Suomijos II futbolo lyga 2015 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2015 m.
Varžybos Suomijos II futbolo lyga
Sezonas Suomijos aukščiausioji futbolo lyga 2015 m.,
Suomijos I futbolo lyga 2015 m.,
Suomijos II futbolo lyga 2015 m.,
Suomijos III futbolo lyga 2015 m.,
Suomijos IV futbolo lyga 2015 m.,
Suomijos V futbolo lyga 2015 m.,
Suomijos VI futbolo lyga 2015 m.,
Suomijos VII futbolo lyga 2015 m.,
Suomijos futbolo taurė 2015 m.,
Suomijos futbolo lygos taurė 2015 m.
http://int.soccerway.com/national/finland/kakkonen/2015/


Etelä

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Honka Espoo 27 22 4 1 56 — 11 70
2. Gnistan Helsinki 27 13 7 7 44 — 31 46
3. KaPa Helsinki 27 11 8 8 45 — 32 41
4. TPV Tampere 27 11 5 11 42 — 37 38
5. JaPS Jarvenpaa 27 11 5 11 36 — 41 38
6. FC Vaajakoski 27 10 6 11 31 — 36 36
7. Atlantis Helsinki 27 9 8 10 34 — 41 35
8. PKKU Tuusula 27 9 7 11 39 — 36 34
9. I-Kissat Tampere 27 6 7 14 33 — 38 25
10. NJS Nurmijarvi 27 2 5 20 23 — 80 11

Itä

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Klubi Helsinki 24 13 7 4 46 — 17 46
2. Kultsu Lappeenranta 24 12 8 4 49 — 34 44
3. Viikingit Helsinki 24 10 6 8 43 — 31 36
4. Futura Porvoo 24 11 3 10 41 — 40 36
5. Sudet Kouvola 24 11 2 11 35 — 33 35
6. Kiffen Helsinki 24 9 6 9 24 — 30 33
7. Akatemia Lahti 24 9 5 10 48 — 36 32
8. JIPPO Joensuu 24 7 8 9 38 — 34 29
9. Myllypuro Helsinki 24 2 3 19 25 — 94 9

Länsi

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. GrIFK Grankulla 27 20 3 4 78 — 32 63
2. MuSa Pori 27 15 4 8 51 — 30 49
3. SalPa Salo 27 11 7 9 35 — 36 40
4. ESC Raasepori 27 11 6 10 31 — 30 39
5. BK-46 Raasepori 27 10 7 10 41 — 46 37
6. Kraft Narpio 27 10 4 13 52 — 51 34
7. MaPS Masku 27 10 4 13 28 — 41 34
8. P-Iirot Rauma 27 8 6 13 50 — 44 30
9. AIFK Turku 27 8 6 13 35 — 56 30
10. KaaPo Kaarina 27 7 3 17 32 — 67 24

Pohjoinen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. KPV Kokkola 27 18 4 5 63 — 35 58
2. YPA Ylivieska 27 17 3 7 57 — 30 54
3. AC Kajaani 27 13 6 8 46 — 31 45
4. OPS Oulu 27 12 3 12 40 — 45 39
5. GBK Kokkola 27 11 5 11 42 — 39 38
6. TP-47 Tornio 27 11 5 11 31 — 31 38
7. Santa Claus Rovaniemi 27 12 2 13 43 — 56 38
8. JBK Pietarsaari 27 9 5 13 38 — 44 32
9. SJK Seinajoki-2 27 9 4 14 40 — 53 31
10. Kiisto Vaasa 27 2 5 20 22 — 58 11

Patekimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
KPV Kokkola Honka Espoo 1-0 1-1
GrIFK Grankulla Klubi-04 Helsinki 5-1 3-0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 101% (+2083-17=2066 wiki spaudos ženklai).