Kroatijos II futbolo lyga 2019–2020 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2019–2020 m.
Varžybos Kroatijos II futbolo lyga
Sezonas Kroatijos aukščiausioji futbolo lyga 2019–2020 m.,
Kroatijos I futbolo lyga 2019–2020 m.,
Kroatijos II futbolo lyga 2019–2020 m.,
Kroatijos III futbolo lyga 2019–2020 m.,
Kroatijos IV futbolo lyga 2019–2020 m.,
Kroatijos V futbolo lyga 2019–2020 m.,
Kroatijos VI futbolo lyga 2019–2020 m.,
Kroatijos VII futbolo lyga 2019–2020 m.,
Kroatijos futbolo taurė 2019–2020 m.
https://int.soccerway.com/national/croatia/3-hnl/20192020/


Varžybos nutrauktos 2020 m. kovo pradžioje dėl COVID-19 pandemijos.

Istok

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Marsonia Slavonski Brod 17 11 5 1 31 — 13 38
2. NK Belisce 17 11 2 4 42 — 18 35
3. NK Cepin 17 8 6 3 29 — 19 30
4. Croatia Dakovo 17 8 4 5 24 — 16 28
5. NK Kutjevo 17 8 4 5 32 — 27 28
6. Bedem Ivankovo 17 8 3 6 35 — 22 27
7. Slavonija Pozega 17 8 3 6 30 — 18 27
8. Granicar Zupanja 17 8 3 6 29 — 24 27
9. NASK Nasice 17 7 3 7 25 — 27 24
10. Zrinski Jurjevac 17 6 6 5 19 — 22 24
11. Oriolik Oriovac 17 7 1 9 25 — 35 22
12. Slavija Pleternica 17 6 2 9 28 — 28 20
13. Vuteks-Sloga Vukovar 17 5 3 9 20 — 36 18
14. Vihor Jelisavac 17 3 7 7 21 — 30 16
15. HNK Vukovar 17 1 5 11 10 — 31 8
16. Sloga Nova Gradiska 17 2 1 14 16 — 50 7

Jug

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Junak Sinj 18 10 5 3 33 — 24 35
2. RNK Split 18 10 3 5 38 — 22 33
3. Jadran Luka Ploce 18 8 5 5 27 — 18 29
4. NK Hrvace 18 8 5 5 33 — 30 29
5. GOSK Dubrovnik 18 8 5 5 24 — 23 29
6. NK Zadar 18 7 6 5 29 — 25 27
7. Urania Baska Voda 18 8 3 7 28 — 27 27
8. Sloga Mravince 18 8 3 7 28 — 28 27
9. Kamen Ivanbegovina 18 7 5 6 32 — 31 26
10. Zagora Unesic 18 7 2 9 26 — 19 23
11. Uskok Klis 18 6 5 7 30 — 32 23
12. Neretvanac Opuzen 18 6 4 8 34 — 37 22
13. Primorac Biograd 18 6 3 9 24 — 32 21
14. NK Vodice 18 5 4 9 22 — 39 19
15. Zmaj Blato 18 5 3 10 25 — 37 18
16. Neretva Metkovic 18 2 5 11 22 — 31 11

Sjever

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Mladost Zdralovi 16 13 2 1 36 — 13 41
2. Polet Sveti Martin 16 13 1 2 53 — 15 40
3. Radnik Krizevci 16 10 1 5 33 — 25 31
4. Tehnicar Cvetkovec 16 9 3 4 39 — 18 30
5. Varteks Varazdin (2011) 16 8 5 3 41 — 21 29
6. Rudar Mursko Sredisce 16 7 1 8 26 — 33 22
7. NK Bjelovar 16 6 2 8 29 — 28 20
8. NK Virovitica 16 6 2 8 25 — 34 20
9. Podravac Virje 16 5 1 10 18 — 43 16
10. Papuk Orahovica 16 3 4 9 20 — 32 13
11. Podravina Ludbreg 16 2 1 13 17 — 48 7
12. Granicar Durdevac 16 1 3 12 17 — 44 6

Središte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vinogradar Mladina 17 13 1 3 33 — 15 40
2. NK Kurilovec 17 9 6 2 28 — 18 33
3. Mladost Petrinja 17 10 3 4 29 — 25 33
4. Maksimir Zagreb 17 8 4 5 31 — 27 28
5. Zagorec Krapina 17 8 3 6 22 — 22 27
6. Jarun Zagreb 17 6 5 6 30 — 24 23
7. Ponikve Zagreb 17 6 5 6 22 — 20 23
8. Lucko Zagreb 17 6 5 6 23 — 23 23
9. Gaj Mace 17 6 4 7 27 — 24 22
10. Vrapce Zagreb 17 4 8 5 24 — 26 20
11. NK Vrbovec 17 5 3 9 25 — 27 18
12. Bistra Donja Bistra 17 4 6 7 18 — 21 18
13. Spansko Zagreb 17 4 5 8 18 — 25 17
14. Trnje Zagreb 17 3 7 7 23 — 30 16
15. NK Dugo Selo 17 4 4 9 21 — 28 16
16. HASK Zagreb 17 4 3 10 13 — 32 15

Zapad

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Opatija 16 10 4 2 34 — 13 34
2. Grobnican Cavle 16 9 3 4 39 — 18 30
3. Rudar Labin 16 8 5 3 21 — 14 29
4. NK Crikvenica 16 8 3 5 23 — 16 27
5. Jadran Porec 16 7 3 6 25 — 26 24
6. NK Krk 16 7 3 6 27 — 30 24
7. Pazinka Pazin 16 5 2 9 19 — 25 17
8. Vinodol Novi Vinodolski 16 4 5 7 17 — 26 17
9. NK Rovinj 16 4 5 7 15 — 24 17
10. NK Novigrad 16 4 4 8 20 — 30 16
11. Uljanik Pula 16 3 6 7 19 — 26 15
12. Nehaj Senj 16 4 3 9 11 — 22 15

Patekimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Marsonia Slavonski Brod Junak Sinj 0-2 0-1
Mladost Petrinja NK Opatija 0-0 1-3

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+4036-0=4036 wiki spaudos ženklai).