Slovakijos V futbolo lyga 2012–2013 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
'
2012–2013 m.
Varžybos Slovakijos V futbolo lyga
Sezonas Slovakijos aukščiausioji futbolo lyga 2012–2013 m.,
Slovakijos I futbolo lyga 2012–2013 m.,
Slovakijos II futbolo lyga 2012–2013 m.,
Slovakijos III futbolo lyga 2012–2013 m.,
Slovakijos IV futbolo lyga 2012–2013 m.,
Slovakijos V futbolo lyga 2012–2013 m.,
Slovakijos futbolo taurė 2012–2013 m.
http://futbalnet.sk/#menu/open/sutaze/sezona/2012-2013/


Bratislava

Mesto

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bratislava / Mesto)
V
1. Jarovce Bratislava 27 23 1 3 106 — 31 70
2. Karlova Ves Bratislava 27 19 4 4 95 — 39 61
3. Start Nepocujuci Bratislava 27 18 3 6 105 — 48 57
4. Volkswagen Bratislava 27 16 3 8 59 — 50 51
5. Slavia Ekonom Bratislava 27 11 4 12 49 — 50 37
6. Dubravka Bratislava 27 11 2 14 56 — 64 35
7. MFC Zahorska Bystrica 27 7 3 17 28 — 46 24
8. Krasnany Bratislava 27 7 2 18 56 — 82 23
9. Dragons Bratislava 27 7 0 20 46 — 89 21
10. SK Hamuliakovo 27 5 0 22 25 — 126 15

Vidiek A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bratislava / Vidiek A)
V
1. SK Gajary 20 16 4 0 67 — 18 52
2. Plavecky Stvrtok-2 Vysoka 20 12 5 3 70 — 33 41
3. FK Male Levare 20 12 1 7 48 — 42 37
4. FC Suchohrad 20 9 4 7 42 — 47 31
5. FK Studienka 20 7 6 7 41 — 33 27
6. FK Kuchyna 20 8 3 9 42 — 42 27
7. Zahorak Plavecky Mikulas 20 6 7 7 37 — 37 25
8. NV Pernek 20 6 2 12 31 — 54 20
9. Mariathal Bratislava 20 4 6 10 33 — 53 18
10. FK Borinka 20 4 3 13 45 — 68 15
11. FK Solosnica 20 4 3 13 35 — 64 15
12. FC Rohoznik-2 pasitraukė

Vidiek B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bratislava / Vidiek B)
V
1. TJ Malinovo 30 25 2 3 105 — 28 77
2. TJ Dubova 30 18 5 7 76 — 41 59
3. SK Nova Dedinka 30 16 9 5 79 — 42 57
4. Slovan Casta 30 17 5 8 64 — 38 56
5. SKO Miloslavov 30 17 4 9 69 — 48 55
6. FK Grinava 30 13 6 11 55 — 49 45
7. MSK-2 Kralova pri Senci 30 13 5 12 53 — 49 44
8. Slovan Modra 30 11 7 12 42 — 50 40
9. SK Svaty Jur-2 30 11 4 15 47 — 66 37
10. SK Kaplna 30 10 5 15 55 — 79 35
11. Slovan Vistuk 30 9 4 17 59 — 81 31
12. Druzstevnik Blatne 30 8 7 15 41 — 58 31
13. OSK-2 Slovensky Grob 30 8 6 16 60 — 70 30
14. OSK Chorvatsky Grob 30 9 3 18 40 — 66 30
15. TJ Dolany 30 7 7 16 38 — 67 28
16. SK Cataj 30 8 1 21 38 — 89 25

Stred

Skupina A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred A)
V
1. FK Predmier 26 18 5 3 74 — 24 59
2. Jednota Banova 26 17 5 4 52 — 25 56
3. FK Terchova 26 15 4 7 55 — 44 49
4. Slavia Staskov 26 14 5 7 53 — 41 47
5. OFK Kotesova 26 11 4 11 47 — 40 37
6. TJ Divinka 26 12 1 13 42 — 51 37
7. FK Strecno 26 10 5 11 48 — 48 35
8. SK Bela 26 10 5 11 45 — 51 35
9. Polom Rakova 26 10 3 13 49 — 53 33
10. Slovan Skalite 26 8 8 10 31 — 34 32
11. Pokrok Stara Bystrica 26 8 7 11 36 — 55 31
12. FK Rajec 26 9 2 15 44 — 51 29
13. SK Radola 26 6 4 16 41 — 58 22
14. Slovan Nova Bystrica 26 4 2 20 33 — 75 5

