Jugoslavijos aukščiausioji futbolo lyga 1945–1946 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
1945–1946 m.
Varžybos Jugoslavijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Jugoslavijos aukščiausioji futbolo lyga 1945–1946 m.
Sezono pabaiga Nebaigtas
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/yugoslavia-league-final-tables/yug-1945-50/
http://en.wikipedia.org/wiki/1945%E2%80%9346_Macedonian_Republic_League


Bosna i Hercegovina

Hercegovina

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Velez Mostar
2. Jedinstvo Trebinje 10
?. Borac Capljina
?. Snaga Mostar
?. Nono Belsa Konjic

Sarajevo

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Zeljeznicar Sarajevo 4 4 0 0 10 — 2 8
2. Sloboda Sarajevo 4 1 1 2 4 — 6 3
3. Udarnik Sarajevo 4 0 1 3 2 — 8 1

Sjever

Banja Luka

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Borac Banja Luka 7-1              
Sloboda Bosanski Novi 2-7          
          Borac Banja Luka 9-2  
        Kozara Banja Luka 0-1  
Kozara Banja Luka 1-1              
Kozara Bosanska Gradiska 3-7              
                   
                 
               
           
             
           
               
               
                   
    Finalas  
                   
    Dubica  
    Borac Banja Luka Borac Bosanska Dubica  
   
Generic football.png
2
Generic football.png
0
 
     
    Bania Luka  
   
Generic football.png
5
Generic football.png
0
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Borac Banja Luka
2. Borac Bosanska Dubica
3. Kozara Banja Luka
4. Sloboda Bosanski Novi
4. Kozara Bosanska Gradiska

Bihać

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Jedinstvo Bihac

Doboj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Proleter Teslic

Tuzla

Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                             
                           
Sloboda Tuzla 12                        
Kemicar Lukavac 0                      
          Sloboda Tuzla 10              
        Jedinstvo Tuzla 0              
                         
                     
                    Sloboda Tuzla 9  
                  Drina Zvornik 1  
                         
                       
                         
                       
                         
                         
                             
                           
                         
                       
                         
                       
                         
                     
                    Borac Bosanski Samac 2  
                  Radnik Bijeljina 1  
                         
                       
          Radnik Bijeljina 2              
        Hajduk Orasje 0              
                         
                         
                             
              Finalas  
                             
               
              Sloboda Tuzla Borac Bosanski Samac  
             
Generic football.png
2
Generic football.png
2
 
               
              Tuzla  
             
Generic football.png
5
Generic football.png
2
 
               
                             


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sloboda Tuzla
2. Borac Bosanski Samac
3. Radnik Bijeljina
3. Drina Zvornik
5. Hajduk Orasje
5. Jedinstvo Tuzla
7. Kemicar Lukavac

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Jedinstvo Bihac 1-3          
Borac Banja Luka 7-0            
          Bania Luka
          Borac Banja Luka Sloboda Tuzla
         
Generic football.png
1
Generic football.png
0
         
          Tuzla
         
Generic football.png
2
Generic football.png
1
         
               
Sloboda Tuzla 3-1            
Proleter Teslic 1-2            
                 


Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Zeljeznicar Sarajevo 4 2 1 1 4 — 3 5
2. Borac Banja Luka 4 2 1 1 6 — 5 5
3. Velez Mostar 4 2 0 2 4 — 6 4

Crna Gora

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Buducnost Podgorica 6 5 1 0 32 — 6 11
2. Lovcen Cetinje 6 4 1 1 22 — 9 9
3. Sutjeska Niksic 6 1 0 5 11 — 24 2
4. Arsenal Tivat 6 1 0 5 9 — 31 2

Hrvatska

Makedonija

Bitolj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Goce Delcev Prilep
2. Pelister Bitolj

Skoplje

Grupa A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Skoplje A)
V
1. Makedonija Skoplje 4 4 0 0 24 — 3 8
2. Pobeda Skoplje 4 2 0 2 17 — 8 4
3. Rabotnicki Skoplje 4 1 2 1 6 — 7 4
4. Jedinstvo Skoplje 4 1 1 2 7 — 18 3
5. Sar Tetovo 4 0 1 3 2 — 20 1

