Vokietijos V futbolo lyga 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2018–2019 m.
Varžybos Vokietijos V futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Vokietijos II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Vokietijos III futbolo lyga 2018–2019 m.,
Vokietijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.,
Vokietijos V futbolo lyga 2018–2019 m.,
Vokietijos futbolo taurė 2018–2019 m.,
Vokietijos futbolo supertaurė 2019 m.
http://www.kicker.de/news/fussball/amateure/amateurligen.html


Baden-Württemberg

Baden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfB Gartenstadt
2. SV Sandhausen-2
3. Fortuna Heddesheim

Südbaden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Rielasingen-Arlen
2. FC Freiburg
3. FV Offenburg

Württemberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sportfreunde Dorfmerkingen
2. FSV Hollenbach
3. SKV Rutesheim

Bayern

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bayern / Mitte)
V
1. SV Donaustauf
2. ASV Cham
3. SV Weiden

Nordost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bayern / Nordost)
V
1. Eintracht Bamberg
2. SC Feucht
3. TSV Neudrossenfeld

Nordwest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bayern / Nordwest)
V
1. Karlburg Karlstadt
2. Viktoria Kahl
3. TG Hochberg

Südost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bayern / Südost)
V
1. TSV Wasserburg
2. FC Deisenhofen
3. VfB Hallbergmoos

Südwest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bayern / Südwest)
V
1. TSV Landsberg
2. Turkspor Augsburg
3. SC Ichenhausen

Berlin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Tasmania Berlin
2. Sparta Lichtenberg
3. Stern Berlin

Brandenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Victoria Seelow
2. MSV Neuruppin
3. FC Frankfurt

Bremen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Hemelingen
2. Union Bremen
3. VfL Bremen

Hamburg

Hammonia

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hamburg / Hammonia)
V
1. SV Hamburg-3
2. Paloma Uhlenhorst
3. Union Tornesch

Hansa

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hamburg / Hansa)
V
1. Bramfeld Hamburg
2. Hamm United
3. VfL Lohbrugge

Hessen

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hessen / Mitte)
V
1. FSV Fernwald
2. TuS Dietkirchen
3. SV Zeilsheim

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hessen / Nord)
V
1. SV Steinbach
2. SV Neuhof
3. CSC Kassel

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hessen / Süd)
V
1. Rot-Weiss Walldorf
2. FC Hanau
3. Germania Ober-Roden

Mecklenburg-Vorpommern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. MSV Pampow
2. Pastow Broderstorf
3. SC Gustrow

Niedersachsen

Braunschweig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niedersachsen / Braunschweig)
V
1. FT Braunschweig
2. SSV Kastorf
3. SVG Gottingen

Hannover

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niedersachsen / Hannover)
V
1. BWS Tundern
2. SC Hemmingen-Westerfeld
3. SV Ramlingen-Ehlershausen

Lüneburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niedersachsen / Lüneburg)
V
1. Eintracht Celle
2. TuS Harsefeld
3. SV Ahlerstedt-Ottendorf

Weser-Ems

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niedersachsen / Weser-Ems)
V
1. SV Bevern
2. Kickers Emden
3. BW Lohne

Nordrhein-Westfalen

Mittelrhein 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Pesch
2. Fortuna-2 Koln
3. FV Bonn-Endenich

Mittelrhein 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SpVg Wesseling-Urfeld
2. Eilendorf Aachen
3. SV Rott

Niederrhein 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TVD Velbert
2. SC Cronenberg
3. FC Monchengladbach

Niederrhein 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Kray
2. SF Niederwenigern
3. Sterkrade-Nord Oberhausen

Westfalen 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Preussen-2 Munster
2. SuS Neuenkirchen
3. VfL Theesen

Westfalen 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. RSV Meinerzhagen
2. SG Finnentrop-Bamenohl
3. TuS Sinsen

Rheinland-Pfalz

Rheinland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. BC Ahrweiler
2. SG Neitersen-Altenkirchen
3. TuS Mayen

Südwest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Gonsenheim
2. FV Dudenhofen
3. Alemannia Waldalgesheim

Saarland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Elversberg-2
2. SC Halberg Brebach
3. Sportfreunde Kollerbach

Sachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Grimma
2. Einheit Kamenz
3. Eintracht Niesky

Sachsen-Anhalt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Romonta Amsdorf
2. IMO Merseburg
3. Ammendorf Halle

Schleswig-Holstein

Holstein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Oldenburg
2. Phonix Lubeck
3. Preussen Reinfeld

Schleswig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Husum
2. SV Eckernforde
3. TuS Jevenstedt

Thüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FSV Martinroda
2. SpVgg Geratal
3. Eintracht Sondershausen

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+6541-0=6541 wiki spaudos ženklai).