Velso VII futbolo lyga 2014–2015 m.
Aberdare Valley league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Aberdare Valley) |
V |
1. | AFC Mountain Ash Inn | 14 | 10 | 2 | 2 | 37 — 18 | 32 | ||
2. | FC Llwyncelyn | 14 | 9 | 2 | 3 | 39 — 19 | 29 | ||
3. | Con Club | 14 | 9 | 0 | 5 | 47 — 32 | 27 | ||
4. | Napiers Arms | 13 | 7 | 0 | 6 | 35 — 34 | 21 | ||
5. | Gadlys Rovers | 13 | 5 | 1 | 7 | 30 — 36 | 16 | ||
6. | FC Rhigos | 14 | 4 | 3 | 7 | 32 — 37 | 15 | ||
7. | WSC Cwmaman | 14 | 4 | 3 | 7 | 26 — 26 | 12 | ||
8. | FC Valley Blades | 14 | 1 | 1 | 12 | 17 — 61 | 4 |
Cardiff & district league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Cardiff district) |
V |
1. | Canton Liberal-2 | 14 | 9 | 3 | 2 | 56 — 31 | 30 | ||
2. | FC Caerdydd | 14 | 8 | 1 | 5 | 45 — 31 | 25 | ||
3. | LG Cosmos | 14 | 7 | 3 | 4 | 44 — 28 | 24 | ||
4. | FC Cwrt-y-Vil | 14 | 7 | 0 | 7 | 37 — 35 | 21 | ||
5. | Clwb Cymric-2 | 14 | 6 | 2 | 6 | 30 — 36 | 20 | ||
6. | Cardiff Cosmopolitan-2 | 14 | 5 | 2 | 7 | 29 — 34 | 17 | ||
7. | Grange Albion-2 | 14 | 4 | 3 | 7 | 28 — 34 | 15 | ||
8. | Cardiff Cosmos Athletic | 14 | 3 | 0 | 11 | 18 — 58 | 9 |
Cardiff combination league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Cardiff combination) |
V |
1. | Avenue Hotspurs Reserves | 12 | 8 | 1 | 3 | 31 — 17 | 25 | ||
2. | Butetown Reserves | 12 | 8 | 0 | 4 | 42 — 32 | 24 | ||
3. | FC Eastern Tigers | 12 | 7 | 1 | 4 | 46 — 35 | 22 | ||
4. | Llanishen Wanders | 12 | 7 | 0 | 5 | 40 — 34 | 21 | ||
5. | Splott Park Rangers | 12 | 5 | 1 | 6 | 41 — 46 | 16 | ||
6. | Cardiff Hibernian Reserves | 12 | 2 | 2 | 8 | 17 — 38 | 8 | ||
7. | Cathays United | 12 | 2 | 1 | 9 | 25 — 40 | 7 |
Carmarthenshire league Division 3
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Carmarthenshire) |
V |
1. | Carmarthen Stars | 18 | 17 | 1 | 0 | — | 52 | ||
2. | FC Llansteffan | 18 | 13 | 0 | 5 | — | 39 | ||
3. | FC Pembrey | 18 | 12 | 1 | 5 | — | 37 | ||
4. | FC Drefach | 18 | 12 | 0 | 6 | — | 36 | ||
5. | FC Llandovery | 18 | 9 | 1 | 8 | — | 28 | ||
6. | FC Hendy | 18 | 6 | 3 | 9 | — | 21 | ||
7. | Greenfield Rovers | 18 | 7 | 2 | 9 | — | 21 | ||
8. | FC Porth Tywyn | 18 | 4 | 3 | 11 | — | 15 | ||
9. | FC KRUF | 18 | 3 | 1 | 14 | — | 10 | ||
10. | FC Carwe | 18 | 0 | 2 | 16 | — | -15 |
East Gwent league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona East Gwent) |
V |
1. | CC Sudbrook A | 18 | 16 | 1 | 1 | 111 — 16 | 49 | ||
2. | Underwood Athletic A | 18 | 15 | 3 | 0 | 90 — 17 | 48 | ||
3. | FC Mathern A | 18 | 13 | 1 | 4 | 62 — 20 | 40 | ||
4. | Severn Tunnel A | 18 | 12 | 2 | 4 | 81 — 35 | 38 | ||
5. | Undy Athletic-2 | 18 | 8 | 1 | 9 | 62 — 51 | 25 | ||
6. | Chepstow Town A | 18 | 8 | 0 | 10 | 45 — 62 | 24 | ||
7. | Tintern Abbey A | 18 | 6 | 1 | 11 | 60 — 59 | 19 | ||
8. | Chepstow Athletic | 18 | 4 | 0 | 14 | 44 — 93 | 9 | ||
9. | Caldicot Castle A | 18 | 2 | 0 | 16 | 25 — 109 | 6 | ||
10. | Thornwell Reserves | 18 | 1 | 1 | 16 | 20 — 138 | 4 |