Skupina B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred B)
V
1. Druzstevnik Bela-Dulice 26 19 4 3 74 — 28 61
2. Maj Ruzomberok-Cernova 26 17 5 4 74 — 30 56
3. SK Demanova 26 14 3 9 66 — 51 45
4. OSK Besenova 26 13 3 10 44 — 38 42
5. Olympia Bobrov 26 12 5 9 45 — 38 41
6. OSK Likavka 26 10 8 8 44 — 37 38
7. Sport Klacany 26 12 2 12 44 — 42 35
8. Tatran Klastor 26 10 4 12 46 — 47 34
9. FC Liptovsky Mikulas-Paludzka 26 9 7 10 55 — 57 34
10. Slovan Magura Vavrecka 26 7 9 10 41 — 50 30
11. Druzstevnik Drazkovce 26 6 9 11 27 — 42 27
12. Agro Banik Dubrava 26 7 4 15 24 — 49 25
13. Tatran Sucany 26 8 1 17 48 — 88 22
14. Druzba Maly Cepcin 26 5 2 19 34 — 69 17

Skupina C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred C)
V
1. MFK Detva 26 18 4 4 58 — 20 58
2. Tatran Pliesovce 26 17 4 5 58 — 26 55
3. Sokol Medzibrod 26 16 2 8 70 — 37 50
4. SK Hrochot 26 13 6 7 59 — 36 45
5. Strojar Krupina 26 13 6 7 41 — 32 45
6. FK Salkova 26 13 3 10 56 — 38 42
7. SK Sasova 26 12 6 8 53 — 46 42
8. OFK Priechod 26 11 4 11 45 — 39 37
9. OFK Slovenska Lupca 26 10 5 11 32 — 37 35
10. Slovan Dudince 26 9 6 11 38 — 53 33
11. SK Selce 26 8 3 15 56 — 63 27
12. FK Jasenie 26 3 8 15 24 — 57 17
13. Partizan Velka Lehota 26 2 4 20 23 — 75 7
14. PS Hlinik 26 6 1 19 29 — 83 7

Skupina D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred D)
V
1. SK Vinica 26 18 3 5 72 — 28 57
2. Iskra Hnusta 26 15 4 7 55 — 30 49
3. Pramen Dolna Strehova 26 13 5 8 64 — 31 44
4. Vinohrad Cebovce 26 15 2 9 66 — 38 44
5. Druzstevnik Hrnciarska Ves 26 14 2 10 57 — 37 44
6. Druzstevnik Sklabina 26 13 6 7 43 — 32 42
7. OSK Radzovce 26 12 5 9 55 — 49 41
8. FK Slovenske Darmoty 26 13 2 11 47 — 49 41
9. Slovan Tomasovce 26 9 6 11 42 — 45 33
10. TJD Pribelce 26 10 2 14 36 — 44 32
11. Obec Lubenik 26 10 1 15 38 — 63 31
12. Mesta Tornala 26 8 6 12 44 — 49 30
13. TJ Nenince 26 5 3 18 25 — 68 18
14. FC Hajnacka 26 3 1 22 20 — 101 10

Východ

Košicko-Gemerská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Košicko-Gemerská)
V
1. Mladost Kalsa 26 18 3 5 68 — 24 57
2. FK Geca 26 16 8 2 84 — 23 56
3. TJ Koksov-Baksa 26 15 6 5 57 — 32 51
4. TJ Gemerska Poloma 26 13 1 12 53 — 57 40
5. MFK Tahanovce 26 12 3 11 68 — 49 39
6. FK Kosicka Nova Ves 26 10 7 9 39 — 36 37
7. FK Krasnohorske Podhradie 26 10 6 10 45 — 42 36
8. Druzstevnik Mala Ida 26 11 2 13 58 — 61 35
9. FK Gemerska Horka 26 10 5 11 39 — 38 35
10. TJ Vysne Opatske-2 26 9 7 10 52 — 47 34
11. Druzstevnik Budimir 26 10 2 14 51 — 90 32
12. MFK Dobsina 26 8 3 15 48 — 65 27
13. Lokomotiva Ruskov 26 6 2 18 31 — 82 20
14. Maraton Sena 26 5 3 18 37 — 84 18