Grupa B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Skoplje B)
V
1. Proleter Skoplje 2 2 0 0 5 — 1 4
2. Ljuboten Tetovo 2 1 0 1 4 — 3 2
3. Industrijalec Hanrijevo 2 0 0 2 1 — 6 0

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Rabotnicki Skoplje Proleter Skoplje 3-1

Skoplje region

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FD Kumanovo

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Pobeda Skoplje 10 8 1 1 34 — 8 17
2. Makedonija Skoplje 10 8 0 2 33 — 10 16
3. Pelister Bitolj 10 3 2 5 11 — 31 8
4. Rabotnicki Skoplje 10 3 1 6 18 — 19 7
5. FD Kumanovo 10 3 0 7 12 — 22 6
6. Goce Delcev Prilep 10 2 2 6 11 — 29 6

Slovenija

Celje

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rudar Trbovlje 6 5 1 0 22 — 4 11
2. Olimp Celje 6 4 1 1 25 — 6 9
3. FD Celje 6 2 0 4 12 — 24 4
4. FD Zagorje 6 0 0 6 8 — 33 0

Gorenska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Storsic Kranj
2. Joze Gregorcic Jesenice
?. FD Trzic
?. FD Skofja Loka

Ljubljana

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Zeljeznicar Ljubljana 8 7 1 0 45 — 11 15
2. Svoboda Ljubljana 8 3 3 2 23 — 15 9
3. Borec Ljubljana 8 3 2 3 21 — 14 8
4. Krim Ljubljana 8 4 0 4 27 — 23 8
5. Edinost Ljubljana 8 0 0 8 6 — 59 0

Maribor

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FD Maribor 4 3 1 0 15 — 4 7
2. FD Donja Lendava 4 3 1 0 7 — 2 7
3. Zeljeznicar Maribor 4 2 0 2 8 — 7 4
4. FD Murska Sobota 4 1 0 3 8 — 6 2
5. FD Ptuj 4 0 0 4 2 — 21 0

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Rudar Trbovlje Borec Ljubljana 3-1 1-0
Svoboda Ljubljana Zeljeznicar Maribor 2-0 0-2 ir 0-3
Zeljeznicar Ljubljana Gregorcic Jesenice 3-1 1-0
NK Maribor Olimp Celje 1-1 2-4
Storsic Kranj FD Donja Lendava 0-1 0-1

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FD Donja Lendava 8 6 1 1 16 — 11 13
2. Zeljeznicar Maribor 8 4 3 1 17 — 8 11
3. Zeljeznicar Ljubljana 8 5 1 2 21 — 10 11
4. Rudar Trbovlje 8 2 0 6 10 — 16 4
5. Olimp Celje 8 0 1 7 7 — 26 1

Srbija

Beograd

Dunav-Sava

Dunav
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Crvena zvezda Beograd 7 6 1 0 68 — 7 13
2. Metalac Beograd 7 6 1 0 36 — 5 13
3. Borac Beograd 7 5 0 2 19 — 12 10
4. Graficar Beograd 7 3 1 3 12 — 21 7
5. Sloboda Beograd 7 2 1 4 9 — 23 5
6. Drvodeljac Beograd 7 1 1 5 19 — 24 3
7. Vracar Beograd 7 1 1 5 10 — 40 3
8. Zeleznicar Beograd 7 1 0 6 8 — 49 2
Sava
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Radnicki Beograd 6 4 2 0 35 — 9 10
2. FK Beograd 6 4 1 1 23 — 16 9
3. Postar Beograd 6 3 1 2 16 — 14 7
4. Botip Beograd 6 3 0 3 25 — 15 6
5. Brodarac Beograd 6 3 0 3 12 — 12 6
6. Gradjevinac Beograd 6 1 1 4 7 — 28 3
7. Kosmaj Beograd 6 0 1 5 7 — 31 1
Finalas
Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
               
           
          Borac Beograd 3  
        Milicionar Beograd 0  
Graficar Beograd 1              
Milicionar Beograd 4              
                   
                 
Student Beograd 1              
Botip Beograd 4          
          Botip Beograd 4  
        Postar Beograd 1  
               
               
                   