Gwent Central league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Gwent Central) |
V |
1. | Penygarn Trevethin | 20 | 17 | 1 | 2 | 77 — 33 | 52 | ||
2. | FC Crickhowell | 20 | 16 | 2 | 2 | 94 — 30 | 50 | ||
3. | Gilwern District | 19 | 12 | 2 | 5 | 68 — 34 | 38 | ||
4. | Usk Town | 20 | 10 | 3 | 7 | 67 — 42 | 33 | ||
5. | Blaenavon Blues-2 | 20 | 10 | 3 | 7 | 55 — 45 | 33 | ||
6. | FC Cwmffrwdoer | 19 | 8 | 2 | 9 | 66 — 59 | 26 | ||
7. | FC Llanfoist | 20 | 7 | 3 | 10 | 50 — 43 | 24 | ||
8. | Pontypool Town | 19 | 7 | 0 | 12 | 53 — 75 | 21 | ||
9. | Clydach Wasps-2 | 18 | 3 | 0 | 15 | 29 — 62 | 9 | ||
10. | PILCS-2 New Inn | 18 | 5 | 3 | 10 | 25 — 61 | 8 | ||
11. | AFC Mardy-2 | 19 | 1 | 2 | 16 | 34 — 115 | 5 |
Merthyr & district league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Merthyr district) |
V |
1. | Gellideg Foundation | 24 | 20 | 2 | 2 | 108 — 39 | 59 | ||
2. | Vulcan FC | 24 | 17 | 3 | 4 | 104 — 47 | 54 | ||
3. | BGC Penydarren-2 | 24 | 15 | 3 | 6 | 91 — 43 | 48 | ||
4. | Abercanaid Wanderers | 24 | 15 | 3 | 6 | 92 — 45 | 48 | ||
5. | FC Spite | 24 | 12 | 4 | 8 | 71 — 48 | 40 | ||
6. | Trelewis Welfare Navi | 24 | 12 | 2 | 10 | 74 — 77 | 38 | ||
7. | Merthyr Saints-2 | 24 | 11 | 1 | 12 | 60 — 87 | 34 | ||
8. | Bedlinog Cwtch | 24 | 10 | 2 | 12 | 66 — 80 | 32 | ||
9. | Daggers FC | 24 | 9 | 3 | 12 | 80 — 77 | 30 | ||
10. | FC Brunswick | 24 | 8 | 2 | 14 | 56 — 69 | 26 | ||
11. | FC Pentrebach | 24 | 8 | 1 | 15 | 63 — 80 | 25 | ||
12. | Gurnos SC Reserves | 24 | 5 | 0 | 19 | 51 — 114 | 15 | ||
13. | Red Lion CFC | 24 | 1 | 0 | 23 | 19 — 129 | 3 |
Newport & district league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Newport district) |
V |
1. | Villa Dino Christchurch | 15 | 12 | 2 | 1 | 71 — 17 | 38 | ||
2. | FC Machen | 15 | 10 | 2 | 3 | 46 — 28 | 32 | ||
3. | Cwmcarn Athletic | 15 | 6 | 1 | 8 | 38 — 44 | 19 | ||
4. | River Usk | 15 | 6 | 2 | 7 | 38 — 42 | 17 | ||
5. | FC Graig-y-Rhacca | 15 | 4 | 1 | 10 | 32 — 46 | 13 | ||
6. | The Docks Cons | 15 | 3 | 0 | 12 | 24 — 72 | 9 |
North Gwent league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona North Gwent) |
V |
1. | AFC Wattsville | 28 | 22 | 4 | 2 | 135 — 32 | 70 | ||
2. | FC Fields Park | 28 | 20 | 3 | 5 | 93 — 55 | 63 | ||
3. | AFC McLaren | 28 | 19 | 2 | 7 | 113 — 79 | 59 | ||
4. | AFC Brynmawr | 28 | 17 | 3 | 8 | 122 — 80 | 54 | ||
5. | AFC Abertillery | 28 | 15 | 6 | 7 | 79 — 51 | 51 | ||
6. | FC The Oak | 28 | 14 | 8 | 6 | 81 — 47 | 50 | ||
7. | Ebbw Vale Town | 28 | 15 | 2 | 11 | 103 — 81 | 47 | ||
8. | AFC Garnlydan | 28 | 14 | 5 | 9 | 83 — 65 | 47 | ||
9. | FC Jubilee | 28 | 15 | 4 | 9 | 91 — 62 | 46 | ||
10. | AFC Rassau | 28 | 11 | 7 | 10 | 78 — 58 | 40 | ||
11. | AFC Pantside | 28 | 8 | 3 | 17 | 73 — 96 | 27 | ||
12. | AFC Willowtown | 28 | 5 | 0 | 23 | 46 — 137 | 15 | ||
13. | AFC Fleur de Lys | 28 | 4 | 2 | 22 | 36 — 122 | 11 | ||
14. | Hafodrynys Inn | 28 | 3 | 2 | 23 | 53 — 141 | 8 | ||
15. | Castle Briery Hill | 28 | 1 | 3 | 24 | 36 — 116 | 0 |
Pembrokeshire league Division 4
