Vokietijos V futbolo lyga 2019–2020 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2019–2020 m.
Varžybos Vokietijos V futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 2019–2020 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 2019–2020 m.,
Vokietijos II futbolo lyga 2019–2020 m.,
Vokietijos III futbolo lyga 2019–2020 m.,
Vokietijos IV futbolo lyga 2019–2020 m.,
Vokietijos V futbolo lyga 2019–2020 m.,
Vokietijos futbolo taurė 2019–2020 m.,
Vokietijos futbolo supertaurė 2020 m.
http://www.kicker.de/news/fussball/amateure/amateurligen.html


Pirmenybės sustabdytos 2020 m. kovo viduryje dėl prasidėjusios COVID-19 pandemijos. Tuo metu buvo sužaistas I ratas ir maždaug trečdalis II rato turų.

Baden-Württemberg

Baden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Astoria-2 Walldorf
2. FC Bruchsal
3. ATSV Mutschelbach

Südbaden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lorrach Brombach
2. FV Offenburg
3. FV Kehl

Württemberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TSG Backnang
2. FSV Hollenbach
3. Sud Ehingen

Bayern

Varžybos performuotos į 2019–2021 m. sezoną.

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bayern / Mitte)
V
(1). ASV Neumarkt
(2). SV Weiden
(3). SC Ettmannsdorf

Nordost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bayern / Nordost)
V
(1). SC Feucht
(2). TSV Buch
(3). SC Schwabach

Nordwest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bayern / Nordwest)
V
(1). Vatan Aschaffenburg
(2). Alemannia Haibach
(3). FC Geesdorf

Südost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bayern / Südost)
V
(1). Eintracht Karlsfeld
(2). VfB Hallbergmoos
(3). Eintracht Freising

Südwest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bayern / Südwest)
V
(1). FC Gundelfingen
(2). VfR Neuburg-Donau
(3). FC Sonthofen

Berlin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stern Berlin
2. Sparta Lichtenberg
3. Eintracht Mahlsdorf

Brandenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Eintracht Teltow
2. MSV Neuruppin
3. FC Frankfurt

Bremen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. OSC Bremerhaven
2. Vatan Bremen
3. Komet Arsten

Hamburg

Hammonia

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hamburg / Hammonia)
V
1. HEBC Hamburg
2. TuRa Harksheide
3. Halstenbek Rellingen

Hansa

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hamburg / Hansa)
V
1. VfL Lohbrugge
2. SV Altengamme
3. ASV Hamburg

Hessen

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hessen / Mitte)
V
1. SV Zeilsheim
2. Turabdin-Babylon Pohlheim
3. SpVgg Eltville

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hessen / Nord)
V
1. SV Hunfeld
2. Buchonia Flieden
3. SC Willingen

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hessen / Süd)
V
1. FC Erlensee
2. SC Hanau
3. SV Unterflockenbach

Mecklenburg-Vorpommern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Anker Wismar
2. FC Rostock
3. FC Neubrandenburg

Niedersachsen

Braunschweig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niedersachsen / Braunschweig)
V
1. SpVgg Gottingen
2. Vahdet Braunschweig
2. SSV Kastorf

Hannover

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niedersachsen / Hannover)
V
1. Ramlingen Ehlershausen
2. Krahenwinkel Kaltenweide
3. Bavenstedt Hildesheim

Lüneburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niedersachsen / Lüneburg)
V
1. SV Rotenburg
2. Treubund Luneburg
3. TuS Harsefeld

Weser-Ems

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niedersachsen / Weser-Ems)
V
1. Blau-Weiss Lohne
2. SC Melle
3. VfL Oythe

Nordrhein-Westfalen

Mittelrhein 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfL Alfter
2. SV Schlebusch
3. Merten Bornheim

Mittelrhein 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viktoria Glesch-Paffendorf
2. Germania Lechenich
3. Union Schafhausen

Niederrhein 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Jahn Hiesfeld
2. FSV Duisburg
3. West Dusseldorf

Niederrhein 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Nord Sterkrade
2. Teutonia Sankt Tonis
3. FC Monchengladbach

Westfalen 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SpVgg Vreden
2. SV Rodinghausen-2
3. Victoria Clarholz

Westfalen 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Finnentrop Bamenohl
2. DSC Wanne-Eickel
3. TuS Hordel

Rheinland-Pfalz

Rheinland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SG Mulheim-Karlich
2. TSV Emmelshausen
3. Salmrohr Salmtal

Südwest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Speyer
2. Alemannia Waldalgesheim
3. SV Morlautern

Saarland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FV Eppelborn
2. Viktoria Jagersburg
3. Halberg Brebach

Sachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Einheit Kamenz
2. FC Lossnitz
3. VfL Pirna-Copitz

Sachsen-Anhalt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Romonta Amsdorf
2. Blau-Weiss Zorbau
3. Eintracht Elster

Schleswig-Holstein

Holstein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TSV Pansdorf
2. Dornbreite Lubeck
3. Buchen Siebeneichen

Schleswig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TSV Altenholz
2. TSV Kronshagen
3. TSV Lagerdorf

Thüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AdFH Dachwig
2. SV Ehrenhain
3. Eintracht Eisenberg

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+6970-0=6970 wiki spaudos ženklai).