    Finalas  
                   
     
    Borac Beograd Botip Beograd  
   
Generic football.png
5
Generic football.png
0
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Beograd)
V
3. Milicionar Beograd
5. Student Beograd

Zemun

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Sremac Zemun Sparta Zemun 1-0
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sremac Zemun
2. Sparta Zemun

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Metalac Beograd 5 4 1 0 19 — 2 9
2. Crvena zvezda Beograd 5 4 1 0 15 — 3 9
3. FK Beograd 5 2 1 2 6 — 10 5
4. Borac Beograd 5 2 1 2 6 — 12 5
5. Radnicki Beograd 5 1 0 4 4 — 16 2
6. Sremac Zemun 5 0 0 5 4 — 11 0

Zona 1

Beograd

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Zeleznicar Smederevo Jasenica Smederevska Palanka 6-0 4-0
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Zeleznicar Smederevo
2. Jasenica Smederevska Palanka

Požarevac

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rudar Kostolac 5 4 1 0 16 — 1 9
2. Sloga Petrovac 5 4 1 0 9
3. Mladi radnik Pozarevac 5
4. Mladi borac Veliko Gradiste 5
5. Jedinstvo Pozarevac 5
6. Crvena pobeda Stari Kostolac 5

Šabac

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Radnicki Sabac Spartak Sabac 7-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Radnicki Sabac
2. Spartak Sabac

Valjevo

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Buducnost Valjevo Napred Valjevo 3-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Buducnost Valjevo
2. Napred Valjevo

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Rudar Kostolac 0-2          
Zeleznicar Smederevo 3-3            
         
          Zeleznicar Smederevo Podrinje Sabac
         
Generic football.png
1
Generic football.png
1
         
         
         
Generic football.png
2
Generic football.png
1
         
               
Radnicki Sabac 2-0            
Buducnost Valjevo 2-3            
                 


Zona 2

Čačak

Grad
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Čačak / Grad)
V
1. Borac Cacak 3 3 0 0 19 — 1 6
2. Radnicki Cacak 3 2 0 1 9 — 5 4
3. Mika Dokic Bresnica 3 1 0 2 8 — 9 2
4. Ratko Mitrovic Cacak 3 0 0 3 1 — 22 0
Pokrajina
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Sloboda Kraljevo Predrag Vilimonovic Raska 5-3 4-3
Javor Ivanjica Kapelan Guca 7-1 8-0
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Čačak / Pokrajina)
V
3. Vilimonovic Raska
3. Kapelan Guca
II etapas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Čačak)
V
1. Borac Cacak 6 5 0 1 19 — 6 10
2. Javor Ivanjica 6 4 1 1 15 — 5 9
3. Radnicki Cacak 6 2 1 3 8 — 11 5
4. Sloboda Kraljevo 6 0 0 6 1 — 21 0
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Javor Ivanjica Borac Cacak 0-1 1-2

Jagodina

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Polet Jagodina 6 2 4 0 17 — 5 8
2. FD Paracin 6 2 4 0 11 — 7 8
3. Radnicki Svilajnac 6 1 2 3 13 — 16 4
4. Morava Cuprija 6 1 2 3 9 — 22 4
x. Rudar Senjski Rudnik pasitraukė
x. Napredak Despotovac pasitraukė
x. Levac Rekovac pasitraukė

Kruševac

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Miloje Zakic Krusevac Borac Bivolje (pergalė)
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Zakic Krusevac
2. Borac Bivolje

Užice

1 grupa
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Užice 1)
V
1. Sloboda Uzice
2. Sloga Bajina Basta
3. Zlatiborac Cajetina
2 grupa
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Užice 2)
V
1. Napred Kosjeric
2. Colovic Arilje
3. Farbin Pozega
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Sloboda Uzice Napred Kosjeric 5-2

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Borac Cacak 4-0          
Sloboda Uzice 1-1            
         
          Borac Cacak Polet Jagodina
         
Generic football.png
6
Generic football.png
1
         
         
         