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Pembrokeshire) |
V |
1. | Manorbier United | 22 | 14 | 2 | 6 | 82 — 41 | 44 | ||
2. | Saundersfoot Sports Reserves | 22 | 14 | 2 | 6 | 57 — 38 | 44 | ||
3. | Herbrandston Reserves | 22 | 14 | 1 | 7 | 52 — 40 | 43 | ||
4. | AFC Llangwm | 22 | 13 | 2 | 7 | 62 — 47 | 38 | ||
5. | Pembroke Boro | 22 | 12 | 1 | 9 | 67 — 39 | 37 | ||
6. | Neyland Reserves | 22 | 11 | 3 | 8 | 54 — 62 | 36 | ||
7. | Prendergast Villa Reserves | 22 | 10 | 3 | 9 | 43 — 41 | 33 | ||
8. | Saint Clears Reserves | 22 | 10 | 2 | 10 | 45 — 48 | 32 | ||
9. | Pennar Robins Thirds | 22 | 7 | 4 | 11 | 45 — 51 | 25 | ||
10. | FC Pendine | 22 | 6 | 6 | 10 | 56 — 61 | 24 | ||
11. | Saint Ishmaels Reserves | 22 | 3 | 3 | 16 | 26 — 67 | 12 | ||
12. | Milford Athletic Reserves | 22 | 2 | 3 | 17 | 30 — 84 | 9 |
Swansea senior league Division 4
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Swansea) |
V |
1. | FC Waunarlwydd | 21 | 17 | 3 | 1 | 98 — 23 | 54 | ||
2. | FC Gors | 21 | 16 | 2 | 2 | 103 — 21 | 53 | ||
3. | Mount Dew Inn | 21 | 13 | 0 | 8 | 74 — 47 | 39 | ||
4. | Cwm Social | 21 | 11 | 3 | 7 | 78 — 44 | 36 | ||
5. | Swansea Panthers | 21 | 8 | 1 | 12 | 59 — 61 | 25 | ||
6. | AFC Glais | 21 | 6 | 1 | 14 | 40 — 86 | 19 | ||
7. | FC Landore | 21 | 4 | 1 | 16 | 39 — 69 | 13 | ||
8. | Cwm Albion Colts | 21 | 2 | 1 | 18 | 20 — 160 | 7 |
Taff Ely & Rhymney Valley alliance league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Taff Ely Rhymney Valley) |
V |
1. | FC Penrhos | 17 | 15 | 1 | 1 | 95 — 18 | 46 | ||
2. | FC Pontyclun-2 | 17 | 13 | 2 | 2 | 71 — 19 | 41 | ||
3. | FC Cwrt Rawlin | 17 | 13 | 1 | 3 | 69 — 28 | 40 | ||
4. | Ynysybwl Athletic | 17 | 12 | 0 | 5 | 73 — 26 | 36 | ||
5. | AFC Llantwit Fardre-2 | 17 | 9 | 1 | 7 | 50 — 61 | 28 | ||
6. | FC Treforest-2 | 16 | 8 | 2 | 9 | 31 — 48 | 17 | ||
7. | Nelson Cavaliers-2 | 17 | 5 | 0 | 12 | 24 — 64 | 15 | ||
8. | Talbot Green | 18 | 4 | 2 | 12 | 40 — 79 | 14 | ||
9. | Pontypridd Town-2 | 18 | 6 | 3 | 12 | 33 — 71 | 12 | ||
10. | FC Llantrisant | 18 | 1 | 0 | 17 | 18 — 90 | 3 |
Vale of Glamorgan league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vale of Glamorgan) |
V |
1. | FC VI | 26 | 22 | 3 | 1 | 125 — 31 | 69 | ||
2. | Wenvoe Arms | 26 | 18 | 2 | 6 | 133 — 53 | 56 | ||
3. | Cogan Coronation-2 | 26 | 16 | 4 | 6 | 98 — 56 | 52 | ||
4. | Rhoose Rovers | 26 | 15 | 5 | 6 | 84 — 57 | 50 | ||
5. | Dinas Powys Athletic | 26 | 15 | 4 | 7 | 63 — 37 | 49 | ||
6. | FC Pumas | 26 | 14 | 2 | 10 | 91 — 61 | 44 | ||
7. | Cadoxton Barry-2 | 26 | 12 | 6 | 8 | 64 — 62 | 42 | ||
8. | Sully Sports-2 | 26 | 12 | 2 | 12 | 81 — 64 | 37 | ||
9. | FC Glenbrook | 26 | 9 | 6 | 11 | 63 — 97 | 33 | ||
10. | Cadoxton Athletic | 26 | 6 | 5 | 15 | 52 — 98 | 23 | ||
11. | FC Tynewydd | 26 | 6 | 4 | 16 | 47 — 67 | 22 | ||
12. | AFC Rhoose-3 | 26 | 5 | 5 | 16 | 51 — 108 | 20 | ||
13. | Barry Albion | 26 | 3 | 4 | 19 | 51 — 111 | 13 | ||
14. | FC Knap | 26 | 2 | 2 | 22 | 38 — 139 | 5 |
|