Slovakijos V futbolo lyga 2013–2014 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2013–2014 m.
Varžybos Slovakijos V futbolo lyga
Sezonas Slovakijos aukščiausioji futbolo lyga 2013–2014 m.,
Slovakijos I futbolo lyga 2013–2014 m.,
Slovakijos II futbolo lyga 2013–2014 m.,
Slovakijos III futbolo lyga 2013–2014 m.,
Slovakijos IV futbolo lyga 2013–2014 m.,
Slovakijos V futbolo lyga 2013–2014 m.,
Slovakijos futbolo taurė 2013–2014 m.,
Slovakijos futbolo supertaurė 2014 m.
http://futbalnet.sk/#menu/open/sutaze/sezona/2013-2014/


Bratislava

Mesto

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bratislava / Mesto)
V
1. Start Nepocujuci Bratislava 21 15 2 4 72 — 28 47
2. Krasnany Bratislava 21 14 2 5 62 — 39 44
3. Dubravka Bratislava 21 13 0 8 61 — 43 39
4. Slavia Ekonom Bratislava 21 10 2 9 41 — 41 32
5. Volkswagen Bratislava 21 9 1 11 40 — 48 28
6. Mariathal Bratislava 21 8 0 13 52 — 55 24
7. FA Bratislava 21 6 2 13 39 — 63 20
8. Dragons Bratislava 21 4 1 16 34 — 84 13
9. MFC Zahorska Bystrica pasitraukė
10. SK Hamuliakovo pasitraukė

Vidiek A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bratislava / Vidiek A)
V
1. FC Malacky 19 17 2 0 67 — 12 53
2. FK Borinka 20 15 3 2 83 — 20 48
3. FK Male Levare 20 11 5 4 65 — 30 38
4. Zahorak Plavecky Mikulas 20 9 4 7 52 — 28 31
5. Plavecky Stvrtok-2 Vysoka 19 9 4 6 53 — 48 31
6. FK Solosnica 20 7 2 11 43 — 53 23
7. FK Studienka 20 7 1 12 25 — 59 22
8. FC Suchohrad 20 5 5 10 42 — 63 20
9. FK Zahorska Ves 20 6 1 13 27 — 51 19
10. NV Pernek 20 4 4 12 38 — 56 16
11. FK Kuchyna 20 3 1 16 20 — 95 10

Vidiek B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bratislava / Vidiek B)
V
1. TJ Dubova 30 21 5 4 112 — 37 68
2. TJ Hruby Sur 30 18 3 9 115 — 79 57
3. FK Grinava 30 18 3 9 59 — 42 57
4. SKO Miloslavov 30 16 4 10 65 — 39 52
5. MSK-2 Kralova pri Senci 30 15 5 10 82 — 71 50
6. Slovan Casta 30 14 7 9 74 — 63 49
7. Slovan Modra 29 14 5 10 68 — 57 47
8. SK Svaty Jur-2 30 13 6 11 67 — 50 45
9. OSK-2 Slovensky Grob 30 14 3 13 65 — 81 45
10. TJ Dolany 30 11 4 15 44 — 69 37
11. SK Nova Dedinka 30 10 6 14 56 — 58 36
12. SK Kaplna 30 10 5 15 52 — 77 35
13. Druzstevnik Blatne 30 9 7 14 40 — 52 34
14. Slovan Vistuk 30 8 6 16 49 — 69 30
15. OSK Chorvatsky Grob 30 8 2 20 50 — 81 26
16. SK Cataj 29 3 3 23 26 — 99 12

Stred

Skupina A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred A)
V
1. TJ Straza 26 19 2 5 61 — 30 59
2. FK Terchova 26 16 5 5 45 — 20 53
3. Jednota Banova 26 15 3 8 67 — 33 48
4. FK Strecno 26 14 3 9 61 — 46 45
5. SK Cierne 26 13 5 8 61 — 44 44
6. SK Bela 26 11 5 10 53 — 40 38
7. FK Rajec 26 10 4 12 47 — 47 34
8. Slavia Staskov 26 10 4 12 44 — 54 34
9. Polom Rakova 26 9 5 12 43 — 48 32
10. OFK Kotesova 26 9 5 12 36 — 54 32
11. Slovan Skalite 26 8 7 11 46 — 48 31
12. Pokrok Stara Bystrica 26 8 4 14 37 — 43 28
13. TJ Divinka 26 8 3 15 24 — 63 27
14. SK Radola 26 2 5 19 26 — 81 11

