Bosnijos ir Hercegovinos IV futbolo lyga 2015–2016 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2015–2016 m.
Varžybos Bosnijos ir Hercegovinos IV futbolo lyga
Sezonas Bosnijos ir Hercegovinos aukščiausioji futbolo lyga 2015–2016 m.,
Bosnijos ir Hercegovinos I futbolo lyga 2015–2016 m.,
Bosnijos ir Hercegovinos II futbolo lyga 2015–2016 m.,
Bosnijos ir Hercegovinos III futbolo lyga 2015–2016 m.,
Bosnijos ir Hercegovinos IV futbolo lyga 2015–2016 m.,
Bosnijos ir Hercegovinos V futbolo lyga 2015–2016 m.,
Bosnijos ir Hercegovinos VI futbolo lyga 2015–2016 m.,
Bosnijos ir Hercegovinos futbolo taurė 2015–2016 m.,
Bosnijos ir Hercegovinos futbolo lygos taurė 2015–2016 m.
https://sportdc.net/sez/178


Federacija

Posavina

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Bok 22 15 3 4 55 — 26 45
2. Sloga Prud 22 13 2 7 64 — 45 41
3. NK Vitanovici 22 12 4 6 46 — 29 40
4. Posavac Ugljara 22 11 5 6 53 — 33 38
5. Jedinstvo Bukova Greda 22 11 4 7 34 — 29 37
6. Mladi zadrugar Donji Rahic 22 10 5 7 53 — 39 35
7. Hrvatski dragovoljac Boce 22 10 3 9 51 — 40 33
8. HNK Skakava 22 7 3 12 45 — 51 24
9. Ravne Zovik 22 7 3 12 40 — 50 24
10. Radnik Hrvatska Tisina 22 6 2 14 55 — 87 20
11. Korpar Bazik 22 5 3 14 22 — 49 18
12. Dinamo Prijedor 22 3 7 12 26 — 66 16
13. Frankopan Spionica 26 9 0 17 40 — 51 27
14. Mladost Domaljevac 26 4 2 20 24 — 86 14

Središnja Bosna

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dnoluka Jajce 14 11 1 2 38 — 12 34
2. FK Kacuni 14 9 1 4 30 — 14 28
3. Katarina Fojnica 14 7 3 4 28 — 19 24
4. NK Karaula 13 6 3 4 27 — 24 21
5. NK Bilalovac 14 6 2 6 18 — 17 17
6. NK Santici 14 3 4 7 25 — 37 13
7. NK Brnjaci 14 3 2 9 18 — 34 11
8. OFK Lugovi 13 2 0 11 11 — 38 6

Tuzla

Jug

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tuzla / Jug)
V
1. Mladost Vukovije 26 15 1 10 45 — 32 46
2. Omladinac Durdevik 26 13 3 10 60 — 42 42
3. Slatina Basigovci 26 12 4 10 43 — 33 40
4. Srnica Trestenica 26 12 3 11 53 — 48 39
5. FK Gornje Dubrave 26 12 3 11 47 — 49 39
6. Vrana Banovici Selo 26 12 2 12 49 — 43 38
7. Napredak Tupkovic 26 12 2 12 40 — 38 38
8. Krusik Gornje Vukovije 26 11 4 11 54 — 53 37
9. Mladost Gornje Zivinice 26 11 4 11 41 — 41 37
10. Mladost Solina 26 11 3 12 35 — 37 36
11. FK Gornji Rainci 26 12 0 14 42 — 51 36
12. FK Rijeka 26 12 0 14 29 — 45 36
13. OFK Tuzla 26 10 4 12 42 — 42 34
14. Kiseljak Tuzla 26 10 1 15 32 — 58 31

