Baltarusijos aukščiausioji futbolo lyga 1988 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1988 m.
Varžybos Baltarusijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Baltarusijos aukščiausioji futbolo lyga 1988 m.,
Baltarusijos futbolo taurė 1988 m.,
Baltarusijos futbolo supertaurė 1989 m.
http://rsssf.com/tablesw/witrhist.html#88
http://footballfacts.ru/turnir/1881328
http://www.kick-off.by/abff/1988d1.htm


1 gruppa

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sahter Soligorsk 26 20 3 3 74 — 15 43
2. Dvina Novopolock 26 18 4 4 46 — 17 40
3. Selmas Mogilev 26 16 4 6 48 — 24 36
4. SKIF Minsk 26 14 6 6 47 — 25 34
5. Temp Orsa 26 11 10 5 35 — 22 32
6. SKB Vitebsk 26 12 7 7 51 — 36 31
7. Sinnik Bobrujsk 26 14 2 10 42 — 26 30
8. Stroitel Starye Dorogi 26 11 5 10 51 — 43 27
9. Dnepr Rogacev 26 9 5 12 28 — 39 23
10. Metrostroj Minsk 26 8 5 13 31 — 42 21
11. Almaz Gomel 26 7 7 12 37 — 40 21
12. Dnepr Mogilev 26 5 3 18 18 — 41 13
13. Polese Mozyr 26 4 4 18 14 — 50 12
14. Sputnik Recica 26 0 1 25 15 — 117 1

2 gruppa

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sputnik Minsk 26 19 5 2 68 — 21 43
2. Obuvsik Lida 26 17 5 4 58 — 18 39
3. Orbita Minsk 26 13 7 6 35 — 29 33
4. Torpedo Minsk 26 12 6 8 29 — 23 30
5. Torpedo Zodino 26 10 9 7 35 — 26 29
6. Masinostroitel Pinsk 26 12 4 10 40 — 40 28
7. Pedinstitut Brest 26 10 5 11 32 — 37 25
8. KSOM Volkovysk 26 9 6 11 30 — 41 24
9. Avtomobilist Borisov 26 8 8 10 30 — 32 24
10. Traktor Minsk 26 8 7 11 31 — 42 23
11. Luc Minsk 26 10 2 14 44 — 42 22
12. Kolos Dzerzinsk 26 6 6 14 29 — 46 18
13. Tekstilsik Baranovici 26 6 3 17 26 — 68 15
14. Olimp Grodno 26 3 5 18 22 — 45 11

Finalas

Dėl 1-osios vietos Sahter Soligorsk Sputnik Minsk 2-0 1-3
Dėl 3-osios vietos Obuvsik Lida Dvina Novopolock 4-1 2-1
Dėl 5-osios vietos Selmas Mogilev Orbita Minsk 1-1 3-2
Dėl 7-osios vietos Torpedo Minsk SKIF Minsk 5-1 1-0
Dėl 9-osios vietos Temp Orsa Torpedo Zodino 1-0 0-1 (baud. 5-4)
Dėl 11-osios vietos Masinostroitel Pinsk SKB Vitebsk 2-4
Dėl 13-osios vietos Sinnik Bobrujsk Pedinstitut Brest 4-0
Dėl 15-osios vietos KSOM Volkovysk Stroitel Starye Dorogi 1-1 1-1 (baud. 6-5)
Dėl 17-osios vietos Dnepr Rogacev Avtomobilist Borisov ?-?
Dėl 19-osios vietos Metrostroj Minsk Traktor Minsk 2-2 3-1
Dėl 21-osios vietos Almaz Gomel Luc Minsk ?-? 3-2
Dėl 23-osios vietos Dnepr Mogilev Kolos Dzerzinsk ?-? 0-1
Dėl 25-osios vietos Polese Mozyr Tekstilsik Baranovici 4-1 1-4 (baud. 4-3)
Dėl 27-osios vietos Olimp Grodno Sputnik Recica 6-1 3-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sputnik Minsk 2 1 0 1 3 — 3 2
2. Sahter Soligorsk 2 1 0 1 3 — 3 2
3. Obuvsik Lida 2 2 0 0 6 — 2 4
4. Dvina Novopolock 2 0 0 2 2 — 6 0
5. Selmas Mogilev 2 1 1 0 4 — 3 3
6. Orbita Minsk 2 0 1 1 3 — 4 1
7. Torpedo Minsk 2 2 0 0 6 — 1 4
8. SKIF Minsk 2 0 0 2 1 — 6 0
9. Temp Orsa 2 1 0 1 1 — 1 2
10. Torpedo Zodino 2 1 0 1 1 — 1 2
11. Masinostroitel Pinsk
11. SKB Vitebsk
13. Sinnik Bobrujsk 1 1 0 0 4 — 0 2
14. Pedinstitut Brest 1 0 0 1 0 — 4 0
15. KSOM Volkovysk 2 0 2 0 2 — 2 2
16. Stroitel Starye Dorogi 2 0 2 0 2 — 2 2
17. Dnepr Rogacev
17. Avtomobilist Borisov
19. Metrostroj Minsk 2 1 1 0 5 — 3 3
20. Traktor Minsk 2 0 1 1 3 — 5 1
21. Almaz Gomel
21. Luc Minsk
23. Dnepr Mogilev
23. Kolos Dzerzinsk
25. Polese Mozyr 2 1 0 1 5 — 5 2
26. Tekstilsik Baranovici 2 1 0 1 5 — 5 2
27. Olimp Grodno 2 2 0 0 9 — 2 4
28. Sputnik Recica 2 0 0 2 2 — 9 0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 97% (+3320-0=3320 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 3% (+93-0=93 wiki spaudos ženklai).