Danijos II futbolo lyga 1944–1945 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
1944–1945 m.
Varžybos Danijos II futbolo lyga
Sezonas Danijos aukščiausioji futbolo lyga 1944–1945 m.,
Danijos II futbolo lyga 1944–1945 m.,
Danijos III futbolo lyga 1944–1945 m.
https://web.archive.org/web/20170211202958/http://www.fodboldfyn.dk/PDF.%20Filer/Nye%2029-12-12/fodboldfyn%20danske%20pdf/dansk%201945.pdf


Bornholm

Fyn

Jylland

4 kreds

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland 4)
V
1. IF Klokkerholm 6 9
2. FI Frederikshavn-2 6 8
3. Velo Norresundby 6 8
4. IF Hjorring 6 7
5. Thor Norresundby 6 5
6. IF Saeby 6 4
7. IF Bronderslev-2 6 0 1 5 1

5 kreds

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland 5)
V
1. Chang-2 Alborg 5 5 0 0 10
2. Freja Alborg 5 6
3. Vejgard Alborg 5 6
4. IK Ars 5 4
5. BK Alborg-3 5 2
6. BK Nibe 5 2

6 kreds

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland 6)
V
1. IF Bjerringbro 5 7
2. AIK Skive 5 7
3. BK Borup 5 6
4. FF Viborg-2 5 5
5. IF Nykobing Mors 5 3
6. IF Stoholm 5 2

7 kreds

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland 7)
V
1. IK Hobro 5 8
2. Dronningborg Randers 5 8
3. IF Hadsten 5 4
4. IK Langa 5 4
5. AIK Randers 5 4
6. IF Orsted 5 2

8 kreds

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland 8)
V
1. AIA Arhus-2 6 10
2. Vejlby Risskov 6 7
3. Thrott Abyhoj 6 6
4. 1900 Arhus 6 6
5. Arhus Christiansbjerg 6 5
6. AGF Arhus-3 6 4
7. IF Gjerrild 6 4

9 kreds

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland 9)
V
1. GF Lemvig 6 10
2. IF Ringkobing 6 9
3. FS Ikast 6 7
4. Fremad-2 Herning 6 7
5. FS Ikast-2 6 5
6. BK Holstebro-2 6 4
7. GF Skjern 6 2

10 kreds

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland 10)
V
1. IF Viby 4 8
2. IF Silkeborg-2 4 4
3. Frem Odder 4 3
4. FS Horsens-2 4 3
5. IF Gedved 4 2

11 kreds

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland 11)
V
1. IF Brande 6 9
2. KFUM Fredericia 6 9
3. AIK Vejle 6 8
4. IF Grindsted 6 7
5. B1921 Vejle 6 6
6. OB Fredericia 6 5
7. IF Brande-2 6 0 0 6 0

12 kreds

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland 12)
V
1. BK Tonder 6 5 1 0 11
2. BK Sonderborg 6 4 1 1 9
3. FK Haderslev-2 6 1 1 4 3
4. BI Vojens 6 0 1 5 1

13 kreds

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland 13)
V
1. B1929 Esbjerg 6 9
2. KFUM Esbjerg 6 7
3. IF Skaerbaek 6 7
4. IF Rodding 6 7
5. BG Ribe 6 4
6. SF Baekke 6 4
7. IF Andrup 6 4

14 kreds

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland 14)
V
1. IF Skovlund 5 9
2. GF Varde 5 8
3. FB Esbjerg-2 5 6
4. BK Outrup 5 4
5. BV Oksbol 5 3
6. FC Esbjerg 5 0 0 5 0

Finalas

Neįvyko dėl karo.

København

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dalgas Frederiksberg 14 66 — 16 24
2. Viktoria Kobenhavn 14 54 — 18 22
3. Frederiksholm Kobenhavn 14 32 — 35 19
4. BK Kastrup 14 39 — 20 19
5. Posten Kobenhavn 14 38 — 25 18
6. BK Borup 14 51 — 42 17
7. Tria Kobenhavn 14 28 — 32 16
8. CIK Kobenhavn 14 44 — 29 16
9. Sylvia Kobenhavn 14 52 — 41 14
10. Sundby Kobenhavn 14 40 — 43 11
11. Als Kobenhavn 14 33 — 42 9
12. BK Rodovre 14 33 — 57 9
13. Skjold Kobenhavn 14 26 — 71 8
14. Kammeraterne Amager 14 25 — 63 5
15. Hero Kobenhavn 14 21 — 48 3

Lolland-Falster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. BK Soesmarke

Sjælland

3 kreds

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sjælland 3)
V
1. IK Frederikssund 7 25 — 18 10
2. IF Brede 7 28 — 14 9
3. IK Horsholm 7 20 — 16 9
4. BK Roskilde 7 24 — 20 8
5. IF Holte 7 25 — 19 7
6. IF Helsingor-2 7 12 — 12 6
7. BK Lundtofte 7 17 — 30 3
8. FC Helsingor 7 12 — 34 3

4 kreds

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sjælland 4)
V
1. IF Ringsted 7 27 — 13 12
2. BK Roskilde-2 7 30 — 16 10
3. BK Lyngby-2 7 24 — 30 9
4. BK Soborg 7 21 — 17 8
5. FC Jyllinge 7 17 — 20 7
6. IF Tarbaek-2 7 29 — 26 7
7. IF Haslev-2 7 19 — 34 2
8. BK Koge-3 7 0 1 6 10 — 37 1

5 kreds

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sjælland 5)
V
1. GF Kalundborg 7 7 0 0 31 — 7 14
2. IF Rorby 7 31 — 17 9
3. IF Vig 7 22 — 21 8
4. IF Hojby 7 19 — 20 6
5. Tuse Naes Holbaek 7 21 — 29 6
6. BK Tollose 7 20 — 28 5
7. BK Kalundborg 7 11 — 19 5
8. IF Nykobing Sjaelland 7 16 — 30 3

6 kreds

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sjælland 6)
V
1. BK Korsor-2 7 22 — 12 10
2. IF Vordingborg 7 26 — 24 9
3. BI Slagelse-2 7 21 — 14 8
4. Freja Soro 7 23 — 21 8
5. IF Mern 7 18 — 13 7
6. IF Stege 7 19 — 22 7
7. GB Holmegard 7 12 — 25 5
8. IF Naestved-2 7 17 — 29 2

Finalas

Neįvyko dėl karo.

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+4975-0=4975 wiki spaudos ženklai).