Podtatranská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Podtatranská)
V
1. SK Strba 26 18 3 5 64 — 27 57
2. Start Hrabusice 26 17 2 7 66 — 34 53
3. SK Harichovce 26 11 8 7 40 — 31 41
4. FK Poprad-2 26 12 5 9 55 — 37 41
5. Maria Huta Gelnica 26 12 4 10 46 — 45 40
6. Druzstevnik Spisske Bystre 26 12 3 11 35 — 34 39
7. Slovan Smizany 26 12 1 13 61 — 36 37
8. FK Hranovnica 26 11 3 12 58 — 47 36
9. FK Levoca 26 10 5 11 59 — 45 35
10. Slavoj Spisska Bela 26 10 2 14 55 — 55 32
11. Slovan Helcmanovce 26 9 4 13 40 — 54 31
12. OSK Teplicka 26 10 1 15 48 — 72 31
13. Lokomotiva Margecany 26 8 4 14 35 — 74 28
14. OFK Jaklovce 26 7 1 18 29 — 100 22

Šarišská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Šarišská)
V
1. Rozvoj Pusovce 26 24 0 2 94 — 18 72
2. OSFK Sarisske Michalany 26 23 1 2 83 — 15 70
3. TJ Beloveza 26 16 1 9 57 — 36 49
4. SK Zahradne 26 13 5 8 50 — 23 44
5. Slovan Bardejov-Dlha Luka 26 11 5 10 42 — 40 38
6. Javorina Malcov 26 12 0 14 54 — 55 36
7. FK Sarisske Dravce 26 11 2 13 50 — 63 35
8. Druzstevnik Zupcany 26 10 3 13 39 — 48 33
9. OFK Uzovce 26 7 9 10 35 — 41 30
10. TJ Busov Gaboltov 26 9 2 15 35 — 50 29
11. OK Chminany 26 8 3 15 41 — 70 27
12. FK Zaborske 26 8 3 15 36 — 47 27
13. Polana Siba 26 6 4 16 28 — 64 22
14. Sokol Jakubany 26 4 2 20 32 — 106 14

Vihorlatsko-Dukelská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Vihorlatsko-Dukelská)
V
1. Druzstevnik Radvan 26 19 4 3 66 — 21 61
2. FK Sol 26 20 1 5 66 — 27 61
3. FK Vechec 26 12 7 7 38 — 34 43
4. Simonka Cierne nad Toplou 26 12 5 9 41 — 35 41
5. Tatran Bystre 26 12 3 11 47 — 38 39
6. Agrifop Stakcin 26 12 2 12 48 — 41 38
7. Druzstevnik Breznica 26 12 2 12 50 — 44 38
8. Slovan Bela 25 12 1 12 47 — 40 37
9. FK Kamenica nad Cirochou 26 10 6 10 47 — 40 36
10. OcSK Secovska Polianka 26 10 5 11 37 — 43 35
11. OSK Udavske 26 9 7 10 44 — 50 34
12. Drustav Hrabovcik 26 11 1 14 41 — 54 34
13. FK Sedliska 26 2 4 20 29 — 76 10
14. Druzstevnik Vysny Zipov 25 2 4 19 19 — 77 10

Zemplínska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Zemplínska)
V
1. Druzstevnik Velky Hores 26 21 3 2 95 — 24 66
2. Druzstevnik Cicarovce 26 19 2 5 74 — 23 59
3. OSK Vinne 26 14 4 8 51 — 33 46
4. SK Nacina Ves 26 14 3 9 42 — 34 45
5. Olympia Borsa 26 14 1 11 46 — 32 43
6. Druzstevnik Petrovce 26 14 1 11 44 — 47 43
7. OSK Krisovska Lieskova 26 10 3 13 49 — 73 33
8. Agro Palin 26 10 2 14 36 — 30 32
9. OFK Lastomir 26 10 2 14 33 — 35 32
10. Druzstevnik Cejkov 26 10 3 13 37 — 53 30
11. OSK Tusice 26 9 1 16 35 — 58 28
12. Slavoj Secovce 26 9 0 17 27 — 49 27
13. Druzstevnik Parchovany 26 7 3 16 39 — 64 24
14. Druzstevnik Plechotice 26 5 4 17 32 — 85 19

