VDR III futbolo lyga 1961–1962 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
1961–1962 m.
Varžybos VDR III futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1961–1962 m.,
VDR II futbolo lyga 1961–1962 m.,
VDR III futbolo lyga 1961–1962 m.
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#62
http://www.f-archiv.de/ddr/bezirksligen/xddrbl.htm


Berlin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Adlershof Berlin
2. TSC Oberschoneweide-2

Cottbus

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Schwarzheide
2. Vorwarts-2 Cottbus

Dresden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lokomotive Zittau
2. Aufbau Meissen

Erfurt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Rudisleben
2. Aktivist Sollstedt

Frankfurt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stahl-2 Eisenhuttenstadt
2. Chemie Furstenwalde

Gera

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Fortschritt Greiz
2. Motor Zeiss Jena

Halle

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Kothen
2. Lokomotive Halle

Karl-Marx-Stadt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Einheit Reichenbach
2. Motor Zschopau

Leipzig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lokomotive Leipzig-Ost
2. Stahl Lippendorf

Magdeburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Einheit Burg
2. Chemie Schonebeck

Neubrandenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts-2 Neubrandenburg
2. ASG Vorwarts Locknitz

Potsdam

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Potsdam-2
2. Stahl Hennigsdorf

Rostock

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts-2 Rostock
2. Motor Wolgast

Schwerin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts-2 Schwerin
2. Vorwarts Perleberg

Suhl

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Veilsdorf
2. Motor Breitungen

Patekimo turnyras

Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts Perleberg 2 1 1 0 9 — 6 3
2. Motor Wolgast 2 1 0 1 9 — 7 2
3. ASG Vorwarts Locknitz 2 0 1 1 2 — 7 1

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stahl Hennigsdorf 3 2 1 0 10 — 4 5
2. TSC Oberschoneweide-2 3 1 1 1 13 — 4 3
3. Chemie Schonebeck 3 1 1 1 4 — 7 3
4. Chemie Furstenwalde 3 0 1 2 2 — 14 1

Staffel C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stahl Lippendorf 3 3 0 0 11 — 4 6
2. Vorwarts-2 Cottbus 3 2 0 1 6 — 4 4
3. Motor Zschopau 3 1 0 2 5 — 9 2
4. Aufbau Meissen 3 0 0 3 5 — 10 0

Staffel D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Zeiss Jena 3 3 0 0 13 — 2 6
2. Lokomotive Halle 3 2 0 1 7 — 5 4
3. Aktivist Sollstedt 3 1 0 2 5 — 11 2
4. Motor Breitungen 3 0 0 3 4 — 11 0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+2155-0=2155 wiki spaudos ženklai).