Skupina B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred B)
V
1. Maj Ruzomberok-Cernova 26 17 7 2 60 — 26 58
2. Dynamo Diviaky 26 17 4 5 69 — 37 55
3. Fomat-2 Martin 26 14 2 10 59 — 42 44
4. OSK Likavka 26 13 3 10 42 — 34 42
5. OSK Besenova 26 12 4 10 53 — 41 40
6. SK Demanova 26 12 4 10 39 — 37 40
7. Tatran Klastor 26 12 3 11 41 — 39 39
8. FC Liptovsky Mikulas-Paludzka 26 11 5 10 48 — 47 38
9. Agro Banik Dubrava 26 10 3 13 37 — 42 33
10. Olympia Bobrov 26 8 6 12 29 — 46 30
11. Sokol Zubrohlava 26 10 0 16 37 — 60 30
12. Slovan Magura Vavrecka 26 8 5 13 44 — 40 29
13. Druzstevnik Drazkovce 26 7 1 18 34 — 62 22
14. OSK Liskova 26 6 3 17 35 — 74 21

Skupina C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred C)
V
1. FK Salkova 26 16 5 5 51 — 21 53
2. Spartak Hrinova 26 15 5 6 51 — 21 50
3. Sokol Repiste 26 14 4 8 41 — 29 46
4. Tatran Pliesovce 26 11 7 8 43 — 32 40
5. Partizan Cierny Balog 26 12 4 10 46 — 37 40
6. OFK Priechod 26 11 6 9 39 — 32 39
7. SK Sasova 26 10 7 9 52 — 40 37
8. Sokol Medzibrod 26 11 3 12 52 — 48 36
9. SK Hrochot 26 11 3 12 47 — 50 36
10. OFK Slovenska Lupca 26 9 7 10 38 — 47 34
11. Jupie Podlavice Badin 26 9 6 11 31 — 45 33
12. Sokol Jakub 26 9 4 13 39 — 59 31
13. Strojar Krupina 26 7 6 13 29 — 41 21
14. Slovan Dudince 26 2 3 21 21 — 78 9

Skupina D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred D)
V
1. FK Slovenske Darmoty 26 19 2 5 78 — 28 59
2. FK Jesenske 26 16 4 6 66 — 31 52
3. Vinohrad Cebovce 26 13 6 7 51 — 33 45
4. FK Buzitka 26 13 3 10 56 — 50 42
5. OSK Radzovce 26 12 6 8 38 — 32 42
6. OFK Olovary 26 12 4 10 62 — 44 40
7. Pramen Dolna Strehova 26 12 3 11 61 — 47 39
8. Mesta Tornala 26 11 5 10 46 — 42 38
9. Druzstevnik Mytna 26 11 5 10 44 — 43 38
10. Druzstevnik Sklabina 26 10 6 10 48 — 49 36
11. Slovan Tomasovce 26 10 6 10 33 — 49 36
12. Ipel Balog 26 6 5 15 33 — 65 23
13. TJD Pribelce 26 3 6 17 40 — 78 15
14. Obec Lubenik 26 2 3 21 25 — 90 9

Východ

Košicko-Gemerská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Košicko-Gemerská)
V
1. TJ Gemerska Poloma 24 13 5 6 42 — 30 44
2. Cementar Turna 24 13 4 7 50 — 37 43
3. FK Krasnohorske Podhradie 24 13 4 7 38 — 25 43
4. FK Geca 24 12 5 7 65 — 36 41
5. Druzstevnik Mala Ida 24 11 4 9 40 — 33 37
6. MSK Durkov 24 9 9 6 55 — 34 36
7. TJ Koksov-Baksa 24 10 5 9 47 — 35 35
8. FK Gemerska Horka 24 9 8 7 39 — 36 35
9. FK Kosicka Nova Ves 24 9 7 8 43 — 38 34
10. MFK Tahanovce 24 10 2 12 67 — 56 32
11. Tatran Betliar 24 8 5 11 39 — 45 29
12. MFK Dobsina 24 5 5 14 35 — 65 20
13. Druzstevnik Budimir 24 2 1 21 18 — 108 7
14. TJ Vysne Opatske-2 pasitraukė

