Danijos II futbolo lyga 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2018–2019 m.
Varžybos Danijos II futbolo lyga
Sezonas Danijos aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.,
Danijos I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Danijos II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Danijos III futbolo lyga 2018–2019 m.,
Danijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.,
Danijos V futbolo lyga 2018–2019 m.,
Danijos VI futbolo lyga 2018–2019 m.,
Danijos VII futbolo lyga 2018–2019 m.,
Danijos VIII futbolo lyga 2018–2019 m.,
Danijos futbolo taurė 2018–2019 m.
http://foot.dk/DKstilling2.asp?SeasonID=278
https://int.soccerway.com/national/denmark/2nd-division/20182019/
http://www.danskfodbold.com/tabel.php?seasonid=2019


Øst

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. GBK Middelfart 22 11 7 4 35 — 21 40
2. AB Gladsaxe 22 11 6 5 36 — 20 39
3. Bronshoj Kobenhavn 22 10 6 6 44 — 32 36
4. B1893 Kobenhavn 22 11 2 9 39 — 37 35
5. Vanlose Kobenhavn 22 8 9 5 31 — 25 33
6. HIK Kobenhavn 22 9 5 8 34 — 28 32
7. Frem Kobenhavn 22 8 7 7 18 — 14 31
8. BI Slagelse 22 8 6 8 27 — 27 30
9. Fodbold Hillerod 22 8 6 8 32 — 34 30
10. Avarta Rodovre 22 6 6 10 29 — 30 24
11. IF Skovshoved 22 5 7 10 22 — 44 22
12. Marienlyst Odense 22 3 1 18 15 — 50 10

Vest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. IK Skive 22 16 2 4 56 — 27 50
2. IF Kolding 22 13 7 2 46 — 21 46
3. Brabrand Arhus 22 13 6 3 37 — 19 45
4. Jammerbugt Pandrup 22 11 6 5 34 — 22 39
5. Fremad Arhus 22 10 8 4 33 — 20 38
6. IF Ringkobing 22 10 3 9 27 — 30 33
7. Vejgard Alborg 22 6 7 9 27 — 36 25
8. Dalum Odense 22 5 5 12 22 — 34 20
9. Sydvest Tonder 22 4 7 11 25 — 33 19
10. IGF Odder 22 4 7 11 27 — 42 19
11. Tarup Parup 22 4 4 14 18 — 41 16
12. IF Kjellerup 22 2 6 14 24 — 51 12

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. IK Skive 33 23 3 7 73 — 37 72
2. IF Kolding 33 19 9 5 65 — 31 66
3. Brabrand Arhus 33 19 8 6 59 — 34 65
4. GBK Middelfart 33 17 10 6 60 — 33 61
5. AB Gladsaxe 33 15 9 9 50 — 31 54
6. Jammerbugt Pandrup 33 15 9 9 48 — 41 54
7. Fremad Arhus 33 14 11 8 50 — 37 53
8. B1893 Kobenhavn 33 17 2 14 57 — 49 53
9. Vanlose Kobenhavn 33 12 10 11 45 — 41 46
10. Bronshoj Kobenhavn 33 13 6 14 56 — 61 45
11. HIK Kobenhavn 33 11 10 12 49 — 49 43
12. IF Ringkobing 33 12 4 17 37 — 55 40

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
13. Frem Kobenhavn 33 16 7 10 44 — 30 55
14. Fodbold Hillerod 33 13 10 10 50 — 48 49
15. Avarta Rodovre 33 12 9 12 54 — 45 45
16. BI Slagelse 33 12 8 13 42 — 40 44
17. Vejgard Alborg 33 11 10 12 44 — 49 43
18. Dalum Odense 33 10 7 16 43 — 54 37
19. Sydvest Tonder 33 9 9 15 44 — 50 36
20. IF Skovshoved 33 9 9 15 38 — 59 36
21. IGF Odder 33 8 11 14 47 — 60 35
22. Tarup Parup 33 8 5 20 34 — 55 29
23. IF Kjellerup 33 4 7 22 38 — 82 19
24. Marienlyst Odense 33 5 1 27 22 — 78 16

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+2991-0=2991 wiki spaudos ženklai).