Jugoslavijos aukščiausioji futbolo lyga 1930 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1930 m.
Varžybos Jugoslavijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Jugoslavijos aukščiausioji futbolo lyga 1930 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/yugoslavia-league-final-tables/yug-1921-30/
http://rsssf.com/tablesj/joeghist.html
http://foot.dk/Serbstilling.asp?SeasonID=8


Beograd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. BSK Beograd
2. Jugoslavija Beograd

Osijek

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Slavija Osijek

Sarajevo

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Slavija Sarajevo

Skoplje

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. Jug Skopje
?. SSK Skopje
?. Sparta Skopje

Slovenija

Celje

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Slovenija / Celje)
V
1. SSK Celje 2 2 0 0 4
2. Athletik Celje 2 0 0 2 0

Ljubljana

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Slovenija / Ljubljana)
V
1. Ilirija Ljubljana 8 7 1 0 32 — 9 15
2. Primorje Ljubljana 8 5 2 1 33 — 10 12
3. Hermes Ljubljana 8 4 1 3 18 — 17 9
4. Svoboda Ljubljana 8 1 1 6 12 — 35 3
5. Jadran Ljubljana 8 0 1 7 11 — 32 1

Maribor

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Slovenija / Maribor)
V
1. SSK Maribor 6 5 0 1 31 — 7 10
2. Rapid Maribor 6 4 1 1 22 — 13 9
3. Zeleznicar Maribor 6 2 1 3 18 — 16 5
4. Svoboda Maribor 6 0 0 6 3 — 38 0

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Ilirija Ljubljana +          
           
          Mariboras
          Ilirija Ljubljana SSK Maribor
         
Generic football.png
3
Generic football.png
5
         
          Liubliana
         
Generic football.png
4
Generic football.png
1
         
               
SSK Maribor 4-1            
SSK Celje 3-4            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Slovenija)
V
1. Ilirija Ljubljana 2 1 0 1 7 — 6 2
2. SSK Maribor 4 3 0 1 14 — 11 6
3. SSK Celje 2 0 0 2 4 — 8 0

Split

1 grupa

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Hajduk Split HASK Split 4-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Split 1)
V
1. Hajduk Split
2. HASK Split

2 grupa

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Split 2)
V
?. Unac Drvar

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Hajduk Split Unac Drvar 9-0

Subotica

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Backa Subotica

Zagreb

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. HASK Zagreb
2. Concordia Zagreb
?. Zeljeznicar Zagreb
?. Viktorija Zagreb
?. ASK Croatia Zagreb
?. Sokol Zagreb
?. Sparta Zagreb

Finalas

Atranka

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
Backa Subotica Jugoslavija Beograd 2-1 0-6 ×
HASK Zagreb Slavija Osijek 3-3 3-3 1-1 (prat., burtų keliu)
Ilirija Ljubljana Concordia Zagreb 1-6 0-6 ×
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
7. Backa Subotica
7. HASK Zagreb
7. Ilirija Ljubljana

Lyga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Concordia Zagreb 10 6 3 1 25 — 15 15
2. Jugoslavija Beograd 10 5 3 2 23 — 13 13
3. Hajduk Split 10 5 3 2 22 — 17 13
4. BSK Beograd 10 5 2 3 26 — 17 12
5. Slavija Sarajevo 10 2 2 6 15 — 23 6
6. Slavija Osijek 10 0 1 9 6 — 32 1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 51% (+1377-34=1343 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 51% (+1361-26=1335 wiki spaudos ženklai).