Bosnijos ir Hercegovinos V futbolo lyga 2015–2016 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
'
2015–2016 m.
Varžybos Bosnijos ir Hercegovinos V futbolo lyga
Sezonas Bosnijos ir Hercegovinos aukščiausioji futbolo lyga 2015–2016 m.,
Bosnijos ir Hercegovinos I futbolo lyga 2015–2016 m.,
Bosnijos ir Hercegovinos II futbolo lyga 2015–2016 m.,
Bosnijos ir Hercegovinos III futbolo lyga 2015–2016 m.,
Bosnijos ir Hercegovinos IV futbolo lyga 2015–2016 m.,
Bosnijos ir Hercegovinos V futbolo lyga 2015–2016 m.,
Bosnijos ir Hercegovinos VI futbolo lyga 2015–2016 m.,
Bosnijos ir Hercegovinos futbolo taurė 2015–2016 m.,
Bosnijos ir Hercegovinos futbolo lygos taurė 2015–2016 m.
https://sportdc.net/sez/178


Srpska

Bijeljina

Istok

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bijeljina / Istok)
V
1. FK Brodac 22 17 3 2 59 — 11 54
2. Kolektiv Medasi 22 17 3 2 78 — 15 54
3. OFK Batkovic 22 15 2 5 64 — 15 47
4. OFK Janja 22 11 5 6 42 — 32 38
5. FK Glogovac 22 12 2 8 50 — 51 38
6. Drina Batar 22 11 1 10 49 — 52 34
7. Mladost Patkovaca 22 7 7 8 27 — 34 28
8. VSK Velino Selo 22 7 4 11 40 — 39 25
9. Tavna Banjica 22 7 3 12 46 — 44 24
10. FK Modran 22 4 4 14 28 — 58 16
11. FK Bjelosevac 22 3 2 17 23 — 64 11
12. Sloga Dazdarevo 22 2 2 18 12 — 103 8

Zapad

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bijeljina / Zapad)
V
1. Stevic Jovan Vrsani 22 17 1 4 56 — 25 52
2. FK Obarska 22 12 5 5 58 — 39 41
3. OFK Magnojevic 22 12 3 7 48 — 40 39
4. FK Magnojevic 22 11 4 7 41 — 42 37
5. Panteri Zagoni 22 10 5 7 45 — 30 35
6. Sloboda Donji Dragaljevac 22 7 6 9 36 — 43 27
7. Gradanski Bijeljina 22 8 3 11 30 — 35 27
8. Koridor Bijeljina 22 6 6 10 34 — 47 24
9. Jedinstvo Donja Cadavica 22 6 5 11 32 — 38 23
10. FK Ljeljenca 22 5 8 9 26 — 36 23
11. Omladinac Gornja Cadavica 22 6 3 13 37 — 53 21
12. Proleter Gornji Dragaljevac 22 5 5 12 34 — 49 20

Brčko

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Crvena zvijezda Donji Zabar 14 12 0 2 35 — 16 36
2. Zadrugar Bukvik 14 10 2 2 50 — 18 32
3. FK Bobetino Brdo 14 7 3 4 41 — 24 24
4. Jedinstvo Koretasi 14 5 5 4 39 — 28 20
5. Borac Razljevo 14 5 2 7 29 — 37 17
6. Sloboda Mrtvica 14 3 3 8 17 — 31 12
7. Celik Grbavica 14 2 3 9 19 — 41 9
8. Buducnost Vucilovac 14 2 2 10 14 — 49 8

Doboj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hajduk Kozuhe 24 20 2 2 74 — 22 62
2. Vucijak Majevac 24 17 5 2 74 — 22 56
3. Borac Kotorsko 24 13 7 4 70 — 31 46
4. Zeljeznicar Pridjel Gornji 24 14 4 6 58 — 44 46
5. Borac Luzani 24 11 4 9 58 — 50 37
6. Polet Podnovlje 24 10 2 12 57 — 55 32
7. Radnicki Brodsko Polje 24 7 8 9 51 — 50 29
8. OFK Zboriste 24 8 4 12 42 — 58 28
9. 27 juli Kalenderovci 24 8 2 14 42 — 55 26
10. Zadrugar Sijekovac 24 7 3 14 49 — 73 24
11. 4 juli Pojezna 24 7 0 17 35 — 89 21
12. BSK Busletic 24 6 3 15 40 — 65 21
13. Borac 1975 Osinja 24 5 2 17 29 — 65 17