Generic football.png
2
Generic football.png
3
         
               
Zakic Krusevac 2-2            
Polet Jagodina 2-1            
                 


Zona 3

Niš

Grad
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niš / Grad)
V
1. I armija Nis 8 8 0 0
2. Konjicka brigada Nis 8 6 1 1
4. Zeleznicar Nis
?. Radnicki Nis
?. 21 divizija Nis
?. Jedinstvo Nis
?. Artiljerac Nis
?. Sloga Nis
?. Aviaticar Nis
Pokrajina
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niš / Pokrajina)
V
1. Napredak Aleksinac
?. Ozren Sokobanja
?. Morava Zitkovac
?. Jastrebac Tesica
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Zeleznicar Nis Napredak Aleksinac 1-0 2-0

Pirot

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Radnicki Pirot          
Asen Balkanski Dimitrovgrad            
         
          Radnicki Pirot Crvena zvezda Pirot
         
Generic football.png
4
Generic football.png
0
         
         
         
Generic football.png
1
Generic football.png
1
         
               
Crvena zvezda Pirot            
Jedinstvo Bela Palanka            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Radnicki Pirot
2. Crvena zvezda Pirot
3. Balkanski Dimitrovgrad
3. Jedinstvo Bela Palanka

Prokuplje

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
         
           
         
          Kacusa Kursumlija Toplicanin Prokuplje
         
Generic football.png
2
Generic football.png
2
         
         
         
Generic football.png
3
Generic football.png
0
         
               
           
           
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Kacusa Kursumlija
2. Toplicanin Prokuplje

Zaječar

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
FD Bor +          
Metalac Knjazevac            
         
          FD Bor Crvena zvezda Negotin
         
Generic football.png
2
Generic football.png
0
         
               
Crvena zvezda Negotin            
Radnicki Zajecar            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FD Bor
2. Crvena zvezda Negotin
3. Radnicki Zajecar
4. Metalac Knjazevac

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
FK Bor 3-2          
Radnicki Pirot 0-1            
         
          FK Bor Zeleznicar Nis
         
Generic football.png
1
Generic football.png
2
         
         
         
Generic football.png
1
Generic football.png
0
         
               
Zeleznicar Nis 3-1            
Kacusa Kursumlija 1-1            
                 


Zona 4

Kosmet

Kosovo
Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Trepca Mitrovica 2-4          
Jedinstvo Pristina 7-0            
         
          Jedinstvo Pristina Crvena zvezda Gnjilane
         
Generic football.png
3
Generic football.png
2
         
         
         
Generic football.png
3
Generic football.png
1
         
               
Crvena zvezda Gnjilane +            
           
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Jedinstvo Pristina
2. Crvena zvezda Gnjilane
3. Trepca Mitrovica
Metohija
Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Crvena zvezda Dakovica +          
           
         
          Crvena zvezda Dakovica Metohija Prizren
         
Generic football.png
1
Generic football.png
1
         
         
         
Generic football.png
2
Generic football.png
1
         
               
Metohija Prizren            
Buducnost Pec            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Crvena zvezda Dakovica
2. Metohija Prizren
3. Buducnost Pec
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Jedinstvo Pristina Crvena zvezda Dakovica 2-0 0-1

Kragujevac

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Radnicki Kragujevac 4 4 0 0 13 — 3 8
2. 21 oktobar Kragujevac 2 0 0 2 3 — 5 0
3. Ceda Placevic Arandelovac 2 0 0 2 0 — 8 0

Leskovac

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Kosta Stamenkovic Leskovac 4 3 0 1 10 — 5 6
2. Vlasina Vlasotince 4 1 1 2 7 — 9 3
3. Omladinac Leskovac 4 1 1 2 6 — 9 3

Sandžak

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
               
           
          Jedinstvo Novi Pazar +  
        Jezdimir Sjenica  
Zlatar Nova Varos 0-3              
Jezdimir Sjenica +:–              
                   
                 
Lim Priboj              
Polimlje Prijepolje +          
          Polimlje Prijepolje +  
           
               
               
                   
    Finalas  
                   
     
    Jedinstvo Novi Pazar Polimlje Prijepolje  
   
Generic football.png
5
Generic football.png
0
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Jedinstvo Novi Pazar
2. Polimlje Prijepolje
3. Jezdimir Sjenica
4. Zlatar Nova Varos
5. Lim Priboj

Vranje

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
         
           
         