Sjever

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tuzla / Sjever)
V
1. FK Biberovo Polje 26 14 3 9 48 — 42 45
2. Polet Palanka 26 13 3 10 51 — 45 42
3. Izbor Brcko 26 13 1 12 48 — 40 40
4. NK Koraj 26 12 3 11 57 — 43 39
5. FK Ogradenovac 26 12 2 12 48 — 57 38
6. 12 decembar Rajska 26 11 4 11 58 — 46 37
7. OFK Vida 26 11 4 11 54 — 48 37
8. Granicar Brezovo Polje 26 12 1 13 48 — 48 37
9. Vocar Satorovici 26 12 1 13 49 — 52 37
10. Sloboda Kerep 26 12 1 13 46 — 62 37
11. Zeljeznicar Tuzla 26 11 3 12 49 — 51 36
12. Jedinstvo Vuckovci 26 12 0 14 43 — 46 36
13. OFK Medida 26 12 0 14 42 — 55 36
14. Trebava Zelinja 26 11 2 13 38 — 44 35

Zapad

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tuzla / Zapad)
V
1. Zeljeznicar Dobosnica 26 21 0 5 111 — 28 63
2. Mladost Velika Brijesnica 26 16 2 8 43 — 23 50
3. Polet Hrvati 26 16 1 9 79 — 46 49
4. Mladost Doborovci 26 14 2 10 57 — 37 44
5. Jedinstvo Lukavica 26 13 1 12 62 — 61 40
6. Bukovik Gornji Srebrenik 26 12 3 11 37 — 46 39
7. Mladost Gnojnica 26 12 2 12 49 — 43 38
8. Mramor Babice 26 12 2 12 41 — 37 38
9. BSK Bokavici 26 12 2 12 49 — 46 38
10. FK Turija 26 11 2 13 48 — 60 35
11. FK Orahovica 26 11 4 11 47 — 63 35
12. FK Skahovica 26 10 1 15 45 — 60 28
13. FK Sladna 26 7 1 18 34 — 86 19
14. NK Stjepan Polje 26 3 1 22 23 — 89 7

Srpska

Banja Luka

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Celinac 24 23 0 1 90 — 17 69
2. Krajina Banja Luka 24 17 2 5 57 — 22 53
3. Omladinac Banja Luka 24 14 4 6 53 — 25 46
4. Polet Krajisnik Dragocaj 24 13 2 9 36 — 45 41
5. Mladost Zaluzani 24 10 5 9 47 — 48 35
6. Rekreativo Banja Luka 24 9 5 10 44 — 56 32
7. FK Snjegotina 24 10 4 10 53 — 52 31
8. Gorica Sipovo 24 8 6 10 48 — 44 30
9. Sloga Nektar Potkozarje 24 8 5 11 44 — 47 29
10. Vrbas Banja Luka 24 7 4 13 34 — 32 25
11. Gomionica Bronzani Majdan 24 8 3 13 53 — 51 24
12. Borac Istocni Drvar 24 7 1 16 33 — 61 22
13. Dzaja Banja Luka 24 1 1 22 16 — 108 4

Bijeljina

Birač

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Buducnost Pilica 16 15 1 0 72 — 7 46
2. Buducnost Skelani 16 11 1 4 32 — 23 34
3. FK Branjevo 16 10 2 4 27 — 22 32
4. FK Jardan 16 7 3 6 31 — 25 24
5. Jadar Nova Kasaba 16 6 3 7 22 — 22 21
6. Polet Kravica 16 4 5 7 22 — 39 17
7. FK Tabanci 16 4 3 9 21 — 39 15
8. Srpski soko Celopek 16 4 2 10 20 — 30 14
9. FK Jasenica 16 1 0 15 6 — 46 3

Posavina

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Omladinac Potocari 26 17 8 1 81 — 22 59
2. Mladost Sandici 26 16 7 3 69 — 30 55
3. FK Gredice 26 12 8 6 66 — 49 44
4. Obilic Krepsic 26 13 4 9 52 — 44 43
5. Mladost Popovo Polje 26 12 4 10 57 — 42 40
6. OFK Brezik 26 10 10 6 49 — 36 40
7. FK Krbeti 26 11 4 11 51 — 45 37
8. FK Slijepcevici 26 10 4 12 48 — 53 34
9. Sava Brezovo Polje 26 9 3 14 45 — 67 30
10. Mladost Trnjaci 26 8 5 13 49 — 69 29
11. Grcica Brcko 26 8 5 13 43 — 66 29
12. Jugovic Gredice 26 8 2 16 37 — 62 26
13. Sveti Jovan Donji Brezik 26 7 2 17 37 — 74 23
14. Mladost Loncari 26 6 4 16 35 — 60 22