Gradiška

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Kalemi Trebovljani 24 20 2 2 87 — 19 62
2. Skojevki Grbavci 24 19 3 2 75 — 21 60
3. OFK Laminci 24 18 3 3 86 — 29 57
4. Omladinac Brestovcina 24 15 4 5 78 — 28 49
5. Obradovac Gradiska 24 13 2 9 76 — 39 41
6. Borac Masici 24 11 2 11 58 — 56 35
7. Novi napredak Gornji Karajzovci 24 9 4 11 39 — 48 31
8. FK Vilusi 24 8 4 12 47 — 66 28
9. Polet Elezagici 24 9 0 15 48 — 61 27
10. Bratstvo Orahova 24 6 1 17 40 — 85 19
11. Stevan Dukic Rogolji 24 7 3 14 38 — 72 18
12. FK Romanovci 24 5 2 17 26 — 73 17
13. FK Jablanica 24 1 0 23 12 — 113 3

Laktaši-Srbac-Prnjavor

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vrbas Prijebljezi 12 9 0 3 27 — 15 27
2. Studenac Kobas 12 7 1 4 35 — 24 22
3. Biseri Lisnja 12 7 1 4 30 — 21 22
4. Buducnost Donji Galjipovci 12 6 2 4 23 — 22 20
5. Crvena zemlja Nova Ves 12 3 4 5 19 — 21 13
6. Bratstvo Povelic 12 3 2 7 15 — 29 11
7. Crni vrh Jaruzani 12 1 2 9 20 — 37 5

Modriča

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Skugric Potpolje 12 9 2 1 48 — 12 29
2. Partizan Koprivna 12 9 2 1 33 — 9 29
3. Trebavac Vranjak 12 5 2 5 24 — 24 17
4. Sloga Zdreban 12 3 4 5 15 — 20 13
5. Omladinac Modrica 12 4 1 7 10 — 30 13
6. Vucijak Gnionica 12 4 1 7 24 — 28 13
7. Mladost Botajica 12 1 2 9 7 — 38 5

Prijedor

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Radnik Kozarska Dubica 16 13 2 1 40 — 14 41
2. Podgrmec Ostra Luka 16 11 2 3 56 — 19 35
3. OFK Rasavci 16 10 2 4 38 — 20 32
4. FK Svodna 16 9 1 6 44 — 31 28
5. Rudar Blagaj 16 6 4 6 41 — 41 22
6. FK Blatna 16 5 3 8 28 — 36 18
7. Zeljeznicar Ravnice 16 5 2 9 30 — 45 17
8. Mostanica Bozici 16 4 0 12 11 — 45 12
9. Kiseljak Koprivna 16 1 0 15 13 — 50 3

Šamac

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Polet Covic Polje 10 9 0 1 31 — 10 27
2. Mladost Srpska Tisina 10 7 1 2 31 — 9 22
3. Zvijezda Kruskovo Polje 10 4 1 5 21 — 23 13
4. Sloga Srednja Slatina 10 3 1 6 21 — 25 10
5. Sutjeska Brvnik 10 3 1 6 17 — 26 10
6. Jedinstvo Obudovac 10 2 0 8 14 — 42 6

Ugljevik

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Strijelac Tutnjevac 6 6 0 0 19 — 2 18
2. Borac Ugljevicka Obrijez 6 3 0 3 9 — 13 9
3. Jedinstvo Glinje 6 1 2 3 9 — 16 5
4. Celzi Donja Trnova 6 0 2 4 3 — 9 2

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 102% (+5005-79=4926 wiki spaudos ženklai).