Podtatranská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Podtatranská)
V
1. OFK Kravany 26 18 2 6 85 — 37 56
2. FK Poprad-2 26 14 5 7 61 — 38 47
3. Slovan Nalepkovo 26 13 6 7 47 — 29 45
4. Slovan Smizany 26 13 4 9 59 — 37 43
5. Start Hrabusice 26 12 5 9 46 — 49 41
6. Slavoj Spisska Bela 26 12 4 10 64 — 42 40
7. Druzstevnik Spisske Bystre 26 11 5 10 39 — 34 38
8. Slovan Helcmanovce 26 11 2 13 36 — 49 35
9. Maria Huta Gelnica 26 9 7 10 45 — 51 34
10. FK Levoca 26 10 3 13 48 — 77 33
11. OSK Teplicka 26 8 6 12 49 — 57 30
12. FK Hranovnica 26 10 0 16 30 — 54 30
13. SK Harichovce 26 6 4 16 28 — 49 22
14. Lokomotiva Margecany 26 5 7 14 33 — 67 22

Šarišská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Šarišská)
V
1. OSFK Sarisske Michalany 26 19 5 2 68 — 13 62
2. SK Zahradne 26 19 4 3 74 — 24 61
3. Slachtitel Maly Saris 26 14 6 6 63 — 31 48
4. TJ Beloveza 26 14 2 10 50 — 34 44
5. Slovan Bardejov-Dlha Luka 26 12 5 9 43 — 38 41
6. OFK Uzovce 26 12 4 10 44 — 41 40
7. OK Chminany 26 11 6 9 41 — 53 39
8. FK Gerlachov 26 9 9 8 28 — 26 36
9. Javorina Malcov 26 11 3 12 42 — 39 36
10. TJ Busov Gaboltov 26 10 5 11 42 — 47 35
11. Pivovar Saris Velky Saris 26 6 7 13 29 — 37 25
12. FK Sarisske Dravce 26 7 2 17 29 — 54 23
13. Druzstevnik Zupcany 26 3 5 18 34 — 77 14
14. SK Nova Lubovna 26 2 3 21 18 — 91 9

Vihorlatsko-Dukelská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Vihorlatsko-Dukelská)
V
1. Obce Kochanovce 26 13 7 6 56 — 25 46
2. OSK Udavske 26 14 2 10 54 — 45 44
3. Simonka Cierne nad Toplou 26 12 5 9 34 — 31 41
4. Druzstevnik Breznica 26 13 2 11 53 — 45 41
5. Agrifop Stakcin 26 11 7 8 39 — 31 40
6. SK Sacurov 26 12 3 11 43 — 46 39
7. Tatran Bystre 26 12 2 12 36 — 33 38
8. FK Sol 26 11 4 11 37 — 40 37
9. Druzstevnik Nizny Hrusov 26 10 7 9 43 — 40 37
10. FK Kamenica nad Cirochou 26 10 6 10 33 — 30 36
11. TJ Jasenov 26 9 9 8 19 — 25 36
12. OcSK Secovska Polianka 26 8 7 11 32 — 42 31
13. Slovan Bela 26 7 8 11 39 — 47 29
14. FK Vechec 26 3 5 18 21 — 59 14

Zemplínska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Zemplínska)
V
1. Druzstevnik Petrovce 26 19 3 4 73 — 25 60
2. Druzstevnik Cicarovce 26 17 2 7 69 — 30 53
3. OFK Lastomir 26 16 2 8 49 — 43 50
4. Olympia Borsa 26 16 1 9 63 — 34 49
5. Druzstevnik Cejkov 26 14 3 9 47 — 42 45
6. OSK Vinne 26 13 5 8 51 — 37 44
7. Tatran Upor 26 13 3 10 61 — 37 42
8. Druzstevnik Parchovany 26 11 4 11 38 — 42 37
9. OSK Zaluzice 26 8 6 12 49 — 62 30
10. Agro Palin 26 8 6 12 37 — 40 30
11. SK Nacina Ves 26 8 4 14 27 — 41 28
12. OSK Krisovska Lieskova 26 8 1 17 43 — 61 25
13. FK Zbince 26 6 2 18 34 — 60 20
14. Slavoj Secovce 26 3 2 21 15 — 102 5