          Simo Pogacarevic Vranje Jedinstvo Vranje
         
Generic football.png
0
Generic football.png
1
         
         
         
Generic football.png
2
Generic football.png
0
         
               
           
           
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Pogacarevic Vranje
2. Jedinstvo Vranje

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
               
           
          Radnicki Kragujevac 3-3  
        Kosmet Pristina 0-3  
Kosmet Pristina 2              
Sandzak Novi Pazar 1              
                   
                 
               
           
          Stamenkovic Leskovac +  
        Pogacarevic Vranje  
               
               
                   
    Finalas  
                   
     
    Radnicki Kragujevac Stamenkovic Leskovac  
   
Generic football.png
2
Generic football.png
1
 
     
     
   
Generic football.png
2
Generic football.png
1
 
     


Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Srbija)
V
1. Crvena zvezda Beograd 5 4 0 1 16 — 4 8
2. Zeleznicar Nis 5 3 0 2 8 — 10 6
3. Metalac Beograd 5 2 1 2 12 — 4 5
4. Radnicki Kragujevac 5 2 1 2 9 — 5 5
5. Borac Cacak 5 1 1 3 5 — 13 3
6. Jedinstvo Smederevo 5 1 1 3 3 — 17 3

Vojvodina

Novi Sad

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vojvodina Novi Sad
2. Radnicki Novi Sad
3. Jedinstvo Novi Sad
?. Slavija Novi Sad
?. Edseg Novi Sad
?. Jedinstvo Backa Palanka
?. Jovan Crveni Becej
?. SSK Backi Petrovac

Pančevo

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sloga Pancevo
2. Vojvodina Vrsac

Petrovgrad

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Radnicki Petrovgrad 2          
Omladinac Petrovgrad 0            
         
          Radnicki Petrovgrad Zeleznicar Petrovgrad
         
Generic football.png
3
Generic football.png
0
         
               
Zeleznicar Petrovgrad 4            
Borac Petrovgrad 2            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Radnicki Petrovgrad
2. Zeleznicar Petrovgrad
3. Borac Petrovgrad
3. Omladinac Petrovgrad

Sombor

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Radnicki Sombor
2. Tekstilac Odzaci

Sremska Mitrovica

Istok

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sremska Mitrovica / Istok)
V
1. Radnicki Indija

Zapad

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sremska Mitrovica / Zapad)
V
1. Gradanski Sremska Mitrovica
2. Sremac Sid
3. Borac Martinci
4. Sremac Lacarak

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Gradanski Sremska Mitrovica Radnicki Indija (pergalė)

Subotica

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Spartak Subotica 4 3 1 0 21 — 3 7
2. Gradanski Subotica 3 2 1 0 8 — 2 5
3. Jedinstvo Senta 5 1 2 2 9 — 11 4
4. Jedinstvo Subotica 5 1 1 3 3 — 9 3
5. Jedinstvo Backa Topola 3 0 1 2 3 — 13 1

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Tekstilac Odzaci Jedinstvo Senta 0-4 2-7
Jedinstvo Novi Sad Radnicki Indija 4-1 1-5

III etapas

Jug

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vojvodina Novi Sad 10 8 0 2 33 — 11 16
2. Sloga Pancevo 10 7 1 2 24 — 13 15
3. Radnicki Indija 10 2 4 4 19 — 25 8
4. Radnicki Novi Sad 10 3 2 5 12 — 25 8
5. Vojvodina Vrsac 10 3 1 6 13 — 18 7
6. Gradanski Sremska Mitrovica 10 2 2 6 9 — 18 6

Sever

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Spartak Subotica 10 9 0 1 38 — 15 18
2. Zeleznicar Petrovgrad 10 6 0 4 23 — 21 12
3. Radnicki Petrovgrad 10 5 1 4 22 — 18 11
4. Sloboda Subotica 10 4 0 6 30 — 28 8
5. Radnicki Sombor 10 3 0 7 20 — 36 6
6. Jedinstvo Senta 10 2 1 7 12 — 27 5

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Spartak Subotica Vojvodina Novi Sad 2-0 2-0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 84% (+12277-0=12277 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 16% (+2351-28=2323 wiki spaudos ženklai).