Západ

Juh

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Juh)
V
1. FK Vlcany 30 19 5 6 76 — 31 62
2. FK Trhova Hradska 30 20 5 5 70 — 27 62
3. SK Soporna 30 14 6 10 47 — 44 48
4. Slovan Celadice 30 14 5 11 56 — 53 47
5. TJ Lehnice 30 12 10 8 54 — 42 46
6. Rapid Ohrady 30 15 3 12 70 — 53 45
7. FC Kralova nad Vahom 30 14 1 15 64 — 55 43
8. FC Jelka 30 11 10 9 42 — 41 43
9. DSC Orechova Poton 30 12 6 12 55 — 51 42
10. SK Tesedikovo 30 12 6 12 43 — 39 42
11. Tibi Horna Kralova 30 11 6 13 44 — 46 39
12. Druzstevnik Trstice 30 11 5 14 49 — 59 38
13. OSK Beladice 30 11 3 16 39 — 56 36
14. FK Zlate Klasy 30 9 5 16 40 — 64 32
15. SK Velke Ulany 30 7 7 16 28 — 59 28
16. FK Okoc-Sokolec 30 4 5 21 29 — 86 17

Sever

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Sever)
V
1. Iskra Borcice 28 22 4 2 109 — 29 70
2. Slovan Trencianske Teplice 28 18 5 5 72 — 33 59
3. Slovan Simonovany 28 15 8 5 52 — 35 53
4. MFK Stara Tura 28 15 5 8 40 — 30 50
5. Novy Zivot Velke Uherce 28 15 4 9 51 — 44 49
6. Druzstevnik Mala Causa 28 14 4 10 70 — 43 46
7. Partizan Cigel 28 13 4 11 49 — 47 43
8. Tatran Ladce 28 12 6 10 36 — 44 42
9. OSK Podolie 28 11 4 13 40 — 45 37
10. Tatran Kamenec 28 11 3 14 45 — 58 36
11. Slovan Zemianske Kostolany 28 10 3 15 45 — 52 33
12. Vapec Horna Poruba 28 8 5 15 35 — 53 29
13. FK Luborca 28 5 7 16 33 — 65 22
14. Slovan Oslany 28 7 1 20 31 — 70 22
15. MFK Ilava 28 2 1 25 19 — 79 7

Východ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Východ)
V
1. FC Komjatice 28 22 1 5 105 — 22 67
2. FK Nova Dedina 28 21 2 5 106 — 29 65
3. FK Marcelova 28 20 1 7 94 — 32 61
4. MSK Hurbanovo 28 16 3 9 84 — 45 51
5. FC Velky Kyr 28 16 3 9 68 — 49 51
6. Lokomotiva Kozarovce 28 15 4 9 68 — 51 49
7. SK Nesvady 28 13 2 13 72 — 53 41
8. KFC Kalna 28 11 2 15 45 — 68 35
9. FK Kolarovo-2 28 10 2 16 44 — 69 32
10. OSK Svaty Peter 28 9 4 15 48 — 65 31
11. FK Sahy 28 8 7 13 36 — 57 31
12. FK Zemianska Olca 28 8 3 17 43 — 88 27
13. FK Strekov 28 6 6 16 25 — 73 24
14. FK Zlatna na Ostrove 28 6 6 16 60 — 114 24
15. FK Tlmace 28 5 2 21 22 — 105 17

Západ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Západ)
V
1. SK Modranka 30 23 4 3 76 — 23 73
2. OFK Solcany 30 20 7 3 85 — 30 67
3. Druzstevnik Velke Kostolany 30 15 7 8 53 — 28 52
4. OFK Trebatice 30 15 7 8 66 — 48 52
5. Slovan Sastin 30 15 5 10 54 — 40 50
6. Slovan Hlohovec 30 14 2 14 49 — 40 44
7. Nafta Gbely 30 13 5 12 60 — 56 44
8. Iskra Horne Oresany 30 12 6 12 62 — 48 42
9. Druzstevnik Jacovce 30 12 6 12 55 — 58 42
10. Sokol Borsky Mikulas 30 11 7 12 45 — 47 40
11. Slavoj Moravsky Svaty Jan 30 11 3 16 46 — 68 36
12. FK Krakovany 30 8 5 17 31 — 59 29
13. TJ Radosina 30 8 4 18 51 — 87 28
14. FK Radosovce 30 7 6 17 36 — 66 27
15. SK Petrova Ves 30 7 6 17 36 — 73 27
16. FK Kuty 30 7 4 19 43 — 77 25

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 77% (+8983-0=8983 wiki spaudos ženklai).
  • – autorius ir redaktorius – 35% (+4033-1337=2696 wiki spaudos ženklai).