Západ

Juh

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Juh)
V
1. Slovan Celadice 30 20 6 4 79 — 25 66
2. FC Kralova nad Vahom 30 20 3 7 69 — 37 63
3. Top Puste Ulany 30 17 7 6 75 — 32 58
4. Rapid Ohrady 30 17 6 7 66 — 31 57
5. SM Janiky 30 14 11 5 35 — 28 53
6. Tibi Horna Kralova 30 15 6 9 70 — 42 51
7. DSC Orechova Poton 30 13 10 7 39 — 32 49
8. TJ Lehnice 30 12 10 8 55 — 51 46
9. OSK Beladice 30 13 3 14 41 — 55 42
10. SK Tesedikovo 30 10 5 15 36 — 46 35
11. Druzstevnik Trstice 30 9 7 14 37 — 61 34
12. MFK Aleksince 30 9 6 15 59 — 70 33
13. FC Jelka 30 7 5 18 43 — 58 26
14. FK Zlate Klasy 30 6 5 19 43 — 73 23
15. SK Soporna 30 4 6 20 24 — 74 18
16. SK Velke Ulany 30 5 2 23 21 — 77 17

Sever

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Sever)
V
1. Jednota Sokol Chocholna-Velcice 30 21 3 6 80 — 28 66
2. Druzstevnik Mala Causa 30 18 4 8 76 — 38 58
3. Tatran Horovce 30 16 6 8 67 — 36 54
4. Partizan Cigel 30 16 6 8 50 — 41 54
5. Novy Zivot Velke Uherce 30 15 7 8 58 — 31 52
6. MFK Stara Tura 30 14 8 8 62 — 42 50
7. Tatran Cementaren Ladce 30 15 4 11 42 — 36 49
8. OSK Podolie 30 13 5 12 63 — 54 44
9. Slovan Trencianska Turna 30 13 5 12 48 — 47 44
10. Slovan Zemianske Kostolany 30 11 11 8 45 — 35 44
11. Vapec Horna Poruba 30 13 4 13 48 — 42 43
12. Tatran Kamenec 30 9 10 11 38 — 44 37
13. MFK Ilava 30 6 6 18 19 — 62 24
14. Druzstevnik Lazany 30 5 4 21 32 — 87 19
15. Slovan Oslany 30 4 6 20 23 — 89 18
16. MTJ Nitrianske Pravno 30 4 5 21 26 — 65 17

Východ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Východ)
V
1. KFC Kalna 28 18 4 6 65 — 21 58
2. FK Marcelova 28 16 7 5 51 — 21 55
3. Lokomotiva Kozarovce 28 17 3 8 58 — 34 54
4. OSK Svaty Peter 28 17 2 9 63 — 40 53
5. Lokomotiva Banov 28 15 4 9 57 — 36 49
6. Druzstevnik Hontianska Vrbica 28 15 0 13 55 — 40 45
7. SK Nesvady 28 14 4 10 43 — 37 43
8. FC Okolicna 28 13 1 14 41 — 41 40
9. MSK Hurbanovo 28 12 2 14 44 — 42 38
10. Termal Podhajska 28 10 6 12 60 — 65 36
11. Druzstevnik Besenov 28 10 2 16 39 — 86 32
12. FC Komjatice 28 8 5 15 35 — 56 29
13. Druzstevnik Tekovske Luzany 28 8 2 18 29 — 64 26
14. OSK Dolny Ohaj 28 6 5 17 17 — 50 23
15. FC Velky Kyr 28 6 3 19 32 — 56 18
16. FC Caka pasitraukė

Západ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Západ)
V
1. Slavoj Boleraz 30 24 2 4 111 — 28 74
2. OFK Trebatice 30 23 5 2 91 — 19 74
3. Slovan Hlohovec 30 18 5 7 59 — 28 59
4. Druzstevnik Zvoncin 30 15 7 8 65 — 41 52
5. Druzstevnik Velke Kostolany 30 16 2 12 64 — 33 50
6. FK Oreske 30 14 7 9 54 — 42 49
7. TJ Radosina 30 14 6 10 54 — 40 48
8. FK Krakovany 30 13 5 12 49 — 54 44
9. Iskra Horne Oresany 30 12 3 15 46 — 65 39
10. Nafta Gbely 30 11 4 15 38 — 58 37
11. OFK Mokry Haj 30 9 8 13 49 — 52 35
12. Druzstevnik Jacovce 30 10 2 18 60 — 86 32
13. Sokol Borsky Mikulas 30 9 5 16 40 — 72 29
14. Slavoj Moravsky Svaty Jan 30 8 3 19 36 — 78 27
15. SK Petrova Ves 30 5 2 23 28 — 93 17
16. Slovan Sastin-Straze 30 4 4 22 28 — 83 16

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+11925-0=11925 wiki spaudos ženklai).