 25 | ||
5. | FC Worthing | 22 | 10 | 5 | 7 | 55 — 37 | 25 | ||
6. | FC Lewes | 22 | 10 | 3 | 9 | 65 — 62 | 23 | ||
7. | FC Chichester | 22 | 8 | 5 | 9 | 57 — 64 | 21 | ||
8. | Allen West FC | 22 | 8 | 3 | 11 | 45 — 60 | 19 | ||
9. | Vernon Athletic FC | 22 | 8 | 3 | 11 | 33 — 49 | 19 | ||
10. | FC Shoreham | 22 | 7 | 4 | 11 | 31 — 59 | 18 | ||
11. | FC Newhaven | 22 | 4 | 5 | 13 | 66 — 88 | 13 | ||
12. | FC East Grinstead | 22 | 3 | 1 | 18 | 32 — 100 | 7 |
Western football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Western) |
V |
1. | Bristol City-3 | 18 | 10 | 7 | 1 | 58 — 19 | 27 | ||
2. | Bristol Rovers-2 | 18 | 11 | 2 | 5 | 53 — 36 | 24 | ||
3. | Torquay United | 18 | 9 | 4 | 5 | 28 — 22 | 22 | ||
4. | Yeovil Petters | 18 | 7 | 7 | 4 | 33 — 27 | 21 | ||
5. | Swindon Town-2 | 18 | 6 | 8 | 4 | 32 — 33 | 20 | ||
6. | FC Weymouth | 18 | 7 | 4 | 7 | 37 — 45 | 18 | ||
7. | Plymouth Argyle-2 | 18 | 6 | 5 | 7 | 31 — 25 | 17 | ||
8. | Exeter City-2 | 18 | 6 | 4 | 8 | 33 — 41 | 16 | ||
9. | Taunton United | 18 | 3 | 3 | 12 | 18 — 45 | 9 | ||
10. | Bath City | 18 | 1 | 4 | 13 | 20 — 50 | 6 |
- http://rsssf.com/tablese/engwesternhist.html#fin1
- https://en.wikipedia.org/wiki/1925–26_Western_Football_League
Yorkshire football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Yorkshire) |
V |
1. | Methley Perseverance | — |
|