Semberija

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sloga Gornje Crnjelovo 26 23 3 0 116 — 9 72
2. Semberija Popovi 26 14 6 6 67 — 39 48
3. Ledinci Batkovic 26 13 5 8 65 — 35 44
4. Drina Amajlije 26 13 4 9 58 — 37 43
5. Milos Obilic Novo Naselje Janja 26 12 7 7 33 — 28 43
6. Sloboda Donji Zagoni 26 12 6 8 55 — 36 42
7. FK Balatun 26 10 6 10 43 — 62 36
8. Jedinstvo Suvo Polje 26 9 9 8 35 — 33 36
9. Novo doba Cardacine 26 10 6 10 47 — 54 36
10. FK Priboj 26 10 5 11 54 — 62 35
11. Akademac Bijeljina 26 11 0 15 61 — 65 33
12. Majevica Zabrde 26 9 4 13 39 — 57 31
13. Sloga Bijeljina 26 3 4 19 43 — 66 13
14. FK Medasi 26 0 1 25 18 — 151 1

Doboj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Zvijezda Kakmuz 26 20 1 5 78 — 28 61
2. Sloga Jakes 26 18 2 6 67 — 27 56
3. Bosna Modricki Lug 26 15 5 6 65 — 33 50
4. FK Kladari Gornji 26 13 6 7 47 — 31 45
5. Rudar Stanari 26 14 3 9 58 — 48 45
6. FK Crkvina 26 12 4 10 59 — 54 40
7. Borac Osinja (2009) 26 11 6 9 89 — 46 39
8. Mladost Dobrinja 26 11 3 12 43 — 53 36
9. Bratstvo Donja Dubica 26 10 3 13 48 — 49 33
10. Ukrina Cecava 26 9 5 12 51 — 70 32
11. FK Pelagicevo 26 9 5 12 52 — 58 32
12. Crvena zvijezda Gajevi 26 7 3 16 43 — 81 24
13. Sloboda Vinska 26 7 1 18 39 — 93 22
14. Jedinstvo Crkvina 26 2 1 23 12 — 80 7

Gradiška

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Kladari 24 18 5 1 79 — 25 59
2. Torpedo Cerovljani 24 15 3 6 51 — 28 48
3. Kozara Turjak 24 14 4 6 56 — 37 46
4. Milan Kosjerovo 24 13 5 6 49 — 25 44
5. Borac Sibovska 24 10 7 7 51 — 41 37
6. Mladost Bajinci 24 9 9 6 39 — 37 36
7. Mladi Krajisnik Kukulje 24 10 5 9 38 — 24 33
8. Borac Maglajani 24 10 2 12 44 — 54 32
9. Tamaris Mrcevci 24 8 3 13 47 — 47 27
10. Bratstvo Kozinci 24 8 3 13 38 — 54 27
11. Sloboda Donji Podgradci 24 6 6 12 34 — 57 24
12. Ratar Stara Topola 24 5 3 16 20 — 58 18
13. Biseri Catrnja 24 2 1 21 17 — 76 7

Prijedor

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Partizan Kostajnica 22 15 5 2 80 — 28 50
2. Plamen Donje Vodicevo 22 15 1 6 65 — 32 46
3. Mrakovica Kozarusa 22 11 5 6 45 — 31 38
4. Slaven Dobrljin 22 11 4 7 51 — 32 37
5. Brzi Busnovi 22 10 4 8 36 — 36 34
6. Sloga Rakelici 22 11 1 10 46 — 40 34
7. Berek Prijedor 22 9 2 11 43 — 43 29
8. Knezopoljac Knezica 22 9 1 12 30 — 50 28
9. Bratstvo Kozarac 22 8 4 10 43 — 42 28
10. Omladinac Draksenic 22 9 1 12 34 — 58 28
11. Kozara Donji Orlovci 22 4 4 14 26 — 65 16
12. Radnik Urije 22 3 2 17 22 — 64 11

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+8097-13=8084 wiki spaudos ženklai).